Nu există ponturi pentru acest meci
Poți fi primul care adaugă unul. Este gratuit, durează câteva secunde și îți dă oferă posibilitatea de a participa la concursul nostru lunar cu premii.
28.03.2024
20:00 CSD Municipal CSD Coban Imperial 11 ponturi 20:00 Deportivo Garcilaso Comerciantes Unidos 25 ponturi 21:00 Audax Italiano Coquimbo Unido 30 ponturi 21:45 Deportivo Guastatoya Deportivo Coatepeque 7 ponturi 22:00 Kawkab Athletic Club of Marrakech Hassania Union Sport Agadir 9 ponturi 23:00 Deportivo Tachira Metropolitanos FC 7 ponturi 23:00 Tuna Luso PA Clube Do Remo PA 4 ponturi 23:30 O'Higgins Deportes Iquique 16 ponturi29.03.2024
00:35 Palmeiras SP Gremio Novorizontino 16 ponturi 08:45 Adelaide United FC Western United FC 21 ponturi 09:15 Abahani Ltd. Chittagong Bangladesh Police Club 09:15 Sheikh Jamal Sheikh Russel KC 2 ponturi 10:00 Tokyo Kyoto Sanga FC 5 ponturi 11:00 CF Os Belenenses CD Feirense 11:00 FK Slavoj Trebisov FC Petrzalka 1898 12:00 Hertha BSC Berlin II Lokomotive Leipzig 1 ponturi 12:00 FC Pirin Blagoevgrad Etar 1924 Veliko Tarnovo 11 ponturi 12:00 Lunds BK FC Rosengaard 1917 12:15 AL Tadamon Sour Tripoli AC 12:30 Bristol City Leicester City 57 ponturi 12:30 FK Gabala FK Neftchi Baku 4 ponturi 12:30 FC Kuressaare JK Tallinna Kalev 7 ponturi 12:30 Barry Town United FC Penybont 2 ponturi 12:30 Colwyn BAY Aberystwyth Town FC 1 ponturi 12:30 Pontypridd Town Haverfordwest County 2 ponturi1
Victorie
4
Egalitate
1
Victorie
22.10.2023 14:00
Racing FC Union Luxembourg 3 : 3 FC Progres Niederkorn
02.04.2023 14:00
Racing FC Union Luxembourg 1 : 2 FC Progres Niederkorn
16.10.2022 13:00
FC Progres Niederkorn 0 : 0 Racing FC Union Luxembourg
19.03.2022 15:00
Racing FC Union Luxembourg 3 : 3 FC Progres Niederkorn
26.09.2021 14:00
FC Progres Niederkorn 0 : 2 Racing FC Union Luxembourg
30.05.2021 14:00
Racing FC Union Luxembourg 0 : 0 FC Progres Niederkorn
4
Victorie
1
Egalitate
1
Înfrângere
17.03.2024 15:00
FC Una Strassen 0 : 1 FC Progres Niederkorn
10.03.2024 15:00
FC Victoria Rosport 3 : 1 FC Progres Niederkorn
03.03.2024 15:00
FC Progres Niederkorn 2 : 1 Union Titus Petange
25.02.2024 15:00
Swift Hesperange 0 : 0 FC Progres Niederkorn
18.02.2024 15:00
FC Progres Niederkorn 4 : 0 FC Schifflingen 95
11.02.2024 15:00
FC Marisca Mersch 0 : 3 FC Progres Niederkorn
3
Victorie
0
Egalitate
3
Înfrângere
10.03.2024 14:00
FC Schifflingen 95 4 : 1 Racing FC Union Luxembourg
24.02.2024 16:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette 3 : 0 Racing FC Union Luxembourg
11.02.2024 15:00
FC Differdange 03 7 : 0 Racing FC Union Luxembourg
02.12.2023 16:00
FC Mondercange 0 : 4 Racing FC Union Luxembourg
05.11.2023 13:30
FC Wiltz 71 1 : 3 Racing FC Union Luxembourg
29.10.2023 15:00
AS Luxemburg Porto 0 : 3 Racing FC Union Luxembourg
Echipă | M | Victorie | Egalitate | Înfrângere | PCT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Differdange 03 | 21 | 14 | 7 | 0 | 49 |
2 | Swift Hesperange | 21 | 12 | 6 | 3 | 42 |
3 | F91 Dudelange | 21 | 13 | 3 | 5 | 42 |
4 | FC Progres Niederkorn | 21 | 11 | 6 | 4 | 39 |
5 | AS La Jeunesse D Esch/Alzette | 20 | 9 | 5 | 6 | 32 |
6 | Union Titus Petange | 21 | 8 | 5 | 8 | 29 |
7 | FC Una Strassen | 21 | 6 | 9 | 6 | 27 |
8 | FC Victoria Rosport | 20 | 7 | 5 | 8 | 26 |
9 | Racing FC Union Luxembourg | 21 | 8 | 2 | 11 | 26 |
10 | FC Marisca Mersch | 21 | 6 | 5 | 10 | 23 |
11 | US Mondorf-Les-bains | 21 | 6 | 4 | 11 | 22 |
12 | FC Wiltz 71 | 21 | 5 | 7 | 9 | 22 |
13 | Un Kaerjeng 97 | 21 | 6 | 4 | 11 | 22 |
14 | FC Schifflingen 95 | 21 | 5 | 6 | 10 | 21 |
15 | FC Mondercange | 21 | 5 | 6 | 10 | 21 |
16 | CS Fola Esch | 21 | 5 | 2 | 14 | 17 |