Toggle navigation
Ponturi
Ponturi Fotbal
Ponturi Baschet
Ponturi Tenis
Ponturi Hochei
Ponturi Rugby
Ponturi Baseball
Ponturi Fotbal American
Ponturi Totae
Bilete
Case de Pariuri
Zona Tipsteri
Tipsteri
Competiție De Tipsteri
Stiri de Pariuri
Transmisie
Caută după competiţie sau echipă
+Pont
Conectare
Fotbal
Baschet
Tenis
ProTipster
Fluxuri live
Transmisiuni live din Fotbal pentru azi
Evenimente viitoare
Azi
05 May
06 May
07 May
08 May
09 May
27.04.2024
00:00
Guarani FC SP
vs
Chapecoense SC
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
01:00
Puebla FC
vs
CF America
Liga MX, Clausura
ViX+
03:10
Queretaro FC
vs
Pumas Unam
Liga MX, Clausura
TUDN
Fubo TV
05:00
Sydney FC
vs
Central Coast Mariners
Liga W
TNT Sports 4
07:15
Newcastle United Jets
vs
Central Coast Mariners
Liga A
TNT Sports 1
›
07:15
Wellington Phoenix FC
vs
Macarthur FC
Liga A
TNT Sports 4
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
08:15
MFK Vyskov
vs
FK Varnsdorf
FNL
CT Sport HD
›
09:45
Melbourne Victory
vs
Western Sydney Wanderers FC
Liga A
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:00
CD Mafra
vs
UD Oliveirense
Liga Segunda
Sport TV1 HD
›
10:00
CS Maritimo Madeira
vs
Sporting CP
Campionatul Național, Feminin
Sport TV2 HD
10:45
Panathinaikos
vs
PAOK Thessaloniki
Super League, Feminin
Action 24 GR
11:00
SC Paderborn
vs
SV 07 Elversberg
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 5
›
11:00
Holstein Kiel
vs
1. FC Kaiserslautern
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 4
›
11:00
Eintracht Braunschweig
vs
Hamburger SV
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 3
›
11:30
West Ham United
vs
Liverpool FC
Premier League
Sky Sport Calcio HD
TNT Sports 4
CANAL+ Foot FR
Universo
USA Network
Sky Sport Premier League HD
Spiler 1 TV
Digi Sport 1 RO
TNT Sports 1
V Sport Premium HD
Bein Sports HD 3 TR
›
12:00
FC Barcelona
vs
Valencia FC
LaLiga
ESPN Deportes
›
12:00
Las Palmas UD
vs
Girona FC
LaLiga
Digi Sport 2 RO
TV4 Sport Live 1 HD
beIN SPORT Max 7 HD FR
MTV Urheilu 3 HD
novasports1 HD
ESPN Deportes
›
12:00
Jahn Regensburg
vs
SG Dynamo Dresden
Liga 3
Bayerisches FS Süd HD
MDR S-ANHALT HD
12:00
FC Viktoria Cologne
vs
SC Preussen 06 Munster
Liga 3
WDR HD Köln
WDR HD Bielefeld
12:00
Modena
vs
FC Sudtirol
Seria B
SKY Sport 254 HD
›
12:00
Parma Calcio 1913 S.r.l.
vs
Calcio Lecco
Seria B
SKY Sport 252 HD
›
12:00
Ternana Calcio
vs
Ascoli Calcio 1898
Seria B
SKY Sport 255 HD
›
12:00
Brescia Calcio
vs
Spezia Calcio
Seria B
SKY Sport 253 HD
›
12:15
Floridsdorfer AC
vs
First Vienna FC
Liga 2
ORF Sport+ HD
12:30
Paksi FC
vs
Mezokovesd Zsory SE
NB I
M4 Sport HD
›
13:00
Gornik Zabrze
vs
LKS Lodz Pss
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
13:00
AS Saint Etienne
vs
SM Caen
Liga 2
beIN Sports 1 HD FR
›
13:00
US Lecce
vs
SS Monza 1912
Seria A
TV4 Sport Live 2 HD
Sport TV6 HD
beIN SPORT Max 8 HD FR
Sport2 HU
Paramount+
›
13:00
CS Maritimo Madeira
vs
CD Feirense
Liga Segunda
Sport TV+
›
13:00
Kasimpasa
vs
Samsunspor
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Sivasspor
vs
Atiker Konyaspor 1922
Super Lig
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:00
Kopparbergs/Goteborg FC
vs
Pitea IF
Damallsvenskan, F
TV6 SE HD
13:30
Bayern Munich
vs
Eintracht Frankfurt
Bundesliga
Arena4
ESPN+
Sky Bundesliga HD 2
beIN SPORT Max 4 HD FR
novasports3 HD
›
13:30
RB Leipzig
vs
Borussia Dortmund
Bundesliga
ESPN+
Sky Bundesliga HD 3
beIN SPORT Max 5 HD FR
Digi Sport 3 RO
novasports5 HD
›
13:30
SC Freiburg
vs
VfL Wolfsburg
Bundesliga
ESPN+
Sky Bundesliga HD 4
beIN SPORT Max 6 HD FR
Novasports Start HD
›
13:30
FC Augsburg
vs
Werder Bremen
Bundesliga
ESPN+
Sky Bundesliga HD 5
beIN SPORT Max 7 HD FR
›
14:00
Fulham FC
vs
Crystal Palace
Premier League
Peacock Premium
MultiSports 1 HD FR
novasports4 HD
V Sport Extra HD
›
14:00
Manchester United
vs
Burnley FC
Premier League
Bein Sports HD 3 TR
Spiler 1 TV
Peacock Premium
Sky Sport Premier League HD
Sky Sport Uno HD
Digi Sport 2 RO
CANAL+ Foot FR
V Sport Premium HD
›
14:00
Newcastle United
vs
Sheffield Utd
Premier League
MATCH4
Peacock Premium
Sky Sport HD 7 (D)
CANAL+ SPORT 360 FR
novasports2 HD
MultiSports 2 HD FR
›
14:00
Wolverhampton Wanderers
vs
Luton Town
Premier League
V Sport Football HD SE
USA Network
Fubo TV
Novasports News HD
MultiSports 3 HD FR
›
14:00
Blackburn Rovers
vs
Coventry City
Campionat
beIN SPORT Max10 HD FR
TV10 SE HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
14:00
Energie Cottbus
vs
Lokomotive Leipzig
Liga Regionala Nordest
MDR S-ANHALT HD
14:15
UD Almeria
vs
FC Getafe
LaLiga
ESPN Deportes
beIN SPORT Max 6 HD FR
TV4 Sport Live 1 HD
Spiler 2 TV
novasports1 HD
TV4 Sportkanalen SE HD
›
14:15
AS Cittadella
vs
Feralpisalo
Seria B
SKY Sport 254 HD
›
14:15
Cosenza Calcio
vs
SSC Bari
Seria B
SKY Sport 253 HD
›
14:15
US Palermo
vs
AC Reggiana
Seria B
SKY Sport 252 HD
›
14:15
Sampdoria Genoa
vs
Como Calcio
Seria B
Fox Soccer Plus
SKY Sport 251 HD
›
14:30
Casa Pia Atletico
vs
GD Chaves
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
14:30
FC Vizela
vs
Rio Ave FC
Liga Portugal
Sport TV2 HD
›
14:30
Leixoes SC
vs
Vilaverdense FC
Liga Segunda
Sport TV3 HD
›
15:00
Diosgyori Vtk
vs
Kecskemeti TE
NB I
M4 Sport HD
›
15:00
Wolfsberger AC
vs
BW Linz
Bundesliga
Sky Austria 2 HD
›
15:00
WSG Tirol
vs
Austria Lustenau
Bundesliga
Sky Austria 3 HD
›
15:30
WKS Slask Wroclaw
vs
Ruch Chorzow SA
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
16:00
Juventus Torino
vs
AC Milan
Seria A
Digi Sport 2 RO
TV4 Fotboll HD
MTV Urheilu 3 HD
beIN Sports 1 HD FR
Sport2 HU
TNT Sports 4
Paramount+
Sport TV6 HD
›
16:00
Hatayspor
vs
Basaksehir FK
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
16:00
Fenerbahce
vs
Besiktas
Super Lig
Bein Sports HD 1 TR
beIN SPORT Max 8 HD FR
Sport TV5 HD
Sport2 CZ
›
16:00
Fiorentina Women FC
vs
Sassuolo CF
Serie A, Feminin
Fox Soccer Plus
16:30
Everton FC
vs
Brentford FC
Premier League
V Sport Premium HD
Bein Sports HD 3 TR
Spiler 1 TV
NBC (DirecTV SAT (DVB-S))
Sky Sport Premier League HD
Sky Sports Main Event HD
CANAL+ Foot FR
›
16:30
Deportivo Alaves Sad
vs
Celta de Vigo
LaLiga
novasports1 HD
TV4 Sport Live 1 HD
Spiler 2 TV
ESPN Deportes
beIN Sports 2 HD FR
›
16:30
Elche CF
vs
Espanyol Barcelona
LaLiga 2
TV4 Sportkanalen SE HD
beIN SPORT Max 6 HD FR
›
16:30
Bayer Leverkusen
vs
VfB Stuttgart
Bundesliga
novasports3 HD
Arena4
Digi Sport 4 RO
Sky Bundesliga HD 1
ESPN+
Sky Sports Football HD
beIN Sports 1 HD FR
›
16:30
SS Monopoli 1966
vs
Messina FC
Serie C, Grupa C
SKY Sport 257 HD
16:30
Calcio Catania
vs
Benevento Calcio
Serie C, Grupa C
Sky Sport Uno HD
16:30
Us Avellino 1912
vs
FC Crotone
Serie C, Grupa C
Sky Sport Calcio HD
16:30
Monterosi FC
vs
Foggia Calcio
Serie C, Grupa C
SKY Sport 255 HD
16:30
Audace Cerignola
vs
FC Giugliano 1928
Serie C, Grupa C
SKY Sport 256 HD
16:30
Juve Stabia
vs
AZ Picerno
Serie C, Grupa C
SKY Sport 251 HD
16:30
Casertana FC
vs
Sorrento Calcio
Serie C, Grupa C
SKY Sport 252 HD
16:30
Latina Calcio
vs
SS Taranto 1927
Serie C, Grupa C
SKY Sport 253 HD
16:30
FB Brindisi
vs
ASD Turris Calcio
Serie C, Grupa C
SKY Sport 258 HD
16:30
Potenza Calcio
vs
Virtus Francavilla Calcio
Serie C, Grupa C
SKY Sport 254 HD
16:30
Chelsea Lfc
vs
FC Barcelona
Liga Camp. UEFA Feminin
DF1 HD
NRK2 HD
TNT Sports 3
›
17:00
Stade Lavallois Mayenne FC
vs
Girondins de Bordeaux Football Club
Liga 2
L'EQUIPE HD FR
›
17:00
Benfica Lisbona
vs
Sporting Braga
Liga Portugal
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
beIN SPORT Max 7 HD FR
Sport TV+
›
17:00
Asteras Tripolis
vs
OFI Crete FC
Super Liga 1
Novasports Prime HD
›
17:30
Debrecen VSC
vs
Ujpest FC
NB I
M4 Sport HD
›
17:45
Austin FC
vs
La Galaxy
Major League Soccer
FOX US
Apple TV
›
18:00
KS Widzew Lodz
vs
KS Rakow Czestochowa
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:00
AL Khaleej Saihat FC
vs
AL Nassr
Liga Prof. Arabia Saudita
DF1 HD
Sport2 CZ
Fox Soccer Plus
Sport TV3 HD
›
18:30
FC Schalke 04
vs
Fortuna Dusseldorf
Bundesliga 2
novasports4 HD
SPORT1 DE
Sky Bundesliga HD 2
›
18:30
FC Sion
vs
FC Lugano
Cupa Schweizer
SRF zwei HD
›
18:45
Lazio Roma
vs
Hellas Verona
Seria A
Sport TV5 HD
SKY Sport 251 HD
TV4 Sport Live 1 HD
beIN SPORT Max 4 HD FR
Sport2 HU
TNT Sports 4
Paramount+
›
19:00
Aston Villa
vs
Chelsea FC
Premier League
CANAL+ Foot FR
SKY Sport 252 HD
V Sport Premium HD
Digi Sport 2 RO
Bein Sports HD 3 TR
Spiler 1 TV
Sky Sport Premier League HD
TNT Sports 1
Peacock Premium
›
19:00
Hull City
vs
Ipswich Town
Campionat
V Sport Football HD SE
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sky Sports Main Event HD
beIN SPORT Max 6 HD FR
›
19:00
Atletico Madrid
vs
Athletic Bilbao
LaLiga
novasports1 HD
TV4 Fotboll HD
MTV Urheilu 3 HD
Spiler 2 TV
beIN Sports 1 HD FR
ESPN Deportes
Digi Sport 2 RO
›
19:00
Paris St Germain
vs
AC Havre
Liga 1
SKY Sport 253 HD
novasports2 HD
Bein Sports HD 4 TR
CANAL+ SPORT 360 FR
Arena4
Digi Sport 4 RO
TNT Sports 2
›
19:00
Vasco Da Gama RJ
vs
Criciuma SC
Brasilero Seria A
PFC HD
Premiere FC South America
›
19:30
Vitoria Guimaraes
vs
Boavista Fc
Liga Portugal
Sport TV1 HD
beIN SPORT Max 7 HD FR
›
20:00
CRB AL
vs
Amazonas FC AM
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
20:00
Paysandu SC PA
vs
Botafogo SP
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
21:00
America FC MG
vs
Gremio Novorizontino
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
21:30
Cuiaba EC MT
vs
Atletico Mineiro MG
Brasilero Seria A
PFC HD
Premiere FC South America
›
23:06
FC Juarez
vs
Club Leon
Liga MX, Clausura
Fox Sports 2
ViX+
23:30
FC Cincinnati
vs
Colorado Rapids
Major League Soccer
Apple TV
›
23:30
Columbus Crew
vs
Montreal Impact
Major League Soccer
Apple TV
›
23:30
DC United
vs
Seattle Sounders
Major League Soccer
Apple TV
›
23:30
New York City FC
vs
Charlotte FC
Major League Soccer
Apple TV
›
23:30
New England Revolution
vs
Inter Miami CF
Major League Soccer
Apple TV
›
23:30
NY Red Bulls
vs
Vancouver Whitecaps FC
Major League Soccer
Apple TV
›
23:30
Orlando City SC
vs
Toronto FC
Major League Soccer
Apple TV
›
23:30
Philadelphia Union
vs
Real Salt Lake
Major League Soccer
Apple TV
›
28.04.2024
00:00
EC Bahia
vs
Gremio FB Porto Alegrense RS
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
PFC HD
›
00:30
Chicago Fire
vs
Atlanta United FC
Major League Soccer
Apple TV
›
00:30
FC Dallas
vs
Houston Dynamo
Major League Soccer
Apple TV
›
00:30
Minnesota United FC
vs
Sporting Kansas City
Major League Soccer
Apple TV
›
00:30
Nashville SC
vs
San Jose Earthquakes
Major League Soccer
Apple TV
›
01:00
Tigres Uanl
vs
Xolos De Tijuana
Liga MX, Clausura
ViX+
01:00
Deportivo Toluca FC
vs
Cruz Azul
Liga MX, Clausura
Univision
TUDN
Fubo TV
01:10
CF Pachuca
vs
CA Monarcas Morelia
Liga MX, Clausura
ViX+
02:30
Los Angeles FC
vs
Portland Timbers
Major League Soccer
Apple TV
›
03:00
Melbourne City FC
vs
Newcastle Jets
Liga W
TNT Sports 2
03:10
Atlas FC
vs
Guadalajara Chivas
Liga MX, Clausura
Univision
TUDN
Fubo TV
07:00
Melbourne City FC
vs
Western United FC
Liga A
TNT Sports 3
›
10:00
SCU Torreense
vs
Academico De Viseu FC
Liga Segunda
Sport TV1 HD
›
10:15
NEC Nijmegen
vs
AZ Alkmaar
Eredivisie
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 2 HD NL
›
10:15
FC Zwolle
vs
Heracles Almelo
Eredivisie
ESPN 1 HD NL
›
10:15
FC Eindhoven
vs
SC Telstar
Divizia 1
ESPN 4 HD NL
›
10:30
RKS Radomiak 1910 SA Radom
vs
Zaglebie Lubin
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
10:30
Inter Milan
vs
FC Torino
Seria A
beIN SPORT Max 8 HD FR
MTV Urheilu 3 HD
TV4 Fotboll HD
Digi Sport 4 RO
Sport2 HU
Paramount+
Sport TV6 HD
›
10:45
FFC Vorderland
vs
First Vienna FC 1894
Bundesliga, Feminin
ORF Sport+ HD
11:00
FC Metz
vs
OSC Lille
Liga 1
NOVA Sport 2 HD CZ
Amazon Prime FR
TNT Sports 3
TNT Sports 1
›
11:30
FC Magdeburg
vs
VfL 1899 Osnabruck
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 2
›
11:30
1. FC Nuremberg
vs
Karlsruher SC
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 3
›
11:30
SV Wehen Wiesbaden
vs
Greuther Furth
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 4
›
11:30
Everton Lfc
vs
Arsenal LFC
Super Liga Feminina FA
Sky Sport HD 7 (D)
11:30
KRC Genk
vs
Club Brugge
Prima Divizie A
Novasports Prime HD
›
11:30
FC St Mirren
vs
Glasgow Rangers
Premiership
Action 24 GR
Sky Sports Main Event HD
›
12:00
Cadiz CF
vs
RCD Mallorca
LaLiga
ESPN Deportes
novasports4 HD
Spiler 2 TV
TV4 Sportkanalen SE HD
beIN SPORT Max 5 HD FR
MTV Urheilu 2 HD
›
12:00
Malmo FF
vs
AIK
Allsvenskan
Kanal 5 SE HD
›
12:30
RKC Waalwijk
vs
FC Utrecht
Eredivisie
ESPN 1 HD NL
›
12:30
LASK
vs
Rapid Viena
Bundesliga
Sky Austria 2 HD
ORF 1 HD
›
12:30
TSV Hartberg
vs
SK Austria Klagenfurt
Bundesliga
Sky Austria 3 HD
›
13:00
FKS Stal Mielec
vs
KP Legia Varsovia
Ekstraklasa
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
13:00
Bournemouth AFC
vs
Brighton & Hove Albion FC
Premier League
Peacock Premium
MultiSports 1 HD FR
Spiler 1 TV
Digi Sport 3 RO
Sky Sport HD 6 (D)
V Sport Extra HD
›
13:00
Tottenham Hotspur
vs
Arsenal FC
Premier League
Telemundo
USA Network
CANAL+ Foot FR
Sky Sport Uno HD
MATCH4
Bein Sports HD 3 TR
Digi Sport 1 RO
Sky Sport Top Event HD
Sky Sports Main Event HD
V Sport Football HD SE
›
13:00
Racing Strasbourg
vs
OGC Nice
Liga 1
Amazon Prime FR
›
13:00
Lorient FC
vs
Toulouse FC
Liga 1
Amazon Prime FR
›
13:00
Clermont Foot
vs
Stade de Reims
Liga 1
Amazon Prime FR
›
13:00
Bologna FC
vs
Udinese Calcio
Seria A
Sport TV3 HD
Novasports Start HD
TV4 Fotboll HD
Paramount+
beIN Sports 1 HD FR
TNT Sports 4
MTV MAX HD FI
›
13:00
CD Tondela
vs
Benfica Lisabona B
Liga Segunda
Sport TV+
›
13:00
Pendikspor
vs
Kayserispor
Super Lig
Bein Sports HD 1 TR
›
13:00
Alanyaspor
vs
Istanbulspor AS
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Goztepe SK
vs
Genclerbirligi SK
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:00
Kocaelispor
vs
Bandirmaspor
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
13:15
Kisvarda FC
vs
Fehervar FC
NB I
M4 Sport HD
›
13:30
Borussia M'gladbach
vs
FC Union Berlin
Bundesliga
V Sport Football HD SE
Sky Sports Mix HD
ESPN+
Arena4
beIN SPORT Max 6 HD FR
›
14:00
Flamengo RJ
vs
Botafogo RJ
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
PFC HD
›
14:00
Olympiacos Piraus
vs
Lamia
Super Liga 1
novasports2 HD
›
14:00
Cercle Brugge
vs
RSC Anderlecht
Prima Divizie A
Novasports PL HD
›
14:00
Paris Saint-Germain
vs
Ol. Lyon
Liga Camp. UEFA Feminin
TNT Sports 3
›
14:00
FC Dundee
vs
Celtic Glasgow
Premiership
Sky Sports Football HD
Sport TV5 HD
›
14:15
Granada CF
vs
CA Osasuna
LaLiga
beIN SPORT Max 5 HD FR
ESPN Deportes
TV4 Sport Live 1 HD
Spiler 2 TV
›
14:30
Portimonense SC
vs
Moreirense FC
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
14:30
CF Os Belenenses
vs
CD Nacional
Liga Segunda
Sport TV2 HD
›
14:30
Union Arzignanochiampo
vs
Atalanta BC U23
Serie C, Grupa A
SKY Sport 253 HD
›
14:30
Novara Calcio
vs
Us Fiorenzuola 1922
Serie C, Grupa A
SKY Sport 255 HD
›
14:30
US Alessandria Calcio 1912
vs
LR Vicenza Virtus
Serie C, Grupa A
SKY Sport 252 HD
›
14:30
Mantova 1911
vs
FC Legnago Salus SSD
Serie C, Grupa A
SKY Sport 251 HD
›
14:30
UC Albinoleffe
vs
AC Lumezzane
Serie C, Grupa A
SKY Sport 258 HD
›
14:30
As Giana Erminio
vs
Us Pergolettese 1932
Serie C, Grupa A
SKY Sport 259
›
14:30
Ssd Pro Sesto
vs
Aurora Pro Patria 1919
Serie C, Grupa A
SKY Sport 257 HD
›
14:30
Virtus Vecomp Verona
vs
FC Pro Vercelli 1892
Serie C, Grupa A
SKY Sport 254 HD
›
14:30
AC Trento
vs
AC Renate
Serie C, Grupa A
SKY Sport 256 HD
›
14:30
Padova
vs
US Triestina Calcio 1918
Serie C, Grupa A
Sky Sport Calcio HD
›
14:30
FC Winterthur
vs
Servette FC
Cupa Schweizer
SRF info HD
›
14:45
Vitesse Arnhem
vs
Fortuna Sittard
Eredivisie
ESPN 1 HD NL
›
14:45
NAC Breda
vs
Jong Psv Eindhoven
Divizia 1
ESPN 2 HD NL
›
15:00
FC Salzburg
vs
SK Sturm Graz
Bundesliga
ORF 1 HD
Sky Austria 1 HD
›
15:00
Bromley FC
vs
Altrincham FC
Conferinta Premier
TNT Sports 2
›
15:05
Stade Rennes
vs
Stade Brestois 29
Liga 1
NOVA Sport 2 HD CZ
CANAL+ Foot FR
MATCH4
TNT Sports 4
›
15:30
KKS Lech Poznan
vs
Cracovia Krakow
Ekstraklasa
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
15:30
Nottingham Forest
vs
Manchester City
Premier League
Sky Sports Main Event HD
CANAL+ FR
V Sport Premium HD
Telemundo
USA Network
Digi Sport 2 RO
Sky Sport Uno HD
Bein Sports HD 3 TR
Spiler 1 TV
Sky Sport Top Event HD
›
15:30
1. Fsv Mainz 05
vs
1. FC Cologne
Bundesliga
V Sport 1 HD
beIN SPORT Max 7 HD FR
ESPN+
Sky Sports Mix HD
Sky Sport Arena IT HD
Arena4
›
15:45
MTK Budapest FC
vs
Ferencvarosi TC
NB I
M4 Sport HD
›
16:00
Atalanta Bergamasca
vs
FC Empoli
Seria A
TV4 Fotboll HD
Paramount+
beIN SPORT Max 4 HD FR
›
16:00
SSC Napoli
vs
AS Roma
Seria A
Sport TV3 HD
novasports1 HD
SKY Sport 251 HD
Digi Sport 3 RO
TV4 Sportkanalen SE HD
beIN Sports 1 HD FR
Paramount+
TNT Sports 3
›
16:00
Trabzonspor
vs
Gazisehir Gaziantep FK
Super Lig
Sport1 CZ
Bein Sports HD 1 TR
›
16:00
Caykur Rizespor
vs
MKE Ankaragucu
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
16:00
Dreams
vs
El Zamalek
Cupa Conf. CAF
Sport TV3 HD
›
16:30
Villarreal CF
vs
Rayo Vallecano
LaLiga
ESPN+
Fox Deportes
beIN SPORT Max 5 HD FR
MTV MAX HD FI
Spiler 2 TV
TV4 Sport Live 1 HD
›
16:30
PAOK Thessaloniki
vs
AEK Athens
Super Liga 1
novasports4 HD
›
16:30
Union Saint-Gilloise
vs
Royal Antwerp FC
Prima Divizie A
novasports3 HD
›
17:00
Olympique Lyon
vs
AS Monaco
Liga 1
Digi Sport 2 RO
Amazon Prime FR
Bein Sports HD 4 TR
MATCH4
TNT Sports 1
›
17:00
GD Estoril Praia
vs
FC Famalicao
Liga Portugal
Sport TV2 HD
›
17:30
SV Darmstadt 98
vs
1. FC Heidenheim 1846
Bundesliga
ESPN+
V Sport Football HD SE
beIN SPORT Max 8 HD FR
Sky Sports Mix HD
Sky Sport Arena IT HD
›
17:30
Panathinaikos Athen
vs
Aris Thessaloniki
Super Liga 1
Novasports Prime HD
›
17:45
Bristol City Women
vs
Manchester City Lfc
Super Liga Feminina FA
Sky Sports Main Event HD
Sky Sport HD 2 (D)
18:00
Ssd Vis Pesaro 1898
vs
Juventus
Serie C, Grupa B
SKY Sport 252 HD
18:00
US Ancona 1905
vs
AS Lucchese Libertas 1905
Serie C, Grupa B
SKY Sport 257 HD
18:00
AC Cesena
vs
Perugia Calcio
Serie C, Grupa B
Sky Sport Calcio HD
18:00
Fermana FC
vs
Pescara Calcio
Serie C, Grupa B
SKY Sport 251 HD
18:00
Carrarese Calcio 1908
vs
Pontedera
Serie C, Grupa B
SKY Sport 253 HD
18:00
Virtus Entella
vs
Recanatese
Serie C, Grupa B
SKY Sport 258 HD
18:00
Gubbio
vs
Rimini FC 1912
Serie C, Grupa B
SKY Sport 254 HD
18:00
SS Arezzo
vs
Usd Sestri Levante 1919
Serie C, Grupa B
SKY Sport 259
18:00
Olbia Calcio 1905
vs
Spal 2013
Serie C, Grupa B
SKY Sport 255 HD
18:00
Asd Pineto Calcio
vs
Sef Torres Calcio
Serie C, Grupa B
SKY Sport 256 HD
18:45
ACF Fiorentina
vs
US Sassuolo
Seria A
Sport TV3 HD
TV4 Sport Live 1 HD
Sport2 HU
Paramount+
beIN SPORT Max 4 HD FR
MTV Urheilu 2 HD
TNT Sports 2
Fox Soccer Plus
›
19:00
Real Betis Balompie
vs
Sevilla FC
LaLiga
ESPN Deportes
Digi Sport 2 RO
beIN SPORT Max 5 HD FR
novasports1 HD
TV4 Fotboll HD
Spiler 2 TV
MTV Urheilu 3 HD
›
Încarcă mai mult
×
Close