Amur Khabarovsk
1P: 1 - 0 | 2P: 1 - 1 | 3P: 2 - 1 | FT: 4 - 2
Neftekhimik Nizhnekamsk
Neftekhimik Nizhnekamsk va câștiga meciul
Meciul se va termina egal
Amur Khabarovsk să câștige meciul
Amur Khabarovsk să câștige meciul
Amur Khabarovsk să câștige meciul
Amur Khabarovsk să câștige meciul
Amur Khabarovsk să câștige meciul
Amur Khabarovsk să câștige meciul
Amur Khabarovsk să câștige
Amur Khabarovsk să câștige
Peste 2.5
Neftekhimik Nizhnekamsk să câștige
Neftekhimik Nizhnekamsk să câștige
2
Victorie
2
Egalitate
2
Victorie
27.12.2023 09:00
Amur Khabarovsk 4 : 2 Neftekhimik Nizhnekamsk
25.12.2023 09:00
Amur Khabarovsk 4 : 1 Neftekhimik Nizhnekamsk
17.11.2023 16:00
Neftekhimik Nizhnekamsk 4 : 0 Amur Khabarovsk
27.09.2023 16:00
Neftekhimik Nizhnekamsk 2 : 2 Amur Khabarovsk
25.01.2023 16:30
Neftekhimik Nizhnekamsk 1 : 1 Amur Khabarovsk
11.01.2023 16:00
Neftekhimik Nizhnekamsk 1 : 0 Amur Khabarovsk
2
Victorie
0
Egalitate
4
Înfrângere
11.03.2024 09:00
Amur Khabarovsk 2 : 3 Metallurg Magnitogorsk
09.03.2024 11:30
Metallurg Magnitogorsk 3 : 1 Amur Khabarovsk
07.03.2024 09:00
Amur Khabarovsk 5 : 2 Metallurg Magnitogorsk
05.03.2024 09:00
Amur Khabarovsk 2 : 3 Metallurg Magnitogorsk
03.03.2024 11:30
Metallurg Magnitogorsk 2 : 3 Amur Khabarovsk
01.03.2024 14:00
Metallurg Magnitogorsk 2 : 1 Amur Khabarovsk
2
Victorie
1
Egalitate
3
Înfrângere
25.02.2024 14:00
HC Sochi 2 : 5 Neftekhimik Nizhnekamsk
20.02.2024 16:10
HC Dinamo Minsk 2 : 1 Neftekhimik Nizhnekamsk
18.02.2024 14:00
Severstal Cherepovets 3 : 2 Neftekhimik Nizhnekamsk
15.02.2024 12:30
Sibir Novosibirsk 1 : 1 Neftekhimik Nizhnekamsk
13.02.2024 16:30
AK Bars Kazan 3 : 0 Neftekhimik Nizhnekamsk
11.02.2024 14:00
Torpedo Nizhny Novgorod 3 : 4 Neftekhimik Nizhnekamsk
Echipă | M | Victorie | Egalitate | Înfrângere | PCT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | OHK Dynamo Moscova | 68 | 46 | 0 | 22 | 98 |
2 | SKA Saint Petersburg | 68 | 46 | 0 | 22 | 95 |
3 | Metallurg Magnitogorsk | 68 | 44 | 0 | 24 | 95 |
4 | Lokomotiv Yaroslavl | 68 | 44 | 0 | 24 | 93 |
5 | HK Avangard Omsk | 68 | 43 | 0 | 25 | 92 |
6 | Salavat Yulaev UFA | 68 | 42 | 0 | 26 | 90 |
7 | HC Spartak Moscow | 68 | 40 | 0 | 28 | 88 |
8 | AK Bars Kazan | 68 | 41 | 0 | 27 | 84 |
9 | Avtomobilist Yekaterinburg | 68 | 37 | 0 | 31 | 82 |
10 | Severstal Cherepovets | 68 | 36 | 0 | 32 | 80 |
11 | HC Traktor Chelyabinsk | 68 | 37 | 0 | 31 | 80 |
12 | HC Lada Togliatti | 68 | 32 | 0 | 36 | 78 |
13 | CSKA Moscova | 68 | 34 | 0 | 34 | 76 |
14 | Torpedo Nizhny Novgorod | 68 | 34 | 0 | 34 | 75 |
15 | Amur Khabarovsk | 68 | 29 | 0 | 39 | 71 |
16 | HC Dinamo Minsk | 68 | 32 | 0 | 36 | 69 |
17 | Neftekhimik Nizhnekamsk | 68 | 27 | 0 | 41 | 69 |
18 | Sibir Novosibirsk | 68 | 28 | 0 | 40 | 67 |
19 | Red Star Kunlun | 68 | 25 | 0 | 43 | 56 |
20 | Admiral Vladivostok | 68 | 21 | 0 | 47 | 54 |
21 | HC Sochi | 68 | 23 | 0 | 45 | 53 |
22 | HC Barys Astana | 68 | 21 | 0 | 47 | 50 |
23 | Vityaz Podolsk | 68 | 20 | 0 | 48 | 48 |