Franţa VS Maroc Fotbal Ponturi sportive & Predictii

Cupa Mondială

Franţa

2 - 0
Terminat

Maroc

HT: 1 - 0 FT: 2 - 0

Info meci

Turneu Cupa Mondială
Stadion Al Bayt Stadium

Ultimele rezultate

Franţa Franţa
W W W W W
Maroc Maroc
W D W W D

Clasament

# Echipă M Victorie Egalitate Înfrângere PCT
2 Maroc 3 2 1 0 7
1 Franţa 3 3 0 0 9
Vezi clasamentul complet

Cele mai jucate meciuri pe Cupa Mondială

Internaţional Cupa Mondială Mâine · 00:00 Mexic 191 ponturi vs Anglia
Internaţional Cupa Mondială Mâine · 19:00 Portugalia 90 ponturi vs Spania
Internaţional Cupa Mondială mar · 00:00 SUA 52 ponturi vs Belgia
Internaţional Cupa Mondială mar · 20:00 Elveţia 27 ponturi vs Columbia
Internaţional Cupa Mondială mar · 16:00 Argentina 26 ponturi vs Egipt
Internaţional Cupa Mondială joi · 20:00 Franţa 9 ponturi vs Maroc

Ce canale TV transmit meciul live?

ORF 1 HD

Lineups not available yet

Lineups are usually confirmed around 60 minutes before kick-off.

Încearcă din nou mai târziu sau vezi alte meciuri

No predictions available

Predictions are not available for this match.

Încearcă din nou mai târziu sau vezi alte meciuri

No tips available

There are no tips for this match yet.

Încearcă din nou mai târziu sau vezi alte meciuri