Nu există ponturi pentru acest meci
Poți fi primul care adaugă unul. Este gratuit, durează câteva secunde și îți dă oferă posibilitatea de a participa la concursul nostru lunar cu premii.
28.04.2024
21:00 Once Municipal CD FAS 2 ponturi 21:00 Cavalry FC Pacific FC 11 ponturi 21:00 ART Municipal Jalapa Diriangen FC 5 ponturi 21:00 CA Cerro Club Nacional de Football 5 ponturi 21:00 Carabobo FC Portuguesa FC 4 ponturi 21:30 CD Aguila CD Dragon 4 ponturi 21:30 EC Juventude RS CA Paranaense PR 13 ponturi 21:30 Goias GO Ponte Preta SP 6 ponturi 21:30 CD Olimpia CD Victoria 3 ponturi 21:30 CD Vida CD Motagua 2 ponturi 21:30 CD Marathon Olancho FC 3 ponturi 21:30 CD Real Sociedad Real CD Espana 5 ponturi 22:00 Deportivo Saprissa AD Guanacasteca 4 ponturi 22:00 Colo Colo Deportes Union La Calera 8 ponturi 22:30 FBC Melgar Alianza Lima 7 ponturi 23:00 CS Emelec Barcelona Guayaquil 7 ponturi 23:00 Internacional RS AC Goianiense GO 13 ponturi 23:30 Defensor Sporting Montevideo Wanderers 23:30 Academia Puerto Cabello Angostura FC 2 ponturi29.04.2024
00:30 Deportes Iquique Palestino 7 ponturi 01:00 Universitario de Deportes Comerciantes Unidos 6 ponturi 01:00 CD Walter Ferretti CD Ocotal 10:00 FC Krylia Sovetov Samara FC Krasnodar 6 ponturi 11:00 Viking FK 2 Brattvaag 11:30 Bangkok United Prachuap FC 3 ponturi4
Victorie
0
Egalitate
2
Victorie
04.11.2023 12:00
Rabotnicki Skopje 1 : 0 FK Sileks Kratovo
13.08.2023 15:00
FK Sileks Kratovo 2 : 0 Rabotnicki Skopje
10.05.2023 15:00
FK Sileks Kratovo 2 : 0 Rabotnicki Skopje
26.10.2022 12:00
Rabotnicki Skopje 0 : 1 FK Sileks Kratovo
07.08.2022 15:30
FK Sileks Kratovo 2 : 0 Rabotnicki Skopje
09.05.2021 14:00
Rabotnicki Skopje 3 : 1 FK Sileks Kratovo
2
Victorie
3
Egalitate
1
Înfrângere
28.04.2024 14:00
FC Struga Trim Lum 2 : 3 FK Sileks Kratovo
21.04.2024 14:00
FK Sileks Kratovo 0 : 0 FK Shkupi
14.04.2024 13:00
FK Shkendija 6 : 1 FK Sileks Kratovo
06.04.2024 13:00
FK Sileks Kratovo 0 : 0 KF Gostivar
30.03.2024 14:00
GFK Tikvesh 1930 1 : 1 FK Sileks Kratovo
16.03.2024 14:00
FK Sileks Kratovo 2 : 1 FK Akademija Pandev
1
Victorie
1
Egalitate
4
Înfrângere
20.04.2024 14:00
FK Bregalnica Stip 0 : 1 Rabotnicki Skopje
07.04.2024 13:00
Voska Sport 1 : 1 Rabotnicki Skopje
31.03.2024 13:00
FK Akademija Pandev 2 : 1 Rabotnicki Skopje
10.03.2024 13:00
FK Shkupi 3 : 2 Rabotnicki Skopje
06.03.2024 13:00
FK Vardar Skopje 1 : 0 Rabotnicki Skopje
25.02.2024 13:00
GFK Tikvesh 1930 2 : 0 Rabotnicki Skopje
Echipă | M | Victorie | Egalitate | Înfrângere | PCT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Struga Trim Lum | 28 | 18 | 4 | 6 | 58 |
2 | FK Shkupi | 28 | 15 | 10 | 3 | 55 |
3 | FK Shkendija | 28 | 14 | 10 | 4 | 52 |
4 | GFK Tikvesh 1930 | 28 | 11 | 6 | 11 | 39 |
5 | FK Sileks Kratovo | 28 | 9 | 11 | 8 | 38 |
6 | KF Gostivar | 28 | 8 | 13 | 7 | 37 |
7 | FK Akademija Pandev | 28 | 9 | 7 | 12 | 34 |
8 | Rabotnicki Skopje | 28 | 10 | 4 | 14 | 34 |
9 | Voska Sport | 28 | 7 | 10 | 11 | 31 |
10 | FK Vardar Skopje | 28 | 8 | 5 | 15 | 29 |
11 | FK Bregalnica Stip | 28 | 6 | 8 | 14 | 26 |
12 | Gjorce Petrov | 28 | 7 | 4 | 17 | 25 |