Toggle navigation
Ponturi
Ponturi Fotbal
Ponturi Baschet
Ponturi Tenis
Ponturi Hochei
Ponturi Rugby
Ponturi Baseball
Ponturi Fotbal American
Ponturi Totae
Bilete
Case de Pariuri
Zona Tipsteri
Tipsteri
Competiție De Tipsteri
Stiri de Pariuri
Transmisie
Caută după competiţie sau echipă
+Pont
Conectare
Fotbal
Baschet
Tenis
ProTipster
Fluxuri live
Transmisiuni live din Fotbal pentru azi
Evenimente viitoare
Azi
05 May
06 May
07 May
08 May
09 May
19.05.2022
00:00
Minnesota United FC
vs
La Galaxy
Major League Soccer
ESPN+
›
00:00
Deportes Tolima
vs
America FC MG
Cupa Libertadores
Football 2 HD UA
›
00:00
Colon Santa Fe
vs
Club Olimpia
Cupa Libertadores
Football 1 HD UA
Sport TV3 HD
›
00:30
Houston Dynamo
vs
Seattle Sounders
Major League Soccer
ESPN+
›
00:30
Sporting Kansas City
vs
Colorado Rapids
Major League Soccer
ESPN+
›
00:30
Nashville SC
vs
Montreal Impact
Major League Soccer
ESPN+
›
00:30
CRB AL
vs
Londrina PR
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
PFC HD
00:30
Santos FC
vs
Deportes Union La Calera
Cupa Sudamericana
Sport TV2 HD
›
02:00
Vancouver Whitecaps FC
vs
FC Dallas
Major League Soccer
ESPN+
›
02:00
Atlas FC
vs
Tigres Uanl
Liga MX, Clausura
TUDN
02:30
Los Angeles FC
vs
Austin FC
Major League Soccer
ESPN+
›
02:30
San Jose Earthquakes
vs
Portland Timbers
Major League Soccer
ESPN+
›
14:30
Germania
vs
Luxemburg
CE U17
Football 2 HD UA
14:30
Olanda
vs
Polonia
CE U17
TRT SPOR
Football 1 HD UA
16:45
SC Heerenveen
vs
AZ Alkmaar
Eredivisie
ESPN 1 HD NL
›
17:00
Israel
vs
Italia
CE U17
Football 2 HD UA
17:00
Franţa
vs
Bulgaria
CE U17
TRT SPOR
Football 1 HD UA
17:30
Sepsi OSK
vs
FC Voluntari
Cupa Romaniei
Digi Sport 1 RO
18:30
FC Luzern
vs
BSC Young Boys
Super Liga
SRF zwei HD
›
18:30
Hertha BSC
vs
Hamburger SV
Bundesliga
novasports3 HD
M.LCAMPEONES ES
beIN Sports 1 HD France
Sky Bundesliga HD 1
Bein Sports HD 2 TR
SAT.1
ESPN+
SKY Sport 251 HD
›
18:45
Everton FC
vs
Crystal Palace
Premier League
V Sport Premium HD
Sport TV5 HD
Sky Sport HD 9 (D)
›
18:45
Port Vale FC
vs
Swindon Town
Liga 2
Sky Sports Football HD
Bein Sports HD 4 TR
›
19:00
Chelsea FC
vs
Leicester City
Premier League
Sky Sport HD 2 (D)
Sky Sport Football IT HD
V Sport Football HD SE
Sport TV1 HD
›
19:00
Aston Villa
vs
Burnley FC
Premier League
Sport TV4 HD
Sky Sport HD10 (D)
Peacock Premium
Sky Sports Main Event HD
›
19:00
FC Utrecht
vs
Vitesse Arnhem
Eredivisie
ESPN 1 HD NL
›
22:00
Gremio FB Porto Alegrense RS
vs
Criciuma SC
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
22:00
Vila Nova GO
vs
Chapecoense SC
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
22:00
Atletico Mineiro MG
vs
CSD Independiente Del Valle
Cupa Libertadores
Sport TV1 HD
Football 1 HD UA
›
22:15
Union de Santa Fe
vs
Fluminense RJ
Cupa Sudamericana
Sport TV2 HD
›
20.05.2022
00:00
CA River Plate (ARG)
vs
Colo Colo
Cupa Libertadores
ESPN 2 HD NL
Sport TV1 HD
Football 2 HD UA
›
00:30
Guarani FC SP
vs
Vasco Da Gama RJ
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
PFC HD
00:30
Nautico PE
vs
CSA AL
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
00:30
Sao Paulo SP
vs
Club Jorge Wilstermann
Cupa Sudamericana
Sport TV2 HD
›
01:00
CF America
vs
CF Pachuca
Liga MX, Clausura
TUDN
11:30
Serbia
vs
Turcia
CE U17
TRT SPOR
Football 2 HD UA
11:30
Danemarca
vs
Scoţia
CE U17
Football 1 HD UA
13:30
Spania
vs
Belgia
CE U17
TELEDEPORTE
Football 2 HD UA
13:30
Portugalia
vs
Suedia
CE U17
SVT1 HD
Football 1 HD UA
14:00
Boluspor
vs
Altinordu FK
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
14:00
Tuzlaspor
vs
Samsunspor
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:00
SK Sturm Graz
vs
SV Neulengbach
Bundesliga, Feminin
ORF Sport+ HD
16:00
Eskilstuna United
vs
FC Rosengard
Damallsvenskan, F
TV6 SE HD
16:00
Borussia Dortmund
vs
VfB Stuttgart
DFB-Pokal Junioren
Sky Sport HD 2 (D)
17:00
Antalyaspor
vs
Galatasaray
Super Lig
beIN SPORT Max 8 HD
Bein Sports HD 1 TR
›
17:00
Gazisehir Gaziantep FK
vs
Caykur Rizespor
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
17:00
Denizlispor
vs
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 1 TR
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
17:00
Balikesirspor
vs
Eyupspor
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 2 TR
TRT SPOR
›
17:00
Istanbulspor AS
vs
Bandirmaspor
Liga 1 TFF
Bein Sports HD 4 TR
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
17:00
LASK
vs
Admira Wacker
Bundesliga
Sky Austria 2 HD
›
17:00
SCR Altach
vs
WSG Tirol
Bundesliga
Sky Austria 3 HD
›
17:00
TSV Hartberg
vs
SV Ried
Bundesliga
Sky Austria 4 HD
›
17:30
AFC Ajax
vs
FC Twente Enschede
Eredivisie, Feminin
ESPN 1 HD NL
17:30
Universitatea Craiova 1948 CS
vs
Farul Constanta
Liga I
Digi Sport 1 RO
18:30
Cosenza Calcio
vs
LR Vicenza Virtus
Seria B
Sky Sport Uno HD
›
18:30
1. FC Kaiserslautern
vs
SG Dynamo Dresden
Bundesliga 2
SAT.1
Bein Sports HD 3 TR
Sky Bundesliga HD 1
Digi Sport 2 RO
›
18:30
AJ Auxerre
vs
FC Sochaux-Montbeliard
Liga 1
beIN Sports 1 HD France
›
18:45
FC Torino
vs
AS Roma
Seria A
Sport1 HU
M.LCAMPEONES ES
Digi Sport 4 RO
beIN SPORT Max 5 HD
Paramount+
Sport TV1 HD
›
18:45
Inverness CT
vs
ST Johnstone FC
Premiership
Sky Sports Main Event HD
›
19:00
Real Madrid
vs
Real Betis Balompie
LaLiga
Digi Sport 2 RO
beIN Sports 2 HD France
ESPN+
›
19:00
Rayo Vallecano
vs
Levante UD
LaLiga
ESPN+
Digi Sport 3 RO
beIN SPORT Max 6 HD
›
19:00
Real Zaragoza
vs
CD Lugo
LaLiga 2
M. LaLiga 3
›
19:00
Orlando Pirates FC
vs
Rsb Berkane
Cupa Conf. CAF
beIN SPORT Max 7 HD
›
22:00
Brusque SC
vs
Tombense FC MG
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
22:00
HFX Wanderers FC
vs
Forge FC
Canada Premier League
Fox Sports 2
›
21.05.2022
00:30
EC Bahia
vs
Ponte Preta SP
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
02:00
Pacific FC
vs
York 9 FC
Canada Premier League
Fox Sports 2
›
07:15
Melbourne Victory
vs
Western United FC
Liga A
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Bein Sports HD 2 TR
›
09:30
FC Brasov Steagul Renaste
vs
ASU Politehnica Timisoara
Liga 2
Digi Sport 1 RO
11:00
ATK Mohun Bagan
vs
Bashundhara Kings
Cupa AFC
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
12:30
Concordia Chiajna
vs
Chindia Targoviste
Liga I
Digi Sport 1 RO
13:00
Altay Izmir
vs
Kasimpasa
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Sivasspor
vs
Kayserispor
Super Lig
Bein Sports HD 1 TR
›
13:00
Kecioerenguecue
vs
MKE Ankaragucu
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:00
Genclerbirligi SK
vs
Umraniyespor
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
14:00
Sandefjord Fotball
vs
Lillestrom SK
Eliteserien
Eurosport Norge HD
›
14:00
Operario PR
vs
Ituano FC SP
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
14:00
Glasgow Rangers
vs
Heart of Midlothian
Cupa Scotiei
BBC 1 Scotland
V Sport Football HD SE
Football 1 HD UA
›
14:00
Sunderland AFC
vs
Wycombe Wanderers
Liga 1
V Sport Premium HD
Bein Sports HD 4 TR
Sky Sports Main Event HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
14:30
FC Eindhoven
vs
ADO Den Haag
Eredivisie
ESPN 1 HD NL
›
15:00
FC Salzburg
vs
SK Austria Klagenfurt
Bundesliga
Sky Austria 2 HD
›
15:00
Wolfsberger AC
vs
Rapid Viena
Bundesliga
Sky Austria 3 HD
›
15:00
FK Austria Viena
vs
SK Sturm Graz
Bundesliga
Sky Austria 4 HD
›
15:00
FC Spartak Trnava
vs
FC Dac 1904 Dunajska Streda
Superliga
NOVA Sport 1 HD CZ
›
15:15
Genoa FC
vs
Bologna FC
Seria A
Sport2 HU
BT Sport//ESPN
Digi Sport 4 RO
Paramount+
beIN SPORT Max 5 HD
Sport TV1 HD
›
15:15
MTK Ungaria FC
vs
Gyori ETO
NB I, Women
Duna World/M4 Sport+
15:30
KKS Lech Poznan
vs
Zaglebie Lubin
Ekstraklasa
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
15:30
KP Legia Varsovia
vs
Cracovia Krakow
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
15:30
GKS Piast Gliwice
vs
RKS Radomiak 1910 SA Radom
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
15:30
MKS Pogon Szczecin
vs
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
15:30
Gornik Leczna
vs
Jagiellonia Bialystok
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
15:30
KS Rakow Czestochowa
vs
KS Lechia Gdansk
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
15:30
Wisla Cracovia SA
vs
KS Warta Poznan
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
15:30
Wisla Plock SA
vs
FKS Stal Mielec
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
15:30
WKS Slask Wroclaw
vs
Gornik Zabrze
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
15:30
Valencia FC
vs
Celta de Vigo
LaLiga
ESPN+
Digi Sport 2 RO
beIN SPORT Max 4 HD
Sportkanalen SE HD
›
16:00
Besiktas
vs
Atiker Konyaspor 1922
Super Lig
beIN SPORT Max 8 HD
Bein Sports HD 2 TR
›
16:00
Malatya Bld Spor
vs
Fenerbahce
Super Lig
beIN Sports 2 HD France
Bein Sports HD 1 TR
›
16:00
Kocaelispor
vs
Adanaspor
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:00
Bursaspor
vs
Menemen Belediyespor
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
16:00
Molde FK
vs
Kristiansund BK
Eliteserien
Eurosport Norge HD
›
16:00
SC Pisa
vs
Benevento Calcio
Seria B
Novasports Start HD
›
17:00
FC Barcelona
vs
Ol. Lyon
Liga Camp. UEFA Feminin
ITV4
SVT2 HD
NRK2 HD
›
18:00
FC Cartagena
vs
SD Amorebieta
LaLiga 2
M. LaLiga 2
›
18:00
Fuenlabrada
vs
Sporting Gijon
LaLiga 2
M. LaLiga 1
›
18:00
SD Huesca
vs
Real Sociedad B
LaLiga 2
M. LaLiga 4
GOL ES
›
18:00
Malaga CF
vs
Burgos CF
LaLiga 2
M. LaLiga 10
›
18:00
SK Brann
vs
Fredrikstad FK
Divizia 1
MAX HD
›
18:00
SC Freiburg
vs
RB Leipzig
Cupa DFB
Sport TV6 HD
Sport1 HU
Sky Sport HD 1 (D)
M.LCAMPEONES ES
V Sport Premium HD
SPORT1 DE
NOVA Sport 1 HD CZ
Das Erste HD
›
18:00
Heracles Almelo
vs
SBV Excelsior
Eredivisie
ESPN 1 HD NL
›
18:15
FC Basel
vs
Servette FC Chenois
Super League, Feminin
SRF zwei HD
18:45
Atalanta Bergamasca
vs
FC Empoli
Seria A
BT Sport//ESPN
Paramount+
beIN SPORT Max 4 HD
›
18:45
ACF Fiorentina
vs
Juventus Torino
Seria A
Sport2 HU
M.LCAMPEONES ES
Digi Sport 2 RO
Paramount+
beIN Sports 1 HD France
Sport TV2 HD
Sportkanalen SE HD
›
18:45
Lazio Roma
vs
Hellas Verona
Seria A
C More Live HD
Digi Sport 3 RO
Paramount+
beIN Sports 2 HD France
Sport TV4 HD
›
19:00
RC Lens
vs
AS Monaco
Liga 1
novasports6 HD
Bein Sports HD 4 TR
›
19:00
OSC Lille
vs
Stade Rennes
Liga 1
CANAL+ SPORT FR
novasports4 HD
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
19:00
Olympique Marseille
vs
Racing Strasbourg
Liga 1
novasports3 HD
CANAL+ Decale
Bein Sports MAX HD 1 TR
Digi Sport 3 RO
›
19:00
Paris St Germain
vs
FC Metz
Liga 1
novasports2 HD
Bein Sports HD 2 TR
›
19:00
Stade de Reims
vs
OGC Nice
Liga 1
Novasports Start HD
›
19:00
GD Chaves
vs
Moreirense FC
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
19:30
Columbus Crew
vs
Los Angeles FC
Major League Soccer
Sky Sports Football HD
Sport TV6 HD
TUDN
Football 2 HD UA
›
19:30
Flamengo RJ
vs
Goias GO
Brasilero Seria A
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Premiere FC South America
›
19:30
AC Goianiense GO
vs
Coritiba PR
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
19:30
Cavalry FC
vs
Valour FC
Canada Premier League
Fox Soccer Plus
›
20:00
UD Almeria
vs
Alcorcon AD
LaLiga 2
M. LaLiga 2
#Vamos ES
›
20:00
SD Eibar
vs
Tenerife CD
LaLiga 2
M. LaLiga 4
GOL ES
›
20:00
Girona FC
vs
CD Mirandes
LaLiga 2
M. LaLiga 8
›
20:00
UD Ibiza Eivissa
vs
Real Valladolid
LaLiga 2
M. LaLiga 1
›
20:00
Las Palmas UD
vs
Real Oviedo
LaLiga 2
M. LaLiga 7
›
20:00
SD Ponferradina
vs
CD Leganes
LaLiga 2
M. LaLiga 9
›
21:30
Santos FC
vs
Ceara CE
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
22:00
FC Cincinnati
vs
New England Revolution
Major League Soccer
Football 2 HD UA
Sportkanalen SE HD
ESPN 1 HD NL
ESPN+
›
22:00
EC Juventude RS
vs
Palmeiras SP
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
22:30
DC United
vs
Toronto FC
Major League Soccer
Football 1 HD UA
ESPN+
›
23:55
Nashville SC
vs
Atlanta United FC
Major League Soccer
FOX US
›
22.05.2022
00:00
America FC MG
vs
Botafogo RJ
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
00:00
Cuiaba EC MT
vs
Internacional RS
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
01:00
Tigres Uanl
vs
Atlas FC
Liga MX, Clausura
Univision
04:05
Melbourne City FC
vs
Adelaide United FC
Liga A
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Bein Sports HD 2 TR
›
09:00
FC Sudburgenland
vs
FC Bergheim
Bundesliga, Feminin
ORF Sport+ HD
10:00
Suwon FC
vs
Jeonbuk Hyundai
Liga K 1
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:30
Spezia Calcio
vs
SSC Napoli
Seria A
Sport TV2 HD
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 1 RO
Paramount+
beIN Sports 2 HD France
›
12:30
AZ Alkmaar
vs
SC Heerenveen
Eredivisie
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 1 HD NL
›
13:00
Basaksehir FK
vs
Trabzonspor
Super Lig
beIN SPORT Max 4 HD
Bein Sports HD 1 TR
›
13:00
Fatih Karagumruk SK
vs
Alanyaspor
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
IF Elfsborg
vs
IFK Goteborg
Allsvenskan
Kanal 5 SE HD
›
13:30
Vasas FC
vs
Soroksar SC
NB II
Duna World/M4 Sport+
14:00
Lillestrom SK Kvinner
vs
Lyn
Toppserien, Femei
NRK1 HD
14:00
Cruzeiro MG
vs
Sampaio Correa FC MA
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
14:30
FC Zurich
vs
FC Luzern
Super Liga
SRF zwei HD
›
14:30
Olanda
vs
Franţa
CE U17
Football 1 HD UA
15:00
Arsenal FC
vs
Everton FC
Premier League
V Sport Football HD SE
Sky Sport News HD
›
15:00
Brentford FC
vs
Leeds United
Premier League
Sky Sport HD 6 (D)
Peacock Premium
›
15:00
Brighton & Hove Albion FC
vs
West Ham United
Premier League
Peacock Premium
›
15:00
Burnley FC
vs
Newcastle United
Premier League
Sky Sport HD 7 (D)
Golf Channel
›
15:00
Chelsea FC
vs
Watford FC
Premier League
Peacock Premium
›
15:00
Crystal Palace
vs
Manchester United
Premier League
Peacock Premium
Sport TV6 HD
›
15:00
Leicester City
vs
Southampton FC
Premier League
Peacock Premium
›
15:00
Liverpool FC
vs
Wolverhampton Wanderers
Premier League
Sport TV2 HD
V Sport Extra HD
Sky Sport HD 3 (D)
›
15:00
Manchester City
vs
Aston Villa
Premier League
Sport TV3 HD
V Sport Premium HD
Sky Sport HD 4 (D)
›
15:00
Norwich City
vs
Tottenham Hotspur
Premier League
Sky Sport HD 5 (D)
CNBC
›
15:30
Elche CF
vs
FC Getafe
LaLiga
C More Live HD
ESPN+
Digi Sport 4 RO
beIN SPORT Max 4 HD
›
16:00
Hatayspor
vs
Giresunspor
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
16:00
Adana Demirspor
vs
Goztepe SK
Super Lig
Bein Sports HD 1 TR
›
16:00
Inter Milan
vs
Sampdoria Genoa
Seria A
Sport TV4 HD
M.LCAMPEONES ES
Digi Sport 2 RO
Paramount+
beIN Sports 2 HD France
›
16:00
US Sassuolo
vs
AC Milan
Seria A
Sport TV5 HD
BT Sport//ESPN
#Vamos ES
Digi Sport 1 RO
Paramount+
beIN Sports 1 HD France
›
16:00
Tromso IL
vs
Viking FK
Eliteserien
Eurosport Norge HD
›
16:00
Vitesse Arnhem
vs
FC Utrecht
Eredivisie
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 1 HD NL
›
16:15
FC Porto
vs
CD Tondela
Taca de Portugal
Football 2 HD UA
Sport TV1 HD
17:00
Germania
vs
Israel
CE U17
TRT SPOR
Football 1 HD UA
18:00
Deportivo Alaves Sad
vs
Cadiz CF
LaLiga
Digi Sport 4 RO
beIN SPORT Max 8 HD
ESPN+
›
18:00
Granada CF
vs
Espanyol Barcelona
LaLiga
C More Live HD
Digi Sport 2 RO
beIN SPORT Max 9 HD
ESPN+
›
18:00
CA Osasuna
vs
RCD Mallorca
LaLiga
Digi Sport 3 RO
beIN SPORT Max10 HD
ESPN+
›
18:00
Ham-Kam
vs
Rosenborg BK
Eliteserien
MAX HD
›
18:30
Fotbal Club FCSB
vs
FC Cfr 1907 Cluj
Liga I
Digi Sport 1 RO
19:00
Sportiva Salernitana
vs
Udinese Calcio
Seria A
Sport TV2 HD
M.LCAMPEONES ES
Paramount+
beIN SPORT Max 4 HD
›
19:00
Venezia
vs
Cagliari Calcio
Seria A
beIN SPORT Max 5 HD
Sport TV1 HD
Sky Sport Uno HD
BT Sport 2
Paramount+
›
19:00
Corinthians SP
vs
Sao Paulo SP
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:00
Fortaleza CE
vs
Fluminense RJ
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
19:00
Boca Juniors
vs
CA Tigre
Copa de la Liga
Sport TV5 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
20:00
FC Barcelona
vs
Villarreal CF
LaLiga
beIN Sports 1 HD France
C More Live HD
M. LaLiga 4
Digi Sport 2 RO
ESPN+
›
20:00
Real Sociedad
vs
Atletico Madrid
LaLiga
ESPN+
beIN Sports 2 HD France
Sportkanalen SE HD
Digi Sport 3 RO
›
20:00
Sevilla FC
vs
Athletic Bilbao
LaLiga
ESPN+
beIN Sports 3 HD France
GOL ES
Digi Sport 4 RO
›
20:00
Montreal Impact
vs
Real Salt Lake
Major League Soccer
ESPN+
ESPN 2 HD NL
Football 2 HD UA
NOVA Sport 1 HD CZ
›
20:00
FC Edmonton
vs
Atletico Ottawa
Canada Premier League
Fox Sports 2
›
21:00
Charlotte FC
vs
Vancouver Whitecaps FC
Major League Soccer
ESPN+
›
21:00
New York City FC
vs
Chicago Fire
Major League Soccer
ESPN+
Football 1 HD UA
›
22:00
Inter Miami CF
vs
NY Red Bulls
Major League Soccer
ESPN+
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 2 HD NL
Football 2 HD UA
Sky Sports Football HD
›
22:00
CA Paranaense PR
vs
Avai SC
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
23:00
FC Dallas
vs
Minnesota United FC
Major League Soccer
ESPN+
›
23:30
San Jose Earthquakes
vs
Sporting Kansas City
Major League Soccer
ESPN+
›
23.05.2022
00:00
Austin FC
vs
Orlando City SC
Major League Soccer
ESPN+
Sport TV2 HD
›
00:00
Colorado Rapids
vs
Seattle Sounders
Major League Soccer
ESPN+
›
00:00
La Galaxy
vs
Houston Dynamo
Major League Soccer
ESPN+
Football 1 HD UA
›
01:06
CF Pachuca
vs
CF America
Liga MX, Clausura
Univision
02:00
Portland Timbers
vs
Philadelphia Union
Major League Soccer
Fox Sports 1
Fox Deportes
›
14:30
Spania
vs
Serbia
CE U17
Football 1 HD UA
TELEDEPORTE
14:30
Belgia
vs
Turcia
CE U17
TRT SPOR
Football 2 HD UA
16:00
Kfum Oslo
vs
Kongsvinger IL Fotball
Divizia 1
Eurosport Norge HD
›
17:00
Djurgardens IF
vs
Hammarby IF
Damallsvenskan, F
TV6 SE HD
17:00
Portugalia
vs
Danemarca
CE U17
Football 2 HD UA
Încarcă mai mult
×
Close