SV Drochtersen/Assel
HT: 1 - 1 | FT: 1 - 2
FC Phonix Lubeck
SV Drochtersen/Assel să câștige prima repriză
FC Phonix Lubeck va câștiga meciul
FC Phonix Lubeck să câștige, jumătate din miză se returnează la egal
SV Drochtersen/Assel câștigă, 0:0 Handicap
SV Drochtersen/Assel câștigă, 0:0 Handicap
SV Drochtersen/Assel să nu piardă, jumătate din miză se returnează în caz de egal
SV Drochtersen/Assel să nu piardă, jumătate din miză se returnează în caz de egal
3
Victorie
2
Egalitate
1
Victorie
05.11.2023 14:00
SV Drochtersen/Assel 1 : 2 FC Phonix Lubeck
14.05.2023 12:00
FC Phonix Lubeck 2 : 2 SV Drochtersen/Assel
06.11.2022 14:00
SV Drochtersen/Assel 2 : 1 FC Phonix Lubeck
14.11.2021 14:00
SV Drochtersen/Assel 1 : 0 FC Phonix Lubeck
01.09.2021 17:00
FC Phonix Lubeck 0 : 0 SV Drochtersen/Assel
02.10.2020 17:30
SV Drochtersen/Assel 3 : 0 FC Phonix Lubeck
5
Victorie
1
Egalitate
0
Înfrângere
28.03.2024 18:30
SC Weiche Flensburg 08 2 : 2 SV Drochtersen/Assel
24.03.2024 14:00
SV Drochtersen/Assel 2 : 1 Hannover 96 II
17.03.2024 13:00
VfB Oldenburg 1 : 3 SV Drochtersen/Assel
08.03.2024 18:30
SV Drochtersen/Assel 2 : 1 Bremer SV 1906
02.03.2024 13:00
Holstein Kiel II 1 : 3 SV Drochtersen/Assel
25.02.2024 14:00
SC Spelle-Venhaus 1 : 3 SV Drochtersen/Assel
2
Victorie
3
Egalitate
1
Înfrângere
27.03.2024 17:30
FC St. Pauli II 0 : 0 FC Phonix Lubeck
23.03.2024 14:00
SV Meppen 1912 1 : 0 FC Phonix Lubeck
09.03.2024 14:30
FC Kilia Kiel 2 : 2 FC Phonix Lubeck
26.11.2023 13:00
VfB Oldenburg 1 : 1 FC Phonix Lubeck
18.11.2023 13:00
Bremer SV 1906 0 : 5 FC Phonix Lubeck
05.11.2023 14:00
SV Drochtersen/Assel 1 : 2 FC Phonix Lubeck
Echipă | M | Victorie | Egalitate | Înfrângere | PCT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hannover 96 II | 26 | 18 | 3 | 5 | 57 |
2 | FC Phonix Lubeck | 23 | 15 | 4 | 4 | 49 |
3 | SV Meppen 1912 | 26 | 15 | 4 | 7 | 49 |
4 | Holstein Kiel II | 27 | 15 | 3 | 9 | 48 |
5 | SV Drochtersen/Assel | 26 | 12 | 9 | 5 | 45 |
6 | VfB Oldenburg | 25 | 11 | 7 | 7 | 40 |
7 | FC Teutonia Ottensen 1905 | 26 | 11 | 6 | 9 | 39 |
8 | FC St. Pauli II | 26 | 10 | 8 | 8 | 38 |
9 | Hamburg SV II | 22 | 10 | 5 | 7 | 35 |
10 | Blau-Weiss Lohne | 26 | 9 | 7 | 10 | 34 |
11 | TSV Havelse | 23 | 9 | 6 | 8 | 33 |
12 | Eintracht Norderstedt | 25 | 9 | 3 | 13 | 30 |
13 | SC Weiche Flensburg 08 | 24 | 6 | 8 | 10 | 26 |
14 | SSV Jeddeloh II | 24 | 5 | 11 | 8 | 26 |
15 | Bremer SV 1906 | 23 | 5 | 9 | 9 | 24 |
16 | Eimsbutteler TV | 24 | 3 | 6 | 15 | 15 |
17 | FC Kilia Kiel | 25 | 2 | 8 | 15 | 14 |
18 | SC Spelle-Venhaus | 25 | 2 | 5 | 18 | 11 |