ProTipster Fluxuri live

Transmisiuni live din Fotbal pentru azi

Evenimente viitoare

24.05.2022
42՚ Gokulam Kerala FC vs Bashundhara Kings Cupa AFC SPORTDIGITAL FUSSBALL HD 15:00 Dhofar vs AL Arabi Cupa AFC SPORTDIGITAL FUSSBALL HD 16:00 Artvin Hopaspor vs Arnavutkoy Belediyesi Genclik VE Spor 3. Lig, Group 1 A Spor TR A Spor TR 18:00 SBV Excelsior vs ADO Den Haag Eredivisie ESPN 1 HD NL 18:30 SG Dynamo Dresden vs 1. FC Kaiserslautern Bundesliga 2 Bein Sports HD 3 TR Digi Sport 2 RO SAT.1 Sky Bundesliga HD 1 18:30 FC Villefranche-Beaujolais vs US Quevillaise-Rouen Metropole Liga 2 Bein Sports HD 4 TR beIN Sports 1 HD France 18:45 Halifax Town vs Chesterfield FC Conferinta Premier BT Sport 1 19:00 Jableh SC vs AL Kuwait SC Cupa AFC SPORTDIGITAL FUSSBALL HD 19:00 UD Granadilla Tenerife Sur vs Cajasol Trigueros Universidad Copa de La Reina, Women TELEDEPORTE 22:00 Recife PE vs CRB AL Brasilero Seria B Premiere FC South America 22:00 HFX Wanderers FC vs Toronto FC Campionatul Canadian Fox Sports 2 22:15 Santos FC vs CA Banfield Cupa Sudamericana Sport TV2 HD 22:15 Club Nacional de Football vs CA Bragantino SP Cupa Libertadores Football 1 HD UA 22:15 Velez Sarsfield vs Estudiantes de La Plata Cupa Libertadores Football 2 HD UA Sport TV1 HD
25.05.2022
00:30 Ponte Preta SP vs Chapecoense SC Brasilero Seria B PFC HD Premiere FC South America 00:30 Palmeiras SP vs Deportivo Tachira Cupa Libertadores Sport TV2 HD Football 2 HD UA 00:30 Flamengo RJ vs Sporting Cristal Cupa Libertadores Sport TV5 HD Football 1 HD UA 00:30 Universidad Catolica vs CA Talleres De Cordoba Cupa Libertadores Sport TV6 HD 02:00 Pacific FC vs York 9 FC Campionatul Canadian Fox Sports 2 16:00 Bodo/Glimt vs Stromsgodset Eliteserien Eurosport Norge HD 16:00 Arna-Bjornar vs Kolbotn Toppserien, Femei NRK2 HD 17:00 US Catanzaro 1929 vs Padova Serie C, Playoffs de Promovare SKY Sport 253 HD 18:00 Lillestrom SK vs Valerenga IF Eliteserien MAX HD 19:00 AS Roma vs Feyenoord Rotterdam Uefa Europa Conference League CANAL+ SPORT FR SKY Sport 251 HD Sky Sport Football IT HD TV8 HD IT Sport TV1 HD Sky Austria 1 HD ERT1 HD CT Sport HD M.LCAMPEONES ES TV6 SE HD Nitro DE W9 19:00 FC Barcelona vs Cd Tacon Copa de La Reina, Women TELEDEPORTE 19:00 Feralpisalo vs US Palermo Serie C, Playoffs de Promovare SKY Sport 252 HD 22:00 Londrina PR vs Operario PR Brasilero Seria B PFC HD Premiere FC South America 22:00 Colo Colo vs Fortaleza CE Cupa Libertadores Football 2 HD UA 22:00 CA River Plate (ARG) vs Alianza Lima Cupa Libertadores Sport TV1 HD SPORTDIGITAL FUSSBALL HD Football 1 HD UA 22:15 Sao Paulo SP vs Ayacucho FC Cupa Sudamericana Sport TV3 HD 23:00 Montreal Impact vs Forge FC Campionatul Canadian Fox Sports 2 BT Sport 2
26.05.2022
00:00 Atletico Mineiro MG vs Deportes Tolima Cupa Libertadores SPORTDIGITAL FUSSBALL HD Sport TV2 HD Football 2 HD UA 00:00 CSD Independiente Del Valle vs America FC MG Cupa Libertadores Sport TV1 HD Football 1 HD UA 01:00 Cavalry FC vs Vancouver Whitecaps FC Campionatul Canadian Fox Sports 2 BT Sport 2 13:00 Hammarby IF vs Malmo FF Cupa Suediei SVT1 HD 16:00 Rosenborg BK vs Haugesund FK Eliteserien Eurosport Norge HD 16:00 FC Rosengard vs Kopparbergs/Goteborg FC Cupa Suediei, Feminin SVT2 HD 17:00 AJ Auxerre vs AS Saint Etienne Liga 1 beIN Sports 1 HD France 17:45 Kayserispor vs Sivasspor Cupa Turciei SPORTDIGITAL FUSSBALL HD 18:00 Sarpsborg vs Molde FK Eliteserien Eurosport Norge HD 18:30 SS Monza 1912 vs SC Pisa Seria B Sky Sport Uno HD 22:00 Vasco Da Gama RJ vs Brusque SC Brasilero Seria B PFC HD Premiere FC South America 22:00 CA Paranaense PR vs Caracas FC Cupa Libertadores Sport TV1 HD Football 1 HD UA 22:00 Club Libertad Asuncion vs The Strongest Cupa Libertadores Football 2 HD UA SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
27.05.2022
00:00 Boca Juniors vs Deportivo Cali Cupa Libertadores Football 2 HD UA SPORTDIGITAL FUSSBALL HD Sport TV6 HD 00:00 Corinthians SP vs Always Ready Cupa Libertadores Football 1 HD UA Sport TV2 HD 00:30 Ituano FC SP vs Nautico PE Brasilero Seria B PFC HD Premiere FC South America 00:30 Oriente Petrolero vs Fluminense RJ Cupa Sudamericana Sport TV5 HD 17:30 U Craiova 1948 SA vs FC Botosani Liga I Digi Sport 1 RO 19:05 Girondins Bordeaux vs Paris FC Divizia 1 Feminina CANAL+ SPORT FR 22:00 Tombense FC MG vs EC Bahia Brasilero Seria B Premiere FC South America PFC HD
28.05.2022
00:30 Criciuma SC vs Cruzeiro MG Brasilero Seria B PFC HD Premiere FC South America 09:45 Melbourne City FC vs Western United FC Liga A SPORTDIGITAL FUSSBALL HD 14:00 Ham-Kam vs Odds BK Eliteserien Eurosport Norge HD 14:45 VfL Wolfsburg vs 1. Ffc Turbine Potsdam 71 DFB Pokal Women Sky Sport HD 1 (D) 15:00 Mansfield Town vs Port Vale FC Liga 2 Sky Sports Main Event HD 16:00 Stromsgodset vs Viking FK Eliteserien Eurosport Norge HD 19:00 Liverpool FC vs Real Madrid Liga Campionilor UEFA ZDF CANALE 5 HD ZDF HD CBS US Sky Austria 1 HD TV4 SE HD SKY Sport 251 HD Sky Sport Football IT HD Digi Sport 1 RO BT Sport 2 M.LCAMPEONES ES 19:30 Goias GO vs CA Bragantino SP Brasilero Seria A Premiere FC South America SPORTDIGITAL FUSSBALL HD PFC HD 19:30 CSA AL vs Gremio Novorizontino Brasilero Seria B Premiere FC South America 22:00 Los Angeles FC vs San Jose Earthquakes Major League Soccer Sport TV1 HD Football 1 HD UA Sky Sports Football HD TUDN 22:00 Sao Paulo SP vs Ceara CE Brasilero Seria A Premiere FC South America PFC HD 22:00 Sampaio Correa FC MA vs Guarani FC SP Brasilero Seria B Premiere FC South America 23:00 Atlanta United FC vs Columbus Crew Major League Soccer ESPN+ 23:00 NY Red Bulls vs DC United Major League Soccer ESPN+ 23:00 Toronto FC vs Chicago Fire Major League Soccer Football 2 HD UA ESPN+ 23:30 Montreal Impact vs FC Cincinnati Major League Soccer ESPN+ 23:30 New England Revolution vs Philadelphia Union Major League Soccer ESPN+ 23:30 Orlando City SC vs FC Dallas Major League Soccer Sport TV2 HD ESPN+ 23:30 Fortaleza CE vs EC Juventude RS Brasilero Seria A Premiere FC South America
29.05.2022
00:00 Inter Miami CF vs Portland Timbers Major League Soccer ESPN+ 00:00 Minnesota United FC vs New York City FC Major League Soccer Football 1 HD UA ESPN+ 01:00 Colorado Rapids vs Nashville SC Major League Soccer ESPN+ 01:00 Sporting Kansas City vs Vancouver Whitecaps FC Major League Soccer ESPN+ 01:30 Real Salt Lake vs Houston Dynamo Major League Soccer ESPN+ 07:00 Jubilo Iwata vs Yokohama F Liga J SPORTDIGITAL FUSSBALL HD 11:00 Hertha BSC Berlin vs Borussia Dortmund A-Junioren-Bundesliga, Playoffs Sky Bundesliga HD 1 12:30 AZ Alkmaar vs Vitesse Arnhem Eredivisie SPORTDIGITAL FUSSBALL HD 13:00 Bryne FK vs IK Start Divizia 1 MAX HD 14:00 US Quevillaise-Rouen Metropole vs FC Villefranche-Beaujolais Liga 2 beIN Sports 1 HD France 15:15 Chindia Targoviste vs Concordia Chiajna Liga I Digi Sport 1 RO 15:30 Huddersfield Town vs Nottingham Forest Campionat ESPN+ beIN SPORT Max 5 HD SPORTDIGITAL FUSSBALL HD 16:00 Molde FK vs Bodo/Glimt Eliteserien Eurosport Norge HD 17:00 AS Saint Etienne vs AJ Auxerre Liga 1 beIN Sports 1 HD France 18:00 Valerenga IF vs Rosenborg BK Eliteserien MAX HD 18:00 FC Dinamo Bucuresti 1948 vs Universitatea Cluj Liga I Digi Sport 1 RO 18:30 Moreirense FC vs GD Chaves Primeira Liga Sport TV1 HD 19:00 Paris Saint-Germain vs Ol. Lyon Divizia 1 Feminina Sky Sports Mix HD 19:00 Santos FC vs Palmeiras SP Brasilero Seria A Premiere FC South America SPORTDIGITAL FUSSBALL HD 19:00 Coritiba PR vs Botafogo RJ Brasilero Seria A Premiere FC South America 19:00 Vila Nova GO vs Gremio FB Porto Alegrense RS Brasilero Seria B Premiere FC South America 20:00 La Galaxy vs Austin FC Major League Soccer Football 1 HD UA TUDN Sky Sports Football HD 21:00 Fluminense RJ vs Flamengo RJ Brasilero Seria A SPORTDIGITAL FUSSBALL HD Premiere FC South America 21:00 Corinthians SP vs America FC MG Brasilero Seria A Premiere FC South America 21:00 Cuiaba EC MT vs CA Paranaense PR Brasilero Seria A Premiere FC South America 22:00 Atletico Mineiro MG vs Avai SC Brasilero Seria A Premiere FC South America
30.05.2022
01:30 Seattle Sounders vs Charlotte FC Major League Soccer Fox Sports 1 Fox Deportes 16:00 SK Brann vs Mjondalen Divizia 1 Eurosport Norge HD 19:00 AL Ahly Cairo vs Wydad Casablanca Liga Campionilor CAF beIN Sports 1 HD France 23:00 Internacional RS vs AC Goianiense GO Brasilero Seria A Premiere FC South America
31.05.2022
22:00 Recife PE vs Ponte Preta SP Brasilero Seria B Premiere FC South America
01.06.2022
18:45 Scoţia vs Ucraina World Cup Qualification, UEFA Sky Sports Main Event HD 23:30 Fortaleza CE vs Ceara CE Brasilero Seria A Premiere FC South America
02.06.2022
00:30 CRB AL vs CSA AL Brasilero Seria B Premiere FC South America 18:45 Cehia vs Elveţia UEFA Liga Națiunilor CT Sport HD 23:00 Vasco Da Gama RJ vs Gremio FB Porto Alegrense RS Brasilero Seria B Premiere FC South America
03.06.2022
00:30 Guarani FC SP vs Vila Nova GO Brasilero Seria B Premiere FC South America 16:15 Germania vs Ungaria Calificari Euro U21 SAT.1 22:00 Chapecoense SC vs Londrina PR Brasilero Seria B Premiere FC South America
04.06.2022
00:30 Operario PR vs Cruzeiro MG Brasilero Seria B Premiere FC South America 14:00 Brusque SC vs Nautico PE Brasilero Seria B Premiere FC South America 19:30 America FC MG vs Cuiaba EC MT Brasilero Seria A Premiere FC South America 19:30 Gremio Novorizontino vs Sampaio Correa FC MA Brasilero Seria B Premiere FC South America 19:30 EC Bahia vs Criciuma SC Brasilero Seria B Premiere FC South America 22:00 Ceara CE vs Coritiba PR Brasilero Seria A Premiere FC South America 22:00 Avai SC vs Sao Paulo SP Brasilero Seria A Premiere FC South America 22:00 CA Paranaense PR vs Santos FC Brasilero Seria A Premiere FC South America 22:00 Tombense FC MG vs Ituano FC SP Brasilero Seria B Premiere FC South America 23:30 AC Goianiense GO vs Corinthians SP Brasilero Seria A Premiere FC South America
05.06.2022
14:00 EC Juventude RS vs Fluminense RJ Brasilero Seria A Premiere FC South America 19:00 Flamengo RJ vs Fortaleza CE Brasilero Seria A Premiere FC South America 19:00 Palmeiras SP vs Atletico Mineiro MG Brasilero Seria A Premiere FC South America 22:00 CA Bragantino SP vs Internacional RS Brasilero Seria A Premiere FC South America
06.06.2022
23:00 Botafogo RJ vs Goias GO Brasilero Seria A Premiere FC South America 23:00 Guarani FC SP vs Operario PR Brasilero Seria B Premiere FC South America
07.06.2022
22:00 Nautico PE vs Vasco Da Gama RJ Brasilero Seria B Premiere FC South America 22:00 Londrina PR vs Tombense FC MG Brasilero Seria B Premiere FC South America 22:00 Vila Nova GO vs Brusque SC Brasilero Seria B Premiere FC South America 23:30 Criciuma SC vs Sampaio Correa FC MA Brasilero Seria B Premiere FC South America 23:30 Ituano FC SP vs Ponte Preta SP Brasilero Seria B Premiere FC South America
08.06.2022
00:30 Cuiaba EC MT vs Corinthians SP Brasilero Seria A Premiere FC South America 00:30 CSA AL vs Chapecoense SC Brasilero Seria B Premiere FC South America 00:30 Gremio FB Porto Alegrense RS vs Gremio Novorizontino Brasilero Seria B Premiere FC South America 00:30 Cruzeiro MG vs CRB AL Brasilero Seria B Premiere FC South America 22:00 America FC MG vs Ceara CE Brasilero Seria A Premiere FC South America 22:00 EC Juventude RS vs CA Paranaense PR Brasilero Seria A Premiere FC South America 23:30 CA Bragantino SP vs Flamengo RJ Brasilero Seria A Premiere FC South America 23:30 AC Goianiense GO vs Avai SC Brasilero Seria A Premiere FC South America
09.06.2022
00:30 Fluminense RJ vs Atletico Mineiro MG Brasilero Seria A Premiere FC South America 00:30 Santos FC vs Internacional RS Brasilero Seria A Premiere FC South America 00:30 EC Bahia vs Recife PE Brasilero Seria B Premiere FC South America 22:00 Palmeiras SP vs Botafogo RJ Brasilero Seria A Premiere FC South America 23:00 Fortaleza CE vs Goias GO Brasilero Seria A Premiere FC South America 23:00 Coritiba PR vs Sao Paulo SP Brasilero Seria A Premiere FC South America
10.06.2022
22:00 Sampaio Correa FC MA vs Nautico PE Brasilero Seria B Premiere FC South America 23:30 CRB AL vs Vila Nova GO Brasilero Seria B Premiere FC South America
11.06.2022
00:30 Chapecoense SC vs Criciuma SC Brasilero Seria B Premiere FC South America 14:00 Brusque SC vs Ituano FC SP Brasilero Seria B Premiere FC South America 19:30 Corinthians SP vs EC Juventude RS Brasilero Seria A Premiere FC South America 19:30 Ponte Preta SP vs Londrina PR Brasilero Seria B Premiere FC South America 21:30 Operario PR vs EC Bahia Brasilero Seria B Premiere FC South America 22:00 Atletico Mineiro MG vs Santos FC Brasilero Seria A Premiere FC South America 22:00 Fluminense RJ vs AC Goianiense GO Brasilero Seria A Premiere FC South America 22:00 Cuiaba EC MT vs CA Bragantino SP Brasilero Seria A Premiere FC South America 23:30 Tombense FC MG vs CSA AL Brasilero Seria B Premiere FC South America
12.06.2022
00:00 Internacional RS vs Flamengo RJ Brasilero Seria A Premiere FC South America 14:00 Gremio Novorizontino vs Guarani FC SP Brasilero Seria B Premiere FC South America 19:00 Sao Paulo SP vs America FC MG Brasilero Seria A Premiere FC South America 19:00 Goias GO vs Ceara CE Brasilero Seria A Premiere FC South America 19:00 Vasco Da Gama RJ vs Cruzeiro MG Brasilero Seria B Premiere FC South America 21:00 Coritiba PR vs Palmeiras SP Brasilero Seria A Premiere FC South America 22:00 Fortaleza CE vs CA Paranaense PR Brasilero Seria A Premiere FC South America
13.06.2022
22:00 Botafogo RJ vs Avai SC Brasilero Seria A Premiere FC South America 23:00 Recife PE vs Gremio FB Porto Alegrense RS Brasilero Seria B Premiere FC South America
14.06.2022
22:00 EC Bahia vs Chapecoense SC Brasilero Seria B Premiere FC South America
15.06.2022
00:30 EC Juventude RS vs Santos FC Brasilero Seria A Premiere FC South America 22:00 CA Bragantino SP vs Coritiba PR Brasilero Seria A Premiere FC South America 22:00 Ceara CE vs Atletico Mineiro MG Brasilero Seria A Premiere FC South America 23:30 Flamengo RJ vs Cuiaba EC MT Brasilero Seria A Premiere FC South America 23:30 Palmeiras SP vs AC Goianiense GO Brasilero Seria A Premiere FC South America 23:30 Goias GO vs Internacional RS Brasilero Seria A Premiere FC South America
16.06.2022
00:30 America FC MG vs Fluminense RJ Brasilero Seria A Premiere FC South America 00:30 CA Paranaense PR vs Corinthians SP Brasilero Seria A Premiere FC South America 19:00 Botafogo RJ vs Sao Paulo SP Brasilero Seria A Premiere FC South America 19:00 Cruzeiro MG vs Ponte Preta SP Brasilero Seria B Premiere FC South America 22:00 Avai SC vs Fortaleza CE Brasilero Seria A Premiere FC South America 23:00 Vila Nova GO vs Operario PR Brasilero Seria B Premiere FC South America
17.06.2022
22:00 Criciuma SC vs Brusque SC Brasilero Seria B Premiere FC South America
18.06.2022
00:00 Londrina PR vs Vasco Da Gama RJ Brasilero Seria B Premiere FC South America 14:00 Gremio FB Porto Alegrense RS vs Sampaio Correa FC MA Brasilero Seria B Premiere FC South America 19:00 Gremio Novorizontino vs Tombense FC MG Brasilero Seria B Premiere FC South America 19:30 AC Goianiense GO vs EC Juventude RS Brasilero Seria A Premiere FC South America 19:30 CRB AL vs Ituano FC SP Brasilero Seria B Premiere FC South America 21:30 Nautico PE vs Recife PE Brasilero Seria B Premiere FC South America 22:00 Cuiaba EC MT vs Ceara CE Brasilero Seria A Premiere FC South America
19.06.2022
00:00 Santos FC vs CA Bragantino SP Brasilero Seria A Premiere FC South America 19:00 Atletico Mineiro MG vs Flamengo RJ Brasilero Seria A Premiere FC South America 19:00 Corinthians SP vs Goias GO Brasilero Seria A Premiere FC South America 19:00 Coritiba PR vs CA Paranaense PR Brasilero Seria A Premiere FC South America 21:00 Internacional RS vs Botafogo RJ Brasilero Seria A Premiere FC South America 21:00 Fortaleza CE vs America FC MG Brasilero Seria A Premiere FC South America 22:00 Fluminense RJ vs Avai SC Brasilero Seria A Premiere FC South America
20.06.2022
23:00 Sao Paulo SP vs Palmeiras SP Brasilero Seria A Premiere FC South America 23:00 Guarani FC SP vs CSA AL Brasilero Seria B Premiere FC South America
21.06.2022
22:00 Chapecoense SC vs CRB AL Brasilero Seria B Premiere FC South America