Neftekhimik Nizhnekamsk
1P: 0 - 1 | 2P: 2 - 0 | 3P: 0 - 1 | FT: 2 - 2 | OT: 2 - 3
Lokomotiv Yaroslavl
Peste 4
Lokomotiv Yaroslavl să câștige, jumătate din miză se returnează la egal
Lokomotiv Yaroslavl va câștiga meciul
Sub 5.5
Sub 6
Lokomotiv Yaroslavl să câștige
Peste 2.5
Peste 3
Lokomotiv Yaroslavl să câștige
Lokomotiv Yaroslavl va înscrie mai mult de 2.5 goluri in meci
1
Victorie
0
Egalitate
5
Victorie
23.02.2024 14:00
Neftekhimik Nizhnekamsk 2 : 3 Lokomotiv Yaroslavl
16.01.2024 16:00
Lokomotiv Yaroslavl 4 : 2 Neftekhimik Nizhnekamsk
24.08.2023 09:00
Lokomotiv Yaroslavl 4 : 2 Neftekhimik Nizhnekamsk
04.12.2022 14:30
Neftekhimik Nizhnekamsk 1 : 4 Lokomotiv Yaroslavl
07.09.2022 16:00
Lokomotiv Yaroslavl 4 : 3 Neftekhimik Nizhnekamsk
21.11.2021 14:00
Neftekhimik Nizhnekamsk 1 : 0 Lokomotiv Yaroslavl
1
Victorie
1
Egalitate
4
Înfrângere
25.02.2024 14:00
HC Sochi 2 : 5 Neftekhimik Nizhnekamsk
23.02.2024 14:00
Neftekhimik Nizhnekamsk 2 : 3 Lokomotiv Yaroslavl
20.02.2024 16:10
HC Dinamo Minsk 2 : 1 Neftekhimik Nizhnekamsk
18.02.2024 14:00
Severstal Cherepovets 3 : 2 Neftekhimik Nizhnekamsk
15.02.2024 12:30
Sibir Novosibirsk 1 : 1 Neftekhimik Nizhnekamsk
13.02.2024 16:30
AK Bars Kazan 3 : 0 Neftekhimik Nizhnekamsk
4
Victorie
0
Egalitate
1
Înfrângere
30.03.2024 10:30
HK Avangard Omsk ? : ? Lokomotiv Yaroslavl
26.03.2024 13:30
HK Avangard Omsk 4 : 2 Lokomotiv Yaroslavl
18.03.2024 13:30
HK Avangard Omsk 0 : 7 Lokomotiv Yaroslavl
16.03.2024 10:30
HK Avangard Omsk 1 : 2 Lokomotiv Yaroslavl
06.03.2024 16:30
CSKA Moscova 1 : 2 Lokomotiv Yaroslavl
04.03.2024 16:30
CSKA Moscova 2 : 3 Lokomotiv Yaroslavl
Echipă | M | Victorie | Egalitate | Înfrângere | PCT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | OHK Dynamo Moscova | 68 | 46 | 0 | 22 | 98 |
2 | SKA Saint Petersburg | 68 | 46 | 0 | 22 | 95 |
3 | Metallurg Magnitogorsk | 68 | 44 | 0 | 24 | 95 |
4 | Lokomotiv Yaroslavl | 68 | 44 | 0 | 24 | 93 |
5 | HK Avangard Omsk | 68 | 43 | 0 | 25 | 92 |
6 | Salavat Yulaev UFA | 68 | 42 | 0 | 26 | 90 |
7 | HC Spartak Moscow | 68 | 40 | 0 | 28 | 88 |
8 | AK Bars Kazan | 68 | 41 | 0 | 27 | 84 |
9 | Avtomobilist Yekaterinburg | 68 | 37 | 0 | 31 | 82 |
10 | Severstal Cherepovets | 68 | 36 | 0 | 32 | 80 |
11 | HC Traktor Chelyabinsk | 68 | 37 | 0 | 31 | 80 |
12 | HC Lada Togliatti | 68 | 32 | 0 | 36 | 78 |
13 | CSKA Moscova | 68 | 34 | 0 | 34 | 76 |
14 | Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 34 | 0 | 34 | 75 |
15 | Amur Khabarovsk | 68 | 29 | 0 | 39 | 71 |
16 | HC Dinamo Minsk | 68 | 32 | 0 | 36 | 69 |
17 | Neftekhimik Nizhnekamsk | 68 | 27 | 0 | 41 | 69 |
18 | Sibir Novosibirsk | 68 | 28 | 0 | 40 | 67 |
19 | Red Star Kunlun | 68 | 25 | 0 | 43 | 56 |
20 | Admiral Vladivostok | 68 | 21 | 0 | 47 | 54 |
21 | HC Sochi | 68 | 23 | 0 | 45 | 53 |
22 | HC Barys Astana | 68 | 21 | 0 | 47 | 50 |
23 | Vityaz Podolsk | 68 | 20 | 0 | 48 | 48 |