Nu există ponturi pentru acest meci
Poți fi primul care adaugă unul. Este gratuit, durează câteva secunde și îți dă oferă posibilitatea de a participa la concursul nostru lunar cu premii.
28.03.2024
21:45 Deportivo Guastatoya Deportivo Coatepeque 8 ponturi 22:00 Kawkab Athletic Club of Marrakech Hassania Union Sport Agadir 10 ponturi 23:00 Deportivo Tachira Metropolitanos FC 10 ponturi 23:00 Tuna Luso PA Clube Do Remo PA 4 ponturi 23:30 O'Higgins Deportes Iquique 18 ponturi29.03.2024
00:35 Palmeiras SP Gremio Novorizontino 17 ponturi 08:45 Adelaide United FC Western United FC 21 ponturi 09:15 Abahani Ltd. Chittagong Bangladesh Police Club 1 ponturi 09:15 Sheikh Jamal Sheikh Russel KC 2 ponturi 10:00 Tokyo Kyoto Sanga FC 7 ponturi 11:00 CF Os Belenenses CD Feirense 11:00 FK Slavoj Trebisov FC Petrzalka 1898 12:00 Hertha BSC Berlin II Lokomotive Leipzig 2 ponturi 12:00 FC Pirin Blagoevgrad Etar 1924 Veliko Tarnovo 11 ponturi 12:00 Lunds BK FC Rosengaard 1917 12:15 AL Tadamon Sour Tripoli AC 12:30 Bristol City Leicester City 59 ponturi 12:30 FK Gabala FK Neftchi Baku 4 ponturi 12:30 FC Kuressaare JK Tallinna Kalev 7 ponturi 12:30 Barry Town United FC Penybont 2 ponturi 12:30 Colwyn BAY Aberystwyth Town FC 1 ponturi 12:30 Pontypridd Town Haverfordwest County 2 ponturi 13:00 Millwall FC West Bromwich Albion 27 ponturi 13:00 FK Cukaricki FK Novi Pazar 13:00 Kitara FC BUL FC4
Victorie
0
Egalitate
0
Victorie
10.06.2023 03:00
Auckland United FC 4 : 0 Hamilton Wanderers AFC
01.04.2023 02:00
Hamilton Wanderers AFC 0 : 1 Auckland United FC
23.07.2022 03:00
Hamilton Wanderers AFC 3 : 5 Auckland United FC
23.04.2022 03:00
Auckland United FC 2 : 1 Hamilton Wanderers AFC
0
Victorie
2
Egalitate
4
Înfrângere
22.03.2024 06:15
Auckland United FC 0 : 3 Auckland City
18.11.2023 01:00
Auckland United FC 3 : 3 Napier City Rovers
12.11.2023 02:00
Manurewa AFC 0 : 0 Auckland United FC
05.11.2023 02:00
Auckland United FC 3 : 4 Wellington Phoenix Academy FC
29.10.2023 01:00
Auckland City 3 : 2 Auckland United FC
21.10.2023 02:00
Auckland United FC 1 : 3 Wellington Olympic
0
Victorie
2
Egalitate
4
Înfrângere
23.03.2024 02:00
West Coast Rangers FC 2 : 2 Hamilton Wanderers AFC
02.09.2023 03:00
Birkenhead United AFC 4 : 4 Hamilton Wanderers AFC
19.08.2023 03:00
Auckland City 2 : 0 Hamilton Wanderers AFC
05.08.2023 03:00
Manurewa AFC 4 : 1 Hamilton Wanderers AFC
01.07.2023 03:00
Eastern Suburbs AFC 6 : 1 Hamilton Wanderers AFC
10.06.2023 03:00
Auckland United FC 4 : 0 Hamilton Wanderers AFC
Echipă | M | Victorie | Egalitate | Înfrângere | PCT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tauranga City AFC | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
2 | Auckland City | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
2 | Manurewa AFC | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
4 | Western Springs AFC | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
5 | Bay Olympic | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
6 | West Coast Rangers FC | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
6 | Hamilton Wanderers AFC | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
8 | Birkenhead United AFC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
9 | Eastern Suburbs AFC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
10 | Auckland United FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
10 | East Coast Bays | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
12 | Melville United AFC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |