Toggle navigation
Ponturi
Ponturi Fotbal
Ponturi Baschet
Ponturi Tenis
Ponturi Hochei
Ponturi Rugby
Ponturi Baseball
Ponturi Fotbal American
Ponturi Totae
Bilete
Case de Pariuri
Zona Tipsteri
Tipsteri
Competiție De Tipsteri
Stiri de Pariuri
Transmisie
Caută după competiţie sau echipă
+Pont
Conectare
Fotbal
Baschet
Tenis
ProTipster
Fluxuri live
Transmisiuni live din Fotbal pentru azi
Evenimente viitoare
Azi
04 May
05 May
06 May
07 May
08 May
01.12.2022
12:45
Academico De Viseu FC
vs
GD Estoril Praia
Cupa Ligii
Sport TV4 HD
›
13:00
CSA Steaua Bucuresti
vs
SCM Gloria Buzau
Liga 2
Digi Sport 1 RO
15:00
Croaţia
vs
Belgia
Cupa Mondială
SRF zwei HD
TRT 1 HD
TRT1 HD
Sport TV1 HD
SVT1 HD
BBC 1 London
Rai 1
M4 Sport HD
Das Erste HD
FOX US
YLE TV2 HD
beIN Sports 1 HD FR
ANT-1
›
15:00
Canada
vs
Maroc
Cupa Mondială
SRF info HD
TRT SPOR HD
CT Sport HD
Sport TV2 HD
SVT1 HD
BBC 2 Wales
Rai Sport + HD
Duna World/M4 Sport+
Fox Sports 1
Magenta Sport
ORF 1 HD
beIN Sports 2 HD FR
›
16:30
AEL Limassol FC
vs
PAOK Thessaloniki
Meciuri Amicale de club
Novasports Start HD
17:00
FC Botosani
vs
Fotbal Club FCSB
Liga I
Digi Sport 1 RO
17:00
CS Maritimo Madeira
vs
Rio Ave FC
Cupa Ligii
Sport TV3 HD
›
19:00
Japonia
vs
Spania
Cupa Mondială
SRF info HD
TRT 1 HD
TRT1 HD
CT Sport HD
Sport TV2 HD
TV4 SE HD
Rai 1
TF1 HD FR
M4 Sport HD
FOX US
Magenta Sport
YLE TV2 HD
Sportkanalen SE HD
beIN Sports 1 HD FR
ANT-1
›
19:00
Costa Rica
vs
Germania
Cupa Mondială
Das Erste
SRF zwei HD
TRT SPOR HD
NRK1 HD
Sport TV1 HD
TV4 SE HD
Rai Sport + HD
Duna World/M4 Sport+
Fox Sports 1
ORF 1 HD
beIN Sports 2 HD FR
›
20:45
Vitoria Guimaraes
vs
CF Belenenses Lisabona
Cupa Ligii
Sport TV3 HD
›
02.12.2022
11:00
Concordia Chiajna
vs
FC Unirea 2004 Slobozia
Liga 2
Digi Sport 1 RO
13:00
GS Ilioupoli
vs
Panachaiki 1891 FC
Super League 2
ERT3 HD
13:30
UTA Arad
vs
Sepsi OSK
Liga I
Digi Sport 1 RO
15:00
Republica Coreea
vs
Portugalia
Cupa Mondială
SRF zwei HD
TRT 1 HD
TRT1 HD
NRK2 HD
SVT1 HD
Sport TV1 HD
BBC 1 London
Rai 1
M4 Sport HD
FOX US
YLE TV2 HD
Magenta Sport
beIN Sports 1 HD FR
ServusTV HD Oesterreich
›
15:00
Ghana
vs
Uruguay
Cupa Mondială
SRF info HD
TRT SPOR HD
CT Sport HD
NRK1 HD
SVT1 HD
Sport TV2 HD
BBC 2 Wales
Rai Sport + HD
Duna World/M4 Sport+
Fox Sports 1
ORF 1 HD
ZDF HD
beIN Sports 2 HD FR
ANT-1
›
17:00
Petrolul Ploiesti
vs
Universitatea Cluj
Liga I
Digi Sport 1 RO
17:00
Eyupspor
vs
Tuzlaspor
Liga 1 TFF
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
17:00
Montpellier Hsc
vs
FC Fleury 91
Divizia 1 Feminina
CANAL+ Foot FR
18:15
TSG 1899 Hoffenheim
vs
Bayern Munich
Bundesliga Feminin
V Sport Premium HD
19:00
Camerun
vs
Brazilia
Cupa Mondială
TRT 1 HD
TRT1 HD
TV4 SE HD
Sport TV1 HD
Rai 1
TF1 HD FR
M4 Sport HD
FOX US
MTV3 HD
C More Sport 1 HD FI
Magenta Sport
beIN Sports 1 HD FR
ANT-1
Sportkanalen SE HD
ServusTV HD Oesterreich
›
19:00
Serbia
vs
Elveţia
Cupa Mondială
SRF zwei HD
TRT SPOR HD
CT Sport HD
TV4 SE HD
Sport TV2 HD
Rai Sport + HD
Duna World/M4 Sport+
Fox Sports 1
ORF 1 HD
C More Sport 2 HD FI
ZDF HD
Sportkanalen SE HD
beIN Sports 2 HD FR
›
20:30
Granada CF
vs
Deportivo Alaves Sad
LaLiga 2
#Vamos ES
Liga SmartBank
Digi Sport 2 RO
beIN SPORT Max 5 HD FR
›
20:45
SCU Torreense
vs
FC Famalicao
Cupa Ligii
Sport TV3 HD
›
03.12.2022
04:00
Melbourne City FC
vs
Brisbane Roar FC
Liga W
BT Sport 4
04:00
Western Sydney Wanderers FC
vs
Sydney FC
Liga W
BT Sport 4
09:00
ASU Politehnica Timisoara
vs
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
Liga 2
Digi Sport 1 RO
10:30
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
vs
Genclerbirligi SK
Liga 1 TFF
TRT AVAZ HD
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
10:30
Bandirmaspor
vs
Altinordu FK
Liga 1 TFF
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
11:15
FC Brasov Steagul Renaste
vs
FC Dinamo Bucuresti 1948
Liga 2
Digi Sport 1 RO
11:45
GS Apollon Smyrnis
vs
Aoc-Kissamikos
Super League 2
ERT3 HD
12:00
VfL Wolfsburg
vs
FFC Frankfurt
Bundesliga Feminin
NDR FS HH HD
V Sport Extra HD
HR-Fernsehen HD
12:30
Manchester United
vs
Aston Villa Lfc
Super Liga Feminina FA
Sky Sports Football HD
Sky Sport Premier League HD
V Sport Premium HD
12:30
Sunderland AFC
vs
Millwall FC
Campionat
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sky Sports Football HD
V Sport Football HD SE
beIN SPORT Max 4 HD FR
›
13:00
SV Babelsberg
vs
Carl Zeiss Jena
Liga Regionala Nordest
mdr.de
13:00
Samsunspor
vs
Denizlispor
Liga 1 TFF
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:00
Venezia
vs
Ternana Calcio
Seria B
SKY Sport 251 HD
›
13:30
FC Voluntari
vs
AFC Hermannstadt
Liga I
Digi Sport 1 RO
13:30
Inter Milan
vs
Juventus FC Women
Serie A, Feminin
La7
13:30
Girondins Bordeaux
vs
R. Aveyron
Divizia 1 Feminina
MultiSports 3 HD FR
13:30
EA Guingamp
vs
Soyaux Asj
Divizia 1 Feminina
MultiSports 4 HD FR
13:30
Ol. Lyon
vs
Dijon Fco
Divizia 1 Feminina
MultiSports 1 HD FR
13:30
Stade De Reims
vs
Le Havre AC
Divizia 1 Feminina
MultiSports 2 HD FR
15:00
Olanda
vs
Statele Unite ale Americii
Cupa Mondială
FOX US
SRF zwei HD
TRT 1 HD
TRT1 HD
Rai 1
BBC 1 London
M4 Sport HD
Sport TV1 HD
beIN Sports 1 HD FR
SVT1 HD
ANT-1
MTV3 HD
C More Sport 1 HD FI
ServusTV HD Oesterreich
Magenta Sport
CT Sport HD
›
15:00
SC Freiburg
vs
MSV 02 Duisburg
Bundesliga Feminin
EUROSPORT 1 DE
V Sport Premium HD
15:00
CA Ouriense
vs
SL Benfica
Campionatul Național, Feminin
Sport TV2 HD
15:15
Real Zaragoza
vs
UD Ibiza Eivissa
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
16:00
Sakaryaspor
vs
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
Liga 1 TFF
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:30
Fermana FC
vs
AC Reggiana
Serie C, Grupa B
SKY Sport 253 HD
17:00
Universitatea Craiova 1948 CS
vs
U Craiova 1948 SA
Liga I
Digi Sport 1 RO
17:00
Cagliari Calcio
vs
Parma Calcio 1913 S.r.l.
Seria B
SKY Sport 251 HD
Fox Soccer Plus
›
17:00
Casa Pia Atletico
vs
Sporting Braga
Cupa Ligii
Sport TV2 HD
›
17:30
Sporting Gijon
vs
Las Palmas UD
LaLiga 2
Digi Sport 4 RO
beIN SPORT Max 5 HD FR
Liga SmartBank
Novasports Prime HD
›
17:30
CD Mirandes
vs
Albacete Balompie
LaLiga 2
Liga SmartBank 2
›
19:00
Argentina
vs
Australia
Cupa Mondială
FOX US
SRF zwei HD
TRT 1 HD
TRT1 HD
Rai 1
BBC 1 London
TF1 HD FR
M4 Sport HD
beIN Sports 1 HD FR
Sport TV1 HD
NRK1 HD
SVT1 HD
ANT-1
ORF 1 HD
Das Erste HD
YLE TV2 HD
›
20:00
CF Villarreal B
vs
CD Leganes
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
20:45
CD Trofense
vs
Pacos Ferreira
Cupa Ligii
Sport TV2 HD
›
04.12.2022
05:00
Melbourne Victory FC
vs
Wellington Phoenix
Liga W
BT Sport 4
10:30
Manisa Buyuksehir Belediyespor
vs
Kecioerenguecue
Liga 1 TFF
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
11:15
Farul Constanta
vs
FC Botosani
Liga I
Digi Sport 1 RO
11:15
Excelsior/Barendrecht
vs
Psv/Fc Eindhoven
Eredivisie, Feminin
ESPN 1 HD NL
11:30
Spal 2013
vs
Modena
Seria B
Sky Sport Uno HD
›
12:00
MTK Budapest FC
vs
Gyirmot FC Gyor
NB II
M4 Sport HD
12:00
Paris FC
vs
Paris Saint-Germain
Divizia 1 Feminina
CANAL+ Foot FR
12:30
Wycombe Wanderers
vs
Portsmouth FC
Liga 1
Sky Sports Football HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
12:30
Reading Lfc
vs
Tottenham Hotspur Lfc
Super Liga Feminina FA
Sky Sport Premier League HD
V Sport Premium HD
13:00
FC Andorra
vs
FC Cartagena
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
13:00
Lokomotive Leipzig
vs
Chemnitzer FC
Liga Regionala Nordest
mdr.de
13:00
Adanaspor
vs
Goztepe SK
Liga 1 TFF
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:30
FC Cfr 1907 Cluj
vs
Chindia Targoviste
Liga I
Digi Sport 1 RO
13:30
AC Renate
vs
Mantova 1911
Serie C, Grupa A
SKY Sport 258 HD
›
14:00
Ascoli Calcio 1898
vs
Como Calcio
Seria B
SKY Sport 256 HD
Fox Soccer Plus
›
14:00
SSC Bari
vs
SC Pisa
Seria B
SKY Sport 255 HD
›
14:00
Brescia Calcio
vs
Urbs Reggina 1914
Seria B
SKY Sport 253 HD
›
14:00
Cosenza Calcio
vs
Perugia Calcio
Seria B
SKY Sport 257 HD
›
14:00
Genoa FC
vs
AS Cittadella
Seria B
Sky Sport Uno HD
›
14:00
FC Sudtirol
vs
Frosinone Calcio
Seria B
SKY Sport 254 HD
›
15:00
Franţa
vs
Polonia
Cupa Mondială
Fox Sports 1
SRF zwei HD
Rai 1
NRK1 HD
TF1 HD FR
TRT 1 HD
TRT1 HD
M4 Sport HD
BBC 1 London
Sport TV1 HD
beIN Sports 1 HD FR
TV4 SE HD
ANT-1
YLE TV2 HD
ZDF HD
ServusTV HD Oesterreich
CT Sport HD
›
15:15
Racing Santander
vs
CD Lugo
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
16:00
Altay Izmir
vs
Boluspor
Liga 1 TFF
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:30
SSD Fidelis Andria 2018
vs
Juve Stabia
Serie C, Grupa C
SKY Sport 253 HD
16:30
Aris Thessaloniki
vs
Maccabi Haifa FC
Meciuri Amicale de club
Novasports Start HD
17:00
FC Arges Pitesti
vs
Rapid
Liga I
Digi Sport 1 RO
17:00
Benevento Calcio
vs
US Palermo
Seria B
Sky Sport Uno HD
Novasports Prime HD
Fox Soccer Plus
›
17:00
FC Arouca
vs
Leixoes SC
Cupa Ligii
Sport TV2 HD
›
17:30
SD Eibar
vs
SD Huesca
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
19:00
Anglia
vs
Senegal
Cupa Mondială
Fox Sports 1
SRF zwei HD
Rai 1
TF1 HD FR
TRT 1 HD
TRT1 HD
M4 Sport HD
BBC 1 London
Sport TV1 HD
beIN Sports 1 HD FR
SVT1 HD
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
Magenta Sport
›
20:00
Levante UD
vs
Malaga CF
LaLiga 2
#Vamos ES
Liga SmartBank
Digi Sport 2 RO
Novasports Start HD
C More Sport 2 HD FI
›
05.12.2022
13:15
Kallithea FC Athén
vs
AEK Athens B
Super League 2
ERT3 HD
15:00
Japonia
vs
Croaţia
Cupa Mondială
FOX US
SRF zwei HD
beIN Sports 1 HD FR
BBC 1 London
Sport TV1 HD
SVT1 HD
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
ZDF HD
TRT 1 HD
Rai 1
M4 Sport HD
ANT-1
›
17:00
Fotbal Club FCSB
vs
CS Mioveni
Liga I
Digi Sport 1 RO
17:00
Caykur Rizespor
vs
Pendikspor
Liga 1 TFF
Bein Sports HD 2 TR
TRT SPOR HD
TRT Spor
›
17:00
FC Versailles 78
vs
Sedan-Ardennes
National
CANAL+ Foot FR
›
19:00
Brazilia
vs
Republica Coreea
Cupa Mondială
FOX US
SRF zwei HD
NRK1 HD
BBC 1 London
beIN Sports 1 HD FR
TF1 HD FR
ORF 1 HD
MTV3 HD
C More Sport 1 HD FI
ZDF HD
TRT 1
Sport TV1 HD
TV4 SE HD
CT Sport HD
Rai 1
M4 Sport HD
ANT-1
›
19:30
Pescara Calcio
vs
SS Taranto 1927
Serie C, Grupa C
Rai Sport + HD
20:00
SD Ponferradina
vs
Burgos CF
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
20:45
CD Mafra
vs
FC Vizela
Cupa Ligii
Sport TV2 HD
›
06.12.2022
15:00
Maroc
vs
Spania
Cupa Mondială
FOX US
SRF zwei HD
NRK1 HD
beIN Sports 1 HD FR
BBC 1 London
Sport TV1 HD
TV4 SE HD
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
Das Erste HD
TRT 1
Rai 1
M4 Sport HD
ANT-1
›
17:00
Sepsi OSK
vs
FC Voluntari
Cupa Romaniei
Digi Sport 3 RO
17:00
Petrolul Ploiesti
vs
U Craiova 1948 SA
Cupa Romaniei
Digi Sport 1 RO
17:00
FC Unirea 2004 Slobozia
vs
FC Dinamo Bucuresti 1948
Cupa Romaniei
Digi Sport 2 RO
18:00
CD Leganes
vs
CD Mirandes
LaLiga 2
Liga SmartBank 2
›
18:00
Real Oviedo
vs
Las Palmas UD
LaLiga 2
beIN SPORT Max 4 HD FR
Digi Sport 4 RO
Liga SmartBank
novasports1 HD
›
19:00
Portugalia
vs
Elveţia
Cupa Mondială
FOX US
SRF zwei HD
BBC 1 Wales
beIN Sports 1 HD FR
TF1 HD FR
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
Das Erste HD
TRT 1
Sport TV1 HD
CT Sport HD
Rai 1
M4 Sport HD
ANT-1
TV4 SE HD
›
20:00
Albacete Balompie
vs
Real Zaragoza
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
20:45
GD Estoril Praia
vs
SCU Torreense
Cupa Ligii
Sport TV2 HD
›
07.12.2022
09:30
AC Sparta Prague B
vs
FC Sellier & Bellot Vlasim
Liga Iernii
CT Sport HD
12:00
FK Viktoria Zizkov
vs
FC Slovan Liberec
Liga Iernii
CT Sport HD
15:00
FC Arges Pitesti
vs
Universitatea Craiova 1948 CS
Cupa Romaniei
Digi Sport 1 RO
15:00
AFC Hermannstadt
vs
Chindia Targoviste
Cupa Romaniei
Digi Sport 2 RO
16:00
Trabzonspor
vs
Crystal Palace
Meciuri Amicale de club
A Spor TR
A Spor TR
18:00
FC Cartagena
vs
CF Villarreal B
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
18:00
SD Huesca
vs
FC Andorra
LaLiga 2
Digi Sport 3 RO
Liga SmartBank 2
›
18:00
Farul Constanta
vs
FC Cfr 1907 Cluj
Cupa Romaniei
Digi Sport 1 RO
18:00
Universitatea Cluj
vs
Rapid
Cupa Romaniei
Digi Sport 2 RO
18:00
Padova
vs
Juventus
Coppa Italia Serie C
Rai Sport + HD
›
18:30
Sporting Farens
vs
CS Maritimo Madeira
Cupa Ligii
Sport TV3 HD
›
19:30
Ternana Calcio
vs
Cagliari Calcio
Seria B
Sky Sport Uno HD
novasports2 HD
›
19:45
Stockport County FC
vs
Charlton Athletic
Cupa FA
Sport TV5 HD
›
20:00
Tenerife CD
vs
Deportivo Alaves Sad
LaLiga 2
#Vamos ES
Liga SmartBank
beIN SPORT Max 4 HD FR
Digi Sport 2 RO
novasports1 HD
›
20:30
Rio Ave FC
vs
Sporting CP
Cupa Ligii
Sport TV2 HD
›
08.12.2022
11:30
Parma Calcio 1913 S.r.l.
vs
Benevento Calcio
Seria B
SKY Sport 251 HD
›
13:00
Burgos CF
vs
SD Eibar
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
14:00
AS Cittadella
vs
SSC Bari
Seria B
SKY Sport 255 HD
›
14:00
Cosenza Calcio
vs
Brescia Calcio
Seria B
SKY Sport 256 HD
›
14:00
Genoa FC
vs
FC Sudtirol
Seria B
Sky Sport Uno HD
Fox Soccer Plus
›
14:00
Modena
vs
Venezia
Seria B
SKY Sport 253 HD
›
14:00
Perugia Calcio
vs
Spal 2013
Seria B
SKY Sport 257 HD
›
14:00
Urbs Reggina 1914
vs
Frosinone Calcio
Seria B
SKY Sport 254 HD
›
15:15
CD Lugo
vs
Sporting Gijon
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
16:30
CD Feirense
vs
CD Santa Clara
Cupa Ligii
Sport TV3 HD
›
17:00
SC Pisa
vs
Ascoli Calcio 1898
Seria B
SKY Sport 251 HD
›
17:30
UD Ibiza Eivissa
vs
Racing Santander
LaLiga 2
Liga SmartBank 2
›
17:30
Levante UD
vs
SD Ponferradina
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
18:00
FC Botosani
vs
Fotbal Club FCSB
Cupa Romaniei
Digi Sport 1 RO
18:00
CS Mioveni
vs
UTA Arad
Cupa Romaniei
Digi Sport 2 RO
19:00
GD Chaves
vs
FC Porto
Cupa Ligii
Sport TV2 HD
›
19:15
Gillingham FC
vs
Dagenham And Redbridge FC
Cupa FA
Sport TV5 HD
Spiler 1 TV
›
19:30
US Palermo
vs
Como Calcio
Seria B
SKY Sport 251 HD
Fox Soccer Plus
›
20:00
Malaga CF
vs
Granada CF
LaLiga 2
Liga SmartBank
Digi Sport 2 RO
C More Sport 1 HD FI
›
09.12.2022
08:45
Brisbane Roar FC
vs
Adelaide United FC
Liga A
BT Sport 2
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
13:15
PO Triglias
vs
AS Elpis Skoutareos
Super League 2
ERT3 HD
15:00
Croaţia
vs
Brazilia
Cupa Mondială
FOX US
SRF zwei HD
beIN Sports 1 HD FR
Rai 1
YLE TV2 HD
ANT-1
M4 Sport HD
TRT 1 HD
Sport TV1 HD
CT Sport HD
Magenta Sport
SVT1 HD
BBC 1 Wales
ServusTV HD Oesterreich
›
17:00
Sepsi OSK
vs
FC Voluntari
Liga I
Digi Sport 1 RO
17:00
Samsunspor
vs
Malatya Bld Spor
Liga 1 TFF
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
17:00
FC Fleury 91
vs
Girondins Bordeaux
Divizia 1 Feminina
CANAL+ Foot FR
18:15
FFC Frankfurt
vs
1. Ffc Turbine Potsdam 71
Bundesliga Feminin
EUROSPORT 1 DE
V Sport Premium HD
19:00
Olanda
vs
Argentina
Cupa Mondială
FOX US
SRF zwei HD
NRK1 HD
Sport TV1 HD
beIN Sports 1 HD FR
TF1 HD FR
Rai 1
ORF 1 HD
SVT1 HD
MTV3 HD
C More Sport 1 HD FI
ANT-1
M4 Sport HD
BBC 1 London
TRT 1 HD
Das Erste HD
›
19:00
Atalanta Bergamasca
vs
Eintracht Frankfurt
Meciuri Amicale de club
Sky Sport Bundesliga HD
Sky Sport Football IT HD
20:45
FC Famalicao
vs
CD Tondela
Cupa Ligii
Sport TV2 HD
›
23:00
Syracuse Orange
vs
Creighton Bluejays
Campionatul Național NCAA Divizia I
BT Sport 2
10.12.2022
01:30
Pittsburgh Panthers
vs
Indiana Hoosiers
Campionatul Național NCAA Divizia I
BT Sport 2
04:00
Melbourne City FC
vs
Newcastle Jets
Liga W
BT Sport 2
06:00
Wellington Phoenix FC
vs
Western Sydney Wanderers FC
Liga A
BT Sport 2
›
08:45
Sydney FC
vs
Melbourne City FC
Liga A
BT Sport 2
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:30
Tuzlaspor
vs
Caykur Rizespor
Liga 1 TFF
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
10:30
Kecioerenguecue
vs
Adanaspor
Liga 1 TFF
TRT AVAZ HD
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
11:45
Kifisias
vs
O F Ierapetras
Super League 2
ERT3 HD
12:00
Blackburn Rovers
vs
Preston North End
Campionat
Sky Sports Football HD
beIN SPORT Max 5 HD FR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
V Sport Premium HD
›
13:00
Bayern Munich
vs
Bayer Leverkusen
Bundesliga Feminin
V Sport Extra HD
13:00
Denizlispor
vs
Altay Izmir
Liga 1 TFF
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:00
FC Famalicao
vs
CA Ouriense
Campionatul Național, Feminin
Sport TV2 HD
13:30
Dijon Fco
vs
Stade De Reims
Divizia 1 Feminina
MultiSports 2 HD FR
13:30
R. Aveyron
vs
EA Guingamp
Divizia 1 Feminina
MultiSports 3 HD FR
13:30
Soyaux Asj
vs
Paris FC
Divizia 1 Feminina
MultiSports 1 HD FR
14:00
Rapid
vs
ACF Fiorentina
Meciuri Amicale de club
Digi Sport 1 RO
15:00
Maroc
vs
Portugalia
Cupa Mondială
FOX US
SRF zwei HD
TF1 HD FR
beIN Sports 1 HD FR
Rai 1
YLE TV2 HD
M4 Sport HD
ANT-1
TRT 1 HD
ZDF HD
NRK1 HD
Sport TV1 HD
TV4 SE HD
BBC 1 London
ServusTV HD Oesterreich
›
15:00
Swansea City
vs
Norwich City
Campionat
beIN SPORT Max 5 HD FR
V Sport Premium HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
15:00
Trabzonspor
vs
Kasimpasa
Meciuri Amicale de club
A Spor TR
A Spor TR
16:00
Goztepe SK
vs
Manisa Buyuksehir Belediyespor
Liga 1 TFF
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:30
AS Lucchese Libertas 1905
vs
Carrarese Calcio 1908
Serie C, Grupa B
SKY Sport 252 HD
17:00
AFC Hermannstadt
vs
Farul Constanta
Liga I
Digi Sport 1 RO
17:00
Galatasaray
vs
Adana Demirspor
Meciuri Amicale de club
A Spor TR
A Spor TR
19:00
Anglia
vs
Franţa
Cupa Mondială
FOX US
SRF zwei HD
TF1 HD FR
beIN Sports 1 HD FR
Rai 1
Sport TV1 HD
ORF 1 HD
TV4 SE HD
YLE TV2 HD
M4 Sport HD
CT Sport HD
ANT-1
TRT 1 HD
BBC 1 Scotland
ZDF HD
›
20:00
Real Zaragoza
vs
SD Huesca
LaLiga 2
Digi Sport 2 RO
›
20:45
UD Oliveirense
vs
FC Arouca
Cupa Ligii
Sport TV2 HD
›
11.12.2022
04:00
Central Coast Mariners
vs
Newcastle United Jets
Liga A
BT Sport 4
›
06:00
Macarthur FC
vs
Melbourne Victory
Liga A
Sport TV2 HD
BT Sport 4
›
10:30
Boluspor
vs
Bandirmaspor
Liga 1 TFF
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
11:00
Vilafranquense
vs
CF Belenenses Lisabona
Cupa Ligii
Sport TV3 HD
›
11:15
Willem II Tilburg
vs
NAC Breda
Divizia 1
ESPN 1 HD NL
›
11:30
Cagliari Calcio
vs
Perugia Calcio
Seria B
Sky Sport Uno HD
›
11:45
Le Havre AC
vs
Montpellier Hsc
Divizia 1 Feminina
MultiSports 1 HD FR
12:30
Universitatea Cluj
vs
UTA Arad
Liga I
Digi Sport 1 RO
12:30
Manchester City Lfc
vs
Manchester United
Super Liga Feminina FA
Sky Sport Premier League HD
BBC 1 Wales
13:00
Queens Park Rangers
vs
Burnley FC
Campionat
Sky Sports Main Event HD
beIN SPORT Max 5 HD FR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
V Sport Football HD SE
›
13:00
Genclerbirligi SK
vs
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
Liga 1 TFF
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:30
Roda Kerkrade
vs
Heracles Almelo
Divizia 1
ESPN 2 HD NL
›
13:30
AS Roma
vs
Juventus FC Women
Serie A, Feminin
La7
13:30
Calcio Lecco
vs
Padova
Serie C, Grupa A
Sky Sport Football IT HD
SKY Sport 259
›
14:00
Ascoli Calcio 1898
vs
Genoa FC
Seria B
SKY Sport 252 HD
›
14:00
Benevento Calcio
vs
AS Cittadella
Seria B
SKY Sport 257 HD
›
14:00
Como Calcio
vs
Urbs Reggina 1914
Seria B
SKY Sport 254 HD
Fox Soccer Plus
›
14:00
Spal 2013
vs
US Palermo
Seria B
SKY Sport 255 HD
›
14:00
FC Sudtirol
vs
Ternana Calcio
Seria B
SKY Sport 256 HD
›
14:00
Venezia
vs
Cosenza Calcio
Seria B
SKY Sport 253 HD
›
14:45
Diosgyori Vtk
vs
BFC Siofok
NB II
M4 Sport HD
15:00
Casa Pia Atletico
vs
CD Trofense
Cupa Ligii
Sport TV3 HD
›
15:00
SSC Napoli
vs
Crystal Palace
Meciuri Amicale de club
SKY Sport 251 HD
15:15
Sporting Gijon
vs
FC Cartagena
LaLiga 2
Digi Sport 2 RO
C More Sport 1 HD FI
›
15:30
FC Botosani
vs
FC Cfr 1907 Cluj
Liga I
Digi Sport 1 RO
Încarcă mai mult
×
Close