Toggle navigation
Ponturi
Ponturi Fotbal
Ponturi Baschet
Ponturi Tenis
Ponturi Hochei
Ponturi Rugby
Ponturi Baseball
Ponturi Fotbal American
Ponturi Totae
Bilete
Case de Pariuri
Zona Tipsteri
Tipsteri
Competiție De Tipsteri
Stiri de Pariuri
Transmisie
Caută după competiţie sau echipă
+Pont
Conectare
Fotbal
Baschet
Tenis
ProTipster
Fluxuri live
Transmisiuni live din Fotbal pentru azi
Evenimente viitoare
Azi
05 May
06 May
07 May
08 May
09 May
26.04.2024
00:00
Fortaleza CE
vs
Boca Juniors
Cupa Sudamericana
Sport TV1 HD
ESPN 1 HD NL
ESPN 2 HD NL
›
00:00
Barcelona Guayaquil
vs
Sao Paulo SP
Cupa Libertadores
Sport TV2 HD
›
09:45
Brisbane Roar FC
vs
Adelaide United FC
Liga A
TNT Sports 3
›
15:00
AL Hilal Riyadh
vs
Al Fateh SC
Liga Prof. Arabia Saudita
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport1 CZ
CANAL+ Foot FR
Sport TV1 HD
Fox Sports 2
›
15:30
MFK Zemplin Michalovce
vs
MFK Dukla Banska Bystrica
Superliga
NOVA Sport 1 HD CZ
›
16:00
GKS Piast Gliwice
vs
KS Warta Poznan
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
16:30
Hertha BSC
vs
Hannover 96
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 3
Arena4
Digi Sport 3 RO
›
16:30
FC St. Pauli
vs
FC Hansa Rostock
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 2
›
17:00
Adana Demirspor
vs
Galatasaray
Super Lig
Sport TV1 HD
Bein Sports HD 1 TR
Sport2 CZ
beIN SPORT Max 6 HD FR
›
17:30
FK Austria Viena
vs
SCR Altach
Bundesliga
Sky Austria 1 HD
›
18:00
Zalaegerszeg TE
vs
Puskas Akademia FC
NB I
M4 Sport HD
›
18:00
AL Ittihad
vs
AL Shabab FC (KSA)
Liga Prof. Arabia Saudita
Sport1 CZ
CANAL+ Foot FR
Sport TV2 HD
Fox Soccer Plus
Spiler 1 TV
›
18:00
Mamelodi Sundowns
vs
Esperance Tunis
Liga Campionilor CAF
Sport TV3 HD
›
18:30
Jagiellonia Bialystok
vs
MKS Pogon Szczecin
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:30
FC Andorra
vs
Racing Santander
LaLiga 2
Novasports Start HD
›
18:30
VfL Bochum
vs
1899 Hoffenheim
Bundesliga
Arena4
beIN SPORT Max 5 HD FR
novasports3 HD
V Sport Premium HD
SKY Sport 253 HD
ESPN+
›
18:30
SC Pisa
vs
US Catanzaro 1929
Seria B
SKY Sport 252 HD
›
18:30
Venezia
vs
US Cremonese
Seria B
novasports5 HD
SKY Sport 251 HD
›
18:45
Frosinone Calcio
vs
Sportiva Salernitana
Seria A
beIN SPORT Max 7 HD FR
Sport TV3 HD
Paramount+
TNT Sports 2
Sport1 HU
TV4 Sport Live 1 HD
›
19:00
Queens Park Rangers
vs
Leeds United
Campionat
beIN SPORT Max 8 HD FR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sky Sports Main Event HD
V Sport Football HD SE
›
19:00
Real Sociedad
vs
Real Madrid
LaLiga
TV4 Fotboll HD
beIN Sports 1 HD FR
novasports1 HD
MTV Urheilu 2 HD
Digi Sport 2 RO
ESPN Deportes
›
19:00
Montpellier HSC
vs
FC Nantes
Liga 1
MATCH4
Bein Sports HD 3 TR
TNT Sports 3
novasports2 HD
NOVA Sport 2 HD CZ
Amazon Prime FR
›
19:15
Gil Vicente FC
vs
FC Arouca
Liga Portugal
beIN SPORT Max 7 HD FR
Sport TV1 HD
›
22:00
Ituano FC SP
vs
Operario PR
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
22:00
Recife PE
vs
Vila Nova GO
Brasilero Seria B
PFC HD
Premiere FC South America
23:00
Avai SC
vs
Santos FC
Brasilero Seria B
PFC HD
Premiere FC South America
27.04.2024
00:00
Guarani FC SP
vs
Chapecoense SC
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
01:00
Puebla FC
vs
CF America
Liga MX, Clausura
ViX+
03:10
Queretaro FC
vs
Pumas Unam
Liga MX, Clausura
TUDN
Fubo TV
05:00
Sydney FC
vs
Central Coast Mariners
Liga W
TNT Sports 4
07:15
Newcastle United Jets
vs
Central Coast Mariners
Liga A
TNT Sports 1
›
07:15
Wellington Phoenix FC
vs
Macarthur FC
Liga A
TNT Sports 4
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
08:15
MFK Vyskov
vs
FK Varnsdorf
FNL
CT Sport HD
›
09:45
Melbourne Victory
vs
Western Sydney Wanderers FC
Liga A
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:00
CD Mafra
vs
UD Oliveirense
Liga Segunda
Sport TV1 HD
›
10:00
CS Maritimo Madeira
vs
Sporting CP
Campionatul Național, Feminin
Sport TV2 HD
10:45
Panathinaikos
vs
PAOK Thessaloniki
Super League, Feminin
Action 24 GR
11:00
SC Paderborn
vs
SV 07 Elversberg
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 5
›
11:00
Holstein Kiel
vs
1. FC Kaiserslautern
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 4
›
11:00
Eintracht Braunschweig
vs
Hamburger SV
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 3
›
11:30
West Ham United
vs
Liverpool FC
Premier League
Universo
USA Network
V Sport Premium HD
TNT Sports 4
Sky Sport Calcio HD
Bein Sports HD 3 TR
Sky Sport Premier League HD
CANAL+ Foot FR
Digi Sport 1 RO
Spiler 1 TV
TNT Sports 1
›
12:00
FC Barcelona
vs
Valencia FC
LaLiga
ESPN Deportes
›
12:00
Las Palmas UD
vs
Girona FC
LaLiga
beIN SPORT Max 7 HD FR
TV4 Sport Live 1 HD
Digi Sport 2 RO
ESPN Deportes
MTV Urheilu 3 HD
novasports1 HD
›
12:00
Jahn Regensburg
vs
SG Dynamo Dresden
Liga 3
Bayerisches FS Süd HD
MDR S-ANHALT HD
12:00
FC Viktoria Cologne
vs
SC Preussen 06 Munster
Liga 3
WDR HD Köln
WDR HD Bielefeld
12:00
Modena
vs
FC Sudtirol
Seria B
SKY Sport 254 HD
›
12:00
Parma Calcio 1913 S.r.l.
vs
Calcio Lecco
Seria B
SKY Sport 252 HD
›
12:00
Ternana Calcio
vs
Ascoli Calcio 1898
Seria B
SKY Sport 255 HD
›
12:00
Brescia Calcio
vs
Spezia Calcio
Seria B
SKY Sport 253 HD
›
12:15
Floridsdorfer AC
vs
First Vienna FC
Liga 2
ORF Sport+ HD
12:30
Paksi FC
vs
Mezokovesd Zsory SE
NB I
M4 Sport HD
›
13:00
Gornik Zabrze
vs
LKS Lodz Pss
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
13:00
AS Saint Etienne
vs
SM Caen
Liga 2
beIN Sports 1 HD FR
›
13:00
US Lecce
vs
SS Monza 1912
Seria A
beIN SPORT Max 8 HD FR
TV4 Sport Live 2 HD
Sport TV6 HD
Paramount+
Sport2 HU
›
13:00
CS Maritimo Madeira
vs
CD Feirense
Liga Segunda
Sport TV+
›
13:00
Kasimpasa
vs
Samsunspor
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Sivasspor
vs
Atiker Konyaspor 1922
Super Lig
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:00
Kopparbergs/Goteborg FC
vs
Pitea IF
Damallsvenskan, F
TV6 SE HD
13:30
Bayern Munich
vs
Eintracht Frankfurt
Bundesliga
novasports3 HD
ESPN+
Arena4
beIN SPORT Max 4 HD FR
Sky Bundesliga HD 2
›
13:30
RB Leipzig
vs
Borussia Dortmund
Bundesliga
novasports5 HD
Digi Sport 3 RO
ESPN+
beIN SPORT Max 5 HD FR
Sky Bundesliga HD 3
›
13:30
SC Freiburg
vs
VfL Wolfsburg
Bundesliga
Novasports Start HD
ESPN+
beIN SPORT Max 6 HD FR
Sky Bundesliga HD 4
›
13:30
FC Augsburg
vs
Werder Bremen
Bundesliga
ESPN+
beIN SPORT Max 7 HD FR
Sky Bundesliga HD 5
›
14:00
Fulham FC
vs
Crystal Palace
Premier League
novasports4 HD
V Sport Extra HD
Peacock Premium
MultiSports 1 HD FR
›
14:00
Manchester United
vs
Burnley FC
Premier League
V Sport Premium HD
Peacock Premium
Spiler 1 TV
Bein Sports HD 3 TR
Sky Sport Premier League HD
Digi Sport 2 RO
CANAL+ Foot FR
Sky Sport Uno HD
›
14:00
Newcastle United
vs
Sheffield Utd
Premier League
CANAL+ SPORT 360 FR
Peacock Premium
MATCH4
novasports2 HD
Sky Sport HD 7 (D)
MultiSports 2 HD FR
›
14:00
Wolverhampton Wanderers
vs
Luton Town
Premier League
V Sport Football HD SE
USA Network
Fubo TV
Novasports News HD
MultiSports 3 HD FR
›
14:00
Blackburn Rovers
vs
Coventry City
Campionat
beIN SPORT Max10 HD FR
TV10 SE HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
14:00
Energie Cottbus
vs
Lokomotive Leipzig
Liga Regionala Nordest
MDR S-ANHALT HD
14:15
UD Almeria
vs
FC Getafe
LaLiga
Spiler 2 TV
TV4 Sport Live 1 HD
beIN SPORT Max 6 HD FR
novasports1 HD
TV4 Sportkanalen SE HD
ESPN Deportes
›
14:15
AS Cittadella
vs
Feralpisalo
Seria B
SKY Sport 254 HD
›
14:15
Cosenza Calcio
vs
SSC Bari
Seria B
SKY Sport 253 HD
›
14:15
US Palermo
vs
AC Reggiana
Seria B
SKY Sport 252 HD
›
14:15
Sampdoria Genoa
vs
Como Calcio
Seria B
SKY Sport 251 HD
Fox Soccer Plus
›
14:30
Casa Pia Atletico
vs
GD Chaves
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
14:30
FC Vizela
vs
Rio Ave FC
Liga Portugal
Sport TV2 HD
›
14:30
Leixoes SC
vs
Vilaverdense FC
Liga Segunda
Sport TV3 HD
›
15:00
Diosgyori Vtk
vs
Kecskemeti TE
NB I
M4 Sport HD
›
15:00
Wolfsberger AC
vs
BW Linz
Bundesliga
Sky Austria 2 HD
›
15:00
WSG Tirol
vs
Austria Lustenau
Bundesliga
Sky Austria 3 HD
›
15:30
WKS Slask Wroclaw
vs
Ruch Chorzow SA
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
16:00
Juventus Torino
vs
AC Milan
Seria A
beIN Sports 1 HD FR
TV4 Fotboll HD
Sport TV6 HD
Digi Sport 2 RO
Paramount+
TNT Sports 4
MTV Urheilu 3 HD
Sport2 HU
›
16:00
Hatayspor
vs
Basaksehir FK
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
16:00
Fenerbahce
vs
Besiktas
Super Lig
beIN SPORT Max 8 HD FR
Bein Sports HD 1 TR
Sport TV5 HD
Sport2 CZ
›
16:00
Fiorentina Women FC
vs
Sassuolo CF
Serie A, Feminin
Fox Soccer Plus
16:30
Everton FC
vs
Brentford FC
Premier League
CANAL+ Foot FR
Spiler 1 TV
V Sport Premium HD
NBC (DirecTV SAT (DVB-S))
Bein Sports HD 3 TR
Sky Sports Main Event HD
Sky Sport Premier League HD
›
16:30
Deportivo Alaves Sad
vs
Celta de Vigo
LaLiga
TV4 Sport Live 1 HD
ESPN Deportes
Spiler 2 TV
novasports1 HD
beIN Sports 2 HD FR
›
16:30
Elche CF
vs
Espanyol Barcelona
LaLiga 2
beIN SPORT Max 6 HD FR
TV4 Sportkanalen SE HD
›
16:30
Bayer Leverkusen
vs
VfB Stuttgart
Bundesliga
Digi Sport 4 RO
Arena4
novasports3 HD
ESPN+
Sky Sports Football HD
beIN Sports 1 HD FR
Sky Bundesliga HD 1
›
16:30
SS Monopoli 1966
vs
Messina FC
Serie C, Grupa C
SKY Sport 257 HD
16:30
Calcio Catania
vs
Benevento Calcio
Serie C, Grupa C
Sky Sport Uno HD
16:30
Us Avellino 1912
vs
FC Crotone
Serie C, Grupa C
Sky Sport Calcio HD
16:30
Monterosi FC
vs
Foggia Calcio
Serie C, Grupa C
SKY Sport 255 HD
16:30
Audace Cerignola
vs
FC Giugliano 1928
Serie C, Grupa C
SKY Sport 256 HD
16:30
Juve Stabia
vs
AZ Picerno
Serie C, Grupa C
SKY Sport 251 HD
16:30
Casertana FC
vs
Sorrento Calcio
Serie C, Grupa C
SKY Sport 252 HD
16:30
Latina Calcio
vs
SS Taranto 1927
Serie C, Grupa C
SKY Sport 253 HD
16:30
FB Brindisi
vs
ASD Turris Calcio
Serie C, Grupa C
SKY Sport 258 HD
16:30
Potenza Calcio
vs
Virtus Francavilla Calcio
Serie C, Grupa C
SKY Sport 254 HD
16:30
Chelsea Lfc
vs
FC Barcelona
Liga Camp. UEFA Feminin
NRK2 HD
DF1 HD
TNT Sports 3
›
17:00
Stade Lavallois Mayenne FC
vs
Girondins de Bordeaux Football Club
Liga 2
L'EQUIPE HD FR
›
17:00
Benfica Lisbona
vs
Sporting Braga
Liga Portugal
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
beIN SPORT Max 7 HD FR
Sport TV+
›
17:00
Asteras Tripolis
vs
OFI Crete FC
Super Liga 1
Novasports Prime HD
›
17:30
Debrecen VSC
vs
Ujpest FC
NB I
M4 Sport HD
›
17:45
Austin FC
vs
La Galaxy
Major League Soccer
FOX US
Apple TV
›
18:00
KS Widzew Lodz
vs
KS Rakow Czestochowa
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:00
AL Khaleej Saihat FC
vs
AL Nassr
Liga Prof. Arabia Saudita
Sport2 CZ
DF1 HD
Sport TV3 HD
Fox Soccer Plus
›
18:30
FC Schalke 04
vs
Fortuna Dusseldorf
Bundesliga 2
novasports4 HD
SPORT1 DE
Sky Bundesliga HD 2
›
18:30
FC Sion
vs
FC Lugano
Cupa Schweizer
SRF zwei HD
›
18:45
Lazio Roma
vs
Hellas Verona
Seria A
SKY Sport 251 HD
beIN SPORT Max 4 HD FR
TV4 Sport Live 1 HD
Sport TV5 HD
Paramount+
TNT Sports 4
Sport2 HU
›
19:00
Aston Villa
vs
Chelsea FC
Premier League
Sky Sport Premier League HD
CANAL+ Foot FR
SKY Sport 252 HD
Spiler 1 TV
V Sport Premium HD
Digi Sport 2 RO
Bein Sports HD 3 TR
Peacock Premium
TNT Sports 1
›
19:00
Hull City
vs
Ipswich Town
Campionat
V Sport Football HD SE
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sky Sports Main Event HD
beIN SPORT Max 6 HD FR
›
19:00
Atletico Madrid
vs
Athletic Bilbao
LaLiga
Digi Sport 2 RO
beIN Sports 1 HD FR
TV4 Fotboll HD
ESPN Deportes
Spiler 2 TV
novasports1 HD
MTV Urheilu 3 HD
›
19:00
Paris St Germain
vs
AC Havre
Liga 1
TNT Sports 2
SKY Sport 253 HD
Digi Sport 4 RO
Arena4
novasports2 HD
CANAL+ SPORT 360 FR
Bein Sports HD 4 TR
›
19:00
Vasco Da Gama RJ
vs
Criciuma SC
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
PFC HD
›
19:30
Vitoria Guimaraes
vs
Boavista Fc
Liga Portugal
Sport TV1 HD
beIN SPORT Max 7 HD FR
›
20:00
CRB AL
vs
Amazonas FC AM
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
20:00
Paysandu SC PA
vs
Botafogo SP
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
21:00
America FC MG
vs
Gremio Novorizontino
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
21:30
Cuiaba EC MT
vs
Atletico Mineiro MG
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
PFC HD
›
23:06
FC Juarez
vs
Club Leon
Liga MX, Clausura
ViX+
Fox Sports 2
23:30
FC Cincinnati
vs
Colorado Rapids
Major League Soccer
Apple TV
›
23:30
Columbus Crew
vs
Montreal Impact
Major League Soccer
Apple TV
›
23:30
DC United
vs
Seattle Sounders
Major League Soccer
Apple TV
›
23:30
New York City FC
vs
Charlotte FC
Major League Soccer
Apple TV
›
23:30
New England Revolution
vs
Inter Miami CF
Major League Soccer
Apple TV
›
23:30
NY Red Bulls
vs
Vancouver Whitecaps FC
Major League Soccer
Apple TV
›
23:30
Orlando City SC
vs
Toronto FC
Major League Soccer
Apple TV
›
23:30
Philadelphia Union
vs
Real Salt Lake
Major League Soccer
Apple TV
›
28.04.2024
00:00
EC Bahia
vs
Gremio FB Porto Alegrense RS
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
PFC HD
›
00:30
Chicago Fire
vs
Atlanta United FC
Major League Soccer
Apple TV
›
00:30
FC Dallas
vs
Houston Dynamo
Major League Soccer
Apple TV
›
00:30
Minnesota United FC
vs
Sporting Kansas City
Major League Soccer
Apple TV
›
00:30
Nashville SC
vs
San Jose Earthquakes
Major League Soccer
Apple TV
›
01:00
Tigres Uanl
vs
Xolos De Tijuana
Liga MX, Clausura
ViX+
01:00
Deportivo Toluca FC
vs
Cruz Azul
Liga MX, Clausura
Univision
TUDN
Fubo TV
01:10
CF Pachuca
vs
CA Monarcas Morelia
Liga MX, Clausura
ViX+
02:30
Los Angeles FC
vs
Portland Timbers
Major League Soccer
Apple TV
›
03:00
Melbourne City FC
vs
Newcastle Jets
Liga W
TNT Sports 2
03:10
Atlas FC
vs
Guadalajara Chivas
Liga MX, Clausura
Univision
TUDN
Fubo TV
07:00
Melbourne City FC
vs
Western United FC
Liga A
TNT Sports 3
›
10:00
SCU Torreense
vs
Academico De Viseu FC
Liga Segunda
Sport TV1 HD
›
10:15
NEC Nijmegen
vs
AZ Alkmaar
Eredivisie
ESPN 2 HD NL
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:15
FC Zwolle
vs
Heracles Almelo
Eredivisie
ESPN 1 HD NL
›
10:15
FC Eindhoven
vs
SC Telstar
Divizia 1
ESPN 4 HD NL
›
10:30
RKS Radomiak 1910 SA Radom
vs
Zaglebie Lubin
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
10:30
Inter Milan
vs
FC Torino
Seria A
Digi Sport 4 RO
beIN SPORT Max 8 HD FR
MTV Urheilu 3 HD
TV4 Fotboll HD
Sport TV6 HD
Paramount+
Sport2 HU
›
10:45
FFC Vorderland
vs
First Vienna FC 1894
Bundesliga, Feminin
ORF Sport+ HD
11:00
FC Metz
vs
OSC Lille
Liga 1
TNT Sports 3
NOVA Sport 2 HD CZ
Amazon Prime FR
TNT Sports 1
›
11:30
FC Magdeburg
vs
VfL 1899 Osnabruck
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 2
›
11:30
1. FC Nuremberg
vs
Karlsruher SC
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 3
›
11:30
SV Wehen Wiesbaden
vs
Greuther Furth
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 4
›
11:30
Everton Lfc
vs
Arsenal LFC
Super Liga Feminina FA
Sky Sport HD 7 (D)
11:30
KRC Genk
vs
Club Brugge
Prima Divizie A
Novasports Prime HD
›
11:30
FC St Mirren
vs
Glasgow Rangers
Premiership
Sky Sports Main Event HD
Action 24 GR
›
12:00
Cadiz CF
vs
RCD Mallorca
LaLiga
beIN SPORT Max 5 HD FR
MTV Urheilu 2 HD
TV4 Sportkanalen SE HD
Spiler 2 TV
novasports4 HD
ESPN Deportes
›
12:00
Malmo FF
vs
AIK
Allsvenskan
Kanal 5 SE HD
›
12:30
RKC Waalwijk
vs
FC Utrecht
Eredivisie
ESPN 1 HD NL
›
12:30
LASK
vs
Rapid Viena
Bundesliga
Sky Austria 2 HD
ORF 1 HD
›
12:30
TSV Hartberg
vs
SK Austria Klagenfurt
Bundesliga
Sky Austria 3 HD
›
13:00
FKS Stal Mielec
vs
KP Legia Varsovia
Ekstraklasa
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
13:00
Bournemouth AFC
vs
Brighton & Hove Albion FC
Premier League
MultiSports 1 HD FR
V Sport Extra HD
Spiler 1 TV
Sky Sport HD 6 (D)
Digi Sport 3 RO
Peacock Premium
›
13:00
Tottenham Hotspur
vs
Arsenal FC
Premier League
Telemundo
USA Network
Digi Sport 1 RO
CANAL+ Foot FR
Sky Sports Main Event HD
V Sport Football HD SE
Sky Sport Uno HD
Sky Sport Top Event HD
MATCH4
Bein Sports HD 3 TR
›
13:00
Racing Strasbourg
vs
OGC Nice
Liga 1
Amazon Prime FR
›
13:00
Lorient FC
vs
Toulouse FC
Liga 1
Amazon Prime FR
›
13:00
Clermont Foot
vs
Stade de Reims
Liga 1
Amazon Prime FR
›
13:00
Bologna FC
vs
Udinese Calcio
Seria A
MTV MAX HD FI
Sport TV3 HD
TV4 Fotboll HD
beIN Sports 1 HD FR
Paramount+
Novasports Start HD
TNT Sports 4
›
13:00
CD Tondela
vs
Benfica Lisabona B
Liga Segunda
Sport TV+
›
13:00
Pendikspor
vs
Kayserispor
Super Lig
Bein Sports HD 1 TR
›
13:00
Alanyaspor
vs
Istanbulspor AS
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Goztepe SK
vs
Genclerbirligi SK
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:00
Kocaelispor
vs
Bandirmaspor
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
13:15
Kisvarda FC
vs
Fehervar FC
NB I
M4 Sport HD
›
13:30
Borussia M'gladbach
vs
FC Union Berlin
Bundesliga
ESPN+
V Sport Football HD SE
Sky Sports Mix HD
Arena4
beIN SPORT Max 6 HD FR
›
14:00
Flamengo RJ
vs
Botafogo RJ
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
PFC HD
›
14:00
Olympiacos Piraus
vs
Lamia
Super Liga 1
novasports2 HD
›
14:00
Cercle Brugge
vs
RSC Anderlecht
Prima Divizie A
Novasports PL HD
›
14:00
Paris Saint-Germain
vs
Ol. Lyon
Liga Camp. UEFA Feminin
TNT Sports 3
›
14:00
FC Dundee
vs
Celtic Glasgow
Premiership
Sky Sports Football HD
Sport TV5 HD
›
14:15
Granada CF
vs
CA Osasuna
LaLiga
ESPN Deportes
beIN SPORT Max 5 HD FR
TV4 Sport Live 1 HD
Spiler 2 TV
›
14:30
Portimonense SC
vs
Moreirense FC
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
14:30
CF Os Belenenses
vs
CD Nacional
Liga Segunda
Sport TV2 HD
›
14:30
Union Arzignanochiampo
vs
Atalanta BC U23
Serie C, Grupa A
SKY Sport 253 HD
›
14:30
Novara Calcio
vs
Us Fiorenzuola 1922
Serie C, Grupa A
SKY Sport 255 HD
›
14:30
US Alessandria Calcio 1912
vs
LR Vicenza Virtus
Serie C, Grupa A
SKY Sport 252 HD
›
14:30
Mantova 1911
vs
FC Legnago Salus SSD
Serie C, Grupa A
SKY Sport 251 HD
›
14:30
UC Albinoleffe
vs
AC Lumezzane
Serie C, Grupa A
SKY Sport 258 HD
›
14:30
As Giana Erminio
vs
Us Pergolettese 1932
Serie C, Grupa A
SKY Sport 259
›
14:30
Ssd Pro Sesto
vs
Aurora Pro Patria 1919
Serie C, Grupa A
SKY Sport 257 HD
›
14:30
Virtus Vecomp Verona
vs
FC Pro Vercelli 1892
Serie C, Grupa A
SKY Sport 254 HD
›
14:30
AC Trento
vs
AC Renate
Serie C, Grupa A
SKY Sport 256 HD
›
14:30
Padova
vs
US Triestina Calcio 1918
Serie C, Grupa A
Sky Sport Calcio HD
›
14:30
FC Winterthur
vs
Servette FC
Cupa Schweizer
SRF info HD
›
14:45
Vitesse Arnhem
vs
Fortuna Sittard
Eredivisie
ESPN 1 HD NL
›
14:45
NAC Breda
vs
Jong Psv Eindhoven
Divizia 1
ESPN 2 HD NL
›
15:00
FC Salzburg
vs
SK Sturm Graz
Bundesliga
Sky Austria 1 HD
ORF 1 HD
›
15:00
Bromley FC
vs
Altrincham FC
Conferinta Premier
TNT Sports 2
›
15:05
Stade Rennes
vs
Stade Brestois 29
Liga 1
TNT Sports 4
NOVA Sport 2 HD CZ
MATCH4
CANAL+ Foot FR
›
15:30
KKS Lech Poznan
vs
Cracovia Krakow
Ekstraklasa
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
15:30
Nottingham Forest
vs
Manchester City
Premier League
Bein Sports HD 3 TR
Telemundo
USA Network
CANAL+ FR
Sky Sport Top Event HD
Sky Sports Main Event HD
V Sport Premium HD
Sky Sport Uno HD
Spiler 1 TV
Digi Sport 2 RO
›
15:30
1. Fsv Mainz 05
vs
1. FC Cologne
Bundesliga
ESPN+
V Sport 1 HD
beIN SPORT Max 7 HD FR
Sky Sports Mix HD
Sky Sport Arena IT HD
Arena4
›
Încarcă mai mult
×
Close