Ho R / Sun F
SET1: 6 - 7 | SET2: 6 - 4 | SET3: 8 - 10 | FT: 1 - 2 |
Ochi M / Shimizu Y
Nu există ponturi pentru acest meci
Poți fi primul care adaugă unul. Este gratuit, durează câteva secunde și îți dă oferă posibilitatea de a participa la concursul nostru lunar cu premii.
01.06.2024
08:00 Trungelliti, Marco Barrios Vera, Marcelo Tomas 7 ponturi 08:00 Andreev, Adrian Fatic, Nerman 3 ponturi 09:00 De Minaur, Alex Struff, Jan-Lennard 17 ponturi 09:00 Granollers M / Zeballos H Erler A / Miedler L 3 ponturi 09:00 Koolhof W / Mektic N Purcell M / Thompson J 4 ponturi 09:00 Added D / Arribage T Balaji N / Reyes-Varela M A 1 ponturi 09:00 Zheng, Qinwen Avanesyan, Elina 9 ponturi 09:00 Gracheva, Varvara Begu, Irina-Camelia 7 ponturi 09:00 Baptiste H / Parks A Shibahara E / Wang Xin 1 ponturi 09:00 Muhammad A / Sutjiadi A Kalinina A / Yastremska D 1 ponturi 09:00 Kostyuk M / Ruse E Burel C / Paquet C 1 ponturi 09:20 Passaro, Francesco Popko, Dmitry 3 ponturi 09:20 Tseng, Chun Hsin Dellien Velasco, Murkel Alejandro 1 ponturi 10:00 Heliovaara H / Patten H Johnson L / Mansouri S 5 ponturi 10:00 Mertens, Elise Rybakina, Elena 10 ponturi 10:00 Frech M / Tomova V Kenin S / Mattek-Sands B 3 ponturi 10:15 Escobar G / Nedovyesov A Ram R / Salisbury J 4 ponturi 10:15 Kato M / Kichenok N Lumsden M / Wang Yaf 2 ponturi 10:15 Carle M L / Parry D Bouzkova M / Sorribes Tormo S 2 ponturi 10:20 Tsitsipas P / Tsitsipas S Molchanov D / Smith J-P 7 ponturi 10:20 Gauff C / Siniakova K Danilina A / Xu Y 5 ponturi 10:20 Fernandez L / Routliffe E GUO H / Jiang X 7 ponturi 10:40 Schnaitter J / Wallner M Manafov V / Niklas-Salminen P 10:40 Begemann A / Kaliyanda Poonacha N Giacomini L / Oradini G 11:15 Badosa Gibert, Paula Sabalenka, Aryna 13 ponturi0
Victorie
0
Egalitate
1
Victorie
14.04.2023 06:30
Ho R / Sun F 1 : 2 Ochi M / Shimizu Y
4
Victorie
0
Egalitate
2
Înfrângere
24.08.2023 08:05
Castelnuovo L / Peliwo F 2 : 0 Ho R / Sun F
23.08.2023 10:50
TE R / Zhou Y 0 : 2 Ho R / Sun F
17.08.2023 06:55
Ho R / Sun F 1 : 2 Sun Q / Tang S
15.08.2023 07:35
Ho R / Sun F 2 : 0 Dong Z / Southcombe M
22.04.2023 05:55
Alcantara F C / Isaro P 0 : 2 Ho R / Sun F
21.04.2023 03:00
Jeong Y / Lee J M 0 : 2 Ho R / Sun F
4
Victorie
0
Egalitate
2
Înfrângere
31.10.2023 06:05
Peliwo F / Weber A 0 : 2 Ochi M / Shimizu Y
14.04.2023 06:30
Ho R / Sun F 1 : 2 Ochi M / Shimizu Y
26.03.2022 15:30
Hsu Y H / Oberleitner N 2 : 0 Ochi M / Shimizu Y
06.03.2022 12:30
Neuchrist M / Wehnelt K 2 : 0 Ochi M / Shimizu Y
05.03.2022 14:00
Svrcina D / Vrbensky M 1 : 2 Ochi M / Shimizu Y
18.05.2021 12:45
Corwin F / Stalder R 0 : 2 Ochi M / Shimizu Y