Nu există ponturi pentru acest meci
Poți fi primul care adaugă unul. Este gratuit, durează câteva secunde și îți dă oferă posibilitatea de a participa la concursul nostru lunar cu premii.
28.03.2024
18:00 GKS Jastrzebie Zdroj MKP Kotwica Kolobrzeg 22 ponturi 18:00 Emirates Club Baniyas SC 19 ponturi 18:00 Al-Nasr Dubai SC Hatta 35 ponturi 18:00 FSV Luckenwalde BFC Dynamo 15 ponturi 18:00 FC Rot-Weiss Erfurt Greifswalder FC 20 ponturi 18:00 FSV Frankfurt 1899 TuS Koblenz 1911 16 ponturi 18:00 FC-Astoria Walldorf FC 08 Homburg-Saar 14 ponturi 18:00 Bodens BK Gottne IF 10 ponturi 18:00 Landvetter IS Vastra Frolunda IF 12 ponturi 18:00 FC Bayern Munich II 1. FC Schweinfurt 05 19 ponturi 18:00 Husqvarna FF Qviding Fif 8 ponturi 18:15 Vanersborgs IF IFK Skovde FK 3 ponturi 18:30 ZKS Stal Stalowa Wola MKS Sandecja Nowy Sacz 19 ponturi 18:30 RW Oberhausen 1. FC Duren 9 ponturi 18:30 SC Weiche Flensburg 08 SV Drochtersen/Assel 16 ponturi 18:30 SC Spelle-Venhaus Eintracht Norderstedt 15 ponturi 19:30 Moghayer AL Sarhan AL Aqaba 8 ponturi 20:00 CSD Municipal CSD Coban Imperial 4 ponturi 20:00 Deportivo Garcilaso Comerciantes Unidos 14 ponturi 21:00 Audax Italiano Coquimbo Unido 22 ponturi 21:45 Deportivo Guastatoya Deportivo Coatepeque 4 ponturi 22:00 Kawkab Athletic Club of Marrakech Hassania Union Sport Agadir 6 ponturi 23:00 Deportivo Tachira Metropolitanos FC 7 ponturi 23:00 Tuna Luso PA Clube Do Remo PA 3 ponturi 23:30 O'Higgins Deportes Iquique 15 ponturi4
Victorie
1
Egalitate
1
Victorie
26.11.2023 12:00
GFK Tikvesh 1930 1 : 0 FK Akademija Pandev
08.11.2023 12:00
GFK Tikvesh 1930 1 : 1 FK Akademija Pandev
24.08.2023 14:30
FK Akademija Pandev 2 : 0 GFK Tikvesh 1930
07.05.2023 15:00
FK Akademija Pandev 1 : 4 GFK Tikvesh 1930
11.12.2022 12:00
FK Akademija Pandev 0 : 2 GFK Tikvesh 1930
11.09.2022 14:00
GFK Tikvesh 1930 2 : 1 FK Akademija Pandev
3
Victorie
1
Egalitate
2
Înfrângere
16.03.2024 14:00
Gjorce Petrov 1 : 0 GFK Tikvesh 1930
10.03.2024 13:00
GFK Tikvesh 1930 2 : 1 FK Bregalnica Stip
06.03.2024 13:00
GFK Tikvesh 1930 1 : 0 FK Sileks Kratovo
03.03.2024 13:00
FK Shkupi 0 : 0 GFK Tikvesh 1930
25.02.2024 13:00
GFK Tikvesh 1930 2 : 0 Rabotnicki Skopje
18.02.2024 13:00
FK Bregalnica Stip 2 : 1 GFK Tikvesh 1930
1
Victorie
0
Egalitate
5
Înfrângere
16.03.2024 14:00
FK Sileks Kratovo 2 : 1 FK Akademija Pandev
10.03.2024 13:00
FC Struga Trim Lum 3 : 1 FK Akademija Pandev
03.03.2024 13:00
KF Gostivar 2 : 0 FK Akademija Pandev
18.02.2024 13:00
FK Sileks Kratovo 0 : 1 FK Akademija Pandev
03.12.2023 12:00
Rabotnicki Skopje 1 : 0 FK Akademija Pandev
26.11.2023 12:00
GFK Tikvesh 1930 1 : 0 FK Akademija Pandev
Echipă | M | Victorie | Egalitate | Înfrângere | PCT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Struga Trim Lum | 24 | 16 | 3 | 5 | 51 |
2 | FK Shkupi | 24 | 13 | 9 | 2 | 48 |
3 | FK Shkendija | 24 | 12 | 9 | 3 | 45 |
4 | FK Sileks Kratovo | 24 | 9 | 8 | 7 | 35 |
5 | GFK Tikvesh 1930 | 24 | 9 | 5 | 10 | 32 |
6 | KF Gostivar | 24 | 7 | 11 | 6 | 32 |
7 | Rabotnicki Skopje | 24 | 8 | 3 | 13 | 27 |
8 | FK Akademija Pandev | 24 | 7 | 6 | 11 | 27 |
9 | Voska Sport | 24 | 6 | 9 | 9 | 27 |
10 | FK Vardar Skopje | 24 | 7 | 5 | 12 | 26 |
11 | FK Bregalnica Stip | 24 | 5 | 7 | 12 | 22 |
12 | Gjorce Petrov | 24 | 6 | 3 | 15 | 21 |