Toggle navigation
Ponturi
Ponturi Fotbal
Ponturi Baschet
Ponturi Tenis
Ponturi Hochei
Ponturi Rugby
Ponturi Baseball
Ponturi Fotbal American
Ponturi Totae
Bilete
Case de Pariuri
Zona Tipsteri
Tipsteri
Competiție De Tipsteri
Stiri de Pariuri
Transmisie
Caută după competiţie sau echipă
+Pont
Conectare
Fotbal
Baschet
Tenis
ProTipster
Fluxuri live
Transmisiuni live din Fotbal pentru azi
Evenimente viitoare
Azi
12 May
13 May
14 May
15 May
16 May
03.05.2024
00:30
Palmeiras SP
vs
Botafogo SP
Cupa Braziliei
PFC HD
›
01:00
Necaxa
vs
Queretaro FC
Liga MX, Clausura
TUDN
Fubo TV
03:15
CF Pachuca
vs
Pumas Unam
Liga MX, Clausura
TUDN
Fubo TV
15:00
AL Taawoun
vs
AL Hilal Riyadh
Liga Prof. Arabia Saudita
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
CANAL+ Foot FR
›
15:30
MFK Dukla Banska Bystrica
vs
FK Kosice
Superliga
NOVA Sport 1 HD CZ
›
16:00
Cracovia Krakow
vs
Gornik Zabrze
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
16:30
Hamburger SV
vs
FC St. Pauli
Bundesliga 2
novasports2 HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
Arena4
Sky Bundesliga HD 2
Digi Sport 4 RO
›
16:30
Fortuna Dusseldorf
vs
1. FC Nuremberg
Bundesliga 2
Bein Sports HD 3 TR
Sky Bundesliga HD 3
›
17:00
Toulouse FC
vs
Montpellier HSC
Liga 1
Bein Sports MAX HD 2 TR
Amazon Prime FR
TNT Sports 3
NOVA Sport 2 HD CZ
›
17:00
CD Santa Clara
vs
CF Os Belenenses
Liga Segunda
Sport TV+
›
17:00
MKE Ankaragucu
vs
Alanyaspor
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
17:00
Besiktas
vs
Caykur Rizespor
Super Lig
beIN SPORT Max 5 HD FR
Sport TV6 HD
Bein Sports HD 1 TR
Sport1 CZ
›
17:30
Austria Lustenau
vs
FK Austria Viena
Bundesliga
Sky Austria 1 HD
›
18:00
Fehervar FC
vs
MTK Budapest FC
NB I
M4 Sport HD
›
18:00
Almere City FC
vs
SC Heerenveen
Eredivisie
ESPN 2 HD NL
›
18:00
SCO Angers
vs
Pau FC
Liga 2
L'EQUIPE HD FR
›
18:00
Abha
vs
AL Ittihad
Liga Prof. Arabia Saudita
Sport1 CZ
›
18:30
Ruch Chorzow SA
vs
KKS Lech Poznan
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:30
Grazer AK
vs
Admira Wacker
Liga 2
ORF Sport+ HD
18:30
CF Villarreal B
vs
Levante UD
LaLiga 2
novasports1 HD
Liga Hypermotion
›
18:30
1899 Hoffenheim
vs
RB Leipzig
Bundesliga
Arena4
V Sport Football HD SE
beIN Sports 1 HD FR
novasports3 HD
Bein Sports HD 5 TR
ESPN+
›
18:30
Barnsley FC
vs
Bolton Wanderers
Liga 1
Sky Sports Football HD
V Sport Extra HD
›
18:45
FC Torino
vs
Bologna FC
Seria A
Sport2 HU
Sport TV3 HD
beIN Sports 2 HD FR
TV4 Sport Live 1 HD
TNT Sports 2
SKY Sport 251 HD
MTV Urheilu 1 HD
Paramount+
›
19:00
Luton Town
vs
Everton FC
Premier League
MATCH4
Bein Sports HD 3 TR
V Sport Premium HD
CANAL+ SPORT 360 FR
Sky Sport Premier League HD
Digi Sport 3 RO
Peacock Premium
Sky Sports Main Event HD
Sky Sport Uno HD
›
19:00
FC Getafe
vs
Athletic Bilbao
LaLiga
Spiler 2 TV
Novasports Start HD
beIN SPORT Max 4 HD FR
ESPN Deportes
TV4 Fotboll HD
Digi Sport 4 RO
DAZN LaLiga
MTV Urheilu 2 HD
›
19:00
RC Lens
vs
Lorient FC
Liga 1
novasports2 HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
Amazon Prime FR
TNT Sports 3
NOVA Sport 2 HD CZ
›
19:00
FC Martigues
vs
Marignane US
National
CANAL+ Foot FR
›
19:15
Moreirense FC
vs
FC Vizela
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
22:00
Paysandu SC PA
vs
Avai SC
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
PFC HD
04.05.2024
00:30
Coritiba PR
vs
Recife PE
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
PFC HD
01:00
Cavalry FC
vs
Vancouver Langley FC
Canada Premier League
Fox Sports 2
›
01:06
Atlas FC
vs
Cruz Azul
Liga MX, Feminin, Clausura
Fox Deportes
06:15
Melbourne City FC
vs
Sydney FC
Liga W
TNT Sports 3
TNT Sports 1
09:45
Sydney FC
vs
Macarthur FC
Liga A
TNT Sports 4
›
10:00
CD Feirense
vs
Uniao de Leiria
Liga Segunda
Sport TV1 HD
›
10:00
Bayer Leverkusen
vs
Bayern Munich
Bundesliga Feminin
DF1 HD
TNT Sports 4
11:00
Mezokovesd Zsory SE
vs
Zalaegerszeg TE
NB I
M4 Sport HD
›
11:00
Greuther Furth
vs
Eintracht Braunschweig
Bundesliga 2
Bein Sports MAX HD 2 TR
Sky Bundesliga HD 5
›
11:00
FC Hansa Rostock
vs
Karlsruher SC
Bundesliga 2
Bein Sports HD 2 TR
Sky Bundesliga HD 4
›
11:00
VfL 1899 Osnabruck
vs
FC Schalke 04
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 3
›
11:00
Everton Lfc
vs
Tottenham Hotspur Lfc
Super Liga Feminina FA
Sky Sport Mix HD
Sky Sports PL HD
V Sport Extra HD
11:30
Arsenal FC
vs
Bournemouth AFC
Premier League
Digi Sport 2 RO
TNT Sports 1
Sky Sport Uno HD
Spiler 1 TV
Bein Sports HD 3 TR
Universo
USA Network
CANAL+ Foot FR
Sky Sport Premier League HD
V Sport Premium HD
›
11:30
Birmingham City
vs
Norwich City
Campionat
Sky Sports PL HD
›
11:30
Ipswich Town
vs
Huddersfield Town
Campionat
Sky Sports Main Event HD
TV6 SE HD
›
11:30
Leeds United
vs
Southampton FC
Campionat
Sky Sports Football HD
beIN SPORT Max10 HD FR
V Sport Football HD SE
›
12:00
Real Sociedad
vs
Las Palmas UD
LaLiga
Digi Sport 3 RO
novasports1 HD
Spiler 2 TV
ESPN Deportes
DAZN LaLiga
beIN SPORT Max 4 HD FR
TV4 Sportkanalen SE HD
MTV Urheilu 1 HD
›
12:00
CD Mirandes
vs
Real Valladolid
LaLiga 2
Liga Hypermotion
›
12:00
SSV Ulm
vs
FC Viktoria Cologne
Liga 3
SR Fernsehen HD
WDR HD Bielefeld
SWR Fernsehen BW HD
WDR HD Köln
12:00
SG Dynamo Dresden
vs
SC Verl
Liga 3
MDR S-ANHALT HD
12:00
BSC Young Boys
vs
Grasshopper Zurich
Super League, Feminin
SRF info HD
13:00
LKS Lodz Pss
vs
WKS Slask Wroclaw
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
13:00
AC Havre
vs
Racing Strasbourg
Liga 1
NOVA Sport 2 HD CZ
TNT Sports 4
Amazon Prime FR
›
13:00
AJ Auxerre
vs
Paris FC
Liga 2
beIN Sports 1 HD FR
›
13:00
Academico De Viseu FC
vs
Leixoes SC
Liga Segunda
Sport TV+
›
13:00
Istanbulspor AS
vs
Adana Demirspor
Super Lig
Bein Sports HD 1 TR
›
13:00
Hammarby IF
vs
Djurgardens IF
Damallsvenskan, F
TV10 SE HD
13:00
FC Fleury 91
vs
Paris Saint-Germain
Cupa Franței, Feminin
NOVA Sport 1 HD CZ
Sport TV5 HD
beIN Sports 2 HD FR
FRANCE 4 FR
Fox Sports 2
13:30
Puskas Akademia FC
vs
Kisvarda FC
NB I
M4 Sport HD
›
13:30
Borussia Dortmund
vs
FC Augsburg
Bundesliga
V Sport Football HD SE
novasports5 HD
Bein Sports HD 2 TR
ESPN+
Sky Bundesliga HD 3
M+ LCAMPEON 2 ES
›
13:30
VfL Wolfsburg
vs
SV Darmstadt 98
Bundesliga
beIN SPORT Max 8 HD FR
Novasports Start HD
ESPN+
Sky Bundesliga HD 5
›
13:30
Werder Bremen
vs
Borussia M'gladbach
Bundesliga
beIN SPORT Max 6 HD FR
novasports6 HD
ESPN+
Sky Bundesliga HD 4
›
13:30
VfB Stuttgart
vs
Bayern Munich
Bundesliga
beIN SPORT Max 5 HD FR
Sky Sports Arena HD
SAT.1
Sky Sport Calcio HD
Digi Sport 4 RO
novasports3 HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
ESPN+
Sky Bundesliga HD 2
M+ LCAMPEONES ES
›
14:00
Brentford FC
vs
Fulham FC
Premier League
V Sport 1 HD
Novasports News HD
Bein Sports MAX HD 2 TR
Peacock Premium
CANAL+ SPORT 360 FR
›
14:00
Burnley FC
vs
Newcastle United
Premier League
V Sport Football HD SE
SKY Sport 252 HD
Digi Sport 3 RO
novasports4 HD
Bein Sports HD 3 TR
Peacock Premium
CANAL+ Foot FR
Sky Sport Premier League HD
›
14:00
Sheffield Utd
vs
Nottingham Forest
Premier League
V Sport Extra HD
novasports2 HD
USA Network
Fubo TV
RMC Sport 3 HD FR
Sky Sport Mix HD
›
14:15
Real Madrid
vs
Cadiz CF
LaLiga
MTV Urheilu 1 HD
beIN SPORT Max 4 HD FR
Digi Sport 2 RO
Spiler 2 TV
TV4 Fotboll HD
novasports1 HD
ESPN Deportes
M+ LaLiga
›
14:15
SD Huesca
vs
Real Oviedo
LaLiga 2
Liga Hypermotion
›
14:30
Rio Ave FC
vs
Vitoria Guimaraes
Liga Portugal
Sport TV3 HD
›
14:30
Boavista Fc
vs
Gil Vicente FC
Liga Portugal
Sport TV2 HD
›
14:30
UD Oliveirense
vs
CD Tondela
Liga Segunda
Sport TV6 HD
›
14:30
Brackley Town FC
vs
Boston United FC
Conferinta de Nord
TNT Sports 1
Sky Sports Football HD
14:45
Lillestrom SK Kvinner
vs
Kolbotn
Toppserien, Femei
NRK1 HD
15:00
AS Monaco
vs
Clermont Foot
Liga 1
NOVA Sport 2 HD CZ
TNT Sports 4
Novasports Extra 1 HD
Amazon Prime FR
›
15:00
BW Linz
vs
WSG Tirol
Bundesliga
Sky Austria 3 HD
›
15:00
SCR Altach
vs
Wolfsberger AC
Bundesliga
Sky Austria 2 HD
›
15:30
Zaglebie Lubin
vs
KS Rakow Czestochowa
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
16:00
SS Monza 1912
vs
Lazio Roma
Seria A
MTV Urheilu 3 HD
TNT Sports 3
beIN SPORT Max 6 HD FR
TV4 Sport Live 1 HD
Paramount+
›
16:00
Kayserispor
vs
Fatih Karagumruk SK
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
16:00
Samsunspor
vs
Trabzonspor
Super Lig
Bein Sports HD 1 TR
beIN SPORT Max10 HD FR
›
16:00
Eyupspor
vs
Goztepe SK
Liga 1 TFF
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:30
Manchester City
vs
Wolverhampton Wanderers
Premier League
ESPN 4 HD NL
Sky Sport Premier League HD
Sky Sport Calcio HD
Spiler 1 TV
Digi Sport 3 RO
Bein Sports HD 3 TR
Sky Sports Main Event HD
V Sport Premium HD
NBC (DirecTV SAT (DVB-S))
CANAL+ Foot FR
›
16:30
Girona FC
vs
FC Barcelona
LaLiga
MTV Urheilu 1 HD
Spiler 2 TV
Digi Sport 2 RO
Novasports Prime HD
beIN SPORT Max 4 HD FR
TV4 Fotboll HD
ESPN Deportes
DAZN LaLiga
›
16:30
Racing Santander
vs
Elche CF
LaLiga 2
Liga Hypermotion
Movistar Plus+ HD
›
16:30
1. FC Cologne
vs
SC Freiburg
Bundesliga
Sky Bundesliga HD 1
SKY Sport 252 HD
V Sport Football HD SE
novasports3 HD
Bein Sports MAX HD 2 TR
beIN SPORT Max 5 HD FR
Sky Sports Arena HD
ESPN+
›
17:00
FC Metz
vs
Stade Rennes
Liga 1
NOVA Sport 2 HD CZ
TNT Sports 4
Amazon Prime FR
›
17:00
EA Guingamp
vs
AS Saint Etienne
Liga 2
beIN Sports 1 HD FR
›
17:00
Sporting CP
vs
Portimonense SC
Liga Portugal
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV1 HD
›
17:15
Ujpest FC
vs
Diosgyori Vtk
NB I
M4 Sport HD
›
18:00
FKS Stal Mielec
vs
Jagiellonia Bialystok
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:00
AL Nassr
vs
AL Wehda
Liga Prof. Arabia Saudita
TV8.5
Fox Soccer Plus
Sport1 CZ
Sport TV3 HD
›
18:30
1. FC Kaiserslautern
vs
FC Magdeburg
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 2
SPORT1 DE
Bein Sports HD 5 TR
›
18:30
FC Lugano
vs
FC St. Gallen 1879
Super Liga
SRF zwei HD
›
18:45
US Sassuolo
vs
Inter Milan
Seria A
TV4 Fotboll HD
Sport TV6 HD
Paramount+
SKY Sport 251 HD
MTV Urheilu 2 HD
Digi Sport 3 RO
TNT Sports 1
#Vamos ES
beIN SPORT Max 6 HD FR
›
18:45
Oxford United
vs
Peterborough United
Liga 1
V Sport Football HD SE
Sky Sports Football HD
›
19:00
RCD Mallorca
vs
Atletico Madrid
LaLiga
M+ LaLiga
beIN SPORT Max 4 HD FR
TV4 Sport Live 1 HD
MTV Urheilu 1 HD
Spiler 2 TV
Digi Sport 2 RO
Novasports Prime HD
ESPN Deportes
›
19:00
FC Cartagena
vs
Alcorcon AD
LaLiga 2
Liga Hypermotion
›
19:00
Stade Brestois 29
vs
FC Nantes
Liga 1
TNT Sports 4
Bein Sports HD 3 TR
CANAL+ SPORT 360 FR
›
19:00
Fluminense RJ
vs
Atletico Mineiro MG
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
PFC HD
›
19:00
EC Juventude RS
vs
AC Goianiense GO
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
19:30
GD Chaves
vs
FC Porto
Liga Portugal
Sport TV2 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
beIN SPORT Max 7 HD FR
›
20:00
Chapecoense SC
vs
America FC MG
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
21:00
Vila Nova GO
vs
Operario PR
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
21:30
CA Bragantino SP
vs
Flamengo RJ
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
PFC HD
›
23:00
Pacific FC
vs
York 9 FC
Canada Premier League
Fox Soccer Plus
›
23:30
Atlanta United FC
vs
Minnesota United FC
Major League Soccer
Apple TV
›
23:30
Charlotte FC
vs
Portland Timbers
Major League Soccer
Apple TV
›
23:30
DC United
vs
Philadelphia Union
Major League Soccer
Apple TV
›
23:30
Inter Miami CF
vs
NY Red Bulls
Major League Soccer
Apple TV
›
23:30
Orlando City SC
vs
FC Cincinnati
Major League Soccer
Apple TV
›
23:30
San Jose Earthquakes
vs
Los Angeles FC
Major League Soccer
Apple TV
›
23:30
Toronto FC
vs
FC Dallas
Major League Soccer
Apple TV
›
05.05.2024
00:00
Cruzeiro MG
vs
Internacional RS
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
00:00
Corinthians SP
vs
Fortaleza CE
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
PFC HD
›
00:00
Ituano FC SP
vs
Gremio Novorizontino
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
00:30
Houston Dynamo
vs
Saint Louis City SC
Major League Soccer
Apple TV
›
00:30
Nashville SC
vs
Montreal Impact
Major League Soccer
Apple TV
›
01:25
Chicago Fire
vs
New England Revolution
Major League Soccer
Apple TV
›
01:30
Real Salt Lake
vs
Sporting Kansas City
Major League Soccer
Apple TV
›
02:30
Vancouver Whitecaps FC
vs
Austin FC
Major League Soccer
Apple TV
›
07:00
Melbourne Victory
vs
Melbourne City FC
Liga A
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
TNT Sports 4
TNT Sports 1
›
08:30
First Vienna FC
vs
SV Ried
Liga 2
ORF Sport+ HD
10:00
FC Penafiel
vs
CS Maritimo Madeira
Liga Segunda
Sport TV1 HD
›
10:15
Heracles Almelo
vs
RKC Waalwijk
Eredivisie
ESPN 2 HD NL
›
10:15
PSV Eindhoven
vs
Sparta Rotterdam
Eredivisie
M+ LCAMPEONES ES
ESPN 1 HD NL
V Sport Football HD SE
Sport TV3 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
TV8.5
›
10:30
KS Warta Poznan
vs
KS Widzew Lodz
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
10:30
Cagliari Calcio
vs
US Lecce
Seria A
SKY Sport 251 HD
Paramount+
MTV Urheilu 2 HD
Digi Sport 1 RO
Sport TV2 HD
TNT Sports 1
TNT Sports 3
beIN SPORT Max 4 HD FR
TV4 Sportkanalen SE HD
›
10:45
First Vienna FC 1894
vs
SG UCS Landhaus/Austria Wien
Bundesliga, Feminin
ORF Sport+ HD
11:00
Anglia
vs
Norvegia
CE Feminin U17
NRK1 HD
11:30
Hannover 96
vs
SC Paderborn
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 3
›
11:30
SV 07 Elversberg
vs
Hertha BSC
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 4
›
11:30
SV Wehen Wiesbaden
vs
Holstein Kiel
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 2
›
12:00
CA Osasuna
vs
Real Betis Balompie
LaLiga
M+ LaLiga
ESPN Deportes
MTV Urheilu 1 HD
Spiler 2 TV
novasports1 HD
beIN SPORT Max 5 HD FR
TV4 Sport Live 1 HD
›
12:00
SD Eibar
vs
SD Amorebieta
LaLiga 2
Liga Hypermotion
›
12:00
IF Elfsborg
vs
Malmo FF
Allsvenskan
Kanal 5 SE HD
›
12:00
Glasgow Rangers
vs
Kilmarnock FC
Premiership
Sky Sports Main Event HD
Sport TV6 HD
›
12:30
FC Utrecht
vs
Vitesse Arnhem
Eredivisie
ESPN 1 HD NL
›
12:30
FC Volendam
vs
Ajax Amsterdam
Eredivisie
TV8.5
Sport TV3 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
12:30
SK Sturm Graz
vs
TSV Hartberg
Bundesliga
Sky Austria 2 HD
›
12:30
SK Austria Klagenfurt
vs
LASK
Bundesliga
Sky Austria 3 HD
›
13:00
Korona Kielce SA
vs
GKS Piast Gliwice
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
13:00
Brighton & Hove Albion FC
vs
Aston Villa
Premier League
MultiSports 2 HD FR
Sky Sport HD 5 (D)
V Sport 1 HD
Sky Sports Main Event HD
USA Network
Fubo TV
Sky Sport Uno HD
Digi Sport 3 RO
›
13:00
Chelsea FC
vs
West Ham United
Premier League
CANAL+ Foot FR
V Sport Football HD SE
Bein Sports HD 3 TR
Sky Sport Top Event HD
Telemundo
Novasports Prime HD
Digi Sport 2 RO
›
13:00
FC Empoli
vs
Frosinone Calcio
Seria A
TV4 Sport Live 2 HD
Paramount+
beIN SPORT Max10 HD FR
MTV Urheilu 2 HD
TNT Sports 3
›
13:00
Hellas Verona
vs
ACF Fiorentina
Seria A
Sport2 HU
Sport TV2 HD
beIN SPORT Max 4 HD FR
TV4 Fotboll HD
Paramount+
MTV MAX HD FI
TNT Sports 4
›
13:00
CD Nacional
vs
FC Porto B
Liga Segunda
Sport TV+
›
13:00
AS Cittadella
vs
SSC Bari
Seria B
SKY Sport 256 HD
›
13:00
Cosenza Calcio
vs
Spezia Calcio
Seria B
SKY Sport 255 HD
›
13:00
Modena
vs
Como Calcio
Seria B
Sky Sport Arena IT HD
›
13:00
US Palermo
vs
Ascoli Calcio 1898
Seria B
SKY Sport 251 HD
›
13:00
Parma Calcio 1913 S.r.l.
vs
US Cremonese
Seria B
Fox Soccer Plus
SKY Sport 254 HD
›
13:00
SC Pisa
vs
FC Sudtirol
Seria B
SKY Sport 258 HD
›
13:00
Sampdoria Genoa
vs
AC Reggiana
Seria B
SKY Sport 252 HD
›
13:00
Ternana Calcio
vs
US Catanzaro 1929
Seria B
SKY Sport 259
›
13:00
Venezia
vs
Feralpisalo
Seria B
SKY Sport 253 HD
›
13:00
Brescia Calcio
vs
Calcio Lecco
Seria B
SKY Sport 257 HD
›
13:00
Basaksehir FK
vs
Kasimpasa
Super Lig
Bein Sports HD 1 TR
›
13:00
Altay Izmir
vs
Adanaspor
Liga 1 TFF
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Corum Belediyespor
vs
Sanliurfaspor
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
13:00
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
vs
Kocaelispor
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:00
Sakaryaspor
vs
Tuzlaspor
Liga 1 TFF
Bein Sports HD 5 TR
›
13:15
Manchester City Lfc
vs
Arsenal LFC
Super Liga Feminina FA
TV10 SE HD
Sky Sport Mix HD
13:30
FC Union Berlin
vs
VfL Bochum
Bundesliga
M+ LCAMPEON 2 ES
ESPN+
beIN SPORT Max 6 HD FR
Sky Sports Football HD
V Sport Extra HD
novasports3 HD
›
14:00
Kecskemeti TE
vs
Paksi FC
NB I
M4 Sport HD
›
14:00
Lokomotive Leipzig
vs
Bsg Chemie Leipzig
Liga Regionala Nordest
MDR S-ANHALT HD
14:00
Bromley FC
vs
Solihull Moors FC
Conferinta Premier
TNT Sports 2
›
14:15
Celta de Vigo
vs
Villarreal CF
LaLiga
DAZN LaLiga
ESPN Deportes
beIN SPORT Max 5 HD FR
TV4 Sport Live 1 HD
Spiler 2 TV
novasports1 HD
MTV Urheilu 1 HD
›
14:15
Espanyol Barcelona
vs
Sporting Gijon
LaLiga 2
#Vamos ES
Liga Hypermotion
TV4 Sportkanalen SE HD
beIN SPORT Max 9 HD FR
›
14:15
FC Andorra
vs
Albacete Balompie
LaLiga 2
Liga Hypermotion
›
14:30
Sporting Farens
vs
GD Estoril Praia
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
14:30
Vilaverdense FC
vs
SCU Torreense
Liga Segunda
Sport TV3 HD
›
14:45
AZ Alkmaar
vs
FC Twente
Eredivisie
ESPN 1 HD NL
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
TV8.5
Novasports Prime HD
›
15:00
Rapid Viena
vs
FC Salzburg
Bundesliga
Sky Austria 1 HD
›
15:30
KP Legia Varsovia
vs
RKS Radomiak 1910 SA Radom
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
15:30
Liverpool FC
vs
Tottenham Hotspur
Premier League
Sky Sport Uno HD
CANAL+ FR
Telemundo
Spiler 1 TV
Bein Sports HD 3 TR
Sky Sports Main Event HD
Sky Sport Top Event HD
V Sport Premium HD
Digi Sport 1 RO
›
15:30
Eintracht Frankfurt
vs
Bayer Leverkusen
Bundesliga
Novasports Prime HD
Sky Sport Calcio HD
M+ LCAMPEONES ES
ESPN+
Bein Sports MAX HD 1 TR
V Sport Football HD SE
Sky Sports Football HD
beIN Sports 2 HD FR
›
16:00
AC Milan
vs
Genoa FC
Seria A
TNT Sports 3
Digi Sport 4 RO
MTV Urheilu 2 HD
M+ LCAMPEON 2 ES
Paramount+
Sport2 HU
Sport TV2 HD
beIN SPORT Max 4 HD FR
TV4 Fotboll HD
›
16:00
Gazisehir Gaziantep FK
vs
Hatayspor
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
16:00
Galatasaray
vs
Sivasspor
Super Lig
beIN SPORT Max 8 HD FR
Sport TV6 HD
Bein Sports HD 1 TR
Sport1 CZ
›
16:30
Valencia FC
vs
Deportivo Alaves Sad
LaLiga
novasports1 HD
Digi Sport 3 RO
beIN SPORT Max 5 HD FR
TV4 Sport Live 1 HD
M+ LaLiga
MTV Urheilu 3 HD
ESPN Deportes
Spiler 2 TV
›
16:30
Ferencvarosi TC
vs
Debrecen VSC
NB I
M4 Sport HD
›
16:30
Club Deportivo Eldense
vs
CD Leganes
LaLiga 2
Liga Hypermotion
beIN SPORT Max 9 HD FR
›
16:30
Real Zaragoza
vs
Burgos CF
LaLiga 2
Liga Hypermotion
›
16:30
Union Saint-Gilloise
vs
RSC Anderlecht
Prima Divizie A
novasports2 HD
›
17:00
Sporting Braga
vs
Casa Pia Atletico
Liga Portugal
Sport TV1 HD
beIN SPORT Max 7 HD FR
›
17:00
FC Arouca
vs
CF Estrela
Liga Portugal
Sport TV3 HD
›
17:30
1. FC Heidenheim 1846
vs
1. Fsv Mainz 05
Bundesliga
novasports3 HD
beIN SPORT Max 6 HD FR
Sky Sports Arena HD
ESPN+
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
17:45
Chelsea Lfc
vs
Bristol City Women
Super Liga Feminina FA
Sky Sports PL HD
Sky Sport Mix HD
18:00
Feyenoord Rotterdam
vs
FC Zwolle
Eredivisie
Novasports Start HD
ESPN 1 HD NL
›
18:00
Atletico Ottawa
vs
Valour FC
Canada Premier League
Fox Soccer Plus
›
18:30
Velez Sarsfield
vs
Estudiantes de La Plata
Copa de la Liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
18:45
AS Roma
vs
Juventus Torino
Seria A
Digi Sport 2 RO
TNT Sports 1
M+ LCAMPEONES ES
MTV Urheilu 2 HD
Sport2 HU
Sport TV2 HD
beIN Sports 1 HD FR
TV4 Fotboll HD
Paramount+
›
19:00
Rayo Vallecano
vs
UD Almeria
LaLiga
M+ LaLiga
novasports1 HD
MTV MAX HD FI
TV4 Sport Live 2 HD
ESPN Deportes
›
19:00
Sevilla FC
vs
Granada CF
LaLiga
Digi Sport 3 RO
DAZN LaLiga
Novasports Prime HD
MTV Urheilu 3 HD
beIN Sports 2 HD FR
TV4 Sport Live 1 HD
ESPN Deportes
›
19:00
Tenerife CD
vs
Racing de Ferrol
LaLiga 2
Liga Hypermotion
›
19:00
Gremio FB Porto Alegrense RS
vs
Criciuma SC
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
19:00
Vitoria BA
vs
Sao Paulo SP
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
19:00
CA Paranaense PR
vs
Vasco Da Gama RJ
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
19:00
Brusque SC
vs
Goias GO
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
19:30
FC Famalicao
vs
Benfica Lisbona
Liga Portugal
Sport TV1 HD
beIN SPORT Max 4 HD FR
›
20:00
New York City FC
vs
Colorado Rapids
Major League Soccer
Apple TV
›
Încarcă mai mult
×
Close