Toggle navigation
Ponturi
Ponturi Fotbal
Ponturi Baschet
Ponturi Tenis
Ponturi Hochei
Ponturi Rugby
Ponturi Baseball
Ponturi Fotbal American
Ponturi Totae
Bilete
Case de Pariuri
Zona Tipsteri
Tipsteri
Competiție De Tipsteri
Stiri de Pariuri
Transmisie
Caută după competiţie sau echipă
+Pont
Conectare
Fotbal
Baschet
Tenis
ProTipster
Fluxuri live
Transmisiuni live din Fotbal pentru azi
Evenimente viitoare
Azi
29 Mar
30 Mar
31 Mar
01 Apr
02 Apr
04.02.2023
01:00
Necaxa
vs
Xolos De Tijuana
Liga MX, Clausura
TUDN
01:05
Atlas FC
vs
FC Juarez
Liga MX, Feminin, Clausura
Fox Deportes
03:05
CA Monarcas Morelia
vs
FC Juarez
Liga MX, Clausura
Azteca America
04:00
Western United FC
vs
Perth Glory
Liga W
BT Sport 2
06:00
Sydney FC
vs
Central Coast Mariners
Liga A
BT Sport 2
›
08:45
Adelaide United FC
vs
Brisbane Roar FC
Liga A
BT Sport 2
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:30
MKE Ankaragucu
vs
Fatih Karagumruk SK
Super Lig
beIN SPORT Max 5 HD FR
Bein Sports HD 2 TR
›
10:30
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
vs
Tuzlaspor
Liga 1 TFF
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
10:30
Bandirmaspor
vs
Denizlispor
Liga 1 TFF
TRT AVAZ HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
11:00
UD Oliveirense
vs
Vilafranquense
Liga Segunda
Sport TV1 HD
›
11:30
Leicester City Ladies FC
vs
Manchester City Lfc
Super Liga Feminina FA
Sky Sports Football HD
11:30
Perth Glory FC
vs
Newcastle United Jets
Liga A
BT Sport 2
›
11:45
AE Larissa FC
vs
Anagennisi Karditsas 1904
Super League 2
ERT3 HD
12:00
Jahn Regensburg
vs
DSC Arminia Bielefeld
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 3
›
12:00
Eintracht Braunschweig
vs
1. FC Heidenheim 1846
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 4
Bein Sports HD 4 TR
›
12:00
1. FC Kaiserslautern
vs
Holstein Kiel
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 5
›
12:30
Everton FC
vs
Arsenal FC
Premier League
Sky Sport Uno HD
Sky Sport Football IT HD
Sky Sport Premier League HD
Digi Sport 2 RO
Bein Sports HD 3 TR
Spiler 1 TV
Universo
›
12:30
Norwich City
vs
Burnley FC
Campionat
beIN SPORT Max 9 HD FR
V Sport Football HD SE
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
MATCH4
›
12:30
AFC Hermannstadt
vs
FC Arges Pitesti
Liga I
Digi Sport 1 RO
12:45
EA Guingamp
vs
Stade De Reims
Divizia 1 Feminina
MultiSports 4 HD FR
12:45
Paris FC
vs
Dijon Fco
Divizia 1 Feminina
MultiSports 2 HD FR
12:45
R. Aveyron
vs
Ol. Lyon
Divizia 1 Feminina
MultiSports 1 HD FR
12:45
Soyaux Asj
vs
FC Fleury 91
Divizia 1 Feminina
MultiSports 3 HD FR
13:00
Espanyol Barcelona
vs
CA Osasuna
LaLiga
novasports1 HD
DAZN LaLiga
C More Live HD
Digi Sport 4 RO
Spiler 2 TV
›
13:00
SG Dynamo Dresden
vs
Hallescher FC
Liga 3
MDR S-ANHALT HD
13:00
1. FC Saarbrücken
vs
SV 07 Elversberg
Liga 3
SR Fernsehen HD
13:00
Sivasspor
vs
Besiktas
Super Lig
Sport TV4 HD
beIN SPORT Max 8 HD FR
Sport2 CZ
Bein Sports HD 1 TR
›
13:00
SC Freiburg
vs
VfL Wolfsburg
Bundesliga Feminin
SWR Fernsehen BW HD
13:00
Boluspor
vs
Pendikspor
Liga 1 TFF
Bein Sports HD 2 TR
TRT SPOR HD
›
13:00
AS Cittadella
vs
Ascoli Calcio 1898
Seria B
SKY Sport 256 HD
›
13:00
Spal 2013
vs
SSC Bari
Seria B
SKY Sport 252 HD
›
13:00
Perugia Calcio
vs
Brescia Calcio
Seria B
SKY Sport 254 HD
›
13:00
SC Pisa
vs
FC Sudtirol
Seria B
SKY Sport 253 HD
›
13:00
Cosenza Calcio
vs
Ternana Calcio
Seria B
SKY Sport 255 HD
›
13:00
Benevento Calcio
vs
Venezia
Seria B
SKY Sport 251 HD
›
13:00
Al Tai
vs
AL Ittihad
Liga Prof. Arabia Saudita
Sport TV5 HD
›
13:30
Paksi FC
vs
Kecskemeti TE
NB I
M4 Sport HD
›
13:30
Juventus FC Women
vs
Ac Milan
Serie A, Feminin
La7
14:00
KS Rakow Czestochowa
vs
GKS Piast Gliwice
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
14:00
AS Saint Etienne
vs
Annecy FC
Liga 2
beIN Sports 1 HD FR
Bein Sports HD 4 TR
›
14:00
US Cremonese
vs
US Lecce
Seria A
Sport TV2 HD
beIN SPORT Max10 HD FR
Sport2 HU
Paramount+
›
14:00
Moreirense FC
vs
Academico De Viseu FC
Liga Segunda
Sport TV+
›
14:30
Borussia Dortmund
vs
SC Freiburg
Bundesliga
novasports3 HD
Arena4
beIN Sports 2 HD FR
Sky Bundesliga HD 2
Digi Sport 3 RO
#Vamos ES
Bein Sports MAX HD 1 TR
ESPN+
›
14:30
FC Union Berlin
vs
1. Fsv Mainz 05
Bundesliga
ESPN+
novasports6 HD
beIN SPORT Max 6 HD FR
Sky Bundesliga HD 5
›
14:30
1. FC Cologne
vs
RB Leipzig
Bundesliga
ESPN+
beIN SPORT Max 4 HD FR
Sky Bundesliga HD 3
M+ LCAMPEONES ES
›
14:30
Eintracht Frankfurt
vs
Hertha BSC
Bundesliga
ESPN+
beIN SPORT Max 5 HD FR
Sky Bundesliga HD 4
M+ LCAMPEON 2 ES
›
14:30
VfL Bochum
vs
1899 Hoffenheim
Bundesliga
ESPN+
beIN SPORT Max 9 HD FR
Sky Bundesliga HD 6
›
14:30
Wydad Casablanca
vs
AL Hilal Riyadh
CM a cluburilor FIFA
NOVA Sport 2 HD CZ
Sport TV6 HD
Fox Sports 2
›
15:00
Aston Villa
vs
Leicester City
Premier League
Universo
novasports4 HD
MultiSports 4 HD FR
V Sport Football HD SE
›
15:00
Brentford FC
vs
Southampton FC
Premier League
Peacock Premium
Novasports Start HD
MultiSports 5 HD FR
V Sport 1 HD
›
15:00
Brighton & Hove Albion FC
vs
Bournemouth AFC
Premier League
Peacock Premium
novasports5 HD
MultiSports 6 HD FR
›
15:00
Wolverhampton Wanderers
vs
Liverpool FC
Premier League
Peacock Premium
Sky Sport Uno HD
Digi Sport 2 RO
MultiSports 1 HD FR
V Sport Extra HD
Sky Sport Premier League HD
MATCH4
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
15:00
Middlesbrough FC
vs
Blackpool FC
Campionat
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
15:00
Valadares Gaia FC
vs
Sporting CP
Campionatul Național, Feminin
Sport TV4 HD
15:00
Manchester United
vs
Crystal Palace
Premier League
Spiler 1 TV
Peacock Premium
novasports2 HD
Sky Sport Football IT HD
Digi Sport 1 RO
Sky Sport HD 7 (D)
V Sport Premium HD
Bein Sports HD 3 TR
C More Sport 2 HD FI
›
15:15
Elche CF
vs
Villarreal CF
LaLiga
Spiler 2 TV
M+ LaLiga
ESPN Deportes
novasports1 HD
beIN SPORT Max 8 HD FR
C More Live HD
›
15:15
SD Huesca
vs
CD Mirandes
LaLiga 2
M+ LaLiga 2
›
15:15
CD Leganes
vs
Sporting Gijon
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
15:15
Como Calcio
vs
Frosinone Calcio
Seria B
SKY Sport 251 HD
›
15:30
CD Santa Clara
vs
Boavista Fc
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
16:00
Paris St Germain
vs
Toulouse FC
Liga 1
Digi Sport 3 RO
Amazon Prime FR
Bein Sports HD 4 TR
›
16:00
Budapesta Honved FC
vs
Kisvarda FC
NB I
M4 Sport HD
›
16:00
Antalyaspor
vs
Gazisehir Gaziantep FK
Super Lig
Bein Sports HD 1 TR
›
16:00
Caykur Rizespor
vs
Malatya Bld Spor
Liga 1 TFF
Bein Sports HD 2 TR
TRT SPOR HD
›
16:30
Gornik Zabrze
vs
KS Lechia Gdansk
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
17:00
AS Roma
vs
FC Empoli
Seria A
C More MAX HD FI
Paramount+
Sport TV2 HD
beIN Sports 1 HD FR
BT Sport 2
Digi Sport 4 RO
M+ LCAMPEONES ES
›
17:00
Wiener SC Axa
vs
SV Ried
Cupa OFB
ORF Sport+ HD
›
17:00
Seattle Sounders
vs
AL Ahly Cairo
CM a cluburilor FIFA
Fox Sports 2
Sport TV5 HD
NOVA Sport 2 HD CZ
MultiSports 5 HD FR
›
17:30
Newcastle United
vs
West Ham United
Premier League
Bein Sports HD 3 TR
Spiler 1 TV
Universo
Sky Sport Football IT HD
Sky Sports PL HD
Digi Sport 2 RO
V Sport Premium HD
Sky Sport Premier League HD
›
17:30
Borussia M'gladbach
vs
FC Schalke 04
Bundesliga
V Sport Football HD SE
Sky Bundesliga HD 1
Bein Sports MAX HD 1 TR
ESPN+
novasports3 HD
Sky Sports Football HD
Sky Sport Uno HD
Arena4
beIN SPORT Max 5 HD FR
›
17:30
Atletico Madrid
vs
FC Getafe
LaLiga
C More Live HD
C More Sport 2 HD FI
Spiler 2 TV
DAZN LaLiga
beIN Sports 2 HD FR
Digi Sport 2 RO
›
17:30
Tenerife CD
vs
Albacete Balompie
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
17:45
FC Volendam
vs
AZ Alkmaar
Eredivisie
ESPN 2 HD NL
›
18:00
Troyes AC
vs
Olympique Lyon
Liga 1
Bein Sports HD 4 TR
Amazon Prime FR
Novasports Start HD
Digi Sport 3 RO
›
18:00
Rapid
vs
FC Voluntari
Liga I
Digi Sport 1 RO
18:00
Benfica Lisbona
vs
Casa Pia Atletico
Liga Portugal
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
RMC Sport 1 HD FR
›
18:30
Fehervar FC
vs
Debrecen VSC
NB I
M4 Sport HD
›
19:00
Zaglebie Lubin
vs
KP Legia Varsovia
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
19:00
FC Utrecht
vs
SC Heerenveen
Eredivisie
ESPN 1 HD NL
›
19:30
Greuther Furth
vs
1. FC Nuremberg
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 2
novasports3 HD
SPORT1 DE
›
19:30
FC St. Gallen 1879
vs
Servette FC
Super Liga
SRF zwei HD
›
19:45
US Sassuolo
vs
Atalanta Bergamasca
Seria A
Digi Sport 2 RO
M+ LCAMPEONES ES
Sport2 HU
C More Sport 2 HD FI
Paramount+
Sport TV2 HD
SKY Sport 251 HD
›
20:00
SBV Excelsior
vs
RKC Waalwijk
Eredivisie
ESPN 2 HD NL
ESPN 4 HD NL
›
20:00
Stade Rennes
vs
OSC Lille
Liga 1
CANAL+ SPORT 360 FR
Digi Sport 3 RO
Bein Sports HD 4 TR
novasports2 HD
Sky Sport Football IT HD
NOVA Sport 2 HD CZ
›
20:00
Real Betis Balompie
vs
Celta de Vigo
LaLiga
Digi Sport 4 RO
C More Live HD
C More MAX HD FI
M+ LaLiga
Spiler 2 TV
ESPN+
beIN Sports 1 HD FR
novasports1 HD
›
20:00
Deportivo Alaves Sad
vs
SD Eibar
LaLiga 2
#Vamos ES
Liga SmartBank
›
20:30
GD Estoril Praia
vs
Vitoria Guimaraes
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
21:30
Palmeiras SP
vs
Santos FC
Paulista, Seria A1
Sport TV3 HD
22:15
CA Belgrano
vs
CA River Plate (ARG)
Primera Division
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV2 HD
›
23:00
Club Leon
vs
CF Pachuca
Liga MX, Clausura
Univision
05.02.2023
01:05
Cruz Azul
vs
Tigres Uanl
Liga MX, Clausura
TUDN
03:05
Club Santos Laguna
vs
CF America
Liga MX, Clausura
Fox Sports 2
05:00
Adelaide United FC
vs
Brisbane Roar FC
Liga W
BT Sport 4
10:30
Istanbulspor AS
vs
Alanyaspor
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
10:30
Manisa Buyuksehir Belediyespor
vs
Samsunspor
Liga 1 TFF
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
11:00
FC Penafiel
vs
CD Mafra
Liga Segunda
Sport TV1 HD
›
11:15
SC Cambuur
vs
Ajax Amsterdam
Eredivisie
Sport TV6 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 2 HD NL
novasports2 HD
›
11:15
Psv/Fc Eindhoven
vs
AFC Ajax
Eredivisie, Feminin
ESPN 1 HD NL
11:30
RKS Radomiak 1910 SA Radom
vs
FKS Stal Mielec
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
11:30
Spezia Calcio
vs
SSC Napoli
Seria A
SKY Sport 251 HD
Sport TV2 HD
Sport2 HU
M+ LCAMPEONES ES
C More Sport 2 HD FI
Paramount+
Digi Sport 1 RO
beIN Sports 2 HD FR
›
11:45
Paris Saint-Germain
vs
Le Havre AC
Divizia 1 Feminina
CANAL+ Foot FR
12:00
ST Johnstone FC
vs
Celtic Glasgow
Premiership
Arena4
Sport TV4 HD
Sky Sports Football HD
›
12:00
Clermont Foot
vs
AS Monaco
Liga 1
novasports4 HD
Sky Sport Football IT HD
NOVA Sport 1 HD CZ
MATCH4
Bein Sports HD 4 TR
Amazon Prime FR
BT Sport 2
Digi Sport 4 RO
›
12:30
FC St. Pauli
vs
Hannover 96
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 3
novasports3 HD
›
12:30
FC Hansa Rostock
vs
Hamburger SV
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 2
›
12:30
FC Magdeburg
vs
Karlsruher SC
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 4
›
12:30
Royal Antwerp FC
vs
Club Brugge
Prima Divizie A
Novasports Prime HD
›
12:30
Tottenham Hotspur Lfc
vs
Chelsea Lfc
Super Liga Feminina FA
BBC 2 Wales
13:00
RCD Mallorca
vs
Real Madrid
LaLiga
Digi Sport 2 RO
beIN Sports 1 HD FR
novasports1 HD
C More Live HD
C More Sport 1 HD FI
Spiler 2 TV
ESPN Deportes
M+ LaLiga
›
13:00
CF Villarreal B
vs
Granada CF
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
13:00
Hatayspor
vs
Kasimpasa
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Genclerbirligi SK
vs
Goztepe SK
Liga 1 TFF
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:30
Feyenoord Rotterdam
vs
PSV Eindhoven
Eredivisie
Sport TV3 HD
novasports2 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 1 HD NL
›
13:30
CS Mioveni
vs
Sepsi OSK
Liga I
Digi Sport 1 RO
14:00
KKS Lech Poznan
vs
Aspn Miedz Legnica
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
14:00
Nottingham Forest
vs
Leeds United
Premier League
Digi Sport 4 RO
Sky Sport Football IT HD
Sky Sports PL HD
Bein Sports HD 3 TR
V Sport Premium HD
Sky Sport Premier League HD
Spiler 1 TV
USA Network
›
14:00
AC Ajaccio
vs
FC Nantes
Liga 1
BT Sport 2
Amazon Prime FR
›
14:00
AJ Auxerre
vs
Stade de Reims
Liga 1
Amazon Prime FR
›
14:00
Lorient FC
vs
SCO Angers
Liga 1
NOVA Sport 1 HD CZ
Amazon Prime FR
›
14:00
Racing Strasbourg
vs
Montpellier HSC
Liga 1
Amazon Prime FR
›
14:00
FC Torino
vs
Udinese Calcio
Seria A
beIN SPORT Max 4 HD FR
Sport TV2 HD
Sport2 HU
C More Sport 2 HD FI
Paramount+
›
14:00
Zalaegerszeg TE
vs
Mezokovesd Zsory SE
NB I
M4 Sport HD
›
14:00
CD Trofense
vs
Leixoes SC
Liga Segunda
Sport TV+
›
14:30
VfB Stuttgart
vs
Werder Bremen
Bundesliga
beIN SPORT Max 5 HD FR
Sky Sport Arena IT HD
novasports4 HD
Arena4
Bein Sports HD 4 TR
Sky Sports Football HD
ESPN+
›
15:00
ZFC Meuselwitz
vs
VfB Germania Halberstadt
Liga Regionala Nordest
MDR S-ANHALT HD
15:15
Girona FC
vs
Valencia FC
LaLiga
beIN SPORT Max 7 HD FR
C More Live HD
C More Sport 1 HD FI
novasports1 HD
Spiler 2 TV
DAZN LaLiga
›
15:15
FC Andorra
vs
Real Zaragoza
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
15:15
Parma Calcio 1913 S.r.l.
vs
Genoa FC
Seria B
SKY Sport 251 HD
›
15:15
US Palermo
vs
Urbs Reggina 1914
Seria B
SKY Sport 252 HD
Novasports Start HD
›
15:30
Sporting Braga
vs
FC Famalicao
Liga Portugal
RMC Sport 1 HD FR
Sport TV1 HD
›
15:30
GD Chaves
vs
CS Maritimo Madeira
Liga Portugal
Sport TV5 HD
›
15:30
Atromitos Athens
vs
AEK Athens
Super Liga 1
Novasports Prime HD
›
15:45
FC Groningen
vs
FC Twente
Eredivisie
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 2 HD NL
›
16:00
Galatasaray
vs
Trabzonspor
Super Lig
beIN SPORT Max 6 HD FR
Sport TV4 HD
Bein Sports HD 1 TR
Sport1 CZ
›
16:00
Sakaryaspor
vs
Kecioerenguecue
Liga 1 TFF
Bein Sports HD 2 TR
TRT SPOR HD
›
16:05
Stade Brestois 29
vs
RC Lens
Liga 1
NOVA Sport 1 HD CZ
MATCH4
BT Sport 2
Bein Sports MAX HD 1 TR
CANAL+ Foot FR
›
16:30
MKS Pogon Szczecin
vs
WKS Slask Wroclaw
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
16:30
Tottenham Hotspur
vs
Manchester City
Premier League
NBC (DirecTV SAT (DVB-S))
Digi Sport 1 RO
CANAL+ FR
Sky Sport Football IT HD
Bein Sports HD 3 TR
Sky Sports PL HD
Sky Sport Top Event HD
V Sport Premium HD
Spiler 1 TV
›
16:30
VfL Wolfsburg
vs
Bayern Munich
Bundesliga
ESPN+
Digi Sport 2 RO
M+ LCAMPEONES ES
beIN Sports 1 HD FR
Sky Sport Arena IT HD
Arena4
Bein Sports HD 4 TR
V Sport Football HD SE
Sky Sports Football HD
novasports3 HD
›
16:30
Ferencvarosi TC
vs
Ujpest FC
NB I
M4 Sport HD
›
17:00
ACF Fiorentina
vs
Bologna FC
Seria A
Paramount+
Digi Sport 4 RO
beIN SPORT Max 4 HD FR
Sport2 HU
C More Sport 2 HD FI
›
17:00
LASK
vs
SK Austria Klagenfurt
Cupa OFB
ORF 1 HD
›
17:30
KAA Gent
vs
KRC Genk
Prima Divizie A
Novasports Start HD
›
17:30
Real Sociedad
vs
Real Valladolid
LaLiga
ESPN Deportes
Digi Sport 3 RO
beIN Sports 2 HD FR
C More Live HD
M+ LaLiga
novasports1 HD
C More Sport 1 HD FI
Spiler 2 TV
›
17:30
FC Cartagena
vs
Levante UD
LaLiga 2
Liga SmartBank
beIN SPORT Max 5 HD FR
›
17:30
SD Ponferradina
vs
Racing Santander
LaLiga 2
M+ LaLiga 2
›
18:00
FC Porto
vs
FC Vizela
Liga Portugal
Sport TV1 HD
RMC Sport 1 HD FR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
18:00
Pumas Unam
vs
Atlas FC
Liga MX, Clausura
TUDN
18:30
PAOK Thessaloniki
vs
Olympiacos Piraus
Super Liga 1
Novasports Prime HD
›
18:45
West Ham United Lfc
vs
Arsenal LFC
Super Liga Feminina FA
V Sport Extra HD
Sky Sports Football HD
Sky Sport Mix HD
19:00
FC Cfr 1907 Cluj
vs
Fotbal Club FCSB
Liga I
Digi Sport 1 RO
19:45
Olympique Marseille
vs
OGC Nice
Liga 1
Digi Sport 4 RO
BT Sport 2
Sky Sport Football IT HD
NOVA Sport 1 HD CZ
Bein Sports HD 4 TR
MATCH4
Amazon Prime FR
novasports2 HD
›
19:45
Inter Milan
vs
AC Milan
Seria A
Paramount+
M+ LCAMPEONES ES
Sport TV2 HD
Digi Sport 3 RO
#Vamos ES
beIN Sports 1 HD FR
Sport2 HU
C More Sport 2 HD FI
›
20:00
FC Barcelona
vs
Sevilla FC
LaLiga
Digi Sport 2 RO
ITV4
beIN Sports 2 HD FR
DAZN LaLiga
novasports1 HD
Spiler 2 TV
›
20:00
CD Lugo
vs
UD Ibiza Eivissa
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
20:30
Gil Vicente FC
vs
FC Arouca
Liga Portugal
Sport TV3 HD
›
21:00
Fluminense RJ
vs
Audax Rio RJ
Carioca
Sport TV5 HD
21:30
Corinthians SP
vs
Botafogo SP
Paulista, Seria A1
Sport TV1 HD
21:30
Ypiranga FC RS
vs
EC Juventude RS
Gaucho
PFC HD
22:15
Boca Juniors
vs
Central Cordoba Sde
Primera Division
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV2 HD
›
23:05
Guadalajara Chivas
vs
Queretaro FC
Liga MX, Clausura
Telemundo
23:30
Novo Hamburgo RS
vs
Internacional RS
Gaucho
PFC HD
06.02.2023
00:30
Atletico Tucuman
vs
CA Talleres De Cordoba
Primera Division
Sport TV5 HD
›
01:10
CF Monterrey
vs
Deportivo Toluca FC
Liga MX, Clausura
Fox Sports 2
03:10
Club Tijuana
vs
CA Monarcas Morelia
Liga MX, Feminin, Clausura
Fox Deportes
14:00
Umraniyespor
vs
Adana Demirspor
Super Lig
Bein Sports HD 1 TR
›
14:00
Apo Levadeiakos FC
vs
Volos Nps
Super Liga 1
Novasports Prime HD
›
15:00
FC Botosani
vs
Petrolul Ploiesti
Liga I
Digi Sport 1 RO
17:00
Fenerbahce
vs
Atiker Konyaspor 1922
Super Lig
Sport2 CZ
beIN SPORT Max 4 HD FR
Sport TV1 HD
Bein Sports HD 1 TR
›
17:00
Giresunspor
vs
Kayserispor
Super Lig
Bein Sports HD 2 TR
›
17:00
Eyupspor
vs
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
Liga 1 TFF
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
17:30
Hellas Verona
vs
Lazio Roma
Seria A
beIN Sports 2 HD FR
Sport1 HU
Sport TV4 HD
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 2 RO
Paramount+
›
18:00
Korona Kielce SA
vs
Cracovia Krakow
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:00
Farul Constanta
vs
Universitatea Craiova 1948 CS
Liga I
Digi Sport 1 RO
18:00
CD Feirense
vs
SC Covilha
Liga Segunda
Sport TV+
›
18:00
Diosgyori Vtk
vs
Tiszakecske FC
NB II
M4 Sport HD
19:00
Portimonense SC
vs
Pacos Ferreira
Liga Portugal
Sport TV2 HD
›
19:00
Willem II Tilburg
vs
FC Eindhoven
Divizia 1
ESPN 1 HD NL
›
19:30
Us Avellino 1912
vs
FC Crotone
Serie C, Grupa C
Rai Sport + HD
19:45
Amiens SC
vs
FC Metz
Liga 2
beIN Sports 1 HD FR
NOVA Sport 1 HD CZ
Bein Sports HD 4 TR
›
19:45
SS Monza 1912
vs
Sampdoria Genoa
Seria A
SKY Sport 251 HD
beIN SPORT Max 4 HD FR
Sport1 HU
Sport TV4 HD
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 2 RO
Paramount+
›
20:00
Rayo Vallecano
vs
UD Almeria
LaLiga
DAZN LaLiga
Novasports Prime HD
Spiler 2 TV
beIN SPORT Max 5 HD FR
C More Live HD
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 3 RO
›
20:00
Burgos CF
vs
Las Palmas UD
LaLiga 2
Novasports Start HD
Liga SmartBank
beIN SPORT Max 6 HD FR
›
20:00
Le Mans FC
vs
US Concarneau
National
CANAL+ Foot FR
›
20:00
Blackburn Rovers
vs
Wigan Athletic
Campionat
MATCH4
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
V Sport Premium HD
›
21:15
Rio Ave FC
vs
Sporting CP
Liga Portugal
Sport TV1 HD
C More MAX HD FI
RMC Sport 1 HD FR
›
22:30
Paraguay
vs
Brazilia
Camp. CONMEBOL U20
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
07.02.2023
17:00
SV Sandhausen
vs
SC Freiburg
Cupa DFB
V Sport Football HD SE
Sport2 HU
Sky Sport Mix HD
NOVA Sport 1 HD CZ
›
17:00
BSC Young Boys
vs
FC Salzburg
UEFA Liga de Tineret
Sky Austria 1 HD
C More Sport 1 HD FI
17:45
AZ Alkmaar
vs
FC Utrecht
KNVB beker
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 1 HD NL
›
18:00
Vasas FC
vs
Budapesta Honved FC
Cupa Ungariei
M4 Sport HD
›
19:00
Hibernians FC U19
vs
Borussia Dortmund
UEFA Liga de Tineret
beIN Sports 2 HD FR
BT Sport 2
19:00
Flamengo RJ
vs
AL Hilal Riyadh
CM a cluburilor FIFA
Sky Sport Football IT HD
Sport TV1 HD
CANAL+ Foot FR
Fox Sports 2
›
19:45
Sportiva Salernitana
vs
Juventus Torino
Seria A
Digi Sport 2 RO
Sport2 HU
beIN Sports 1 HD FR
Sport TV4 HD
C More Sport 1 HD FI
M+ LCAMPEONES ES
Paramount+
›
19:45
Eintracht Frankfurt
vs
SV Darmstadt 98
Cupa DFB
Sky Sport HD 1 (D)
Das Erste
V Sport Premium HD
NOVA Sport 1 HD CZ
›
19:45
Sheffield Utd
vs
Wrexham FC
Cupa FA
NOVA Sport 2 HD CZ
›
20:00
NAC Breda
vs
SC Heerenveen
KNVB beker
ESPN 2 HD NL
›
08.02.2023
15:00
KRC Genk
vs
Juventus Torino
UEFA Liga de Tineret
Sky Sport Football IT HD
beIN SPORT Max 9 HD FR
TV8.5
17:00
1. FC Nuremberg
vs
Fortuna Dusseldorf
Cupa DFB
Sky Sport Mix HD
NOVA Sport 1 HD CZ
V Sport Premium HD
›
17:00
Az Alkmaar
vs
Eintracht Frankfurt
UEFA Liga de Tineret
Digi Sport 4 RO
Încarcă mai mult
×
Close