Toggle navigation
Ponturi
Ponturi Fotbal
Ponturi Baschet
Ponturi Tenis
Ponturi Hochei
Ponturi Rugby
Ponturi Baseball
Ponturi Fotbal American
Ponturi Totae
Bilete
Case de Pariuri
Zona Tipsteri
Tipsteri
Competiție De Tipsteri
Stiri de Pariuri
Transmisie
Caută după competiţie sau echipă
+Pont
Conectare
Fotbal
Baschet
Tenis
ProTipster
Fluxuri live
Transmisiuni live din Fotbal pentru azi
Evenimente viitoare
Azi
05 May
06 May
07 May
08 May
09 May
01.02.2022
08:45
Macarthur FC
vs
Western United FC
Liga A
Bein Sports HD 2 TR
›
10:10
Japonia
vs
Arabia Saudită
Calif. CM, Asia
Sportkanalen HD
C More Sport 1 HD FI
›
13:30
US Triestina Calcio 1918
vs
Juventus
Serie C, Grupa A
Sky Sport Uno HD
›
16:00
Oman
vs
Australia
Calif. CM, Asia
C More Sport 2 HD FI
›
17:00
FC Sudtirol
vs
UC Albinoleffe
Serie C, Grupa A
SKY Sport 251 HD
›
18:00
AJ Auxerre
vs
Paris FC
Liga 2
beIN Sports 1 HD France
Bein Sports HD 2 TR
›
19:45
Hibernian FC
vs
Heart of Midlothian
Premiership
V Sport Premium HD
Match Futbol 3 HD
Sky Sports Football HD
›
20:00
Olympique Lyon
vs
Olympique Marseille
Liga 1
Match Futbol 2 HD
Bein Sports HD 2 TR
Digi Sport 2 RO
›
20:30
Bolivia
vs
Chile
Calif. CM, CONMEBOL
Sport TV2 HD
beIN Sports 2 HD France
M.LCAMPEONES ES
›
22:00
Sete de Setembro PE
vs
Nautico PE
Pernambucano
PFC HD
23:00
Uruguay
vs
Venezuela
Calif. CM, CONMEBOL
beIN Sports 1 HD France
Match Futbol 2 HD
Sport TV3 HD
M.LCAMPEON 1 ES
›
23:30
Argentina
vs
Columbia
Calif. CM, CONMEBOL
#Vamos ES
beIN Sports 2 HD France
V Sport Premium HD
Sport TV2 HD
›
02.02.2022
00:30
Brazilia
vs
Paraguay
Calif. CM, CONMEBOL
M.LCAMPEONES ES
V Sport Football HD SE
beIN Sports 3 HD France
Match Futbol 1 HD
Sport TV1 HD
›
02:00
Peru
vs
Ecuador
Calif. CM, CONMEBOL
M.LCAMPEON 1 ES
beIN Sports 2 HD France
Sport TV2 HD
›
08:35
Sydney FC
vs
Brisbane Roar FC
Liga W
BT Sport 2
08:45
Western Sydney Wanderers FC
vs
Perth Glory FC
Liga A
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Asteras Tripolis
vs
PAS Giannina FC
Super Liga 1
Novasports Prime HD
›
13:00
Olympiacos Piraeus B
vs
AO Xanthi FC
Super League 2
ERT Sports HD
13:30
Egaleo Athens
vs
Kalamata FC
Super League 2
ERT3 HD
15:15
OFI Crete FC
vs
Panathinaikos Athen
Super Liga 1
Match Futbol 2 HD
›
15:15
Olympiacos Piraus
vs
Panaitolikos Argos
Super Liga 1
novasports2 HD
›
17:30
Aris Thessaloniki
vs
AEK Athens
Super Liga 1
Novasports Prime HD
›
18:00
Athletic Bilbao
vs
SD Eibar
Primera Division Feminin
TELEDEPORTE
19:00
Benfica Lisbona
vs
Gil Vicente FC
Liga Portugal
C More Sport 1 HD FI
Match Futbol 1 HD
›
19:00
Burkina Faso
vs
Senegal
Cupa Africii pe Națiuni
ESPN 1 HD NL
Sky Sports PL HD
beIN Sports 1 HD France
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:00
Rayo Vallecano
vs
RCD Mallorca
Cupa Regelui
Sport TV2 HD
Sport2 HU
›
19:30
GS Apollon Smyrnis
vs
PAOK Thessaloniki
Super Liga 1
Match Futbol 2 HD
›
19:30
Gremio FB Porto Alegrense RS
vs
EC Sao Jose RS
Gaucho
PFC HD
19:45
Celtic Glasgow
vs
Glasgow Rangers
Premiership
V Sport Football HD SE
Sky Sports Football HD
›
20:00
Pescara Calcio
vs
Carrarese Calcio 1908
Serie C, Grupa B
Sky Sport Uno HD
20:00
Valencia FC
vs
Cadiz CF
Cupa Regelui
L'EQUIPE 21 HD
Sport TV3 HD
Sport1 HU
›
20:45
CF Belenenses Lisabona
vs
Sporting CP
Liga Portugal
C More Sport 2 HD FI
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Match Futbol 3 HD
›
22:15
Flamengo RJ
vs
Boavista RJ
Carioca
Sport TV2 HD
22:30
Uberlandia MG
vs
Atletico Mineiro MG
Mineiro
PFC HD
03.02.2022
00:30
Statele Unite ale Americii
vs
Honduras
Calif. CM, CONCACAF
Univision
Fox Sports 1
V Sport Premium HD
›
08:45
Newcastle United Jets
vs
Brisbane Roar FC
Liga A
Bein Sports HD 2 TR
BT Sport 2
›
15:15
Atromitos Athens
vs
Lamia
Super Liga 1
Novasports Prime HD
›
16:30
AL Jazira (UAE)
vs
AS Pirae
CM a cluburilor FIFA
Fox Sports 2
›
17:00
Us Avellino 1912
vs
Juve Stabia
Serie C, Grupa C
SKY Sport 252 HD
19:00
Camerun
vs
Egipt
Cupa Africii pe Națiuni
ESPN 1 HD NL
Sky Sports PL HD
beIN Sports 1 HD France
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:00
Real Sociedad
vs
Real Betis Balompie
Cupa Regelui
Sport TV3 HD
›
20:30
Athletic Bilbao
vs
Real Madrid
Cupa Regelui
Sport TV2 HD
L'EQUIPE 21 HD
Sport2 HU
Sport2 CZ
›
23:15
Fluminense RJ
vs
Audax Rio RJ
Carioca
Sport TV1 HD
04.02.2022
00:30
EC Juventude RS
vs
Novo Hamburgo RS
Gaucho
PFC HD
06:05
Adelaide United FC
vs
Newcastle Jets
Liga W
BT Sport 2
08:45
Adelaide United FC
vs
Sydney FC
Liga A
Bein Sports HD 2 TR
BT Sport 2
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
15:30
CS Mioveni
vs
FC Voluntari
Liga I
Digi Sport 1 RO
16:00
Wolfsberger AC
vs
Floridsdorfer AC
Cupa OFB
ORF Sport+ HD
›
17:00
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
vs
Jagiellonia Bialystok
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
17:00
Atiker Konyaspor 1922
vs
Giresunspor
Super Lig
Bein Sports HD 1 TR
›
17:00
Kayserispor
vs
Hatayspor
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
17:30
1. FC Heidenheim 1846
vs
Hannover 96
Bundesliga 2
Digi Sport 2 RO
Sky Bundesliga HD 3
Match Futbol 3 HD
›
17:30
1. FC Nuremberg
vs
FC Ingolstadt
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 2
›
17:55
Gaz Metan Medias
vs
Rapid
Liga I
Digi Sport 1 RO
18:15
TSG 1899 Hoffenheim
vs
1 FC Cologne
Bundesliga Feminin
V Sport 1 HD
EUROSPORT 1 DE
EUROSPORT 1 DE HD
18:20
SV Ried
vs
SK Austria Klagenfurt
Cupa OFB
ORF Sport+ HD
›
19:00
FC Emmen
vs
TOP Oss
Divizia 1
ESPN 2 HD NL
›
19:30
Zaglebie Lubin
vs
KP Legia Varsovia
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
19:30
Hertha BSC
vs
VfL Bochum
Bundesliga
ESPN+
Digi Sport 4 RO
M.LCAMPEONES ES
Bein Sports MAX HD 1 TR
SKY Sport 251 HD
V Sport Football HD SE
beIN Sports 1 HD France
Sky Sports Mix HD
Match Futbol 3 HD
›
19:45
Birmingham City
vs
Sheffield Utd
Campionat
Bein Sports MAX HD 2 TR
beIN SPORT Max 6 HD
V Sport Extra HD
Sky Sports Football HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:45
FC Fleury 91
vs
Montpellier Hsc
Divizia 1 Feminina
CANAL+ SPORT FR
20:00
Olympique Marseille
vs
SCO Angers
Liga 1
Digi Sport 2 RO
Sky Sport Football IT HD
Bein Sports HD 2 TR
›
20:00
FC Getafe
vs
Levante UD
LaLiga
M. LaLiga HD
M. LaLiga
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 3 RO
beIN SPORT Max 5 HD
ESPN+
›
20:00
UD Almeria
vs
UD Ibiza Eivissa
LaLiga 2
GOL ES
beIN SPORT Max 7 HD
›
20:00
Burgos CF
vs
Alcorcon AD
LaLiga 2
C More Sport 1 HD FI
M. LaLiga 1
›
20:00
Manchester United
vs
Middlesbrough FC
Cupa FA
Sport TV1 HD
beIN Sports 2 HD France
V Sport Premium HD
NOVA Sport 2 HD CZ
Match Futbol 1 HD
Match TV HD
›
05.02.2022
06:05
Melbourne Victory
vs
Western United FC
Liga A
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
06:05
Canberra United
vs
Perth Glory
Liga W
BT Sport 2
10:30
Gazisehir Gaziantep FK
vs
Sivasspor
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
10:30
Tuzlaspor
vs
Balikesirspor
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
10:30
Kecioerenguecue
vs
Samsunspor
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
11:30
UTA Arad
vs
Sepsi OSK
Liga I
Digi Sport 1 RO
12:30
Werder Bremen
vs
Karlsruher SC
Bundesliga 2
Bein Sports HD 3 TR
Sky Bundesliga HD 9
›
12:30
FC Schalke 04
vs
Jahn Regensburg
Bundesliga 2
Match Futbol 3 HD
Bein Sports HD 4 TR
Sky Bundesliga HD 4
Digi Sport 3 RO
›
12:30
SV Sandhausen
vs
Erzgebirge Aue
Bundesliga 2
Bein Sports MAX HD 2 TR
Sky Bundesliga HD 6
›
12:30
Chelsea FC
vs
Plymouth Argyle
Cupa FA
V Sport Premium HD
NOVA Sport 1 HD CZ
Match Futbol 2 HD
beIN Sports 2 HD France
Sport TV2 HD
›
12:30
Kidderminster Harriers FC
vs
West Ham United
Cupa FA
Sport TV3 HD
NOVA Sport 2 HD CZ
BBC 1 London
beIN SPORT Max 4 HD
›
12:45
Ergotelis
vs
Apo Levadeiakos FC
Super League 2
ERT3 HD
13:00
Elche CF
vs
Deportivo Alaves Sad
LaLiga
M. LaLiga
C More Live HD
M. LaLiga HD
Digi Sport 2 RO
beIN SPORT Max 9 HD
ESPN+
›
13:00
FSV Zwickau
vs
1. FC Kaiserslautern
Liga 3
MDR S-ANHALT HD
SWR Fernsehen BW HD
SR Fernsehen HD
13:00
TSV Havelse
vs
SV Meppen 1912
Liga 3
NDR FS HH HD
13:00
Trabzonspor
vs
Kasimpasa
Super Lig
Bein Sports HD 1 TR
›
13:00
Fatih Karagumruk SK
vs
Malatya Bld Spor
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Bursaspor
vs
Altinordu FK
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:00
FC Crotone
vs
AS Cittadella
Seria B
SKY Sport 257 HD
›
13:00
Ternana Calcio
vs
Urbs Reggina 1914
Seria B
SKY Sport 256 HD
›
13:00
US Alessandria Calcio 1912
vs
SC Pisa
Seria B
SKY Sport 252 HD
›
13:00
Benevento Calcio
vs
Parma Calcio 1913 S.r.l.
Seria B
Sky Sport Uno HD
›
13:00
Como Calcio
vs
US Lecce
Seria B
SKY Sport 254 HD
›
13:00
Cosenza Calcio
vs
Brescia Calcio
Seria B
SKY Sport 253 HD
›
13:30
EA Guingamp
vs
Paris Saint-Germain
Divizia 1 Feminina
CANAL+ SPORT FR
13:30
Dijon Fco
vs
Soyaux Asj
Divizia 1 Feminina
MultiSports FR 2 HD
13:30
Paris FC
vs
AS Saint Etienne
Divizia 1 Feminina
MultiSports FR 1 HD
13:30
AC Renate
vs
FC Sudtirol
Serie C, Grupa A
SKY Sport 258 HD
›
13:30
AS Roma
vs
ASD Pomigliano
Serie A, Feminin
La7
13:45
Kisvarda FC
vs
Budapesta Honved FC
NB I
Duna World/M4 Sport+
›
14:00
FKS Stal Mielec
vs
Gornik Zabrze
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
14:00
Toulouse FC
vs
Dijon Fco
Liga 2
beIN Sports 1 HD France
›
14:00
Farul Constanta
vs
Chindia Targoviste
Liga I
Digi Sport 1 RO
14:00
AS Roma
vs
Genoa FC
Seria A
Sport TV4 HD
Match Futbol 1 HD
Digi Sport 4 RO
Sport2 HU
beIN SPORT Max10 HD
M.LCAMPEONES ES
Paramount+
C More Sport 2 HD FI
›
14:30
VfB Stuttgart
vs
Eintracht Frankfurt
Bundesliga
ESPN+
novasports3 HD
Bein Sports HD 3 TR
Sky Bundesliga HD 2
beIN SPORT Max 7 HD
›
14:30
1. Fsv Mainz 05
vs
1899 Hoffenheim
Bundesliga
ESPN+
Match Futbol 3 HD
Sky Bundesliga HD 6
›
14:30
FC Augsburg
vs
FC Union Berlin
Bundesliga
ESPN+
novasports5 HD
Sky Bundesliga HD 5
›
14:30
DSC Arminia Bielefeld
vs
Borussia M'gladbach
Bundesliga
ESPN+
novasports4 HD
beIN SPORT Max 5 HD
Sky Sport Football IT HD
Sky Bundesliga HD 3
›
14:30
1. FC Cologne
vs
SC Freiburg
Bundesliga
ESPN+
Bein Sports HD 4 TR
beIN SPORT Max 6 HD
Sky Bundesliga HD 4
›
15:00
Hull City
vs
Preston North End
Campionat
Bein Sports MAX HD 2 TR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
15:00
Real Sociedad B
vs
CD Lugo
LaLiga 2
M. LaLiga 1
›
15:00
Niki Volou
vs
Panseraikos FC
Super League 2
ERT3 HD
15:00
Everton FC
vs
Brentford FC
Cupa FA
V Sport Extra HD
beIN SPORT Max 4 HD
›
15:00
Manchester City
vs
Fulham FC
Cupa FA
beIN Sports 2 HD France
V Sport Football HD SE
Sport TV2 HD
Match Futbol 2 HD
›
15:00
Wolverhampton Wanderers
vs
Norwich City
Cupa FA
beIN SPORT Max 8 HD
Sport TV3 HD
›
15:15
RCD Mallorca
vs
Cadiz CF
LaLiga
ESPN+
M. LaLiga
C More Live HD
Digi Sport 3 RO
›
15:15
Frosinone Calcio
vs
LR Vicenza Virtus
Seria B
SKY Sport 251 HD
›
15:30
FC Utrecht
vs
SC Cambuur
Eredivisie
ESPN 1 HD NL
›
15:30
CS Maritimo Madeira
vs
GD Estoril Praia
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
15:30
Feralpisalo
vs
UC Albinoleffe
Serie C, Grupa A
SKY Sport 259
›
15:30
Rapid Viena
vs
TSV Hartberg
Cupa OFB
ORF 1 HD
›
16:00
Gyirmot FC Gyor
vs
Ujpest FC
NB I
Duna World/M4 Sport+
›
16:00
AS Saint Etienne
vs
Montpellier HSC
Liga 1
novasports2 HD
Bein Sports HD 2 TR
Digi Sport 4 RO
›
16:00
Fenerbahce
vs
Basaksehir FK
Super Lig
beIN SPORT Max 9 HD
Football 1 HD UA
Bein Sports HD 1 TR
›
16:00
Denizlispor
vs
Eyupspor
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:30
GKS Piast Gliwice
vs
MKS Pogon Szczecin
Ekstraklasa
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
16:30
AL Ahly Cairo
vs
CF Monterrey
CM a cluburilor FIFA
AD SPORT1 HD
Fox Deportes
›
17:00
Inter Milan
vs
AC Milan
Seria A
Sport TV3 HD
BT Sport 2
Match TV HD
Digi Sport 1 RO
Paramount+
Sport2 HU
beIN Sports 1 HD France
M.LCAMPEONES ES
C More Sport 2 HD FI
›
17:15
Real Zaragoza
vs
Malaga CF
LaLiga 2
#Vamos ES
M. LaLiga 1
›
17:30
Swansea City
vs
Blackburn Rovers
Campionat
Sky Sports Football HD
Bein Sports HD 4 TR
beIN SPORT Max 7 HD
›
17:30
Bayern Munich
vs
RB Leipzig
Bundesliga
Sky Sports Football HD
V Sport Premium HD
ESPN+
novasports3 HD
Match Futbol 1 HD
Match TV HD
Bein Sports HD 3 TR
Digi Sport 2 RO
Sky Bundesliga HD 1
Sky Sport Football IT HD
beIN Sports 2 HD France
›
17:30
Celta de Vigo
vs
Rayo Vallecano
LaLiga
beIN SPORT Max 5 HD
ESPN+
M. LaLiga
C More Live HD
Digi Sport 3 RO
C More MAX HD FI
›
17:30
Ascoli Calcio 1898
vs
Perugia Calcio
Seria B
Sky Sport Calcio HD
›
17:30
Aris Thessaloniki
vs
Volos Nps
Super Liga 1
Novasports Prime HD
›
17:30
Cambridge Utd
vs
Luton Town
Cupa FA
Sport TV2 HD
Match Futbol 2 HD
›
17:45
Fortuna Sittard
vs
SC Heerenveen
Eredivisie
ESPN 2 HD NL
›
18:00
Pacos Ferreira
vs
Portimonense SC
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
18:00
Burnley FC
vs
Watford FC
Premier League
V Sport Football HD SE
Sky Sport HD 2 (D)
Sport TV4 HD
Peacock Premium
CANAL+ SPORT FR
›
19:00
PSV Eindhoven
vs
AZ Alkmaar
Eredivisie
ESPN 1 HD NL
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV5 HD
Match Futbol 3 HD
›
19:00
KS Lechia Gdansk
vs
WKS Slask Wroclaw
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
19:00
Universitatea Craiova 1948 CS
vs
FC Cfr 1907 Cluj
Liga I
Digi Sport 1 RO
19:00
Burkina Faso
vs
Camerun
Cupa Africii pe Națiuni
beIN SPORT Max 4 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sky Sports PL HD
›
19:30
Grasshoppers Zurich
vs
FC Zurich
Super Liga
SRF zwei HD
›
19:30
FC St. Pauli
vs
SC Paderborn
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 2
novasports3 HD
beIN SPORT Max 6 HD
Bein Sports HD 3 TR
SPORT1 DE
›
19:30
Sporting Gijon
vs
SD Eibar
LaLiga 2
M. LaLiga 1
GOL ES
›
19:30
Girona FC
vs
SD Ponferradina
LaLiga 2
M. LaLiga 2
#Vamos ES
›
19:30
Ypiranga FC RS
vs
Internacional RS
Gaucho
PFC HD
19:45
ACF Fiorentina
vs
Lazio Roma
Seria A
SKY Sport 251 HD
C More Sport 2 HD FI
Sport2 HU
beIN SPORT Max 4 HD
Sportkanalen HD
M.LCAMPEONES ES
Sport TV3 HD
BT Sport 2
Match Futbol 1 HD
Digi Sport 2 RO
Paramount+
›
20:00
FC Twente
vs
Vitesse Arnhem
Eredivisie
ESPN 2 HD NL
Football 2 HD UA
›
20:00
AS Monaco
vs
Olympique Lyon
Liga 1
novasports2 HD
Bein Sports HD 2 TR
BT Sport 2
Match Futbol 2 HD
Digi Sport 4 RO
Sky Sport Football IT HD
›
20:00
CA Osasuna
vs
Sevilla FC
LaLiga
ESPN+
M. LaLiga
C More Sport 1 HD FI
beIN Sports 2 HD France
Digi Sport 3 RO
›
20:00
Tottenham Hotspur
vs
Brighton & Hove Albion FC
Cupa FA
beIN Sports 1 HD France
Sport TV2 HD
V Sport Premium HD
ITV4
Match TV HD
›
20:30
Vitoria Guimaraes
vs
Sporting Braga
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
22:30
America FC MG
vs
Athletic Club Sjdr MG
Mineiro
PFC HD
23:00
Necaxa
vs
CF Pachuca
Liga MX, Clausura
TUDN
06.02.2022
01:00
CF America
vs
Atletico San Luis
Liga MX, Clausura
TUDN
03:00
FC Juarez
vs
Guadalajara Chivas
Liga MX, Clausura
Univision
03:06
Xolos De Tijuana
vs
Pumas Unam
Liga MX, Clausura
ESPN Deportes
05:05
Wellington Phoenix FC
vs
Macarthur FC
Liga A
BT Sport 2
Bein Sports HD 2 TR
›
05:05
Melbourne City FC
vs
Western Sydney Wanderers FC
Liga W
BT Sport//ESPN
07:45
Melbourne City FC
vs
Perth Glory FC
Liga A
Bein Sports HD 2 TR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:30
Bandirmaspor
vs
Umraniyespor
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
10:30
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
vs
Manisa Buyuksehir Belediyespor
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
11:00
Leixoes SC
vs
Rio Ave FC
Liga Segunda
Sport TV1 HD
›
11:00
Cd Tacon
vs
Real Betis Balompie
Primera Division Feminin
BT Sport 2
TELEDEPORTE
11:15
Feyenoord Rotterdam
vs
Sparta Rotterdam
Eredivisie
ESPN 2 HD NL
Football 2 HD UA
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
11:15
Psv/Fc Eindhoven
vs
AFC Ajax
Eredivisie, Feminin
ESPN 1 HD NL
11:30
KS Warta Poznan
vs
Gornik Leczna
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
11:30
Atalanta Bergamasca
vs
Cagliari Calcio
Seria A
Match Futbol 1 HD
SKY Sport 251 HD
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 4 RO
Paramount+
Sport TV3 HD
Sport2 HU
beIN SPORT Max 4 HD
C More Live HD
›
12:00
Lorient FC
vs
RC Lens
Liga 1
Match Futbol 2 HD
BT Sport//ESPN
Novasports Prime HD
Bein Sports HD 4 TR
›
12:00
Liverpool FC
vs
Cardiff City
Cupa FA
beIN Sports 1 HD France
V Sport Premium HD
Match Futbol 3 HD
NOVA Sport 1 HD CZ
Sport TV2 HD
›
12:30
Holstein Kiel
vs
Fortuna Dusseldorf
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 3
›
12:30
SV Darmstadt 98
vs
Hamburger SV
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 2
beIN SPORT Max 8 HD
novasports4 HD
›
12:30
SG Dynamo Dresden
vs
FC Hansa Rostock
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 4
›
12:30
FC Arges Pitesti
vs
ACS FC Academica Clinceni
Liga I
Digi Sport 1 RO
12:30
Chelsea Lfc
vs
Manchester City Lfc
Super Liga Feminina FA
BBC 2 Wales
12:45
Aoc-Kissamikos
vs
Kallithea FC Athén
Super League 2
ERT3 HD
13:00
Valencia FC
vs
Real Sociedad
LaLiga
ESPN+
beIN Sports 2 HD France
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 2 RO
M. LaLiga
›
13:00
SD Amorebieta
vs
Real Oviedo
LaLiga 2
M. LaLiga 3
›
13:00
Fuenlabrada
vs
Real Valladolid
LaLiga 2
M. LaLiga 2
›
13:00
Alanyaspor
vs
Galatasaray
Super Lig
beIN SPORT Max 9 HD
Bein Sports HD 1 TR
›
13:00
Caykur Rizespor
vs
Adana Demirspor
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Menemen Belediyespor
vs
Adanaspor
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:15
Mezokovesd Zsory SE
vs
Puskas Akademia FC
NB I
Duna World/M4 Sport+
›
13:30
FC Groningen
vs
Go Ahead Eagles
Eredivisie
ESPN 2 HD NL
›
13:30
Willem II Tilburg
vs
RKC Waalwijk
Eredivisie
ESPN 1 HD NL
›
13:30
Motherwell FC
vs
Celtic Glasgow
Premiership
Sky Sports Main Event HD
›
13:30
Pescara Calcio
vs
Gubbio
Serie C, Grupa B
SKY Sport 254 HD
13:30
Olbia Calcio 1905
vs
Virtus Entella
Serie C, Grupa B
SKY Sport 256 HD
13:30
ASD Turris Calcio
vs
Calcio Catania
Serie C, Grupa C
SKY Sport 255 HD
13:45
Ol. Lyon
vs
Girondins Bordeaux
Divizia 1 Feminina
CANAL+ SPORT FR
C8
14:00
KS Rakow Czestochowa
vs
Wisla Cracovia SA
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
14:00
OGC Nice
vs
Clermont Foot
Liga 1
Match Futbol 2 HD
NOVA Sport 2 HD CZ
Bein Sports HD 4 TR
›
14:00
Racing Strasbourg
vs
FC Nantes
Liga 1
BT Sport//ESPN
›
14:00
Bologna FC
vs
FC Empoli
Seria A
beIN SPORT Max10 HD
Paramount+
›
14:00
Sampdoria Genoa
vs
US Sassuolo
Seria A
beIN SPORT Max 5 HD
C More MAX HD FI
Paramount+
›
14:00
Venezia
vs
SSC Napoli
Seria A
Match Futbol 1 HD
Sport2 HU
beIN SPORT Max 4 HD
C More Live HD
M.LCAMPEON 1 ES
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 4 RO
Sport TV3 HD
›
14:00
Atletico Mineiro MG
vs
CA Patrocinense MG
Mineiro
PFC HD
14:30
Borussia Dortmund
vs
Bayer Leverkusen
Bundesliga
Sky Sports Mix HD
Match Futbol 3 HD
ESPN+
V Sport Football HD SE
beIN SPORT Max 6 HD
M.LCAMPEONES ES
Bein Sports HD 3 TR
Digi Sport 3 RO
›
15:15
FC Barcelona
vs
Atletico Madrid
LaLiga
ESPN+
beIN Sports 2 HD France
C More Sport 1 HD FI
M. LaLiga
Digi Sport 1 RO
›
15:15
US Cremonese
vs
SS Monza 1912
Seria B
SKY Sport 252 HD
›
15:15
Pordenone Calcio
vs
Spal 2013
Seria B
SKY Sport 253 HD
›
15:30
Gil Vicente FC
vs
CD Santa Clara
Liga Portugal
Sport TV2 HD
›
15:30
Boavista Fc
vs
FC Vizela
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
Încarcă mai mult
×
Close