Rakhimova, Kamilla VS Sakkari, Maria Tenis Ponturi sportive & Predictii

Wimbledon Feminin Simplu

Rakhimova, Kamilla

1 - 2
Terminat

Sakkari, Maria

SET1: 3 - 6 SET2: 6 - 0 SET3: 6 - 7 FT: 1 - 2

Evoluția Meciului

Rakhimova, Kamilla
Sakkari, Maria
SET {N} 3 - 6
SET {N} 6 - 0
SET {N} 6 - 7
13
Sakkari, Maria servește
HOLD
0-1 0-2 0-3 0-4 0-5 1-5 1-6 2-6 2-7 3-7 4-7 4-8 4-9 5-9 6-9 7-GAME
12
Rakhimova, Kamilla servește
HOLD
15-0 30-0 GAME-0
11
Sakkari, Maria servește
HOLD
0-15 15-15 15-30 15-GAME
10
Rakhimova, Kamilla servește
BREAK
0-15 0-30 0-GAME
9
Sakkari, Maria servește
HOLD
0-15 0-30 0-40 15-40 30-GAME
8
Rakhimova, Kamilla servește
HOLD
15-0 30-0 GAME-0
7
Sakkari, Maria servește
BREAK
15-0 30-0 40-0 GAME-15
6
Rakhimova, Kamilla servește
BREAK
0-15 0-30 15-30 15-GAME
5
Sakkari, Maria servește
BREAK
15-0 15-15 30-15 30-30 40-30 40-40 GAME-40
4
Rakhimova, Kamilla servește
HOLD
0-15 15-15 30-15 30-30 GAME-30
3
Sakkari, Maria servește
HOLD
0-15 0-30 0-40 15-GAME
2
Rakhimova, Kamilla servește
HOLD
15-0 15-15 15-30 30-30 GAME-30
1
Sakkari, Maria servește
HOLD
15-0 15-15 15-30 15-GAME
6
Rakhimova, Kamilla servește
HOLD
0-15 15-15 30-15 30-30 GAME-30
5
Sakkari, Maria servește
BREAK
15-0 30-0 GAME-0
4
Rakhimova, Kamilla servește
HOLD
15-0 15-15 30-15 40-15 GAME-30
3
Sakkari, Maria servește
BREAK
15-0 30-0 30-15 30-30 40-30 40-40 GAME-40
2
Rakhimova, Kamilla servește
HOLD
0-15 15-15 30-15 30-30 40-30 40-40 GAME-40
1
Sakkari, Maria servește
BREAK
15-0 30-0 30-15 40-15 40-30 40-40 GAME-40
9
Rakhimova, Kamilla servește
BREAK
0-15 0-30 15-30 15-GAME
8
Sakkari, Maria servește
HOLD
15-0 30-0 30-15 30-30 30-40 40-40 40-A 40-40 A-40 40-40 40-GAME
7
Rakhimova, Kamilla servește
HOLD
0-15 0-30 0-40 15-40 30-40 40-40 A-40 40-40 40-A 40-40 A-40 40-40 40-A 40-40 40-A 40-40 GAME-40
6
Sakkari, Maria servește
HOLD
0-15 15-15 15-30 30-30 30-GAME
5
Rakhimova, Kamilla servește
HOLD
0-15 0-30 15-30 30-30 GAME-30
4
Sakkari, Maria servește
HOLD
15-0 30-0 30-15 30-30 40-30 40-40 A-40 40-40 40-A 40-40 40-A 40-40 40-A 40-40 40-GAME
3
Rakhimova, Kamilla servește
BREAK
0-15 15-15 15-30 30-30 30-GAME
2
Sakkari, Maria servește
HOLD
15-0 15-15 30-15 30-30 40-30 40-40 A-40 40-40 40-A 40-40 40-A 40-40 40-GAME
1
Rakhimova, Kamilla servește
HOLD
15-0 30-0 40-0 GAME-15

Info meci

Turneu Wimbledon Feminin Simplu
Stadion Terenul 15

Ultimele rezultate

Rakhimova, Kamilla Rakhimova, Kamilla
L W L L W
Sakkari, Maria Sakkari, Maria
W W L L L

Cele mai jucate meciuri pe Wimbledon Feminin Simplu

WTA Wimbledon Feminin Simplu Azi · 13:40 Anisimova, Amanda 14 ponturi vs Keys, Madison
WTA Wimbledon Feminin Simplu Azi · 10:00 Navarro, Emma 12 ponturi vs Kostyuk, Marta
WTA Wimbledon Feminin Simplu Azi · 12:30 Eala, Alexandra 9 ponturi vs Swiatek, Iga
WTA Wimbledon Feminin Simplu Azi · 10:00 Rusia 8 ponturi vs Bouzkova, Marie
WTA Wimbledon Feminin Simplu Mâine · 10:00 Pegula, Jessica 6 ponturi vs Jovic, Iva
WTA Wimbledon Feminin Simplu Azi · 12:50 Cirstea, Sorana 4 ponturi vs Noskova, Linda
WTA Wimbledon Feminin Simplu Azi · 11:30 Snigur, Daria 3 ponturi vs Krueger, Ashlyn

Ce canale TV transmit meciul live?

C More Live C More Sport C More Tennis HD ESPN Deportes ESPN US (DirecTV SAT (DVB-S)) ESPN+ Novasports News HD novasports1 HD novasports2 HD Sky Sport 1 (D) Sky Sport 2 (D) Sky Sport 3 (D) Sky Sport 4 Sport TV2 HD Sport TV3 HD SRF info HD SRF zwei HD TV 2 Sport Premium 4 HD TV3 Max DK TV3 Sport DK TV4 Sport Live 2 HD TV4 Sport Live 3 HD TV4 Sport Live 4 HD TV4 Tennis HD 1xBet Bet365

No predictions available

Predictions are not available for this match.

Încearcă din nou mai târziu sau vezi alte meciuri

No tips available

There are no tips for this match yet.

Încearcă din nou mai târziu sau vezi alte meciuri