Arends S / Pel D
SET1: 6 - 4 | SET2: 7 - 6 | FT: 2 - 0 |
Johnson H / Johnson Y
Nu există ponturi pentru acest meci
Poți fi primul care adaugă unul. Este gratuit, durează câteva secunde și îți dă oferă posibilitatea de a participa la concursul nostru lunar cu premii.
30.04.2024
03:00 Sweeny, Dane Duckworth, James 2 ponturi 03:00 Wang, Jiaji Jasika, Omar 03:00 Kachmazov, Alibek Berankis, Ricardas 1 ponturi 04:20 Zhou, Yi Walton, Adam 04:20 Escoffier, Antoine Noguchi, Rio 04:20 Gerasimov, Egor Zhukayev, Beibit 05:40 Tu, Li Bellucci, Mattia 05:40 Schoolkate, Tristan Yevseyev, Denis 05:40 Lajal, Mark Cui, Jie 07:00 Harris, Lloyd Wong, Chak Lam Coleman 1 ponturi 07:00 Purcell, Max Holt, Brandon 1 ponturi 07:00 Moriya, Hiroki Cressy, Maxime 08:00 Mochizuki, Shintaro Cecchinato, Marco 08:00 Pellegrino, Andrea Cerundolo, Juan Manuel 08:00 Diallo, Gabriel Dellien, Hugo 08:20 Hsu, Yu Hsiou Bai, Yan 1 ponturi 09:00 Alves, Felipe Kuzmanov, Dimitar 09:00 Kukushkin, Mikhail Llamas Ruiz, Pablo 09:00 Medjedovic, Hamad Vacherot, Valentin 09:30 De Jong, Jesper Passaro, Francesco 10:00 Varillas Patino-Samudio, Juan Pablo Nishioka, Yoshihito 1 ponturi 10:20 Muller, Alexandre Garin, Christian 2 ponturi 10:20 Giron, Marcos Munar Clar, Jaume Antoni 1 ponturi 10:20 Barrere, Gregoire Bagnis, Facundo 1 ponturi 11:20 Tirante, Thiago Agustin Darderi, Luciano1
Victorie
0
Egalitate
0
Victorie
24.07.2019 10:00
Arends S / Pel D 2 : 0 Johnson H / Johnson Y
5
Victorie
0
Egalitate
1
Înfrângere
29.09.2023 20:20
Arends S / Pel D 2 : 1 Barrientos N / Eysseric J
26.09.2023 15:45
Arends S / Pel D 2 : 0 Machac T / Molcan A
20.09.2023 08:00
Brouwer G / de Jong J 2 : 1 Arends S / Pel D
17.09.2023 11:00
Escoffier A / Kaliyanda Poonacha N 0 : 2 Arends S / Pel D
15.09.2023 11:00
Guinard M / Jacq G 0 : 2 Arends S / Pel D
14.09.2023 12:00
Gonzales R / Neuchrist M 0 : 2 Arends S / Pel D
4
Victorie
0
Egalitate
2
Înfrângere
07.04.2021 15:30
Brancaccio R / Esteve Lobato E 2 : 1 Johnson H / Johnson Y
18.03.2021 17:25
Barrientos N / Gonzales R 2 : 0 Johnson H / Johnson Y
20.02.2021 16:00
Gomez A / Ore J A 1 : 2 Johnson H / Johnson Y
19.02.2021 19:30
Fratangelo B / Krueger M 0 : 2 Johnson H / Johnson Y
18.02.2021 20:10
Damm M / Nanda G 0 : 2 Johnson H / Johnson Y
16.02.2021 21:35
Chirala S R / Phillips R 1 : 2 Johnson H / Johnson Y