Nu există ponturi pentru acest meci
Poți fi primul care adaugă unul. Este gratuit, durează câteva secunde și îți dă oferă posibilitatea de a participa la concursul nostru lunar cu premii.
28.03.2024
12:00 BK Fremad Amager Middelfart 18 ponturi 12:00 HIK Hellerup FA 2000 11 ponturi 13:00 Aarhus Fremad Skive IK 11 ponturi 13:00 Esbjerg FB FC Roskilde 10 ponturi 13:00 Maroons FC Express FC 8 ponturi 13:30 Persib Bandung Bhayangkara FC 13 ponturi 14:00 Thisted FC Brabrand IF 14 ponturi 14:00 AB Gladsaxe Nykoebing FC 11 ponturi 14:00 Povazska Bystrica FK Humenne 14 ponturi 14:00 PFK Dinamo Samarqand PFK Metallurg Bekabad 9 ponturi 14:30 Aizawl FC Churchill Brothers SC 13 ponturi 15:00 Skelleftea FF IFK Ostersund 6 ponturi 16:00 KS Wisla Pulawy PKS Olimpia Elblag 17 ponturi 16:00 Kiruna FF Bergnasets AIK 6 ponturi 16:00 Ethiopia Bunna SC Fasil Kenema 6 ponturi 16:30 Guediawaye FC Stade de Mbour 9 ponturi 16:30 AS Dakar Sacre Coeur Teungueth 2 ponturi 16:30 US Goree Casa Sport 5 ponturi 18:00 GKS Jastrzebie Zdroj MKP Kotwica Kolobrzeg 8 ponturi 18:00 Emirates Club Baniyas SC 9 ponturi 18:00 Al-Nasr Dubai SC Hatta 16 ponturi 18:00 FSV Luckenwalde BFC Dynamo 8 ponturi 18:00 FC Rot-Weiss Erfurt Greifswalder FC 9 ponturi 18:00 FSV Frankfurt 1899 TuS Koblenz 1911 9 ponturi 18:00 FC-Astoria Walldorf FC 08 Homburg-Saar 8 ponturi4
Victorie
1
Egalitate
0
Victorie
06.12.2023 12:00
FC Struga Trim Lum 1 : 0 Voska Sport
25.10.2023 12:00
Voska Sport 0 : 0 FC Struga Trim Lum
27.09.2023 13:00
Voska Sport 0 : 1 FC Struga Trim Lum
11.02.2023 11:00
Voska Sport 0 : 2 FC Struga Trim Lum
31.07.2022 15:30
Voska Sport 1 : 3 FC Struga Trim Lum
3
Victorie
3
Egalitate
0
Înfrângere
17.03.2024 14:00
Rabotnicki Skopje 1 : 2 FC Struga Trim Lum
10.03.2024 13:00
FC Struga Trim Lum 3 : 1 FK Akademija Pandev
06.03.2024 13:00
FC Struga Trim Lum 2 : 1 Gjorce Petrov
03.03.2024 13:00
FK Sileks Kratovo 0 : 0 FC Struga Trim Lum
24.02.2024 13:00
FC Struga Trim Lum 2 : 2 FK Shkupi
18.02.2024 13:00
Rabotnicki Skopje 0 : 0 FC Struga Trim Lum
2
Victorie
2
Egalitate
2
Înfrângere
10.03.2024 13:00
FK Shkendija 0 : 0 Voska Sport
03.03.2024 13:00
Gjorce Petrov 1 : 2 Voska Sport
18.02.2024 13:00
FK Shkupi 3 : 0 Voska Sport
06.12.2023 12:00
FC Struga Trim Lum 1 : 0 Voska Sport
03.12.2023 12:00
FK Bregalnica Stip 2 : 2 Voska Sport
11.11.2023 12:00
FK Vardar Skopje 1 : 2 Voska Sport
Echipă | M | Victorie | Egalitate | Înfrângere | PCT | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Struga Trim Lum | 24 | 16 | 3 | 5 | 51 |
2 | FK Shkupi | 24 | 13 | 9 | 2 | 48 |
3 | FK Shkendija | 24 | 12 | 9 | 3 | 45 |
4 | FK Sileks Kratovo | 24 | 9 | 8 | 7 | 35 |
5 | GFK Tikvesh 1930 | 24 | 9 | 5 | 10 | 32 |
6 | KF Gostivar | 24 | 7 | 11 | 6 | 32 |
7 | Rabotnicki Skopje | 24 | 8 | 3 | 13 | 27 |
8 | FK Akademija Pandev | 24 | 7 | 6 | 11 | 27 |
9 | Voska Sport | 24 | 6 | 9 | 9 | 27 |
10 | FK Vardar Skopje | 24 | 7 | 5 | 12 | 26 |
11 | FK Bregalnica Stip | 24 | 5 | 7 | 12 | 22 |
12 | Gjorce Petrov | 24 | 6 | 3 | 15 | 21 |