Nu există ponturi pentru acest meci
Poți fi primul care adaugă unul. Este gratuit, durează câteva secunde și îți dă oferă posibilitatea de a participa la concursul nostru lunar cu premii.
19.04.2024
17:00 Skra Czestochowa Pogon Siedlce 18:30 KS Polonia Bytom SA KKS 1925 Kalisz20.04.2024
10:30 Olimpia Grudziadz KS Wisla Pulawy 15:30 MKS Sandecja Nowy Sacz KS Hutnik Krakow Ssa21.04.2024
10:00 Lech II Poznan ZKS Stal Stalowa Wola 11:00 Radunia Stezyca GKS Jastrzebie Zdroj 12:00 Zaglebie II Lubin MKS Chojniczanka Chojnice 12:00 MKP Kotwica Kolobrzeg LKS Lodz II22.04.2024
16:15 PKS Olimpia Elblag OKS Stomil Olsztyn0
Victorie
1
Egalitate
2
Victorie
21.10.2023 11:00
OKS Stomil Olsztyn 2 : 1 MKP Kotwica Kolobrzeg
07.11.2022 17:15
OKS Stomil Olsztyn 1 : 0 MKP Kotwica Kolobrzeg
17.07.2022 15:00
MKP Kotwica Kolobrzeg 0 : 0 OKS Stomil Olsztyn
1
Victorie
2
Egalitate
2
Înfrângere
21.04.2024 12:00
MKP Kotwica Kolobrzeg ? : ? LKS Lodz II
14.04.2024 10:00
KS Wisla Pulawy 1 : 3 MKP Kotwica Kolobrzeg
09.04.2024 18:30
MKP Kotwica Kolobrzeg 1 : 2 Zaglebie II Lubin
05.04.2024 18:45
MKP Kotwica Kolobrzeg 2 : 2 Pogon Siedlce
28.03.2024 18:00
GKS Jastrzebie Zdroj 3 : 1 MKP Kotwica Kolobrzeg
17.03.2024 13:00
Radunia Stezyca 1 : 1 MKP Kotwica Kolobrzeg
0
Victorie
2
Egalitate
3
Înfrângere
22.04.2024 16:15
PKS Olimpia Elblag ? : ? OKS Stomil Olsztyn
06.04.2024 16:00
MKS Sandecja Nowy Sacz 0 : 0 OKS Stomil Olsztyn
23.03.2024 13:30
KKS 1925 Kalisz 0 : 0 OKS Stomil Olsztyn
17.03.2024 16:00
MKS Chojniczanka Chojnice 1 : 0 OKS Stomil Olsztyn
13.03.2024 17:00
Pogon Siedlce 1 : 0 OKS Stomil Olsztyn
04.03.2024 15:30
LKS Lodz II 2 : 0 OKS Stomil Olsztyn
Echipă | M | Victorie | Egalitate | Înfrângere | PCT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pogon Siedlce | 28 | 13 | 10 | 5 | 49 |
2 | KKS 1925 Kalisz | 28 | 13 | 8 | 7 | 47 |
3 | MKP Kotwica Kolobrzeg | 28 | 13 | 7 | 8 | 46 |
4 | MKS Chojniczanka Chojnice | 28 | 11 | 9 | 8 | 42 |
5 | LKS Lodz II | 28 | 11 | 7 | 10 | 40 |
6 | KS Polonia Bytom SA | 28 | 10 | 10 | 8 | 40 |
7 | Radunia Stezyca | 28 | 10 | 10 | 8 | 40 |
8 | ZKS Stal Stalowa Wola | 28 | 11 | 7 | 10 | 40 |
9 | Zaglebie II Lubin | 28 | 11 | 6 | 11 | 39 |
10 | KS Hutnik Krakow Ssa | 28 | 10 | 9 | 9 | 39 |
11 | Lech II Poznan | 28 | 10 | 7 | 11 | 37 |
12 | Skra Czestochowa | 28 | 9 | 9 | 10 | 36 |
13 | PKS Olimpia Elblag | 28 | 9 | 7 | 12 | 34 |
14 | KS Wisla Pulawy | 28 | 7 | 12 | 9 | 33 |
15 | GKS Jastrzebie Zdroj | 28 | 8 | 9 | 11 | 33 |
16 | Olimpia Grudziadz | 28 | 7 | 9 | 12 | 30 |
17 | OKS Stomil Olsztyn | 28 | 8 | 5 | 15 | 29 |
18 | MKS Sandecja Nowy Sacz | 28 | 7 | 7 | 14 | 28 |