Kolodynska J / Shymanovich I
SET1: 7 - 5 | SET2: 2 - 6 | SET3: 10 - 7 | FT: 2 - 1 |
Baptiste H / Osuigwe W
Nu există ponturi pentru acest meci
Poți fi primul care adaugă unul. Este gratuit, durează câteva secunde și îți dă oferă posibilitatea de a participa la concursul nostru lunar cu premii.
19.05.2024
16:25 Parry, Diane Svitolina, Elina 11 ponturi20.05.2024
08:00 Heliovaara H / Patten H Gille S / Vliegen J 3 ponturi 08:00 Johnson L / Mansouri S Arends S / Middelkoop M 1 ponturi 08:00 Doumbia S / Reboul F Bhambri Y / Olivetti A 2 ponturi 08:00 Barrientos N / Cabral F Haase R / Verbeek S 08:00 Krutykh, Oleksii Giacomini, Luca 08:00 De Carvalho Cardoso Alves, Mateus Gombos, Norbert 08:00 Dedura-Palomero, Diego Oetzbach, Adrian 09:00 Navone, Mariano Kotov, Pavel 9 ponturi 09:00 Mpetshi Perricard, Giovanni Sonego, Lorenzo 4 ponturi 09:00 Monfils, Gael Nishioka, Yoshihito 7 ponturi 09:00 Munar Clar, Jaume Antoni Tiafoe, Francis 09:00 Evans, Daniel Rinderknech, Arthur 5 ponturi 09:00 Seyboth Wild, Thiago Martinez Portero, Pedro 09:00 Koepfer, Dominik Nakashima, Brandon 6 ponturi 09:00 Siegemund, Laura Blinkova, Anna 3 ponturi 09:00 Osorio Serrano, Maria Camila Avanesyan, Elina 2 ponturi 09:00 Zhu, Lin Wang, Yafan 2 ponturi 09:00 El Allami, Malak Bronzetti, Lucia 1 ponturi 09:00 Trevisan, Martina Hibino, Nao 4 ponturi 09:00 Carle, Maria Lourdes Rus, Arantxa 1 ponturi 09:00 El Aouni, Aya Sherif, Mayar 1 ponturi 09:00 Podoroska, Nadia Maria, Tatjana 09:00 Kabbaj, Yasmine Cocciaretto, Elisabetta 1 ponturi 09:00 Day, Kayla Bai, Zhuoxuan 1 ponturi1
Victorie
0
Egalitate
0
Victorie
14.02.2024 22:20
Kolodynska J / Shymanovich I 2 : 1 Baptiste H / Osuigwe W
2
Victorie
0
Egalitate
1
Înfrângere
16.02.2024 21:00
Kolodynska J / Shymanovich I 0 : 2 Melnikova M / Pattinama Kerkhove L
15.02.2024 20:30
Rodriguez V / Sanchez Palau A S 0 : 2 Kolodynska J / Shymanovich I
14.02.2024 22:20
Kolodynska J / Shymanovich I 2 : 1 Baptiste H / Osuigwe W
4
Victorie
0
Egalitate
2
Înfrângere
26.03.2024 03:00
Hinojosa Gomez J / Lepchenko V 0 : 2 Baptiste H / Osuigwe W
14.02.2024 22:20
Kolodynska J / Shymanovich I 2 : 1 Baptiste H / Osuigwe W
10.02.2024 02:55
Hewitt D / Hu V 0 : 2 Baptiste H / Osuigwe W
02.02.2024 21:15
Montgomery R / Ngounoue C 0 : 2 Baptiste H / Osuigwe W
27.01.2024 20:20
Zamarripa A / Zamarripa M 2 : 1 Baptiste H / Osuigwe W
26.01.2024 22:00
Carle M L / Sewing S 1 : 2 Baptiste H / Osuigwe W