Nu există ponturi pentru acest meci
Poți fi primul care adaugă unul. Este gratuit, durează câteva secunde și îți dă oferă posibilitatea de a participa la concursul nostru lunar cu premii.
25.04.2024
22:30 Boyaca Patriotas Atletico Bucaramanga 9 ponturi 23:15 CD Motagua CD Real Sociedad 5 ponturi26.04.2024
00:00 Always Ready Universidad Cesar Vallejo 17 ponturi 00:00 Fortaleza CE Boca Juniors 17 ponturi 00:00 Palestino Millonarios FC 18 ponturi 00:00 Barcelona Guayaquil Sao Paulo SP 19 ponturi 00:00 Deportes Quindio Envigado FC 7 ponturi 00:00 Diriangen FC CD Walter Ferretti 1 ponturi 00:00 CD Malacateco CSD Municipal 3 ponturi 01:00 CD Once Caldas Fortaleza FC 6 ponturi 01:30 CD Aguila Santa Tecla FC 6 ponturi 01:30 CD Victoria CD Marathon 2 ponturi 02:00 Independiente Medellin Defensa y Justicia 7 ponturi 02:00 Delfin SC Internacional RS 8 ponturi 08:00 Persis Solo Persita Tangerang 5 ponturi 09:45 Brisbane Roar FC Adelaide United FC 8 ponturi 09:45 Sheikh Russel KC Abahani Limited Dhaka 2 ponturi 11:35 Changchun Yatai Meizhou Hakka FC 5 ponturi 13:00 Racing Beirut Nejmeh SC 14:05 Al-Nasr Dubai SC Ittihad Kalba 2 ponturi 14:05 Baniyas SC Hatta 3 ponturi 15:00 Dhamk AL Taawoun 2 ponturi 15:00 NK Hrvatski Dragovoljac NK Jadran Luka Ploce 15:00 Kustosija NK Karlovac 15:00 FC Inter Turku EIF 4 ponturi2
Victorie
3
Egalitate
1
Victorie
06.03.2024 13:00
FK Akademija Pandev 0 : 0 FK Shkendija
22.10.2023 12:00
FK Shkendija 1 : 1 FK Akademija Pandev
12.03.2023 13:00
FK Shkendija 2 : 1 FK Akademija Pandev
06.11.2022 12:00
FK Shkendija 1 : 1 FK Akademija Pandev
21.08.2022 15:00
FK Akademija Pandev 0 : 1 FK Shkendija
04.05.2022 15:00
FK Akademija Pandev 4 : 2 FK Shkendija
2
Victorie
3
Egalitate
1
Înfrângere
21.04.2024 14:00
GFK Tikvesh 1930 2 : 1 FK Shkendija
14.04.2024 13:00
FK Shkendija 6 : 1 FK Sileks Kratovo
07.04.2024 13:00
Gjorce Petrov 1 : 1 FK Shkendija
31.03.2024 13:00
FK Shkendija 4 : 1 FK Bregalnica Stip
16.03.2024 14:00
FK Vardar Skopje 1 : 1 FK Shkendija
10.03.2024 13:00
FK Shkendija 0 : 0 Voska Sport
1
Victorie
1
Egalitate
4
Înfrângere
21.04.2024 14:00
KF Gostivar 1 : 1 FK Akademija Pandev
07.04.2024 13:00
GFK Tikvesh 1930 3 : 1 FK Akademija Pandev
16.03.2024 14:00
FK Sileks Kratovo 2 : 1 FK Akademija Pandev
10.03.2024 13:00
FC Struga Trim Lum 3 : 1 FK Akademija Pandev
03.03.2024 13:00
KF Gostivar 2 : 0 FK Akademija Pandev
18.02.2024 13:00
FK Sileks Kratovo 0 : 1 FK Akademija Pandev
Echipă | M | Victorie | Egalitate | Înfrângere | PCT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Struga Trim Lum | 28 | 18 | 4 | 6 | 58 |
2 | FK Shkupi | 28 | 15 | 10 | 3 | 55 |
3 | FK Shkendija | 28 | 14 | 10 | 4 | 52 |
4 | GFK Tikvesh 1930 | 28 | 11 | 6 | 11 | 39 |
5 | FK Sileks Kratovo | 28 | 9 | 11 | 8 | 38 |
6 | KF Gostivar | 28 | 8 | 13 | 7 | 37 |
7 | FK Akademija Pandev | 28 | 9 | 7 | 12 | 34 |
8 | Rabotnicki Skopje | 28 | 10 | 4 | 14 | 34 |
9 | Voska Sport | 28 | 7 | 10 | 11 | 31 |
10 | FK Vardar Skopje | 28 | 8 | 5 | 15 | 29 |
11 | FK Bregalnica Stip | 28 | 6 | 8 | 14 | 26 |
12 | Gjorce Petrov | 28 | 7 | 4 | 17 | 25 |