Toggle navigation
Ponturi
Ponturi Fotbal
Ponturi Baschet
Ponturi Tenis
Ponturi Hochei
Ponturi Rugby
Ponturi Baseball
Ponturi Fotbal American
Ponturi Totae
Bilete
Case de Pariuri
Zona Tipsteri
Tipsteri
Competiție De Tipsteri
Stiri de Pariuri
Transmisie
Caută după competiţie sau echipă
+Pont
Conectare
Fotbal
Baschet
Tenis
ProTipster
Fluxuri live
Transmisiuni live din Fotbal pentru azi
Evenimente viitoare
Azi
09 May
10 May
11 May
12 May
13 May
04.10.2022
12:00
Ol. Marseille
vs
Sporting Lisabona
UEFA Liga de Tineret
beIN Sports 1 HD FR
TV8.5
12:00
Juventus Torino
vs
Maccabi Haifa
UEFA Liga de Tineret
Sky Sport Uno HD
14:00
FC Dinamo Bucuresti 1948
vs
FC Unirea 2004 Slobozia
Liga 2
Digi Sport 1 RO
14:00
Inter Milano
vs
FC Barcelona
UEFA Liga de Tineret
beIN Sports 1 HD FR
Digi Sport 3 RO
C More Sport 2 HD FI
15:00
Al-Seeb
vs
AL Riffa
Cupa AFC
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
16:45
Bayern Munich
vs
FC Viktoria Plzen
Liga Campionilor UEFA
Sport1 HU
beIN Sports 1 HD FR
M.LCAMPEON 2 ES
Sky Austria 3 HD
Digi Sport 1 RO
BT Sport 4
C More Sport 1 HD FI
TV8.5
Sky Sport Uno HD
›
16:45
Olympique Marseille
vs
Sporting CP
Liga Campionilor UEFA
M.LCAMPEON 3 ES
Sky Austria 4 HD
Digi Sport 2 RO
C More Sport 2 HD FI
Sky Sport Football IT HD
SKY Sport 255 HD
RMC Sport 1 HD FR
Sport TV+
›
18:15
Fluminense RJ
vs
Cruzeiro MG
Cupa Braziliei U20
PFC HD
19:00
Cardiff City
vs
Blackburn Rovers
Campionat
Sky Sports Football HD
beIN SPORT Max 9 HD FR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
MATCH4
V Sport Premium HD
›
19:00
Liverpool FC
vs
Glasgow Rangers
Liga Campionilor UEFA
M.LCAMPEON 5 ES
Sport1 HU
Digi Sport 2 RO
beIN Sports 3 HD FR
BT Sport 2
Sky Austria 3 HD
C More Sport 2 HD FI
Sky Sport Calcio HD
›
19:00
Ajax Amsterdam
vs
SSC Napoli
Liga Campionilor UEFA
M.LCAMPEON 4 ES
Digi Sport 3 RO
Sport2 HU
beIN SPORT Max 5 HD FR
Sky Austria 5 HD
SKY Sport 253 HD
›
19:00
FC Porto
vs
Bayer Leverkusen
Liga Campionilor UEFA
M.LCAMPEON 6 ES
beIN SPORT Max 6 HD FR
Sky Austria 6 HD
SKY Sport 257 HD
Sport TV+
›
19:00
Club Brugge
vs
Atletico Madrid
Liga Campionilor UEFA
M.LCAMPEON 2 ES
beIN SPORT Max 7 HD FR
Sky Austria 7 HD
TV8.5
SKY Sport 256 HD
›
19:00
Inter Milan
vs
FC Barcelona
Liga Campionilor UEFA
M.LCAMPEONES ES
Digi Sport 1 RO
BT Sport 4
beIN Sports 1 HD FR
Sky Austria 2 HD
C More Sport 1 HD FI
M4 Sport HD
CANALE 5 HD
Sky Sport Uno HD
›
19:00
Eintracht Frankfurt
vs
Tottenham Hotspur
Liga Campionilor UEFA
M.LCAMPEON 7 ES
Digi Sport 4 RO
beIN SPORT Max 8 HD FR
Sky Austria 4 HD
Sky Sport Football IT HD
SKY Sport 254 HD
›
22:00
CRB AL
vs
Chapecoense SC
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
22:00
Brusque SC
vs
Recife PE
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
22:00
Operario PR
vs
Vasco Da Gama RJ
Brasilero Seria B
PFC HD
Premiere FC South America
22:00
Gremio FB Porto Alegrense RS
vs
CSA AL
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
22:00
Vila Nova GO
vs
Criciuma SC
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
05.10.2022
00:30
EC Juventude RS
vs
Corinthians SP
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
PFC HD
›
00:30
Nautico PE
vs
Tombense FC MG
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
00:30
Gremio Novorizontino
vs
EC Bahia
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
12:00
Real Madrid
vs
FC Shakhtar Donetsk U19
UEFA Liga de Tineret
beIN SPORT Max 4 HD FR
TV8.5
13:00
PFC Sogdiana
vs
Kuala Lumpur
Cupa AFC
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
14:00
Chelsea FC
vs
AC Milan
UEFA Liga de Tineret
C More Sport 2 HD FI
Sport2 HU
beIN Sports 1 HD FR
Sky Austria 1 HD
16:45
FC Salzburg
vs
NK Dinamo Zagreb
Liga Campionilor UEFA
C More Sport 1 HD FI
Sky Sport Uno HD
M.LCAMPEON 3 ES
Digi Sport 2 RO
Sport2 HU
beIN Sports 2 HD FR
Sky Austria 2 HD
›
16:45
RB Leipzig
vs
Celtic Glasgow
Liga Campionilor UEFA
C More Sport 2 HD FI
Sky Sport Football IT HD
SKY Sport 254 HD
M.LCAMPEON 2 ES
Digi Sport 1 RO
BT Sport 4
Sport1 HU
beIN Sports 1 HD FR
Sky Austria 3 HD
TV8.5
›
18:45
Rotherham Utd
vs
Millwall FC
Campionat
Sky Sports Football HD
›
19:00
Preston North End
vs
West Bromwich Albion
Campionat
MATCH4
novasports2 HD
V Sport Premium HD
beIN SPORT Max 8 HD FR
Sky Sports Football HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:00
Chelsea FC
vs
AC Milan
Liga Campionilor UEFA
C More Sport 1 HD FI
M4 Sport HD
M.LCAMPEON 5 ES
novasports5 HD
Digi Sport 1 RO
BT Sport 2
beIN Sports 1 HD FR
Sky Austria 2 HD
›
19:00
Real Madrid
vs
FC Shakhtar Donetsk
Liga Campionilor UEFA
Sky Sport Football IT HD
SKY Sport 253 HD
Sport2 HU
beIN Sports 3 HD FR
Sky Austria 3 HD
M.LCAMPEONES ES
Novasports Start HD
Digi Sport 2 RO
›
19:00
Manchester City
vs
FC Copenhaga
Liga Campionilor UEFA
C More Sport 2 HD FI
SKY Sport 255 HD
beIN SPORT Max 5 HD FR
Sky Austria 6 HD
M.LCAMPEON 6 ES
›
19:00
Sevilla FC
vs
Borussia Dortmund
Liga Campionilor UEFA
SKY Sport 257 HD
beIN SPORT Max 6 HD FR
Sky Austria 4 HD
M.LCAMPEON 2 ES
Novasports Prime HD
›
19:00
Juventus Torino
vs
Maccabi Haifa FC
Liga Campionilor UEFA
Sky Sport Uno HD
beIN SPORT Max 7 HD FR
Sky Austria 7 HD
M.LCAMPEON 7 ES
novasports4 HD
Digi Sport 4 RO
›
19:00
Benfica Lisbona
vs
Paris St Germain
Liga Campionilor UEFA
TV8.5
CANAL+ FR
RMC Sport 1 HD FR
Sky Sport Calcio HD
Sky Austria 5 HD
M.LCAMPEON 4 ES
MEGA
Digi Sport 3 RO
BT Sport 4
›
22:00
CA Bragantino SP
vs
Cuiaba EC MT
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
22:00
Ceara CE
vs
Goias GO
Brasilero Seria A
PREMIERE CLUBES HD
›
22:00
AC Goianiense GO
vs
Fluminense RJ
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
PFC HD
›
22:00
Atletico Tucuman
vs
CA Platense
Primera Division
Sport TV1 HD
›
22:30
CA Paranaense PR
vs
Fortaleza CE
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
23:00
Forge FC
vs
Pacific FC
Canada Premier League
Fox Sports 2
›
23:00
Charlotte FC
vs
Columbus Crew
Major League Soccer
ESPN+
›
06.10.2022
00:00
Inter Miami CF
vs
Orlando City SC
Major League Soccer
ESPN 1 HD NL
ESPN+
›
00:30
Flamengo RJ
vs
Internacional RS
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
00:30
Santos FC
vs
Atletico Mineiro MG
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
00:30
Cruzeiro MG
vs
Ituano FC SP
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
PFC HD
00:30
CA River Plate (ARG)
vs
Estudiantes de La Plata
Primera Division
Sport TV1 HD
›
16:45
RSC Anderlecht
vs
West Ham United
UEFA Europa Conference League
BT Sport 2
M.LCAMPEON10 ES
Sport TV5 HD
V Sport Football HD SE
Sky Austria 5 HD
16:45
KKS Lech Poznan
vs
Hapoel Beer Sheva FC
UEFA Europa Conference League
M.LCAMPEON11 ES
Sky Austria 6 HD
16:45
1 FC Slovacko
vs
OGC Nice
UEFA Europa Conference League
RMC Sport 2 HD FR
M.LCAMPEON12 ES
16:45
Molde FK
vs
Shamrock Rovers
UEFA Europa Conference League
BT Sport 4
16:45
Sivasspor
vs
KF Ballkani
UEFA Europa Conference League
TV8.5
16:45
FC Zurich
vs
PSV Eindhoven
UEFA Europa League
Sport TV2 HD
Sky Austria 4 HD
ESPN 2 HD NL
M.LCAMPEON 5 ES
›
16:45
HJK Helsinki
vs
Ludogorets 1945 Razgrad
UEFA Europa League
Sky Sport Calcio HD
M.LCAMPEON 9 ES
›
16:45
Malmo FF
vs
FC Union Berlin
UEFA Europa League
TV6 SE HD
M.LCAMPEON 7 ES
›
16:45
Omonia Nicosia
vs
Manchester United
UEFA Europa League
Sport TV1 HD
RTL+ HU
Sky Sport Football IT HD
SKY Sport 253 HD
V Sport Extra HD
M.LCAMPEONES ES
›
16:45
FC Sheriff Tiraspol
vs
Real Sociedad
UEFA Europa League
Sport TV4 HD
›
16:45
SK Sturm Graz
vs
Lazio Roma
UEFA Europa League
M.LCAMPEON 4 ES
Sky Austria 2 HD
ORF 1 HD
Sky Sport Uno HD
V Sport 1 HD
›
16:45
FK Red Star Belgrade
vs
Ferencvarosi TC
UEFA Europa League
M.LCAMPEON 8 ES
Sky Austria 3 HD
M4 Sport HD
›
16:45
AS Monaco
vs
Trabzonspor
UEFA Europa League
M.LCAMPEON 6 ES
Sport TV3 HD
RMC Sport 1 HD FR
›
16:45
Olanda
vs
Zambia
Amicale Inter., Femei
ESPN 1 HD NL
18:35
Scoţia
vs
Austria
Clif. CM (F), Europa
ORF 1 HD
18:45
GKS Piast Gliwice
vs
KS Rakow Czestochowa
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
19:00
Heart of Midlothian
vs
ACF Fiorentina
UEFA Europa Conference League
M.LCAMPEON11 ES
Sky Sport Football IT HD
SKY Sport 253 HD
TV8 HD IT
19:00
Rigas Futbola Skola
vs
Basaksehir FK
UEFA Europa Conference League
TV8.5
19:00
Villarreal CF
vs
FK Austria Viena
UEFA Europa Conference League
M.LCAMPEON 2 ES
Sport TV5 HD
Sky Austria 2 HD
19:00
1. FC Cologne
vs
FK Partizan
UEFA Europa Conference League
M.LCAMPEON12 ES
Sky Austria 3 HD
RTL Television
19:00
AZ Alkmaar
vs
Apollon Limassol
UEFA Europa Conference League
ESPN 1 HD NL
19:00
KAA Gent
vs
Djurgardens IF
UEFA Europa Conference League
V Sport Premium HD
19:00
SK Slavia Praga
vs
FC Cfr 1907 Cluj
UEFA Europa Conference League
CT Sport HD
19:00
FC Basel 1893
vs
SK Slovan Bratislava
UEFA Europa Conference League
M.LCAMPEON13 ES - Astra 1C-1H / 2C (19.2E)
19:00
Arsenal FC
vs
Bodo/Glimt
UEFA Europa League
V Sport Football HD SE
ESPN 4 HD NL
BT Sport 2
M.LCAMPEON 4 ES
Sport TV6 HD
RMC Sport 2 HD FR
Sky Sport Calcio HD
›
19:00
Stade Rennes
vs
FC Dynamo Kiev
UEFA Europa League
M.LCAMPEON 6 ES
W9 FR
CANAL+ Foot FR
›
19:00
Fenerbahce
vs
AEK Larnaca FC
UEFA Europa League
M.LCAMPEON 9 ES
Sport TV3 HD
›
19:00
AS Roma
vs
Real Betis Balompie
UEFA Europa League
V Sport 1 HD
M.LCAMPEONES ES
BT Sport 4
Sport TV2 HD
Sky Austria 5 HD
RTL+ HU
Sky Sport Uno HD
›
19:00
Sporting Braga
vs
Union Saint-Gilloise
UEFA Europa League
M.LCAMPEON10 ES
Sport TV1 HD
›
19:00
FC Midtjylland
vs
Feyenoord Rotterdam
UEFA Europa League
ESPN 2 HD NL
M.LCAMPEON 7 ES
Sky Austria 6 HD
›
19:00
Olympiacos Piraus
vs
Qarabag FK
UEFA Europa League
M.LCAMPEON 5 ES
›
19:00
SC Freiburg
vs
FC Nantes
UEFA Europa League
M.LCAMPEON 8 ES
Sky Austria 4 HD
RMC Sport 1 HD FR
›
22:00
Palmeiras SP
vs
Coritiba PR
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
23:00
America FC MG
vs
Sao Paulo SP
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
PFC HD
›
23:00
Avai SC
vs
Botafogo RJ
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
07.10.2022
00:30
Gimnasia La Plata
vs
Boca Juniors
Primera Division
Sport TV1 HD
›
08:45
Melbourne City FC
vs
Western United FC
Liga A
BT Sport 2
›
15:00
FC Voluntari
vs
CS Mioveni
Liga I
Digi Sport 1 RO
15:30
FK Zeleziarne Podbrezova
vs
MFK Ruzomberok
Superliga
NOVA Sport 2 HD CZ
›
16:00
FKS Stal Mielec
vs
MKS Pogon Szczecin
Ekstraklasa
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
16:00
Fehervar FC
vs
Zalaegerszeg TE
NB I
M4 Sport HD
›
16:00
Cehia
vs
Ungaria
Amicale Inter., Femei
CT Sport HD
16:30
DSC Arminia Bielefeld
vs
Karlsruher SC
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 2
Bein Sports HD 4 TR
novasports2 HD
›
16:30
Jahn Regensburg
vs
Greuther Furth
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 3
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
17:00
Gazisehir Gaziantep FK
vs
Adana Demirspor
Super Lig
Bein Sports HD 1 TR
›
17:00
CF Belenenses Lisabona
vs
Sporting Farens
Liga Segunda
Sport TV+
›
17:00
Adanaspor
vs
Bandirmaspor
Liga 1 TFF
Bein Sports HD 2 TR
TRT SPOR HD
›
18:00
FC Groningen
vs
RKC Waalwijk
Eredivisie
ESPN 2 HD NL
›
18:00
FC Dordrecht
vs
FC Zwolle
Divizia 1
ESPN 4 HD NL
›
18:00
FC Arges Pitesti
vs
Universitatea Craiova 1948 CS
Liga I
Digi Sport 1 RO
18:05
Ujpest FC
vs
Kecskemeti TE
NB I
M4 Sport HD
›
18:30
Jagiellonia Bialystok
vs
Wisla Plock SA
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:30
1899 Hoffenheim
vs
Werder Bremen
Bundesliga
M.LCAMPEONES ES
Arena4
beIN Sports 1 HD FR
V Sport Premium HD
Sky Sport Football IT HD
Bein Sports HD 4 TR
novasports3 HD
ESPN+
›
18:30
FC Dornbirn 1913
vs
BW Linz
Liga 2
ORF Sport+ HD
18:30
Genoa FC
vs
Cagliari Calcio
Seria B
Sky Sport Uno HD
Fox Soccer Plus
›
18:30
Germania
vs
Franţa
Amicale Inter., Femei
Das Erste
18:30
Spania
vs
Suedia
Amicale Inter., Femei
Sportkanalen SE HD
TELEDEPORTE
19:00
Olympique Lyon
vs
Toulouse FC
Liga 1
MATCH4
Amazon Prime FR
BT Sport 2
novasports2 HD
›
19:00
Queens Park Rangers
vs
Reading FC
Campionat
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
beIN SPORT Max 7 HD FR
V Sport Extra HD
Sky Sports Football HD
›
19:00
CA Osasuna
vs
Valencia FC
LaLiga
beIN SPORT Max 6 HD FR
DAZN LaLiga
C More Sport 1 HD FI
novasports1 HD
›
19:00
Sporting Gijon
vs
CF Villarreal B
LaLiga 2
Liga SmartBank
C More Sport 2 HD FI
›
19:00
Anglia
vs
Statele Unite ale Americii
Amicale Inter., Femei
FOX US
FOX US
19:15
Gil Vicente FC
vs
GD Estoril Praia
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
22:00
Criciuma SC
vs
Nautico PE
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
PFC HD
08.10.2022
00:30
CSA AL
vs
Sampaio Correa FC MA
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
PFC HD
05:00
Yokohama F
vs
Gamba Osaka
Liga J
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
06:00
Brisbane Roar FC
vs
Macarthur FC
Liga A
BT Sport 2
›
06:00
Central Coast Mariners
vs
Newcastle United Jets
Liga A
BT Sport 4
›
08:00
CSA Steaua Bucuresti
vs
ASU Politehnica Timisoara
Liga 2
Digi Sport 1 RO
08:45
Sydney FC
vs
Melbourne Victory
Liga A
BT Sport 2
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV3 HD
›
10:00
Leixoes SC
vs
FC Porto B
Liga Segunda
Sport TV1 HD
›
10:00
Unirea Dej
vs
Otelul Galati
Liga 2
Digi Sport 1 RO
10:30
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
vs
Sakaryaspor
Liga 1 TFF
Bein Sports HD 2 TR
TRT SPOR HD
›
10:30
Kecioerenguecue
vs
Boluspor
Liga 1 TFF
TRT AVAZ HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
11:00
SV Darmstadt 98
vs
Fortuna Dusseldorf
Bundesliga 2
Bein Sports HD 4 TR
Sky Bundesliga HD 4
›
11:00
FC Hansa Rostock
vs
SC Paderborn
Bundesliga 2
Bein Sports MAX HD 2 TR
Sky Bundesliga HD 3
›
11:00
Eintracht Braunschweig
vs
FC St. Pauli
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 5
›
11:30
ST Johnstone FC
vs
Celtic Glasgow
Premiership
Sport TV2 HD
Sky Sports Football HD
V Sport Extra HD
›
11:30
Istanbulspor AS
vs
MKE Ankaragucu
Super Lig
Bein Sports HD 1 TR
›
11:30
Australia
vs
Africa de Sud
Amicale Inter., Femei
BT Sport 2
11:45
UD Oliveirense
vs
Benfica Lisabona B
Liga Segunda
Sport TV+
›
12:00
UD Almeria
vs
Rayo Vallecano
LaLiga
Digi Sport 2 RO
DAZN LaLiga
novasports1 HD
beIN SPORT Max 6 HD FR
C More Live HD
›
12:00
1860 Munich
vs
FC Ingolstadt
Liga 3
Bayerisches Fernsehen Süd HD
12:00
SV Waldhof Mannheim 07
vs
1. FC Saarbrücken
Liga 3
SWR Fernsehen BW HD
SR Fernsehen HD
12:00
Energie Cottbus
vs
Lokomotive Leipzig
Liga Regionala Nordest
mdr.de
12:00
Universitatea Cluj
vs
AFC Hermannstadt
Liga I
Digi Sport 1 RO
12:00
Ascoli Calcio 1898
vs
Modena
Seria B
SKY Sport 254 HD
›
12:00
Brescia Calcio
vs
AS Cittadella
Seria B
SKY Sport 253 HD
›
12:00
SC Pisa
vs
Parma Calcio 1913 S.r.l.
Seria B
SKY Sport 256 HD
Fox Soccer Plus
›
12:00
Ternana Calcio
vs
US Palermo
Seria B
SKY Sport 255 HD
›
12:00
Venezia
vs
SSC Bari
Seria B
SKY Sport 252 HD
›
13:00
WKS Slask Wroclaw
vs
Gornik Zabrze
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
13:00
US Sassuolo
vs
Inter Milan
Seria A
M.LCAMPEONES ES
C More Sport 2 HD FI
Sport TV6 HD
Digi Sport 3 RO
Sport2 HU
Paramount+
beIN Sports 2 HD FR
›
13:00
Girondins de Bordeaux Football Club
vs
FC Metz
Liga 2
Bein Sports MAX HD 2 TR
beIN Sports 1 HD FR
›
13:30
Bayer Leverkusen
vs
FC Schalke 04
Bundesliga
beIN SPORT Max 4 HD FR
Sky Bundesliga HD 2
novasports3 HD
Bein Sports HD 4 TR
ESPN+
›
13:30
1. Fsv Mainz 05
vs
RB Leipzig
Bundesliga
beIN SPORT Max 5 HD FR
Sky Bundesliga HD 4
Arena4
novasports6 HD
ESPN+
›
13:30
VfL Bochum
vs
Eintracht Frankfurt
Bundesliga
ESPN+
beIN SPORT Max 7 HD FR
Sky Bundesliga HD 3
novasports4 HD
›
13:30
FC Augsburg
vs
VfL Wolfsburg
Bundesliga
ESPN+
Sky Bundesliga HD 5
›
14:00
Mjondalen
vs
SK Brann
Divizia 1
Eurosport Norge HD
MAX HD
›
14:00
Chapecoense SC
vs
Operario PR
Brasilero Seria B
PFC HD
Premiere FC South America
14:00
Bournemouth AFC
vs
Leicester City
Premier League
Peacock Premium
V Sport 1 HD
novasports5 HD
›
14:00
Chelsea FC
vs
Wolverhampton Wanderers
Premier League
USA Network
Sky Sport HD 7 (D)
V Sport Premium HD
Digi Sport 3 RO
MultiSports 5 HD FR
Sky Sport Football IT HD
novasports2 HD
Bein Sports HD 3 TR
›
14:00
Manchester City
vs
Southampton FC
Premier League
Peacock Premium
V Sport Football HD SE
Sky Sport Premier League HD
MATCH4
Digi Sport 1 RO
Sky Sport Uno HD
novasports1 HD
Bein Sports HD 3 TR
›
14:00
Newcastle United
vs
Brentford FC
Premier League
Bein Sports MAX HD 1 TR
Novasports Start HD
Peacock Premium
V Sport Extra HD
›
14:00
Stoke City
vs
Sheffield Utd
Campionat
TV8.5
beIN SPORT Max 9 HD FR
›
14:00
Antalyaspor
vs
Atiker Konyaspor 1922
Super Lig
Bein Sports HD 1 TR
›
14:15
Atletico Madrid
vs
Girona FC
LaLiga
novasports1 HD
ESPN+
beIN SPORT Max 6 HD FR
M. LaLiga
Digi Sport 2 RO
C More Live HD
›
14:15
SD Ponferradina
vs
Granada CF
LaLiga 2
#Vamos ES
Liga SmartBank
›
14:15
Frosinone Calcio
vs
Spal 2013
Seria B
SKY Sport 252 HD
›
14:15
Urbs Reggina 1914
vs
Cosenza Calcio
Seria B
SKY Sport 251 HD
›
14:30
FC Volendam
vs
Ajax Amsterdam
Eredivisie
ESPN 2 HD NL
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV5 HD
›
14:30
CD Santa Clara
vs
Sporting CP
Liga Portugal
Sport TV1 HD
RMC Sport 1 HD FR
›
14:30
Vilafranquense
vs
FC Penafiel
Liga Segunda
Sport TV2 HD
›
15:00
Olympique Marseille
vs
AC Ajaccio
Liga 1
NOVA Sport 1 HD CZ
Bein Sports MAX HD 2 TR
MATCH4
Amazon Prime FR
›
15:00
LASK
vs
TSV Hartberg
Bundesliga
Sky Austria 3 HD
›
15:00
SK Austria Klagenfurt
vs
Austria Lustenau
Bundesliga
Sky Austria 4 HD
›
15:00
SCR Altach
vs
FC Salzburg
Bundesliga
Sky Austria 2 HD
›
15:00
Kisvarda FC
vs
Vasas FC
NB I
M4 Sport HD
›
15:30
KP Legia Varsovia
vs
KS Warta Poznan
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
15:30
Potenza Calcio
vs
Pescara Calcio
Serie C, Grupa C
SKY Sport 254 HD
16:00
Sarpsborg
vs
Haugesund FK
Eliteserien
Eurosport Norge HD
›
16:00
AC Milan
vs
Juventus Torino
Seria A
M.LCAMPEONES ES
C More Sport 1 HD FI
Paramount+
Sport TV3 HD
Sport2 HU
beIN Sports 1 HD FR
Digi Sport 1 RO
›
16:00
Eyupspor
vs
Manisa Buyuksehir Belediyespor
Liga 1 TFF
Bein Sports HD 2 TR
TRT SPOR HD
›
16:00
Samsunspor
vs
Genclerbirligi SK
Liga 1 TFF
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:30
Brighton & Hove Albion FC
vs
Tottenham Hotspur
Premier League
NBC (DirecTV SAT (DVB-S))
Bein Sports HD 3 TR
V Sport Extra HD
Sky Sports Main Event HD
Sky Sport Premier League HD
Digi Sport 3 RO
Sky Sport Football IT HD
›
16:30
Borussia Dortmund
vs
Bayern Munich
Bundesliga
#Vamos ES
ESPN+
Bein Sports HD 4 TR
Novasports Prime HD
V Sport Premium HD
Arena4
beIN Sports 2 HD FR
Sky Bundesliga HD 1
Digi Sport 2 RO
Sky Sport Uno HD
›
16:30
Sevilla FC
vs
Athletic Bilbao
LaLiga
C More Sport 2 HD FI
novasports1 HD
beIN SPORT Max 6 HD FR
C More Live HD
DAZN LaLiga
Digi Sport 4 RO
›
16:30
SD Huesca
vs
CD Lugo
LaLiga 2
Liga SmartBank 2
›
16:30
Las Palmas UD
vs
UD Ibiza Eivissa
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
16:45
Sparta Rotterdam
vs
FC Emmen
Eredivisie
ESPN 1 HD NL
›
17:00
AC Havre
vs
SC Bastia
Liga 2
L'EQUIPE HD FR
›
17:00
Giresunspor
vs
Besiktas
Super Lig
Bein Sports HD 1 TR
Sport TV1 HD
beIN SPORT Max 5 HD FR
›
17:00
Benfica Lisbona
vs
Rio Ave FC
Liga Portugal
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
C More Mix HD
Sport TV+
RMC Sport 1 HD FR
›
17:00
Portimonense SC
vs
FC Porto
Liga Portugal
RMC Sport 2 HD FR
BT Sport 2
C More MAX HD FI
Sport TV2 HD
›
17:30
Budapesta Honved FC
vs
Mezokovesd Zsory SE
NB I
M4 Sport HD
›
18:00
Cracovia Krakow
vs
KS Lechia Gdansk
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:30
Hamburger SV
vs
1. FC Kaiserslautern
Bundesliga 2
SPORT1 DE
novasports3 HD
Sky Bundesliga HD 2
›
18:30
BSC Young Boys
vs
FC St. Gallen 1879
Super Liga
SRF zwei HD
›
18:30
Rapid
vs
FC Botosani
Liga I
Digi Sport 1 RO
18:45
Bologna FC
vs
Sampdoria Genoa
Seria A
SKY Sport 251 HD
C More Sport 2 HD FI
Paramount+
Sport TV6 HD
Sport2 HU
Digi Sport 4 RO
beIN SPORT Max 4 HD FR
Sportkanalen SE HD
›
19:00
EC Bahia
vs
Brusque SC
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
19:00
FC Edmonton
vs
Valour FC
Canada Premier League
Fox Soccer Plus
›
19:00
NEC Nijmegen
vs
SBV Excelsior
Eredivisie
ESPN 1 HD NL
›
19:00
Stade de Reims
vs
Paris St Germain
Liga 1
BT Sport 2
Sky Sport Football IT HD
CANAL+ SPORT 360 FR
novasports2 HD
MATCH4
Bein Sports HD 4 TR
Digi Sport 3 RO
›
19:00
FC Getafe
vs
Real Madrid
LaLiga
C More Sport 1 HD FI
ESPN+
novasports1 HD
M. LaLiga
beIN Sports 1 HD FR
Digi Sport 2 RO
›
19:00
Burgos CF
vs
Deportivo Alaves Sad
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
19:30
Londrina PR
vs
Gremio FB Porto Alegrense RS
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
19:30
SCU Torreense
vs
CF Estrela
Liga Segunda
Sport TV3 HD
›
21:30
Ituano FC SP
vs
Guarani FC SP
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
21:30
Vasco Da Gama RJ
vs
Gremio Novorizontino
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
21:30
Tombense FC MG
vs
CRB AL
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
22:00
Santos FC
vs
EC Juventude RS
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
Încarcă mai mult
×
Close