CA Banfield VS CA Sarmiento Junin Fotbal Ponturi sportive & Predictii

Primera Division

CA Banfield

CA Sarmiento

Join for free - tipster rewards up to $1000 per month!

Evoluția Meciului

Info meci

Turneu Primera Division
Arbitru Andres Gariano
Stadion Stadionul Florencio Sola

Ultimele rezultate

CA Banfield CA Banfield
L D W D D
CA Sarmiento Junin CA Sarmiento Junin
L L L W L

Clasament

# Echipă M Victorie Egalitate Înfrângere PCT
11 CA Sarmiento Junin 16 6 1 9 19
12 CA Banfield 16 5 3 8 18
10 CA Sarmiento Junin 1 0 0 1 0
13 CA Banfield 1 0 0 1 0
Vezi clasamentul complet

Cele mai jucate meciuri pe Primera Division

Argentina Primera Division joi · 00:30 Instituto ACCordoba 9 ponturi vs CA Platense
Argentina Primera Division mie · 00:15 Argentinos Jrs 8 ponturi vs Estudiantes Rio Cuarto
Argentina Primera Division mie · 17:30 Barracas Central 8 ponturi vs CA Aldosivi
Argentina Primera Division mie · 20:00 Defensa y Justicia 8 ponturi vs Deportivo Riestra
Argentina Primera Division mie · 00:15 CA Rosario Central 6 ponturi vs Racing Club
Argentina Primera Division mie · 22:15 Gimnasia Y Esgrima La Plata 5 ponturi vs CA River Plate (ARG)
Argentina Primera Division vin · 00:15 Central Cordoba 2 ponturi vs Atletico Tucuman

fixture.tab.placeholder

Încearcă din nou mai târziu sau vezi alte meciuri

Lineups not available yet

Lineups are usually confirmed around 60 minutes before kick-off.

Încearcă din nou mai târziu sau vezi alte meciuri

No predictions available

Predictions are not available for this match.

Încearcă din nou mai târziu sau vezi alte meciuri

Cel mai bun pont al comunității
Tip de Pariu: AMBELE ECHIPE MARCHEAZĂ
Ambele echipe marchează în meci 2.31
🏅 mcbambusd12332 a câștigat 3/6 din ultimele ponturi
Pont în tendințe
Tip de Pariu: AMBELE ECHIPE MARCHEAZĂ
Ambele echipe marchează în meci 2.31
🏅 mcbambusd12332 a obținut 2.44% yield și 400 profit din ponturile Fotbal / Argentina din ultimele 30 zile.
PRO

Vezi mai multe ponturi experte în aplicația noastră!

Download ProTipster app

Ultimele meciuri

Clasament - Apertura, Group B

# Echipă M Victorie Egalitate Înfrângere PCT
1 Independiente Rivadavia 16 10 4 2 34
2 CA River Plate (ARG) 16 9 2 5 29
3 Argentinos Jrs 16 8 5 3 29
4 CA Rosario Central 16 8 4 4 28
5 CA Belgrano 16 7 5 4 26
6 Gimnasia Y Esgrima La Plata 16 8 2 6 26
7 CA Huracan 16 5 7 4 22
8 Racing Club 16 5 6 5 21
9 Barracas Central 16 5 6 5 21
10 CA Tigre 16 4 8 4 20
11 CA Sarmiento Junin 16 6 1 9 19
12 CA Banfield 16 5 3 8 18
13 Atletico Tucuman 16 3 5 8 14
14 CA Aldosivi 16 0 8 8 8
15 Estudiantes Rio Cuarto 16 1 2 13 5