Toggle navigation
Ponturi
Ponturi Fotbal
Ponturi Baschet
Ponturi Tenis
Ponturi Hochei
Ponturi Rugby
Ponturi Baseball
Ponturi Fotbal American
Ponturi Totae
Bilete
Case de Pariuri
Zona Tipsteri
Tipsteri
Competiție De Tipsteri
Stiri de Pariuri
Transmisie
Caută după competiţie sau echipă
+Pont
Conectare
Fotbal
Baschet
Tenis
ProTipster
Fluxuri live
Transmisiuni live din Fotbal pentru azi
Evenimente viitoare
Azi
05 May
06 May
07 May
08 May
09 May
30.04.2024
03:00
FC Juarez
vs
CF Monterrey
Liga MX, Feminin, Clausura
Fox Deportes
18:00
AL Ittihad
vs
AL Hilal Riyadh
Kings Cup
CANAL+ SPORT 360 FR
Fox Sports 2
Sport2 CZ
Sport TV3 HD
18:45
Pacos Ferreira
vs
Avs Futebol Sad
Liga Segunda
Sport TV1 HD
›
19:00
Bayern Munich
vs
Real Madrid
Liga Campionilor UEFA
TNT Sports 1
Paramount+
RMC Sport 1 HD FR
M+ LCAMPEONES ES
CANAL+ Foot FR
CANALE 5 HD
SKY Sport 251 HD
MTV Urheilu 1 HD
M4 Sport HD
Sky Austria 1 HD
CBS US
Univision
TUDN
TV4 SE HD
Digi Sport 1 RO
›
19:00
Coventry City
vs
Ipswich Town
Campionat
Sky Sports Football HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
MATCH4
beIN SPORT Max 4 HD FR
V Sport Premium HD
›
23:00
Estudiantes de La Plata
vs
Boca Juniors
Copa de la Liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
01.05.2024
01:15
CF Pachuca
vs
CF America
Liga Camp. CONCACAF
ESPN 1 HD NL
TUDN
Fox Sports 1
Fubo TV
›
10:00
Rp FC
vs
CS Maritimo Madeira
Campionatul Național, Feminin
Sport TV1 HD
10:30
US Cremonese
vs
SC Pisa
Seria B
SKY Sport 251 HD
Fox Soccer Plus
›
12:00
Malmo FF
vs
Djurgardens IF
Cupa Suediei
TV4 Fotboll HD
SVT1 HD
›
13:00
Ascoli Calcio 1898
vs
Cosenza Calcio
Seria B
SKY Sport 255 HD
›
13:00
US Catanzaro 1929
vs
Venezia
Seria B
Novasports Prime HD
SKY Sport 252 HD
Fox Soccer Plus
›
13:00
Como Calcio
vs
AS Cittadella
Seria B
SKY Sport 251 HD
›
13:00
Spezia Calcio
vs
US Palermo
Seria B
SKY Sport 253 HD
›
13:00
FC Sudtirol
vs
Ternana Calcio
Seria B
SKY Sport 254 HD
›
13:00
Sassuolo CF
vs
AS Roma
Serie A, Feminin
Rai Sport + HD
14:00
Valerenga IF
vs
Tromso IL
Cupa NM
NRK1 HD
15:00
Kopparbergs/Goteborg FC
vs
Pitea IF
Cupa Suediei, Feminin
TV4 Fotboll HD
SVT1 HD
15:00
SK Sturm Graz
vs
Rapid Viena
Cupa OFB
ORF 1 HD
›
16:00
SSC Bari
vs
Parma Calcio 1913 S.r.l.
Seria B
SKY Sport 251 HD
›
16:00
Calcio Lecco
vs
Sampdoria Genoa
Seria B
SKY Sport 252 HD
Fox Soccer Plus
›
16:00
AC Reggiana
vs
Modena
Seria B
SKY Sport 254 HD
›
16:00
Feralpisalo
vs
Brescia Calcio
Seria B
SKY Sport 253 HD
›
16:00
FC Barcelona
vs
Madrid Ccf
Primera Division Feminin
TNT Sports 3
16:45
AFC Ajax
vs
Psv/Fc Eindhoven
Eredivisie, Feminin
ESPN 2 HD NL
16:45
Excelsior/Barendrecht
vs
ADO Den Haag
Eredivisie, Feminin
ESPN 4 HD NL
16:45
Fortuna Sittard
vs
FC Twente Enschede
Eredivisie, Feminin
ESPN 1 HD NL
18:00
Liverpool Lfc
vs
Chelsea Lfc
Super Liga Feminina FA
V Sport Premium HD
Sky Sport Premier League HD
18:00
AL Nassr
vs
AL Khaleej Saihat FC
Kings Cup
Sport TV1 HD
CANAL+ SPORT 360 FR
Fox Sports 2
19:00
Borussia Dortmund
vs
Paris St Germain
Liga Campionilor UEFA
Paramount+
Sky Austria 1 HD
Digi Sport 1 RO
TNT Sports 1
M+ LCAMPEONES ES
TV4 Fotboll HD
MTV Urheilu 1 HD
M4 Sport HD
CANAL+ FR
ServusTV HD Oesterreich
RMC Sport 1 HD FR
CBS US
Univision
TUDN
›
19:00
Brusque SC
vs
AC Goianiense GO
Cupa Braziliei
PFC HD
›
22:00
Fortaleza CE
vs
Vasco Da Gama RJ
Cupa Braziliei
PFC HD
›
23:00
Forge FC
vs
York 9 FC
Campionatul Canadian
Fox Sports 2
02.05.2024
00:30
Flamengo RJ
vs
Amazonas FC AM
Cupa Braziliei
PFC HD
›
02:00
Pacific FC
vs
Victoria Highlanders FC
Campionatul Canadian
Fox Soccer Plus
02:15
CF Monterrey
vs
Columbus Crew
Liga Camp. CONCACAF
TUDN
Fox Sports 1
ESPN 1 HD NL
Fubo TV
›
18:00
Al-Ahli
vs
Dhamk
Liga Prof. Arabia Saudita
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV6 HD
Fox Soccer Plus
›
18:30
Chelsea FC
vs
Tottenham Hotspur
Premier League
Sky Sport Top Event HD
Digi Sport 1 RO
Sky Sports Main Event HD
V Sport Premium HD
SKY Sport 256 HD
CANAL+ SPORT 360 FR
Arena4
USA Network
Peacock Premium
›
19:00
Olympique Marseille
vs
Atalanta Bergamasca
UEFA Europa League
Sky Austria 3 HD
TNT Sports 3
M+ LCAMPEON 2 ES
V Sport Football HD SE
M6 FR
Sport1 CZ
ORF 1 HD
CANAL+ FR
Sky Sport Calcio HD
›
19:00
AS Roma
vs
Bayer Leverkusen
UEFA Europa League
Sky Sport Uno HD
Rai 1
ServusTV HD Oesterreich
M4 Sport HD
Sky Austria 2 HD
TNT Sports 2
M+ LCAMPEONES ES
Movistar Plus+ HD
Sport TV2 HD
TV10 SE HD
ESPN 2 HD NL
RMC Sport 1 HD FR
RTL Television
›
19:00
Aston Villa
vs
Olympiacos Piraus
UEFA Europa Conference League
SKY Sport 255 HD
Sky Austria 4 HD
TNT Sports 1
M+ LCAMPEON 4 ES
Sport TV3 HD
ESPN 4 HD NL
V Sport Extra HD
19:00
ACF Fiorentina
vs
Club Brugge
UEFA Europa Conference League
SKY Sport 254 HD
TV8 HD IT
Sky Austria 5 HD
M+ LCAMPEON 5 ES
V Sport 1 HD
Sport2 CZ
Sport TV4 HD
22:00
HFX Wanderers FC
vs
CS Saint-Laurent
Campionatul Canadian
Fox Soccer Plus
22:00
Botafogo RJ
vs
Vitoria BA
Cupa Braziliei
PFC HD
›
03.05.2024
00:30
Palmeiras SP
vs
Botafogo SP
Cupa Braziliei
PFC HD
›
01:00
Necaxa
vs
Queretaro FC
Liga MX, Clausura
TUDN
Fubo TV
03:15
CF Pachuca
vs
Pumas Unam
Liga MX, Clausura
TUDN
Fubo TV
15:00
AL Taawoun
vs
AL Hilal Riyadh
Liga Prof. Arabia Saudita
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
CANAL+ Foot FR
›
15:30
MFK Dukla Banska Bystrica
vs
FK Kosice
Superliga
NOVA Sport 1 HD CZ
›
16:00
Cracovia Krakow
vs
Gornik Zabrze
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
16:30
Hamburger SV
vs
FC St. Pauli
Bundesliga 2
novasports2 HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
Sky Bundesliga HD 2
Arena4
Digi Sport 4 RO
›
16:30
Fortuna Dusseldorf
vs
1. FC Nuremberg
Bundesliga 2
Bein Sports HD 3 TR
Sky Bundesliga HD 3
›
17:00
Toulouse FC
vs
Montpellier HSC
Liga 1
Bein Sports MAX HD 2 TR
NOVA Sport 2 HD CZ
TNT Sports 3
Amazon Prime FR
›
17:00
CD Santa Clara
vs
CF Os Belenenses
Liga Segunda
Sport TV+
›
17:00
MKE Ankaragucu
vs
Alanyaspor
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
17:00
Besiktas
vs
Caykur Rizespor
Super Lig
Sport1 CZ
Bein Sports HD 1 TR
beIN SPORT Max 5 HD FR
Sport TV6 HD
›
17:30
Austria Lustenau
vs
FK Austria Viena
Bundesliga
Sky Austria 1 HD
›
18:00
Fehervar FC
vs
MTK Budapest FC
NB I
M4 Sport HD
›
18:00
Almere City FC
vs
SC Heerenveen
Eredivisie
ESPN 2 HD NL
›
18:00
SCO Angers
vs
Pau FC
Liga 2
L'EQUIPE HD FR
›
18:00
Abha
vs
AL Ittihad
Liga Prof. Arabia Saudita
Sport1 CZ
›
18:30
Ruch Chorzow SA
vs
KKS Lech Poznan
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:30
Grazer AK
vs
Admira Wacker
Liga 2
ORF Sport+ HD
18:30
CF Villarreal B
vs
Levante UD
LaLiga 2
Liga Hypermotion
novasports1 HD
›
18:30
1899 Hoffenheim
vs
RB Leipzig
Bundesliga
ESPN+
novasports3 HD
Bein Sports HD 5 TR
V Sport Football HD SE
beIN Sports 1 HD FR
Arena4
›
18:30
Barnsley FC
vs
Bolton Wanderers
Liga 1
Sky Sports Football HD
V Sport Extra HD
›
18:45
FC Torino
vs
Bologna FC
Seria A
TNT Sports 2
MTV Urheilu 1 HD
SKY Sport 251 HD
Sport2 HU
Sport TV3 HD
beIN Sports 2 HD FR
TV4 Sport Live 1 HD
Paramount+
›
19:00
Luton Town
vs
Everton FC
Premier League
Sky Sports Main Event HD
CANAL+ SPORT 360 FR
Digi Sport 3 RO
Bein Sports HD 3 TR
Sky Sport Uno HD
Sky Sport Premier League HD
V Sport Premium HD
MATCH4
Peacock Premium
›
19:00
FC Getafe
vs
Athletic Bilbao
LaLiga
ESPN Deportes
Digi Sport 4 RO
Novasports Start HD
MTV Urheilu 2 HD
beIN SPORT Max 4 HD FR
TV4 Fotboll HD
Spiler 2 TV
DAZN LaLiga
›
19:00
RC Lens
vs
Lorient FC
Liga 1
Amazon Prime FR
TNT Sports 3
novasports2 HD
NOVA Sport 2 HD CZ
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
19:00
FC Martigues
vs
Marignane US
National
CANAL+ Foot FR
›
19:15
Moreirense FC
vs
FC Vizela
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
22:00
Paysandu SC PA
vs
Avai SC
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
PFC HD
04.05.2024
00:30
Coritiba PR
vs
Recife PE
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
PFC HD
01:00
Cavalry FC
vs
Vancouver Langley FC
Canada Premier League
Fox Sports 2
›
01:06
Atlas FC
vs
Cruz Azul
Liga MX, Feminin, Clausura
Fox Deportes
06:15
Melbourne City FC
vs
Sydney FC
Liga W
TNT Sports 3
TNT Sports 1
09:45
Sydney FC
vs
Macarthur FC
Liga A
TNT Sports 4
›
10:00
CD Feirense
vs
Uniao de Leiria
Liga Segunda
Sport TV1 HD
›
10:00
Bayer Leverkusen
vs
Bayern Munich
Bundesliga Feminin
DF1 HD
TNT Sports 4
11:00
Mezokovesd Zsory SE
vs
Zalaegerszeg TE
NB I
M4 Sport HD
›
11:00
Greuther Furth
vs
Eintracht Braunschweig
Bundesliga 2
Bein Sports MAX HD 2 TR
Sky Bundesliga HD 5
›
11:00
FC Hansa Rostock
vs
Karlsruher SC
Bundesliga 2
Bein Sports HD 2 TR
Sky Bundesliga HD 4
›
11:00
VfL 1899 Osnabruck
vs
FC Schalke 04
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 3
›
11:00
Everton Lfc
vs
Tottenham Hotspur Lfc
Super Liga Feminina FA
Sky Sports PL HD
V Sport Extra HD
Sky Sport Mix HD
11:30
Arsenal FC
vs
Bournemouth AFC
Premier League
Universo
Digi Sport 2 RO
USA Network
TNT Sports 1
CANAL+ Foot FR
V Sport Premium HD
Sky Sport Uno HD
Bein Sports HD 3 TR
Sky Sport Premier League HD
Spiler 1 TV
›
11:30
Birmingham City
vs
Norwich City
Campionat
Sky Sports PL HD
›
11:30
Ipswich Town
vs
Huddersfield Town
Campionat
TV6 SE HD
Sky Sports Main Event HD
›
11:30
Leeds United
vs
Southampton FC
Campionat
Sky Sports Football HD
beIN SPORT Max10 HD FR
V Sport Football HD SE
›
87՚
Real Sociedad
vs
Las Palmas UD
LaLiga
ESPN Deportes
Digi Sport 3 RO
beIN SPORT Max 4 HD FR
MTV Urheilu 1 HD
novasports1 HD
TV4 Sportkanalen SE HD
Spiler 2 TV
DAZN LaLiga
›
90՚
CD Mirandes
vs
Real Valladolid
LaLiga 2
Liga Hypermotion
›
88՚
SSV Ulm
vs
FC Viktoria Cologne
Liga 3
SWR Fernsehen BW HD
WDR HD Köln
SR Fernsehen HD
WDR HD Bielefeld
86՚
SG Dynamo Dresden
vs
SC Verl
Liga 3
MDR S-ANHALT HD
12:00
BSC Young Boys
vs
Grasshopper Zurich
Super League, Feminin
SRF info HD
41՚
LKS Lodz Pss
vs
WKS Slask Wroclaw
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
40՚
AC Havre
vs
Racing Strasbourg
Liga 1
Amazon Prime FR
TNT Sports 4
NOVA Sport 2 HD CZ
›
PAUZĂ
AJ Auxerre
vs
Paris FC
Liga 2
beIN Sports 1 HD FR
›
45՚
Academico De Viseu FC
vs
Leixoes SC
Liga Segunda
Sport TV+
›
44՚
Istanbulspor AS
vs
Adana Demirspor
Super Lig
Bein Sports HD 1 TR
›
PAUZĂ
Hammarby IF
vs
Djurgardens IF
Damallsvenskan, F
TV10 SE HD
13:00
FC Fleury 91
vs
Paris Saint-Germain
Cupa Franței, Feminin
FRANCE 4 FR
Fox Sports 2
NOVA Sport 1 HD CZ
Sport TV5 HD
beIN Sports 2 HD FR
18՚
Puskas Akademia FC
vs
Kisvarda FC
NB I
M4 Sport HD
›
19՚
Borussia Dortmund
vs
FC Augsburg
Bundesliga
M+ LCAMPEON 2 ES
ESPN+
novasports5 HD
Bein Sports HD 2 TR
V Sport Football HD SE
Sky Bundesliga HD 3
›
19՚
VfL Wolfsburg
vs
SV Darmstadt 98
Bundesliga
ESPN+
Novasports Start HD
beIN SPORT Max 8 HD FR
Sky Bundesliga HD 5
›
18՚
Werder Bremen
vs
Borussia M'gladbach
Bundesliga
ESPN+
novasports6 HD
beIN SPORT Max 6 HD FR
Sky Bundesliga HD 4
›
18՚
VfB Stuttgart
vs
Bayern Munich
Bundesliga
M+ LCAMPEONES ES
Digi Sport 4 RO
ESPN+
SAT.1
Sky Sport Calcio HD
novasports3 HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
beIN SPORT Max 5 HD FR
Sky Sports Arena HD
Sky Bundesliga HD 2
›
14:00
Brentford FC
vs
Fulham FC
Premier League
CANAL+ SPORT 360 FR
Peacock Premium
Novasports News HD
Bein Sports MAX HD 2 TR
V Sport 1 HD
›
14:00
Burnley FC
vs
Newcastle United
Premier League
CANAL+ Foot FR
Digi Sport 3 RO
Peacock Premium
SKY Sport 252 HD
novasports4 HD
Bein Sports HD 3 TR
V Sport Football HD SE
Sky Sport Premier League HD
›
14:00
Sheffield Utd
vs
Nottingham Forest
Premier League
RMC Sport 3 HD FR
USA Network
Fubo TV
novasports2 HD
V Sport Extra HD
Sky Sport Mix HD
›
14:15
Real Madrid
vs
Cadiz CF
LaLiga
Digi Sport 2 RO
ESPN Deportes
MTV Urheilu 1 HD
novasports1 HD
beIN SPORT Max 4 HD FR
Spiler 2 TV
TV4 Fotboll HD
M+ LaLiga
›
14:15
SD Huesca
vs
Real Oviedo
LaLiga 2
Liga Hypermotion
›
14:30
Rio Ave FC
vs
Vitoria Guimaraes
Liga Portugal
Sport TV3 HD
›
14:30
Boavista Fc
vs
Gil Vicente FC
Liga Portugal
Sport TV2 HD
›
14:30
UD Oliveirense
vs
CD Tondela
Liga Segunda
Sport TV6 HD
›
14:30
Brackley Town FC
vs
Boston United FC
Conferinta de Nord
Sky Sports Football HD
TNT Sports 1
14:45
Lillestrom SK Kvinner
vs
Kolbotn
Toppserien, Femei
NRK1 HD
15:00
AS Monaco
vs
Clermont Foot
Liga 1
Amazon Prime FR
TNT Sports 4
NOVA Sport 2 HD CZ
Novasports Extra 1 HD
›
15:00
BW Linz
vs
WSG Tirol
Bundesliga
Sky Austria 3 HD
›
15:00
SCR Altach
vs
Wolfsberger AC
Bundesliga
Sky Austria 2 HD
›
15:30
Zaglebie Lubin
vs
KS Rakow Czestochowa
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
16:00
SS Monza 1912
vs
Lazio Roma
Seria A
Paramount+
beIN SPORT Max 6 HD FR
TV4 Sport Live 1 HD
TNT Sports 3
MTV Urheilu 3 HD
›
16:00
Kayserispor
vs
Fatih Karagumruk SK
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
16:00
Samsunspor
vs
Trabzonspor
Super Lig
beIN SPORT Max10 HD FR
Bein Sports HD 1 TR
›
16:00
Eyupspor
vs
Goztepe SK
Liga 1 TFF
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:30
Manchester City
vs
Wolverhampton Wanderers
Premier League
Sky Sport Premier League HD
ESPN 4 HD NL
Sky Sports Main Event HD
V Sport Premium HD
CANAL+ Foot FR
Digi Sport 3 RO
NBC (DirecTV SAT (DVB-S))
Sky Sport Calcio HD
Bein Sports HD 3 TR
Spiler 1 TV
›
16:30
Girona FC
vs
FC Barcelona
LaLiga
DAZN LaLiga
Spiler 2 TV
beIN SPORT Max 4 HD FR
TV4 Fotboll HD
Digi Sport 2 RO
ESPN Deportes
MTV Urheilu 1 HD
Novasports Prime HD
›
16:30
Racing Santander
vs
Elche CF
LaLiga 2
Liga Hypermotion
Movistar Plus+ HD
›
16:30
1. FC Cologne
vs
SC Freiburg
Bundesliga
Sky Bundesliga HD 1
beIN SPORT Max 5 HD FR
Sky Sports Arena HD
ESPN+
SKY Sport 252 HD
novasports3 HD
Bein Sports MAX HD 2 TR
V Sport Football HD SE
›
17:00
FC Metz
vs
Stade Rennes
Liga 1
Amazon Prime FR
TNT Sports 4
NOVA Sport 2 HD CZ
›
17:00
EA Guingamp
vs
AS Saint Etienne
Liga 2
beIN Sports 1 HD FR
›
17:00
Sporting CP
vs
Portimonense SC
Liga Portugal
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV1 HD
›
17:15
Ujpest FC
vs
Diosgyori Vtk
NB I
M4 Sport HD
›
18:00
FKS Stal Mielec
vs
Jagiellonia Bialystok
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:00
AL Nassr
vs
AL Wehda
Liga Prof. Arabia Saudita
Fox Soccer Plus
Sport1 CZ
Sport TV3 HD
TV8.5
›
18:30
1. FC Kaiserslautern
vs
FC Magdeburg
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 2
SPORT1 DE
Bein Sports HD 5 TR
›
18:30
FC Lugano
vs
FC St. Gallen 1879
Super Liga
SRF zwei HD
›
18:45
US Sassuolo
vs
Inter Milan
Seria A
#Vamos ES
Paramount+
Digi Sport 3 RO
TNT Sports 1
beIN SPORT Max 6 HD FR
TV4 Fotboll HD
Sport TV6 HD
MTV Urheilu 2 HD
SKY Sport 251 HD
›
18:45
Oxford United
vs
Peterborough United
Liga 1
V Sport Football HD SE
Sky Sports Football HD
›
19:00
RCD Mallorca
vs
Atletico Madrid
LaLiga
Spiler 2 TV
M+ LaLiga
Digi Sport 2 RO
ESPN Deportes
beIN SPORT Max 4 HD FR
MTV Urheilu 1 HD
TV4 Sport Live 1 HD
Novasports Prime HD
›
19:00
FC Cartagena
vs
Alcorcon AD
LaLiga 2
Liga Hypermotion
›
19:00
Stade Brestois 29
vs
FC Nantes
Liga 1
CANAL+ SPORT 360 FR
TNT Sports 4
Bein Sports HD 3 TR
›
19:00
Fluminense RJ
vs
Atletico Mineiro MG
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
PFC HD
›
19:00
EC Juventude RS
vs
AC Goianiense GO
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
19:30
GD Chaves
vs
FC Porto
Liga Portugal
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV2 HD
beIN SPORT Max 7 HD FR
›
20:00
Chapecoense SC
vs
America FC MG
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
21:00
Vila Nova GO
vs
Operario PR
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
21:30
CA Bragantino SP
vs
Flamengo RJ
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
PFC HD
›
23:00
Pacific FC
vs
York 9 FC
Canada Premier League
Fox Soccer Plus
›
23:30
Atlanta United FC
vs
Minnesota United FC
Major League Soccer
Apple TV
›
23:30
Charlotte FC
vs
Portland Timbers
Major League Soccer
Apple TV
›
23:30
DC United
vs
Philadelphia Union
Major League Soccer
Apple TV
›
23:30
Inter Miami CF
vs
NY Red Bulls
Major League Soccer
Apple TV
›
23:30
Orlando City SC
vs
FC Cincinnati
Major League Soccer
Apple TV
›
23:30
San Jose Earthquakes
vs
Los Angeles FC
Major League Soccer
Apple TV
›
23:30
Toronto FC
vs
FC Dallas
Major League Soccer
Apple TV
›
05.05.2024
00:00
Cruzeiro MG
vs
Internacional RS
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
00:00
Corinthians SP
vs
Fortaleza CE
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
PFC HD
›
00:00
Ituano FC SP
vs
Gremio Novorizontino
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
00:30
Chicago Fire
vs
New England Revolution
Major League Soccer
Apple TV
›
00:30
Houston Dynamo
vs
Saint Louis City SC
Major League Soccer
Apple TV
›
00:30
Nashville SC
vs
Montreal Impact
Major League Soccer
Apple TV
›
01:30
Real Salt Lake
vs
Sporting Kansas City
Major League Soccer
Apple TV
›
02:30
Vancouver Whitecaps FC
vs
Austin FC
Major League Soccer
Apple TV
›
07:00
Melbourne Victory
vs
Melbourne City FC
Liga A
TNT Sports 4
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
TNT Sports 1
›
08:30
First Vienna FC
vs
SV Ried
Liga 2
ORF Sport+ HD
10:00
FC Penafiel
vs
CS Maritimo Madeira
Liga Segunda
Sport TV1 HD
›
10:15
Heracles Almelo
vs
RKC Waalwijk
Eredivisie
ESPN 2 HD NL
›
10:15
PSV Eindhoven
vs
Sparta Rotterdam
Eredivisie
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
TV8.5
M+ LCAMPEONES ES
ESPN 1 HD NL
V Sport Football HD SE
Sport TV3 HD
›
10:30
KS Warta Poznan
vs
KS Widzew Lodz
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
10:30
Cagliari Calcio
vs
US Lecce
Seria A
TNT Sports 1
Paramount+
Digi Sport 1 RO
TNT Sports 3
SKY Sport 251 HD
Sport TV2 HD
MTV Urheilu 2 HD
beIN SPORT Max 4 HD FR
TV4 Sportkanalen SE HD
›
10:45
First Vienna FC 1894
vs
SG UCS Landhaus/Austria Wien
Bundesliga, Feminin
ORF Sport+ HD
11:00
Anglia
vs
Norvegia
CE Feminin U17
NRK1 HD
11:30
Hannover 96
vs
SC Paderborn
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 3
›
11:30
SV 07 Elversberg
vs
Hertha BSC
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 4
›
11:30
SV Wehen Wiesbaden
vs
Holstein Kiel
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 2
›
12:00
CA Osasuna
vs
Real Betis Balompie
LaLiga
novasports1 HD
Spiler 2 TV
M+ LaLiga
MTV Urheilu 1 HD
beIN SPORT Max 5 HD FR
TV4 Sport Live 1 HD
ESPN Deportes
›
12:00
SD Eibar
vs
SD Amorebieta
LaLiga 2
Liga Hypermotion
›
12:00
IF Elfsborg
vs
Malmo FF
Allsvenskan
Kanal 5 SE HD
›
12:00
Glasgow Rangers
vs
Kilmarnock FC
Premiership
Sky Sports Main Event HD
Sport TV6 HD
›
12:30
FC Utrecht
vs
Vitesse Arnhem
Eredivisie
ESPN 1 HD NL
›
12:30
FC Volendam
vs
Ajax Amsterdam
Eredivisie
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
TV8.5
Sport TV3 HD
›
12:30
SK Sturm Graz
vs
TSV Hartberg
Bundesliga
Sky Austria 2 HD
›
12:30
SK Austria Klagenfurt
vs
LASK
Bundesliga
Sky Austria 3 HD
›
13:00
Korona Kielce SA
vs
GKS Piast Gliwice
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
13:00
Brighton & Hove Albion FC
vs
Aston Villa
Premier League
Fubo TV
V Sport 1 HD
Sky Sport HD 5 (D)
Digi Sport 3 RO
MultiSports 2 HD FR
Sky Sports Main Event HD
Sky Sport Uno HD
USA Network
›
13:00
Chelsea FC
vs
West Ham United
Premier League
Telemundo
V Sport Football HD SE
Novasports Prime HD
Bein Sports HD 3 TR
Sky Sport Top Event HD
Digi Sport 2 RO
CANAL+ Foot FR
›
13:00
FC Empoli
vs
Frosinone Calcio
Seria A
TV4 Sport Live 2 HD
Paramount+
TNT Sports 3
MTV Urheilu 2 HD
beIN SPORT Max10 HD FR
›
13:00
Hellas Verona
vs
ACF Fiorentina
Seria A
Sport2 HU
Sport TV2 HD
beIN SPORT Max 4 HD FR
TV4 Fotboll HD
Paramount+
TNT Sports 4
MTV MAX HD FI
›
13:00
CD Nacional
vs
FC Porto B
Liga Segunda
Sport TV+
›
13:00
AS Cittadella
vs
SSC Bari
Seria B
SKY Sport 256 HD
›
13:00
Cosenza Calcio
vs
Spezia Calcio
Seria B
SKY Sport 255 HD
›
13:00
Modena
vs
Como Calcio
Seria B
Sky Sport Arena IT HD
›
13:00
US Palermo
vs
Ascoli Calcio 1898
Seria B
SKY Sport 251 HD
›
13:00
Parma Calcio 1913 S.r.l.
vs
US Cremonese
Seria B
Fox Soccer Plus
SKY Sport 254 HD
›
13:00
SC Pisa
vs
FC Sudtirol
Seria B
SKY Sport 258 HD
›
13:00
Sampdoria Genoa
vs
AC Reggiana
Seria B
SKY Sport 252 HD
›
13:00
Ternana Calcio
vs
US Catanzaro 1929
Seria B
SKY Sport 259
›
13:00
Venezia
vs
Feralpisalo
Seria B
SKY Sport 253 HD
›
13:00
Brescia Calcio
vs
Calcio Lecco
Seria B
SKY Sport 257 HD
›
13:00
Basaksehir FK
vs
Kasimpasa
Super Lig
Bein Sports HD 1 TR
›
Încarcă mai mult
×
Close