Toggle navigation
Ponturi
Ponturi Fotbal
Ponturi Baschet
Ponturi Tenis
Ponturi Hochei
Ponturi Rugby
Ponturi Baseball
Ponturi Fotbal American
Ponturi Totae
Bilete
Case de Pariuri
Zona Tipsteri
Tipsteri
Competiție De Tipsteri
Stiri de Pariuri
Transmisie
Caută după competiţie sau echipă
+Pont
Conectare
Fotbal
Baschet
Tenis
ProTipster
Fluxuri live
Transmisiuni live din Fotbal pentru azi
Evenimente viitoare
Azi
05 May
06 May
07 May
08 May
09 May
22.09.2021
00:00
Forge FC
vs
CA Independiente De La Chorrera
CONCACAF League
Fox Sports 2
›
00:30
Nautico PE
vs
Londrina PR
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
PFC HD
00:30
Vila Nova GO
vs
AD Confianca SE
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
00:30
Palmeiras SP
vs
Atletico Mineiro MG
Cupa Libertadores
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 1 HD NL
Match Futbol 2 HD
Sport TV1 HD
Match TV HD
›
02:00
FC Juarez
vs
Atletico San Luis
Liga MX, Apertura
TUDN
02:00
Deportivo Guastatoya
vs
LD Alajuelense
CONCACAF League
Fox Sports 2
›
12:00
FC Arges Pitesti
vs
FC Botosani
Cupa Romaniei
Digi Sport 1 RO
13:30
MFK Karvina
vs
Afk Chrudim
Cupa
ČT sport
›
13:30
FK Prepere
vs
FK Jablonec
Cupa
ČT sport
›
13:30
1.sk Prostejov
vs
Bohemians Prague 1905
Cupa
ČT sport
›
13:30
FK Fotbal Trinec
vs
FK Teplice
Cupa
ČT sport
›
13:30
SK Zapy
vs
FC Hradec Kralove
Cupa
ČT sport
›
13:30
FK Zbuzany 1953
vs
1 FC Slovacko
Cupa
ČT sport
›
13:45
Loko Vltavin
vs
FC Banik Ostrava
Cupa
CT Sport HD
›
14:00
Gazisehir Gaziantep FK
vs
Basaksehir FK
Super Lig
Bein Sports HD 1 TR
›
14:00
SK Lisen
vs
AC Sparta Praga
Cupa
ČT sport
›
14:15
Tj Slovan Velvary
vs
SK Slavia Praga
Cupa
ČT sport
›
15:00
Farul Constanta
vs
Sepsi OSK
Cupa Romaniei
Digi Sport 1 RO
15:15
Olympiacos Piraus
vs
GS Apollon Smyrnis
Super Liga 1
novasports2 HD
›
16:00
Ternana Calcio
vs
Parma Calcio 1913 S.r.l.
Seria B
Sky Sport Calcio HD
›
16:00
Obolon Kiev
vs
Veres Rivne
Cupa Ucrainei
Football 2 HD UA
16:30
Spezia Calcio
vs
Juventus Torino
Seria A
Digi Sport 2 RO
Paramount+
#Vamos ES
Sport2 HU
Sport TV4 HD
beIN Sports 2 HD France
›
16:30
Sportiva Salernitana
vs
Hellas Verona
Seria A
Match Futbol 1 HD
Paramount+
beIN SPORT Max 5 HD
›
16:45
Go Ahead Eagles
vs
PSV Eindhoven
Eredivisie
novasports4 HD
Match Futbol 3 HD
ESPN 2 HD NL
Sport TV3 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
16:45
NEC Nijmegen
vs
FC Utrecht
Eredivisie
ESPN 1 HD NL
›
17:00
OSC Lille
vs
Stade de Reims
Liga 1
Bein Sports HD 3 TR
NOVA Sport 2 HD CZ
›
17:00
AS Monaco
vs
AS Saint Etienne
Liga 1
Bein Sports HD 4 TR
Sky Sport Football IT HD
BT Sport 2
Match Futbol 2 HD
novasports3 HD
›
17:00
Kayserispor
vs
Galatasaray
Super Lig
Sport2 CZ
Bein Sports HD 1 TR
Football 2 HD UA
beIN SPORT Max 9 HD
›
17:00
Goztepe SK
vs
Hatayspor
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
17:30
Espanyol Barcelona
vs
Deportivo Alaves Sad
LaLiga
beIN SPORT Max10 HD
M. LaLiga HD
ESPN+
›
17:30
Sevilla FC
vs
Valencia FC
LaLiga
beIN SPORT Max 7 HD
M. LaLiga HD
C More Live HD
C More Sport 1 HD FI
M. LaLiga
ESPN Deportes
Digi Sport 4 RO
Spiler 2 TV
›
17:30
Aris Thessaloniki
vs
Panathinaikos Athen
Super Liga 1
novasports1 HD
›
18:00
Fehervar FC
vs
Ferencvarosi TC
NB I
M4 Sport HD
›
18:00
FC Shakhtar Donetsk
vs
FC Dynamo Kiev
Super Cupa
Football 1 HD UA
›
18:00
Rio Ave FC
vs
CD Santa Clara
Cupa Ligii
Sport TV1 HD
›
18:10
Viking FK
vs
Rosenborg BK
Cupa NM
NRK1 HD
18:25
Grazer AK
vs
WSG Tirol
Cupa OFB
ORF Sport+ HD
›
18:30
FC St. Gallen 1879
vs
FC Basel 1893
Super Liga
SRF zwei HD
›
18:30
US Cremonese
vs
Perugia Calcio
Seria B
SKY Sport 253 HD
›
18:45
Cagliari Calcio
vs
FC Empoli
Seria A
Paramount+
›
18:45
AC Milan
vs
Venezia
Seria A
Sport2 HU
Sport TV4 HD
beIN SPORT Max 5 HD
C More Sport 2 HD FI
SKY Sport 251 HD
Match Futbol 1 HD
Paramount+
M.LCAMPEONES ES
›
18:45
Manchester United
vs
West Ham United
Cupa EFL
novasports2 HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
Sport TV2 HD
beIN Sports 1 HD France
NOVA Sport 1 HD CZ
Sky Sports Main Event HD
Digi Sport 2 RO
V Sport Premium HD
›
18:45
Chelsea FC
vs
Aston Villa
Cupa EFL
novasports4 HD
Bein Sports MAX HD 2 TR
Sport TV5 HD
beIN Sports 3 HD France
V Sport Extra HD
Match Futbol 3 HD
›
18:45
Wolverhampton Wanderers
vs
Tottenham Hotspur
Cupa EFL
novasports5 HD
Sport TV3 HD
beIN SPORT Max 6 HD
V Sport Football HD SE
›
19:00
Feyenoord Rotterdam
vs
SC Heerenveen
Eredivisie
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Football 2 HD UA
ESPN 2 HD NL
›
19:00
FC Zwolle
vs
Sparta Rotterdam
Eredivisie
ESPN 1 HD NL
›
19:00
SCO Angers
vs
Olympique Marseille
Liga 1
Bein Sports HD 4 TR
›
19:00
Lorient FC
vs
OGC Nice
Liga 1
CANAL+ SPORT FR
›
19:00
FC Metz
vs
Paris St Germain
Liga 1
Bein Sports HD 3 TR
NOVA Sport 2 HD CZ
Digi Sport 3 RO
BT Sport 2
Match Futbol 2 HD
novasports3 HD
CANAL+ Decale
›
20:00
Real Madrid
vs
RCD Mallorca
LaLiga
Spiler 2 TV
M. LaLiga
C More Sport 1 HD FI
Sportkanalen HD
beIN Sports 2 HD France
M. LaLiga HD
ESPN+
Digi Sport 4 RO
›
20:00
Villarreal CF
vs
Elche CF
LaLiga
beIN SPORT Max 7 HD
M. LaLiga HD
C More Live HD
ESPN+
›
20:15
FC Famalicao
vs
FC Penafiel
Cupa Ligii
Sport TV1 HD
›
21:00
HFX Wanderers FC
vs
Montreal Impact
Campionatul Canadian
Fox Sports 2
22:00
Vitoria BA
vs
Coritiba PR
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
22:15
CA Bragantino SP
vs
Club Libertad Asuncion
Cupa Sudamericana
Sport TV3 HD
Match Futbol 2 HD
Match Planeta
›
23:30
Inter Miami CF
vs
Nashville SC
Major League Soccer
NOVA Sport 1 HD CZ
Sportkanalen HD
ESPN+
›
23:30
Sao Paulo SP
vs
America FC MG
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
PFC HD
›
23.09.2021
00:00
Chicago Fire
vs
New England Revolution
Major League Soccer
ESPN 2 HD NL
ESPN+
›
00:00
CSD Comunicaciones
vs
Alianza FC (SLV)
CONCACAF League
Fox Sports 2
›
00:00
NY Red Bulls
vs
New York City FC
Major League Soccer
Fox Sports 1
›
00:06
CF Monterrey
vs
Deportivo Toluca FC
Liga MX, Apertura
Fox Sports 2
00:30
Operario PR
vs
Ponte Preta SP
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
00:30
Flamengo RJ
vs
Barcelona Guayaquil
Cupa Libertadores
Match Planeta
Sport TV1 HD
Football 2 HD UA
ESPN 1 HD NL
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Match Futbol 2 HD
›
02:00
CD Marathon
vs
Real Esteli
CONCACAF League
Fox Sports 2
›
11:15
FK Zenit Izhevsk
vs
CSKA Moscova
Cupa Rusiei
Match Premier HD
13:00
ACSO Filiași
vs
UTA Arad
Cupa Romaniei
Digi Sport 1 RO
14:00
Atiker Konyaspor 1922
vs
Trabzonspor
Super Lig
Sport2 HU
Sport2 CZ
beIN SPORT Max 4 HD
Bein Sports HD 1 TR
Football 2 HD UA
›
15:45
Ripensia Timișoara
vs
FC Dinamo Bucuresti 1948
Cupa Romaniei
Digi Sport 1 RO
16:00
LASK
vs
SV Stripfing
Cupa OFB
ORF Sport+ HD
›
16:00
Alliance Lypova Dolyna
vs
Fc Minaj
Cupa Ucrainei
Football 1 HD UA
16:30
FC Torino
vs
Lazio Roma
Seria A
BT Sport 2
Digi Sport 4 RO
Match Futbol 1 HD
Sport2 HU
Sport TV2 HD
beIN Sports 1 HD France
SKY Sport 251 HD
Paramount+
›
16:30
Sampdoria Genoa
vs
SSC Napoli
Seria A
Digi Sport 2 RO
Match Futbol 2 HD
Sport TV1 HD
beIN SPORT Max 4 HD
C More Sport 1 HD FI
M.LCAMPEONES ES
Paramount+
›
16:45
SC Cambuur
vs
Heracles Almelo
Eredivisie
ESPN 1 HD NL
›
17:00
Hammarby IF
vs
IFK Goteborg
Allsvenskan
Kanal 9 HD
›
17:00
Alanyaspor
vs
Kasimpasa
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
17:00
Fenerbahce
vs
Giresunspor
Super Lig
Bein Sports HD 1 TR
Sport2 CZ
beIN SPORT Max 8 HD
›
17:30
Granada CF
vs
Real Sociedad
LaLiga
ESPN+
M. LaLiga
beIN SPORT Max 5 HD
C More Live HD
M. LaLiga HD
›
17:30
CA Osasuna
vs
Real Betis Balompie
LaLiga
ESPN+
Spiler 2 TV
beIN SPORT Max 6 HD
M. LaLiga HD
›
18:30
Admira Wacker
vs
Rapid Viena
Cupa OFB
ORF 1 HD
›
18:30
Universitatea Craiova 1948 CS
vs
FC Cfr 1907 Cluj
Cupa Romaniei
Digi Sport 1 RO
18:45
AS Roma
vs
Udinese Calcio
Seria A
Paramount+
Digi Sport 4 RO
Match Futbol 1 HD
Match TV HD
C More Sport 2 HD FI
Sport2 HU
Sport TV2 HD
beIN Sports 2 HD France
M.LCAMPEONES ES
›
18:45
Dundee Utd
vs
Hibernian FC
Cupa Ligii
V Sport Football HD SE
›
19:00
FC Twente
vs
AZ Alkmaar
Eredivisie
Football 2 HD UA
ESPN 1 HD NL
›
19:15
Pacos Ferreira
vs
Boavista Fc
Cupa Ligii
Sport TV1 HD
›
20:00
Cadiz CF
vs
FC Barcelona
LaLiga
ESPN+
Spiler 2 TV
Digi Sport 2 RO
M. LaLiga
C More Sport 1 HD FI
beIN Sports 1 HD France
M. LaLiga HD
›
22:00
CSA AL
vs
Botafogo RJ
Brasilero Seria B
PFC HD
Premiere FC South America
24.09.2021
00:00
Santa Lucia Cotzumalguapa FC
vs
Deportivo Saprissa
CONCACAF League
Fox Sports 2
›
00:30
CA Penarol
vs
CA Paranaense PR
Cupa Sudamericana
Match Futbol 2 HD
DAZN 2 HD ES
DAZN 2 HD ES
Sport TV1 HD
ESPN 1 HD NL
›
02:00
CF Pachuca
vs
Necaxa
Liga MX, Apertura
TUDN
02:00
CD Universitario
vs
CD Motagua
CONCACAF League
Fox Sports 2
›
14:00
FC Brasov Steagul Renaste
vs
CSA Steaua Bucuresti
Liga 2
Digi Sport 1 RO
15:00
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
vs
AS Trencin
Superliga
NOVA Sport 1 HD CZ
›
15:00
FK Viktoria Zizkov
vs
FK Dukla Prague
FNL
CT Sport HD
›
16:00
Gornik Leczna
vs
KS Lechia Gdansk
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
16:00
FK Krasnodar Youth
vs
PFC Sochi Youth
Liga de tineret
Match Premier HD
16:10
SKN St. Polten
vs
SKU Amstetten
Liga 2
ORF Sport+ HD
16:30
Kolos Kovalivka
vs
FC Vorskla Poltava
Premier League
Football 1 HD UA
›
16:30
1. FC Heidenheim 1846
vs
SV Darmstadt 98
Bundesliga 2
Bein Sports HD 3 TR
Digi Sport 4 RO
novasports3 HD
Sky Bundesliga HD 2
›
16:30
Jahn Regensburg
vs
Erzgebirge Aue
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 3
Bein Sports HD 2 TR
›
16:30
Ol. Lyon
vs
EA Guingamp
Divizia 1 Feminina
CANAL+ SPORT FR
17:00
Rapid
vs
FC Voluntari
Liga I
Digi Sport 1 RO
17:00
Altay Izmir
vs
Besiktas
Super Lig
beIN SPORT Max 6 HD
Football 2 HD UA
Bein Sports HD 1 TR
›
17:00
Kocaelispor
vs
Tuzlaspor
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
18:00
SC Telstar
vs
Jong AZ Alkmaar
Divizia 1
ESPN 2 HD NL
›
18:00
Zalaegerszeg TE
vs
Paksi FC
NB I
M4 Sport HD
›
18:00
Real Sociedad B
vs
SD Huesca
LaLiga 2
M. LaLiga
›
18:00
Sporting CP
vs
CS Maritimo Madeira
Liga Portugal
RMC Sport 1 HD
Match Futbol 2 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV2 HD
C More Sport 2 HD FI
›
18:15
CA Paranaense PR
vs
Gremio RS
U20 Campeonato Brasileiro
PFC HD
18:30
Jagiellonia Bialystok
vs
KKS Lech Poznan
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:30
Greuther Furth
vs
Bayern Munich
Bundesliga
Sky Sports Mix HD
V Sport Premium HD
ESPN+
beIN Sports 1 HD France
Match Futbol 3 HD
Bein Sports HD 2 TR
Bein Sports HD 3 TR
M.LCAMPEONES ES
Digi Sport 4 RO
Sky Sport Uno HD
›
18:30
SKN St. Polten
vs
SG UCS Landhaus/Austria Wien
Bundesliga, Feminin
ORF Sport+ HD
18:45
Club Brugge
vs
Oud-Heverlee Leuven
Prima Divizie A
novasports5 HD
›
19:00
West Bromwich Albion
vs
Queens Park Rangers
Campionat
Sky Sports Football HD
novasports2 HD
beIN SPORT Max 6 HD
Bein Sports HD 3 TR
V Sport Football HD SE
›
19:00
UD Almeria
vs
Tenerife CD
LaLiga 2
M. LaLiga
GOL ES
M. LaLiga 1
Digi Sport 3 RO
›
20:15
Gil Vicente FC
vs
FC Porto
Liga Portugal
RMC Sport 1 HD
Match Futbol 2 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV1 HD
BT Sport 2
C More Sport 2 HD FI
›
22:00
Goias GO
vs
Vila Nova GO
Brasilero Seria B
PFC HD
Premiere FC South America
22:00
Clube Do Remo PA
vs
Nautico PE
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
25.09.2021
00:30
Brusque SC
vs
Vasco Da Gama RJ
Brasilero Seria B
PFC HD
Premiere FC South America
01:00
Puebla FC
vs
Cruz Azul
Liga MX, Apertura
TUDN
01:00
FC Juarez
vs
Queretaro FC
Liga MX, Apertura
TUDN
02:06
Xolos De Tijuana
vs
CA Monarcas Morelia
Liga MX, Apertura
ESPN Deportes
08:00
ACS Dacia Unirea Braila
vs
Universitatea Cluj
Liga 2
Digi Sport 1 RO
09:00
Yokohama FC
vs
Yokohama F
Liga J
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:00
Unirea Dej
vs
Petrolul Ploiesti
Liga 2
Digi Sport 1 RO
10:00
FC Barcelona
vs
Valencia Cf
Primera Division Feminin
BT Sport 2
10:30
Sivasspor
vs
Fatih Karagumruk SK
Super Lig
Bein Sports HD 1 TR
›
10:30
Umraniyespor
vs
Manisa Buyuksehir Belediyespor
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
10:30
Everton Lfc
vs
Birmingham City Lfc
Super Liga Feminina FA
Sky Sports PL HD
V Sport Football HD SE
11:00
FC Khimki
vs
FC Lokomotiv Moscow
Premier League
Match Premier HD
›
11:00
FC Oleksandriya
vs
FC Mariupol
Premier League
Football 2 HD UA
›
11:30
Chelsea FC
vs
Manchester City
Premier League
CANAL+ SPORT FR
RMC Sport 1 HD
NBCSN (DirecTV SAT (DVB-S))
Sky Sport HD 1 (D)
Sport TV1 HD
DAZN 1 HD ES
Sky Sport Football IT HD
V Sport Premium HD
›
11:30
Manchester United
vs
Aston Villa
Premier League
Peacock Premium
Sport TV1 HD
Sky Sport News HD
V Sport Extra HD
›
11:30
Reading FC
vs
Middlesbrough FC
Campionat
beIN SPORT Max10 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sky Sports Football HD
Bein Sports HD 3 TR
novasports2 HD
›
11:30
Karlsruher SC
vs
FC St. Pauli
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 4
Bein Sports HD 2 TR
Match Futbol 3 HD
›
11:30
SC Paderborn
vs
Holstein Kiel
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 9
Bein Sports HD 4 TR
›
11:30
FC Ingolstadt
vs
Fortuna Dusseldorf
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD10
Digi Sport 3 RO
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
12:00
Deportivo Alaves Sad
vs
Atletico Madrid
LaLiga
ESPN+
beIN SPORT Max 4 HD
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 1 RO
Spiler 2 TV
C More Live HD
M. LaLiga HD
M. LaLiga
›
12:00
Eintracht Braunschweig
vs
SV Waldhof Mannheim 07
Liga 3
SWR Fernsehen BW
SWR Fernsehen RP
SR Fernsehen HD
12:00
SC Verl
vs
1860 Munich
Liga 3
Bayerisches Fernsehen Süd HD
12:00
FC Viktoria Cologne
vs
MSV Duisburg
Liga 3
WDR Bielefeld
WDR HD Köln
12:00
Ascoli Calcio 1898
vs
Brescia Calcio
Seria B
Sky Sport Calcio HD
›
12:00
AS Cittadella
vs
US Lecce
Seria B
SKY Sport 253 HD
›
12:00
Como Calcio
vs
Benevento Calcio
Seria B
SKY Sport 254 HD
›
12:00
SS Monza 1912
vs
Pordenone Calcio
Seria B
SKY Sport 255 HD
›
12:05
Carl Zeiss Jena
vs
Bsg Chemie Leipzig
Liga Regionala Nordest
MDR S-ANHALT HD
12:30
Floridsdorfer AC
vs
SK Rapid Vienna II
Liga 2
ORF Sport+ HD
12:30
FC Fleury 91
vs
Soyaux Asj
Divizia 1 Feminina
MultiSports FR 5 HD
12:30
Stade De Reims
vs
Montpellier Hsc
Divizia 1 Feminina
MultiSports FR 6 HD
12:45
MTK Budapest FC
vs
Mezokovesd Zsory SE
NB I
Duna World/M4 Sport+
›
13:00
Sogndal IL
vs
Bryne FK
Divizia 1
MAX HD
›
13:00
FKS Stal Mielec
vs
RKS Radomiak 1910 SA Radom
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
13:00
SC Bastia
vs
AC Ajaccio
Liga 2
beIN Sports 2 HD France
›
13:00
Antalyaspor
vs
Malatya Bld Spor
Super Lig
Bein Sports HD 1 TR
›
13:00
Spezia Calcio
vs
AC Milan
Seria A
Paramount+
Sport TV3 HD
Sport2 HU
Digi Sport 2 RO
beIN SPORT Max 5 HD
M.LCAMPEONES ES
Match Futbol 2 HD
›
13:00
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
vs
Adanaspor
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:30
Zenit St. Petersburg
vs
FC Krylia Sovetov Samara
Premier League
Match Premier HD
›
13:30
RB Leipzig
vs
Hertha BSC
Bundesliga
ESPN+
Sky Sport Arena IT HD
beIN Sports 1 HD France
Sky Bundesliga HD 2
#Vamos ES
V Sport Football HD SE
Match Futbol 3 HD
novasports2 HD
Spiler 1 TV
Bein Sports HD 4 TR
›
13:30
Eintracht Frankfurt
vs
1. FC Cologne
Bundesliga
ESPN+
beIN SPORT Max 7 HD
Sky Bundesliga HD 3
novasports4 HD
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
13:30
Bayer Leverkusen
vs
1. Fsv Mainz 05
Bundesliga
ESPN+
Match Futbol 1 HD
beIN SPORT Max 8 HD
Sky Bundesliga HD 4
novasports3 HD
Bein Sports HD 2 TR
›
13:30
FC Union Berlin
vs
DSC Arminia Bielefeld
Bundesliga
ESPN+
Sky Bundesliga HD 5
›
13:30
1899 Hoffenheim
vs
VfL Wolfsburg
Bundesliga
ESPN+
beIN SPORT Max 6 HD
novasports5 HD
Sky Bundesliga HD 6
Bein Sports HD 3 TR
›
14:00
Everton FC
vs
Norwich City
Premier League
Peacock Premium
V Sport 1 HD
Sky Sport HD 9 (D)
A Spor TR
›
14:00
Leeds United
vs
West Ham United
Premier League
Peacock Premium
V Sport Premium HD
Sky Sport Football IT HD
DAZN 1 HD ES
Sky Sport HD 1 (D)
›
14:00
Leicester City
vs
Burnley FC
Premier League
NBCSN (DirecTV SAT (DVB-S))
V Sport Extra HD
›
14:00
Watford FC
vs
Newcastle United
Premier League
Peacock Premium
›
14:00
FC Shakhtar Donetsk
vs
Veres Rivne
Premier League
Sport1 CZ
Football 2 HD UA
›
14:00
Bournemouth AFC
vs
Luton Town
Campionat
beIN SPORT Max10 HD
›
14:00
FC Arges Pitesti
vs
Chindia Targoviste
Liga I
Digi Sport 1 RO
14:00
UD Ibiza Eivissa
vs
Burgos CF
LaLiga 2
M. LaLiga 2
M. LaLiga HD
›
14:00
Olbia Calcio 1905
vs
AC Cesena
Serie C, Grupa B
SKY Sport 256 HD
14:15
Valencia FC
vs
Athletic Bilbao
LaLiga
M. LaLiga
Spiler 2 TV
beIN SPORT Max 4 HD
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 3 RO
ESPN+
C More Live HD
M. LaLiga HD
›
14:15
Urbs Reggina 1914
vs
Frosinone Calcio
Seria B
Sky Sport Calcio HD
›
14:30
Willem II Tilburg
vs
PSV Eindhoven
Eredivisie
ESPN 2 HD NL
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
MultiSports FR 5 HD
Sport TV5 HD
novasports 24 HD
›
14:30
Moreirense FC
vs
FC Arouca
Liga Portugal
Sport TV2 HD
›
15:00
Gyirmot FC Gyor
vs
Budapesta Honved FC
NB I
M4 Sport HD
›
15:00
Wolfsberger AC
vs
FC Salzburg
Bundesliga
Sky Austria 2 HD
›
15:00
WSG Tirol
vs
SV Ried
Bundesliga
Sky Austria 3 HD
›
15:00
SCR Altach
vs
SK Austria Klagenfurt
Bundesliga
Sky Austria 4 HD
›
15:00
AS Saint Etienne
vs
OGC Nice
Liga 1
NOVA Sport 2 HD CZ
Match Futbol 2 HD
›
15:30
KS Warta Poznan
vs
Zaglebie Lubin
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
15:30
Pescara Calcio
vs
Viterbo Calcio
Serie C, Grupa B
SKY Sport 253 HD
15:30
AC Siena
vs
AC Reggiana
Serie C, Grupa B
SKY Sport 254 HD
16:00
Lillestrom SK
vs
Tromso IL
Eliteserien
Eurosport Norge HD
›
16:00
FC Spartak Moscow
vs
FC Ufa
Premier League
Match TV HD
›
16:00
Adana Demirspor
vs
Gazisehir Gaziantep FK
Super Lig
Bein Sports HD 1 TR
›
16:00
Inter Milan
vs
Atalanta Bergamasca
Seria A
Sport2 HU
beIN Sports 1 HD France
Sport TV3 HD
C More MAX HD FI
M.LCAMPEONES ES
Paramount+
Digi Sport 2 RO
BT Sport 2
Match Futbol 1 HD
Sportkanalen HD
›
16:00
Genclerbirligi SK
vs
Boluspor
Liga 1 TFF
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:15
SD Amorebieta
vs
SD Eibar
LaLiga 2
M. LaLiga 1
M. LaLiga HD
›
16:15
Las Palmas UD
vs
SD Ponferradina
LaLiga 2
M. LaLiga HD
#Vamos ES
M. LaLiga 3
›
16:30
Brentford FC
vs
Liverpool FC
Premier League
Spiler 1 TV
DAZN 1 HD ES
Sky Sport HD 1 (D)
CANAL+ SPORT FR
RMC Sport 1 HD
Sport TV2 HD
Sky Sports Main Event HD
NBCSN (DirecTV SAT (DVB-S))
V Sport Premium HD
Sky Sport Football IT HD
›
16:30
Rukh Vinnyky
vs
FC Dynamo Kiev
Premier League
Football 1 HD UA
›
16:30
Borussia M'gladbach
vs
Borussia Dortmund
Bundesliga
Bein Sports HD 2 TR
novasports1 HD
beIN Sports 2 HD France
Sky Bundesliga HD 1
Sky Sports Football HD
ESPN+
V Sport Football HD SE
Digi Sport 4 RO
Match Futbol 3 HD
Sky Sport Uno HD
›
16:30
Sevilla FC
vs
Espanyol Barcelona
LaLiga
M. LaLiga HD
M. LaLiga
Spiler 2 TV
beIN SPORT Max 4 HD
C More Sport 2 HD FI
ESPN+
Digi Sport 3 RO
›
16:30
Cosenza Calcio
vs
FC Crotone
Seria B
Sky Sport Calcio HD
›
16:45
Ajax Amsterdam
vs
FC Groningen
Eredivisie
ESPN 2 HD NL
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Football 2 HD UA
Sport TV5 HD
novasports4 HD
V Sport Extra HD
›
16:45
Vitesse Arnhem
vs
Fortuna Sittard
Eredivisie
ESPN 1 HD NL
›
17:00
Racing Strasbourg
vs
OSC Lille
Liga 1
Bein Sports HD 3 TR
NOVA Sport 2 HD CZ
novasports2 HD
›
17:00
Vitoria Guimaraes
vs
Benfica Lisbona
Liga Portugal
RMC Sport 2 HD
Sport TV1 HD
Match Futbol 2 HD
›
17:30
Fehervar FC
vs
Puskas Akademia FC
NB I
M4 Sport HD
›
18:00
KP Legia Varsovia
vs
KS Rakow Czestochowa
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
Încarcă mai mult
×
Close