FK Akademija Pandev
HT: 0 - 0 | FT: 0 - 0
FK Shkendija
Nu există ponturi pentru acest meci
Poți fi primul care adaugă unul. Este gratuit, durează câteva secunde și îți dă oferă posibilitatea de a participa la concursul nostru lunar cu premii.
28.03.2024
14:00 Thisted FC Brabrand IF 20 ponturi 14:00 AB Gladsaxe Nykoebing FC 20 ponturi 14:00 Povazska Bystrica FK Humenne 20 ponturi 14:00 PFK Dinamo Samarqand PFK Metallurg Bekabad 10 ponturi 14:30 Aizawl FC Churchill Brothers SC 24 ponturi 15:00 Skelleftea FF IFK Ostersund 11 ponturi 15:00 UMS de Loum Apejes de Mfou 2 ponturi 16:00 KS Wisla Pulawy PKS Olimpia Elblag 23 ponturi 16:00 Kiruna FF Bergnasets AIK 7 ponturi 16:00 Ethiopia Bunna SC Fasil Kenema 11 ponturi 16:30 Guediawaye FC Stade de Mbour 11 ponturi 16:30 AS Dakar Sacre Coeur Teungueth 7 ponturi 16:30 US Goree Casa Sport 7 ponturi 18:00 GKS Jastrzebie Zdroj MKP Kotwica Kolobrzeg 14 ponturi 18:00 Emirates Club Baniyas SC 12 ponturi 18:00 Al-Nasr Dubai SC Hatta 25 ponturi 18:00 FSV Luckenwalde BFC Dynamo 12 ponturi 18:00 FC Rot-Weiss Erfurt Greifswalder FC 15 ponturi 18:00 FSV Frankfurt 1899 TuS Koblenz 1911 13 ponturi 18:00 FC-Astoria Walldorf FC 08 Homburg-Saar 13 ponturi 18:00 Bodens BK Gottne IF 8 ponturi 18:00 Landvetter IS Vastra Frolunda IF 11 ponturi 18:00 FC Bayern Munich II 1. FC Schweinfurt 05 15 ponturi 18:00 Husqvarna FF Qviding Fif 7 ponturi 18:15 Vanersborgs IF IFK Skovde FK1
Victorie
3
Egalitate
2
Victorie
06.03.2024 13:00
FK Akademija Pandev 0 : 0 FK Shkendija
22.10.2023 12:00
FK Shkendija 1 : 1 FK Akademija Pandev
12.03.2023 13:00
FK Shkendija 2 : 1 FK Akademija Pandev
06.11.2022 12:00
FK Shkendija 1 : 1 FK Akademija Pandev
21.08.2022 15:00
FK Akademija Pandev 0 : 1 FK Shkendija
04.05.2022 15:00
FK Akademija Pandev 4 : 2 FK Shkendija
2
Victorie
1
Egalitate
3
Înfrângere
16.03.2024 14:00
FK Sileks Kratovo 2 : 1 FK Akademija Pandev
10.03.2024 13:00
FC Struga Trim Lum 3 : 1 FK Akademija Pandev
06.03.2024 13:00
FK Akademija Pandev 0 : 0 FK Shkendija
03.03.2024 13:00
KF Gostivar 2 : 0 FK Akademija Pandev
25.02.2024 13:00
FK Akademija Pandev 3 : 0 Gjorce Petrov
18.02.2024 13:00
FK Sileks Kratovo 0 : 1 FK Akademija Pandev
2
Victorie
3
Egalitate
1
Înfrângere
16.03.2024 14:00
FK Vardar Skopje 1 : 1 FK Shkendija
06.03.2024 13:00
FK Akademija Pandev 0 : 0 FK Shkendija
18.02.2024 13:00
Gjorce Petrov 0 : 1 FK Shkendija
05.02.2024 13:00
FK Liepaja 0 : 1 FK Shkendija
03.12.2023 12:00
FK Shkupi 1 : 0 FK Shkendija
25.11.2023 12:00
FK Bregalnica Stip 2 : 2 FK Shkendija
Echipă | M | Victorie | Egalitate | Înfrângere | PCT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Struga Trim Lum | 24 | 16 | 3 | 5 | 51 |
2 | FK Shkupi | 24 | 13 | 9 | 2 | 48 |
3 | FK Shkendija | 24 | 12 | 9 | 3 | 45 |
4 | FK Sileks Kratovo | 24 | 9 | 8 | 7 | 35 |
5 | GFK Tikvesh 1930 | 24 | 9 | 5 | 10 | 32 |
6 | KF Gostivar | 24 | 7 | 11 | 6 | 32 |
7 | Rabotnicki Skopje | 24 | 8 | 3 | 13 | 27 |
8 | FK Akademija Pandev | 24 | 7 | 6 | 11 | 27 |
9 | Voska Sport | 24 | 6 | 9 | 9 | 27 |
10 | FK Vardar Skopje | 24 | 7 | 5 | 12 | 26 |
11 | FK Bregalnica Stip | 24 | 5 | 7 | 12 | 22 |
12 | Gjorce Petrov | 24 | 6 | 3 | 15 | 21 |