Toggle navigation
Ponturi
Ponturi Fotbal
Ponturi Baschet
Ponturi Tenis
Ponturi Hochei
Ponturi Rugby
Ponturi Baseball
Ponturi Fotbal American
Ponturi Totae
Bilete
Case de Pariuri
Zona Tipsteri
Tipsteri
Competiție De Tipsteri
Stiri de Pariuri
Transmisie
Caută după competiţie sau echipă
+Pont
Conectare
Fotbal
Baschet
Tenis
ProTipster
Fluxuri live
Transmisiuni live din Fotbal pentru azi
Evenimente viitoare
Azi
03 May
04 May
05 May
06 May
07 May
19.01.2022
00:30
Mirassol FC SP
vs
Santos FC SP
U20 Copa Sao Paulo de Juniores
PFC HD
08:45
Adelaide United FC
vs
Western Sydney Wanderers FC
Liga A
BT Sport 2
›
08:45
Brisbane Roar FC
vs
Perth Glory FC
Liga A
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Panaitolikos Argos
vs
Olympiacos Piraus
Cupa Greciei
Match Futbol 2 HD
›
13:00
Apollon Pontou
vs
PO Triglias
Super League 2
ERT Sports HD
13:00
AEK Athens B
vs
Egaleo Athens
Super League 2
ERT3 HD
14:00
Caykur Rizespor
vs
Antalyaspor
Super Lig
Bein Sports HD 3 TR
Bein Sports HD 2 TR
›
14:00
Goztepe SK
vs
Sivasspor
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
Bein Sports HD 1 TR
›
15:00
Kayserispor
vs
Basaksehir FK
Super Lig
Bein Sports HD 1 TR
Bein Sports HD 3 TR
›
15:00
Panathinaikos Athen
vs
Anagennisi Karditsas 1904
Cupa Greciei
Match Futbol 2 HD
›
16:30
US Sassuolo
vs
Cagliari Calcio
Cupa Italiei
Italia 1 HD
Football 3 HD UA
›
17:00
Trabzonspor
vs
Giresunspor
Super Lig
Football 1 HD UA
Bein Sports HD 1 TR
Sport1 CZ
Bein Sports HD 2 TR
›
17:00
Fenerbahce
vs
Altay Izmir
Super Lig
beIN SPORT Max 5 HD
Football 2 HD UA
Bein Sports HD 2 TR
Bein Sports HD 1 TR
›
17:00
PAOK Thessaloniki
vs
AEK Athens
Cupa Greciei
Match Futbol 2 HD
›
17:30
Hannover 96
vs
Borussia M'gladbach
Cupa DFB
M.LCAMPEONES ES
NOVA Sport 2 HD CZ
Sport TV1 HD
Sky Sport HD 3 (D)
›
17:30
RB Leipzig
vs
FC Hansa Rostock
Cupa DFB
M.LCAMPEON 1 ES
Sport2 HU
NOVA Sport 1 HD CZ
Match Futbol 3 HD
Match Planeta
Sport TV2 HD
Sky Sport HD 2 (D)
›
17:45
FC Groningen
vs
NEC Nijmegen
KNVB beker
ESPN 2 HD NL
›
18:00
Celta de Vigo
vs
CA Osasuna
LaLiga
beIN SPORT Max 4 HD
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 4 RO
ESPN Deportes
C More Live HD
M. LaLiga
›
18:00
Academica Coimbra
vs
Rio Ave FC
Liga Segunda
Sport TV4 HD
›
18:00
Clermont Foot
vs
Racing Strasbourg
Liga 1
Match Futbol 1 HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
18:00
OSC Lille
vs
Lorient FC
Liga 1
Sky Sport Arena IT HD
Bein Sports HD 3 TR
Digi Sport 3 RO
›
18:00
Montpellier HSC
vs
Troyes AC
Liga 1
Bein Sports HD 4 TR
›
18:00
Toulouse FC
vs
AS Nancy
Liga 2
beIN Sports 1 HD France
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
18:15
FC Barcelona
vs
Cd Tacon
Supercupa, Feminin
TELEDEPORTE
19:00
Guinea-Bissau
vs
Nigeria
Cupa Africii pe Națiuni
beIN Sports 3 HD France
Sky Sports PL HD
›
19:00
Egipt
vs
Sudan
Cupa Africii pe Națiuni
ESPN 4 HD NL
beIN Sports 1 HD France
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sky Sports Football HD
›
19:30
Leicester City
vs
Tottenham Hotspur
Premier League
Sky Sport Football IT HD
BT Sport 2
Universo
Sport TV3 HD
Sky Sport HD 7 (D)
›
19:45
1899 Hoffenheim
vs
SC Freiburg
Cupa DFB
M.LCAMPEON 1 ES
NOVA Sport 2 HD CZ
Sport TV5 HD
Sky Sport HD 3 (D)
›
19:45
Hertha BSC
vs
FC Union Berlin
Cupa DFB
Sky Sport HD 2 (D)
M.LCAMPEONES ES
M.LCAMPEON 2 ES
Sport2 HU
NOVA Sport 1 HD CZ
Match Futbol 3 HD
Match TV HD
Das Erste
Sport TV4 HD
›
19:45
Hull City
vs
Blackburn Rovers
Campionat
Sky Sports Football HD
Bein Sports HD 2 TR
›
20:00
Inter Milan
vs
FC Empoli
Cupa Italiei
Football 1 HD UA
Sport1 HU
CANALE 5 HD
›
20:00
FC Twente
vs
AZ Alkmaar
KNVB beker
ESPN 1 HD NL
›
20:00
Brentford FC
vs
Manchester United
Premier League
Sport TV1 HD
Sky Sport HD 6 (D)
Sky Sport Arena IT HD
Peacock Premium
V Sport Premium HD
›
20:00
Real Sociedad
vs
Atletico Madrid
Cupa Regelui
Sport2 HU
Sport1 CZ
Sport TV2 HD
›
20:30
Valencia FC
vs
Sevilla FC
LaLiga
Sportkanalen HD
beIN Sports 2 HD France
C More Sport 1 HD FI
ESPN+
Digi Sport 1 RO
M. LaLiga
›
22:00
Palmeiras SP
vs
Oeste FC SP
U20 Copa Sao Paulo de Juniores
PFC HD
20.01.2022
00:30
Cruzeiro MG
vs
SAO Paulo FC SP
U20 Copa Sao Paulo de Juniores
PFC HD
03:00
Club Leon
vs
Atlas FC
Liga MX, Clausura
TUDN
14:00
Alanyaspor
vs
Hatayspor
Super Lig
Bein Sports HD 1 TR
›
16:00
Coasta de Fildeş
vs
Algeria
Cupa Africii pe Națiuni
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 1 HD NL
Sky Sports Main Event HD
›
16:00
Sierra Leone
vs
Guinea Ecuatorială
Cupa Africii pe Națiuni
Sky Sports PL HD
›
17:00
Galatasaray
vs
Kasimpasa
Super Lig
Sport2 HU
Football 3 HD UA
Bein Sports HD 1 TR
beIN SPORT Max 5 HD
›
17:45
PSV Eindhoven
vs
SC Telstar
KNVB beker
ESPN 2 HD NL
›
18:00
FC Getafe
vs
Granada CF
LaLiga
M. LaLiga
ESPN+
Digi Sport 3 RO
beIN SPORT Max 4 HD
›
18:00
Elche CF
vs
Real Madrid
Cupa Regelui
Sport2 HU
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
›
18:30
Levante UD
vs
Atletico Madrid
Supercupa, Feminin
TELEDEPORTE
19:00
Gambia
vs
Tunisia
Cupa Africii pe Națiuni
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sky Sports Main Event HD
›
19:00
Mali
vs
Mauritania
Cupa Africii pe Națiuni
ESPN 4 HD NL
beIN SPORT Max 4 HD
Sky Sports PL HD
›
19:30
Aris Thessaloniki
vs
Lamia
Cupa Greciei
Match Futbol 2 HD
›
19:45
Arsenal FC
vs
Liverpool FC
Cupa EFL
Match Futbol 1 HD
NOVA Sport 2 HD CZ
Bein Sports HD 2 TR
Digi Sport 1 RO
Sky Sports Main Event HD
Sport TV2 HD
›
20:00
AS Roma
vs
US Lecce
Cupa Italiei
Sport1 HU
Football 1 HD UA
CANALE 5 HD
›
20:00
Ajax Amsterdam
vs
Excelsior Maassluis
KNVB beker
ESPN 1 HD NL
›
20:30
Athletic Bilbao
vs
FC Barcelona
Cupa Regelui
Sport2 HU
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
›
21.01.2022
03:00
Atletico San Luis
vs
FC Juarez
Liga MX, Clausura
TUDN
07:35
Adelaide United FC
vs
Wellington Phoenix
Liga W
BT Sport//ESPN
08:45
Wellington Phoenix FC
vs
Western United FC
Liga A
BT Sport 2
›
16:00
Samsunspor
vs
Kocaelispor
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
17:30
Hamburger SV
vs
FC St. Pauli
Bundesliga 2
novasports2 HD
Match Futbol 3 HD
Bein Sports HD 2 TR
Sky Bundesliga HD 2
›
17:30
Fortuna Dusseldorf
vs
1. FC Nuremberg
Bundesliga 2
Digi Sport 4 RO
Bein Sports MAX HD 2 TR
Sky Bundesliga HD 3
›
18:00
FC Arges Pitesti
vs
FC Dinamo Bucuresti 1948
Liga I
Digi Sport 1 RO
19:00
De Graafschap
vs
Almere City FC
Divizia 1
ESPN 4 HD NL
›
19:00
Roda Kerkrade
vs
ADO Den Haag
Divizia 1
ESPN 2 HD NL
›
19:00
FC Arouca
vs
Benfica Lisbona
Liga Portugal
Sport TV1 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:30
Eintracht Frankfurt
vs
DSC Arminia Bielefeld
Bundesliga
#Vamos ES
novasports3 HD
ESPN+
Match Futbol 3 HD
Sky Sports Football HD
beIN SPORT Max 4 HD
Sky Sport Action IT HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
19:30
Parma Calcio 1913 S.r.l.
vs
Frosinone Calcio
Seria B
Sky Sport Uno HD
›
19:45
Hellas Verona
vs
Bologna FC
Seria A
Paramount+
Sport TV5 HD
Match Futbol 1 HD
Sport1 HU
beIN SPORT Max 5 HD
SKY Sport 251 HD
C More MAX HD FI
›
19:45
Glasgow Rangers
vs
Stirling Albion
Cupa Scotiei
Football 1 HD UA
›
20:00
Watford FC
vs
Norwich City
Premier League
CANAL+ SPORT FR
Sport TV3 HD
Sky Sports Main Event HD
Sky Austria 1 HD
V Sport Premium HD
Universo
Sky Sport Football IT HD
›
20:00
Olympique Lyon
vs
AS Saint Etienne
Liga 1
novasports2 HD
BT Sport//ESPN
Match Futbol 2 HD
Digi Sport 3 RO
NOVA Sport 2 HD CZ
Bein Sports HD 2 TR
›
20:00
Espanyol Barcelona
vs
Real Betis Balompie
LaLiga
M. LaLiga
C More Live 5 HD
beIN SPORT Max 6 HD
ESPN+
Digi Sport 4 RO
C More Sport 1 HD FI
›
20:00
Tenerife CD
vs
Real Oviedo
LaLiga 2
GOL ES
beIN SPORT Max 7 HD
›
21:15
Pacos Ferreira
vs
Boavista Fc
Liga Portugal
Sport TV2 HD
›
23:00
Santos FC SP
vs
America MG
U20 Copa Sao Paulo de Juniores
PFC HD
22.01.2022
03:00
CA Monarcas Morelia
vs
Deportivo Toluca FC
Liga MX, Clausura
TUDN
03:00
Puebla FC
vs
Xolos De Tijuana
Liga MX, Clausura
TUDN
08:45
Sydney FC
vs
Perth Glory FC
Liga A
BT Sport 2
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:30
Malatya Bld Spor
vs
Besiktas
Super Lig
Football 3 HD UA
Bein Sports HD 1 TR
Sport2 HU
beIN SPORT Max 4 HD
›
10:30
Umraniyespor
vs
Menemen Belediyespor
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
10:30
Manisa Buyuksehir Belediyespor
vs
Genclerbirligi SK
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
11:00
Vilafranquense
vs
CD Nacional
Liga Segunda
Sport TV1 HD
›
12:30
Everton FC
vs
Aston Villa
Premier League
CANAL+ SPORT FR
V Sport Premium HD
Universo
Sky Austria 1 HD
Sky Sport Football IT HD
›
12:30
Nottingham Forest
vs
Derby County
Campionat
novasports2 HD
Bein Sports HD 4 TR
Sky Sports Football HD
beIN SPORT Max 8 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
12:30
SC Paderborn
vs
Werder Bremen
Bundesliga 2
Match Futbol 3 HD
Bein Sports HD 3 TR
Sky Bundesliga HD 8
Digi Sport 2 RO
›
12:30
FC Hansa Rostock
vs
1. FC Heidenheim 1846
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 6
›
12:30
FC Ingolstadt
vs
SV Darmstadt 98
Bundesliga 2
Bein Sports MAX HD 2 TR
Sky Bundesliga HD 5
›
12:30
Chindia Targoviste
vs
FC Voluntari
Liga I
Digi Sport 1 RO
12:30
Auchinleck Talbot
vs
Heart of Midlothian
Cupa Scotiei
Football 2 HD UA
›
12:45
PAOK Thessaloniki B
vs
Trikala 1963
Super League 2
ERT Sports HD
13:00
Levante UD
vs
Cadiz CF
LaLiga
C More Live HD
ESPN+
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 4 RO
M. LaLiga
›
13:00
SV Turkgucu Ataspor Munchen
vs
1860 Munich
Liga 3
Bayerisches Fernsehen Süd HD
13:00
Eintracht Braunschweig
vs
Hallescher FC
Liga 3
NDR FS HH HD
13:00
Adana Demirspor
vs
Fatih Karagumruk SK
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Sivasspor
vs
Fenerbahce
Super Lig
Bein Sports HD 1 TR
Football 3 HD UA
Sport1 HU
Sport2 CZ
beIN SPORT Max 9 HD
›
13:00
Altinordu FK
vs
Istanbulspor AS
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:00
US Alessandria Calcio 1912
vs
Benevento Calcio
Seria B
SKY Sport 257 HD
›
13:00
Brescia Calcio
vs
Ternana Calcio
Seria B
SKY Sport 253 HD
›
13:00
SS Monza 1912
vs
Urbs Reggina 1914
Seria B
SKY Sport 254 HD
›
13:00
Spal 2013
vs
SC Pisa
Seria B
SKY Sport 252 HD
›
13:00
Como Calcio
vs
FC Crotone
Seria B
SKY Sport 255 HD
›
13:00
Cosenza Calcio
vs
Ascoli Calcio 1898
Seria B
SKY Sport 256 HD
›
13:05
Carl Zeiss Jena
vs
Lokomotive Leipzig
Liga Regionala Nordest
MDR S-ANHALT HD
13:30
Girondins Bordeaux
vs
Stade De Reims
Divizia 1 Feminina
MultiSports FR 2 HD
13:30
GPSO 92 Issy
vs
EA Guingamp
Divizia 1 Feminina
MultiSports FR 3 HD
13:30
Soyaux Asj
vs
Paris FC
Divizia 1 Feminina
MultiSports FR 1 HD
13:30
Modena
vs
Fermana FC
Serie C, Grupa B
SKY Sport 258 HD
13:30
AC Reggiana
vs
AC Pistoiese
Serie C, Grupa B
SKY Sport 259
13:30
Juventus FC Women
vs
Fiorentina Women FC
Serie A, Feminin
La7
14:00
Genoa FC
vs
Udinese Calcio
Seria A
Match Futbol 1 HD
Sport2 HU
beIN SPORT Max10 HD
Paramount+
Sport TV5 HD
C More Live HD
›
14:30
Bayer Leverkusen
vs
FC Augsburg
Bundesliga
Match Futbol 2 HD
beIN SPORT Max 5 HD
Sky Bundesliga HD 4
novasports4 HD
ESPN+
Bein Sports HD 4 TR
Digi Sport 3 RO
›
14:30
Borussia M'gladbach
vs
FC Union Berlin
Bundesliga
beIN SPORT Max 4 HD
Sky Bundesliga HD 3
ESPN+
›
14:30
SC Freiburg
vs
VfB Stuttgart
Bundesliga
beIN SPORT Max 6 HD
Sky Bundesliga HD 5
novasports5 HD
ESPN+
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
14:30
1899 Hoffenheim
vs
Borussia Dortmund
Bundesliga
Match Futbol 3 HD
beIN Sports 2 HD France
Sky Bundesliga HD 2
novasports3 HD
ESPN+
M.LCAMPEONES ES
Bein Sports HD 3 TR
Sky Sport Uno HD
Digi Sport 2 RO
›
14:30
Greuther Furth
vs
1. Fsv Mainz 05
Bundesliga
Sky Bundesliga HD 6
ESPN+
›
15:00
Brentford FC
vs
Wolverhampton Wanderers
Premier League
Peacock Premium
›
15:00
Leeds United
vs
Newcastle United
Premier League
Sky Sport HD 9 (D)
Universo
V Sport Extra HD
›
15:00
Manchester United
vs
West Ham United
Premier League
Sky Austria 1 HD
Peacock Premium
Sport TV2 HD
V Sport Premium HD
Sky Sport Football IT HD
›
15:00
Birmingham City
vs
Barnsley FC
Campionat
beIN SPORT Max 8 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
15:00
Real Zaragoza
vs
Real Valladolid
LaLiga 2
#Vamos ES
›
15:00
AO Xanthi FC
vs
AS Elpis Skoutareos
Super League 2
ERT3 HD
15:15
Villarreal CF
vs
RCD Mallorca
LaLiga
Digi Sport 4 RO
ESPN+
beIN SPORT Max 4 HD
M. LaLiga
C More Sport 2 HD FI
›
15:15
Perugia Calcio
vs
Pordenone Calcio
Seria B
SKY Sport 251 HD
›
15:30
FC Emmen
vs
NAC Breda
Divizia 1
ESPN 1 HD NL
›
16:00
Stade Brestois 29
vs
OSC Lille
Liga 1
NOVA Sport 2 HD CZ
novasports2 HD
Bein Sports HD 2 TR
›
16:00
Basaksehir FK
vs
Goztepe SK
Super Lig
Bein Sports HD 1 TR
Football 1 HD UA
›
16:00
MKE Ankaragucu
vs
Denizlispor
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:00
Montpellier Hsc
vs
Ol. Lyon
Divizia 1 Feminina
CANAL+ FR
C8
17:00
Inter Milan
vs
Venezia
Seria A
Digi Sport 2 RO
Match Futbol 1 HD
Sport2 HU
BT Sport//ESPN
beIN Sports 2 HD France
M.LCAMPEONES ES
Paramount+
Sport TV5 HD
›
17:15
Fuenlabrada
vs
Las Palmas UD
LaLiga 2
#Vamos ES
›
17:30
Southampton FC
vs
Manchester City
Premier League
Sky Sports Main Event HD
Sport TV2 HD
V Sport Premium HD
Sky Sport Football IT HD
CANAL+ SPORT FR
Sky Austria 1 HD
Universo
›
17:30
VfL Bochum
vs
1. FC Cologne
Bundesliga
Sky Sport Action IT HD
Match Futbol 3 HD
novasports3 HD
beIN SPORT Max 6 HD
Sky Bundesliga HD 1
ESPN+
Bein Sports HD 3 TR
›
17:30
Sevilla FC
vs
Celta de Vigo
LaLiga
M. LaLiga
Digi Sport 4 RO
C More Sport 2 HD FI
beIN SPORT Max 4 HD
ESPN+
›
17:30
Alloa Athletic FC
vs
Celtic Glasgow
Cupa Scotiei
Football 3 HD UA
›
17:45
Vitesse Arnhem
vs
FC Groningen
Eredivisie
ESPN 2 HD NL
Football 2 HD UA
Match Futbol 2 HD
›
18:00
AJ Auxerre
vs
Paris FC
Liga 2
beIN Sports 1 HD France
›
18:00
Universitatea Craiova 1948 CS
vs
Rapid
Liga I
Digi Sport 1 RO
18:00
CD Tondela
vs
FC Vizela
Liga Portugal
Sport TV3 HD
›
19:00
AZ Alkmaar
vs
SC Cambuur
Eredivisie
Football 1 HD UA
Match Futbol 1 HD
›
19:00
SC Heerenveen
vs
FC Zwolle
Eredivisie
ESPN 1 HD NL
›
19:30
Erzgebirge Aue
vs
FC Schalke 04
Bundesliga 2
SPORT1 DE
novasports3 HD
Sky Bundesliga HD 2
Bein Sports HD 3 TR
›
19:30
Nautico PE
vs
Ibis
Pernambucano
PFC HD
19:45
Lazio Roma
vs
Atalanta Bergamasca
Seria A
Digi Sport 2 RO
SKY Sport 251 HD
C More Sport 2 HD FI
Sport TV2 HD
Sportkanalen HD
M.LCAMPEONES ES
Sport2 HU
Paramount+
beIN SPORT Max 4 HD
›
20:00
Willem II Tilburg
vs
FC Twente
Eredivisie
ESPN 2 HD NL
›
20:00
RC Lens
vs
Olympique Marseille
Liga 1
Sky Sport Football IT HD
NOVA Sport 2 HD CZ
novasports2 HD
CANAL+ Decale
Bein Sports HD 2 TR
›
20:00
Atletico Madrid
vs
Valencia FC
LaLiga
M. LaLiga
Digi Sport 4 RO
C More Sport 1 HD FI
beIN Sports 2 HD France
ESPN+
›
20:00
Malaga CF
vs
UD Ibiza Eivissa
LaLiga 2
M. LaLiga 2
M. LaLiga
›
20:30
Sporting CP
vs
Sporting Braga
Liga Portugal
Match Futbol 3 HD
Sport TV1 HD
C More MAX HD FI
BT Sport//ESPN
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
22:00
SAO Paulo FC SP
vs
Palmeiras SP
U20 Copa Sao Paulo de Juniores
PFC HD
23:00
Guadalajara Chivas
vs
Queretaro FC
Liga MX, Clausura
Universo
23.01.2022
01:00
Club Leon
vs
CF Pachuca
Liga MX, Clausura
Univision
03:00
CF America
vs
Atlas FC
Liga MX, Clausura
Univision
03:06
CF Monterrey
vs
Cruz Azul
Liga MX, Clausura
Fox Deportes
05:05
Central Coast Mariners
vs
Melbourne City FC
Liga A
BT Sport//ESPN
›
07:45
Brisbane Roar FC
vs
Adelaide United FC
Liga A
BT Sport 2
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:30
Kasimpasa
vs
Kayserispor
Super Lig
Bein Sports HD 3 TR
›
10:30
Hatayspor
vs
Caykur Rizespor
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
10:30
Bandirmaspor
vs
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
10:30
Adanaspor
vs
Kecioerenguecue
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
11:00
CD Feirense
vs
CD Mafra
Liga Segunda
Sport TV1 HD
›
11:15
NEC Nijmegen
vs
Feyenoord Rotterdam
Eredivisie
Match Futbol 2 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV5 HD
Football 2 HD UA
›
11:15
FC Twente Enschede
vs
Psv/Fc Eindhoven
Eredivisie, Feminin
ESPN 1 HD NL
11:30
Cagliari Calcio
vs
ACF Fiorentina
Seria A
Match Futbol 1 HD
Sport2 HU
beIN SPORT Max 6 HD
Sport TV2 HD
SKY Sport 251 HD
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 4 RO
Paramount+
›
12:00
FC Metz
vs
OGC Nice
Liga 1
Bein Sports HD 4 TR
NOVA Sport 2 HD CZ
BT Sport//ESPN
novasports4 HD
Sky Sport Football IT HD
›
12:00
AEK Athens B
vs
Episkopi FC
Super League 2
ERT3 HD
12:30
Karlsruher SC
vs
SV Sandhausen
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 2
›
12:30
Hannover 96
vs
SG Dynamo Dresden
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 3
›
12:30
Jahn Regensburg
vs
Holstein Kiel
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 4
novasports3 HD
›
12:30
CS Mioveni
vs
ACS FC Academica Clinceni
Liga I
Digi Sport 1 RO
12:30
Brighton & Hove Albion Lfc
vs
Chelsea Lfc
Super Liga Feminina FA
BBC 2 Wales
12:45
Kalamata FC
vs
Rhodos FC
Super League 2
ERT3 HD
12:45
Panathinaikos B
vs
Apo Levadeiakos FC
Super League 2
ERT Sports HD
13:00
Granada CF
vs
CA Osasuna
LaLiga
C More Sport 1 HD FI
ESPN Deportes
Digi Sport 2 RO
M. LaLiga
beIN SPORT Max 7 HD
›
13:00
Burgos CF
vs
CD Leganes
LaLiga 2
M. LaLiga 1
M. LaLiga
›
13:00
Antalyaspor
vs
Gazisehir Gaziantep FK
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Giresunspor
vs
Alanyaspor
Super Lig
Bein Sports HD 3 TR
›
13:00
Altay Izmir
vs
Atiker Konyaspor 1922
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Boluspor
vs
Tuzlaspor
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:00
Aris Thessaloniki
vs
Lamia
Super Liga 1
Novasports Prime HD
›
13:30
Heracles Almelo
vs
Go Ahead Eagles
Eredivisie
ESPN 1 HD NL
›
13:30
PSV Eindhoven
vs
Ajax Amsterdam
Eredivisie
Match Futbol 2 HD
Football 3 HD UA
Sport TV3 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
13:30
Mantova 1911
vs
UC Albinoleffe
Serie C, Grupa A
SKY Sport 253 HD
›
13:30
US Triestina Calcio 1918
vs
Padova
Serie C, Grupa A
SKY Sport 252 HD
›
13:30
Us Pergolettese 1932
vs
FC Sudtirol
Serie C, Grupa A
SKY Sport 254 HD
›
13:45
AS Saint Etienne
vs
Paris Saint-Germain
Divizia 1 Feminina
CANAL+ SPORT FR
14:00
Arsenal FC
vs
Burnley FC
Premier League
Telemundo
Sport TV5 HD
Sky Sport HD 9 (D)
›
14:00
Crystal Palace
vs
Liverpool FC
Premier League
Peacock Premium
CANAL+ SPORT FR
Sky Sport HD 1 (D)
Sky Sports Main Event HD
Sport TV2 HD
Sky Sport Football IT HD
›
14:00
Leicester City
vs
Brighton & Hove Albion FC
Premier League
V Sport 1 HD
Peacock Premium
Sky Sport HD 6 (D)
›
14:00
Clermont Foot
vs
Stade Rennes
Liga 1
Bein Sports MAX HD 2 TR
NOVA Sport 2 HD CZ
BT Sport//ESPN
›
14:00
SSC Napoli
vs
Sportiva Salernitana
Seria A
Match Futbol 1 HD
Sport2 HU
C More Sport 2 HD FI
Sport TV4 HD
Digi Sport 4 RO
#Vamos ES
Paramount+
›
14:00
Spezia Calcio
vs
Sampdoria Genoa
Seria A
Paramount+
›
14:00
FC Torino
vs
US Sassuolo
Seria A
C More MAX HD FI
Paramount+
›
14:30
RB Leipzig
vs
VfL Wolfsburg
Bundesliga
ESPN+
Bein Sports HD 4 TR
Match Futbol 3 HD
beIN SPORT Max 9 HD
Sky Sports Mix HD
Digi Sport 3 RO
M.LCAMPEONES ES
›
15:00
UTA Arad
vs
Gaz Metan Medias
Liga I
Digi Sport 1 RO
15:00
Sporting Gijon
vs
SD Amorebieta
LaLiga 2
M. LaLiga 2
M. LaLiga
›
15:15
Real Madrid
vs
Elche CF
LaLiga
ESPN+
beIN SPORT Max 4 HD
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 2 RO
M. LaLiga
›
15:15
Atromitos Athens
vs
AEK Athens
Super Liga 1
novasports2 HD
›
15:15
LR Vicenza Virtus
vs
AS Cittadella
Seria B
SKY Sport 251 HD
›
15:30
CS Maritimo Madeira
vs
CF Belenenses Lisabona
Liga Portugal
Sport TV3 HD
›
15:30
Vitoria Guimaraes
vs
GD Estoril Praia
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
15:45
Sparta Rotterdam
vs
FC Utrecht
Eredivisie
ESPN 1 HD NL
›
16:00
Galatasaray
vs
Trabzonspor
Super Lig
Bein Sports HD 1 TR
Football 1 HD UA
Sport2 CZ
beIN SPORT Max10 HD
›
Încarcă mai mult
×
Close