Toggle navigation
Ponturi
Ponturi Fotbal
Ponturi Baschet
Ponturi Tenis
Ponturi Hochei
Ponturi Rugby
Ponturi Baseball
Ponturi Fotbal American
Ponturi Totae
Bilete
Case de Pariuri
Zona Tipsteri
Tipsteri
Competiție De Tipsteri
Stiri de Pariuri
Transmisie
Caută după competiţie sau echipă
+Pont
Conectare
Fotbal
Baschet
Tenis
ProTipster
Fluxuri live
Transmisiuni live din Fotbal pentru azi
Evenimente viitoare
Azi
29 Mar
30 Mar
31 Mar
01 Apr
02 Apr
29.05.2022
00:00
Inter Miami CF
vs
Portland Timbers
Major League Soccer
NOVA Sport 2 HD CZ
ESPN+
ESPN 1 HD NL
›
00:00
Minnesota United FC
vs
New York City FC
Major League Soccer
ESPN+
Football 1 HD UA
›
00:08
Mexic
vs
Nigeria
Amicale Internationale
M.LCAMPEONES ES
01:00
Colorado Rapids
vs
Nashville SC
Major League Soccer
ESPN+
›
01:00
Sporting Kansas City
vs
Vancouver Whitecaps FC
Major League Soccer
ESPN+
›
01:30
Real Salt Lake
vs
Houston Dynamo
Major League Soccer
ESPN+
›
07:00
Jubilo Iwata
vs
Yokohama F
Liga J
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
09:30
FC Barcelona
vs
Cajasol Trigueros Universidad
Copa de SM La Reina
LA 1
11:00
Hertha BSC Berlin
vs
Borussia Dortmund
A-Junioren-Bundesliga, Playoffs
Sky Bundesliga HD 1
11:30
Solihull Moors FC
vs
Chesterfield FC
Conferinta Premier
BT Sport 1
›
12:30
Bandirmaspor
vs
Eyupspor
Liga 1 TFF
Bein Sports HD 1 TR
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
12:30
AZ Alkmaar
vs
Vitesse Arnhem
Eredivisie
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 1 HD NL
Sport TV1 HD
›
13:00
Bryne FK
vs
IK Start
Divizia 1
MAX HD
›
14:00
CR Flamengo RJ
vs
Gremio RS
Campeonato Brasileiro, Feminin
PFC HD
14:00
US Quevillaise-Rouen Metropole
vs
FC Villefranche-Beaujolais
Liga 2
Bein Sports HD 3 TR
beIN Sports 1 HD France
›
14:30
Franţa
vs
Portugalia
CE U17
Football 1 HD UA
15:00
Istanbulspor AS
vs
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
Liga 1 TFF
Bein Sports HD 1 TR
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
15:00
Rapid Viena
vs
WSG Tirol
Bundesliga
Sky Austria 1 HD
›
15:15
Chindia Targoviste
vs
Concordia Chiajna
Liga I
Digi Sport 1 RO
15:30
Huddersfield Town
vs
Nottingham Forest
Campionat
ESPN+
Novasports Prime HD
Sky Sports Main Event HD
Bein Sports HD 2 TR
beIN SPORT Max 5 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
16:00
Molde FK
vs
Bodo/Glimt
Eliteserien
Eurosport Norge HD
›
16:00
ADO Den Haag
vs
SBV Excelsior
Eredivisie
ESPN 1 HD NL
›
17:00
AS Saint Etienne
vs
AJ Auxerre
Liga 1
beIN Sports 1 HD France
novasports2 HD
Sky Sport Football IT HD
NOVA Sport 1 HD CZ
Bein Sports HD 3 TR
BT Sport 2
Digi Sport 4 RO
›
17:00
Padova
vs
US Catanzaro 1929
Serie C, Playoffs de Promovare
SKY Sport 252 HD
18:00
Alcorcon AD
vs
SD Eibar
LaLiga 2
beIN SPORT Max 4 HD
GOL ES
novasports1 HD
M. LaLiga
›
18:00
Burgos CF
vs
Girona FC
LaLiga 2
M. LaLiga 4
›
18:00
Sporting Gijon
vs
Las Palmas UD
LaLiga 2
M. LaLiga 5
›
18:00
CD Leganes
vs
UD Almeria
LaLiga 2
#Vamos ES
C More Sport 2 HD FI
M. LaLiga 2
beIN SPORT Max 5 HD
›
18:00
Real Oviedo
vs
UD Ibiza Eivissa
LaLiga 2
M. LaLiga 6
›
18:00
Tenerife CD
vs
FC Cartagena
LaLiga 2
M. LaLiga 7
›
18:00
Real Valladolid
vs
SD Huesca
LaLiga 2
M. LaLiga 1
beIN SPORT Max 6 HD
›
18:00
Valerenga IF
vs
Rosenborg BK
Eliteserien
MAX HD
›
18:00
York 9 FC
vs
Cavalry FC
Canada Premier League
Fox Soccer Plus
›
18:00
FC Dinamo Bucuresti 1948
vs
Universitatea Cluj
Liga I
Digi Sport 1 RO
18:00
Karacabey Birlik Spor A.s
vs
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
Liga 2
A Spor TR
A Spor TR
18:00
Olanda
vs
Serbia
CE U17
Football 2 HD UA
18:30
Moreirense FC
vs
GD Chaves
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
18:30
US Palermo
vs
Feralpisalo
Serie C, Playoffs de Promovare
SKY Sport 253 HD
18:30
SC Pisa
vs
SS Monza 1912
Seria B
Sky Sport Uno HD
Novasports Prime HD
›
19:00
Paris Saint-Germain
vs
Ol. Lyon
Divizia 1 Feminina
Sky Sports Mix HD
CANAL+ FR
19:00
Santos FC
vs
Palmeiras SP
Brasilero Seria A
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Premiere FC South America
›
19:00
Coritiba PR
vs
Botafogo RJ
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
PFC HD
›
19:00
Vila Nova GO
vs
Gremio FB Porto Alegrense RS
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
21:00
Fluminense RJ
vs
Flamengo RJ
Brasilero Seria A
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Premiere FC South America
PFC HD
›
21:00
Corinthians SP
vs
America FC MG
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
21:00
Cuiaba EC MT
vs
CA Paranaense PR
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
22:00
La Galaxy
vs
Austin FC
Major League Soccer
Sportkanalen SE HD
Sky Sports Football HD
TUDN
Football 1 HD UA
›
22:00
Atletico Mineiro MG
vs
Avai SC
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
30.05.2022
01:10
CF Pachuca
vs
Atlas FC
Liga MX, Clausura
Univision
01:55
Seattle Sounders
vs
Charlotte FC
Major League Soccer
Fox Sports 1
Fox Deportes
›
16:00
SK Brann
vs
Mjondalen
Divizia 1
Eurosport Norge HD
›
19:00
AL Ahly Cairo
vs
Wydad Casablanca
Liga Campionilor CAF
beIN Sports 1 HD France
›
20:30
Sao Paulo Fc Sp
vs
Atletico Mineiro Mg
Campeonato Brasileiro, Feminin
PFC HD
23:00
Internacional RS
vs
AC Goianiense GO
Brasilero Seria A
PFC HD
Premiere FC South America
›
31.05.2022
12:00
Japan
vs
Algeria Youth
Toulon Tournament
beIN SPORT Max 4 HD
01.06.2022
00:30
CA Bragantino SP
vs
Goias GO
Cupa Braziliei
PFC HD
›
01:00
FC Edmonton
vs
Forge FC
Canada Premier League
Fox Sports 2
›
12:00
Panama Youth
vs
Argentina Youth
Toulon Tournament
beIN Sports 1 HD France
13:00
Australia
vs
Kuwait
Cupa Asiei U23 AFC
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:30
Uzbekistan
vs
Turkmenistan
Cupa Asiei U23 AFC
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:30
France
vs
Saudi Arabia Youth
Toulon Tournament
beIN Sports 1 HD France
16:00
Polonia
vs
Ţara Galilor
UEFA Liga Națiunilor
V Sport Premium HD
C More Sport 1 HD FI
Sport TV2 HD
›
16:00
Franţa
vs
Olanda
CE U17
TELEDEPORTE
17:00
Iordania
vs
Irak
Cupa Asiei U23 AFC
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
18:45
EA Guingamp
vs
FC Fleury 91
Divizia 1 Feminina
MultiSports FR 4 HD
18:45
Ol. Lyon
vs
GPSO 92 Issy
Divizia 1 Feminina
CANAL+ SPORT FR
18:45
Montpellier Hsc
vs
Girondins Bordeaux
Divizia 1 Feminina
MultiSports FR 3 HD
18:45
Paris FC
vs
Dijon Fco
Divizia 1 Feminina
MultiSports FR 1 HD
18:45
Stade De Reims
vs
Paris Saint-Germain
Divizia 1 Feminina
FOOT+ HD
18:45
AS Saint Etienne
vs
Soyaux Asj
Divizia 1 Feminina
MultiSports FR 2 HD
18:45
Italia
vs
Argentina
CONMEBOL UEFA Cup of Champions
Fox Sports 1
Digi Sport 1 RO
Rai 1
C More Sport 1 HD FI
Sport TV1 HD
Football 2 HD UA
TV6 SE HD
LA 1
18:45
Scoţia
vs
Ucraina
World Cup Qualification, UEFA
Digi Sport 2 RO
Sky Sports Main Event HD
Sport1 HU
Sport TV2 HD
Football 1 HD UA
Canale 20 HD
Sportkanalen SE HD
›
19:00
Tenerife CD
vs
Las Palmas UD
LaLiga 2
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 4 RO
M. LaLiga
›
23:30
Fortaleza CE
vs
Ceara CE
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
23:30
Statele Unite ale Americii
vs
Maroc
Amicale Internationale
TUDN
M.LCAMPEONES ES
02.06.2022
00:00
Valour FC
vs
Atletico Ottawa
Canada Premier League
Fox Sports 2
›
00:30
CRB AL
vs
CSA AL
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
11:00
Republica Coreea
vs
Brazilia
Amicale Internationale
Sport TV1 HD
beIN Sports 2 HD France
NOVA Sport 1 HD CZ
Digi Sport 1 RO
V Sport Premium HD
13:00
Republica Coreea
vs
Malaezia
Cupa Asiei U23 AFC
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:00
Thailanda
vs
Vietnam
Cupa Asiei U23 AFC
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
16:00
Georgia
vs
Gibraltar
UEFA Liga Națiunilor
Fox Sports 2
Sport TV5 HD
novasports3 HD
›
16:00
Bulgaria
vs
Macedonia de Nord
UEFA Liga Națiunilor
Digi Sport 1 RO
C More Sport 1 HD FI
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
Football 1 HD UA
novasports1 HD
›
16:00
Cipru
vs
Kosovo
UEFA Liga Națiunilor
Digi Sport 3 RO
Sport2 CZ
Sport TV2 HD
Football 2 HD UA
Novasports Prime HD
›
16:00
Estonia
vs
San Marino
UEFA Liga Națiunilor
Sport TV3 HD
novasports2 HD
›
17:00
Girona FC
vs
SD Eibar
LaLiga 2
M. LaLiga
C More Mix HD
›
17:00
Bandirmaspor
vs
Istanbulspor AS
Liga 1 TFF
Bein Sports HD 1 TR
TRT SPOR
TRT Spor
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
18:45
Franţa
vs
Serbia
Calificari Euro U21
Bein Sports HD 2 TR
CANAL+ SPORT FR
›
18:45
Cehia
vs
Elveţia
UEFA Liga Națiunilor
V Sport Football HD SE
Digi Sport 2 RO
C More MAX HD FI
CT Sport HD
novasports3 HD
Football 2 HD UA
Sport TV2 HD
SRF zwei HD
›
18:45
Spania
vs
Portugalia
UEFA Liga Națiunilor
LA 1
Digi Sport 1 RO
Fox Sports 1
C More Sport 1 HD FI
novasports2 HD
Football 1 HD UA
Sport2 CZ
Sport TV1 HD
Sky Sport Uno HD
V Sport Extra HD
›
18:45
Israel
vs
Islanda
UEFA Liga Națiunilor
Novasports Start HD
›
18:45
Serbia
vs
Norvegia
UEFA Liga Națiunilor
V Sport Premium HD
Digi Sport 4 RO
Sport1 CZ
Sport TV4 HD
novasports4 HD
›
18:45
Slovenia
vs
Suedia
UEFA Liga Națiunilor
TV6 SE HD
Digi Sport 3 RO
Fox Soccer Plus
Sport TV5 HD
novasports5 HD
›
18:45
Irlanda de Nord
vs
Grecia
UEFA Liga Națiunilor
Sport TV3 HD
Novasports Prime HD
›
19:00
Egipt
vs
Guinea
Cupa Africii pe Națiuni, Cal
beIN Sports 3 HD France
›
19:00
Tunisia
vs
Guinea Ecuatorială
Cupa Africii pe Națiuni, Cal
beIN Sports 2 HD France
›
23:00
Vasco Da Gama RJ
vs
Gremio FB Porto Alegrense RS
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
PFC HD
03.06.2022
00:30
Guarani FC SP
vs
Vila Nova GO
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
00:30
Recife PE
vs
Ponte Preta SP
Brasilero Seria B
PFC HD
Premiere FC South America
02:00
Mexic
vs
Uruguay
Amicale Internationale
M.LCAMPEONES ES
13:00
Emiratele Arabe Unite
vs
Japonia
Cupa Asiei U23 AFC
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
14:00
Kazakhstan
vs
Azerbaidjan
UEFA Liga Națiunilor
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
Digi Sport 1 RO
Fox Sports 2
C More Sport 1 HD FI
Football 2 HD UA
novasports1 HD
›
15:00
Arabia Saudită
vs
Tadjikistan
Cupa Asiei U23 AFC
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
16:00
Austria
vs
Finlanda
Calificari Euro U21
ORF Sport+ HD
›
16:00
Cehia
vs
Anglia
Calificari Euro U21
CT Sport HD
›
16:00
Letonia
vs
Andorra
UEFA Liga Națiunilor
Sport2 CZ
Sport TV5 HD
Digi Sport 2 RO
C More Sport 2 HD FI
Football 1 HD UA
Novasports Prime HD
›
16:00
Linkopings FC
vs
FC Rosengard
Damallsvenskan, F
TV6 SE HD
16:15
Germania
vs
Ungaria
Calificari Euro U21
SAT.1
›
16:45
Republica Moldova
vs
Olanda
Calificari Euro U21
ESPN 1 HD NL
›
18:45
Croaţia
vs
Austria
UEFA Liga Națiunilor
Sport TV3 HD
Digi Sport 3 RO
Fox Soccer Plus
novasports3 HD
ORF 1 HD
›
18:45
Franţa
vs
Danemarca
UEFA Liga Națiunilor
Sport1 CZ
Sport TV2 HD
Digi Sport 1 RO
C More Sport 1 HD FI
Football 2 HD UA
novasports1 HD
TV6 SE HD
Sky Sport Calcio HD
M6
›
18:45
Belgia
vs
Olanda
UEFA Liga Națiunilor
Sport2 CZ
Sport TV1 HD
Fox Sports 1
C More Sport 2 HD FI
Football 1 HD UA
VTM HD
V Sport Extra HD
novasports2 HD
›
18:45
Bielorusia
vs
Slovacia
UEFA Liga Națiunilor
Sport TV4 HD
Digi Sport 4 RO
novasports4 HD
›
18:45
Liechtenstein
vs
Republica Moldova
UEFA Liga Națiunilor
Sport TV5 HD
›
19:00
Coasta de Fildeş
vs
Zambia
Cupa Africii pe Națiuni, Cal
beIN Sports 1 HD France
›
22:00
Chapecoense SC
vs
Londrina PR
Brasilero Seria B
PFC HD
Premiere FC South America
04.06.2022
00:30
Operario PR
vs
Cruzeiro MG
Brasilero Seria B
PFC HD
Premiere FC South America
12:00
VfB Oldenburg
vs
BFC Dynamo
Regionalliga Playoffs
NDR FS HH HD
rbb Berlin HD
13:00
Armenia
vs
Irlanda
UEFA Liga Națiunilor
Novasports Prime HD
C More Sport 1 HD FI
Fox Sports 2
Digi Sport 3 RO
Football 2 HD UA
Sport TV1 HD
›
13:00
Irak
vs
Australia
Cupa Asiei U23 AFC
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:00
Qatar
vs
Uzbekistan
Cupa Asiei U23 AFC
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:30
France
vs
Argentina Youth
Toulon Tournament
beIN Sports 1 HD France
16:00
Ungaria
vs
Anglia
UEFA Liga Națiunilor
Sky Sport Calcio HD
Novasports Prime HD
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 1 RO
Football 2 HD UA
Sport TV1 HD
V Sport Football HD SE
›
16:00
Finlanda
vs
Bosnia-Herţegovina
UEFA Liga Națiunilor
novasports1 HD
YLE TV2 HD
Fox Sports 2
Digi Sport 3 RO
Football 1 HD UA
Sport TV2 HD
›
16:00
Lituania
vs
Luxemburg
UEFA Liga Națiunilor
novasports2 HD
Fox Soccer Plus
Digi Sport 4 RO
Sport TV3 HD
›
17:00
Kuwait
vs
Iordania
Cupa Asiei U23 AFC
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
18:00
HFX Wanderers FC
vs
York 9 FC
Canada Premier League
BT Sport 2
›
18:45
Italia
vs
Germania
UEFA Liga Națiunilor
TV6 SE HD
novasports1 HD
SRF zwei HD
C More Sport 1 HD FI
Fox Sports 2
Digi Sport 1 RO
Rai 1
RTL Television
Football 1 HD UA
Sport TV1 HD
›
18:45
Muntenegru
vs
România
UEFA Liga Națiunilor
Sky Sport Calcio HD
novasports2 HD
Football 2 HD UA
Sport TV2 HD
›
18:45
Turcia
vs
Insulele Feroe
UEFA Liga Națiunilor
novasports3 HD
TRT1
TRT1 HD
Digi Sport 2 RO
Sport TV3 HD
›
19:00
Algeria
vs
Uganda
Cupa Africii pe Națiuni, Cal
beIN Sports 1 HD France
›
19:00
Senegal
vs
Benin
Cupa Africii pe Națiuni, Cal
beIN Sports 2 HD France
›
19:00
Las Palmas UD
vs
Tenerife CD
LaLiga 2
M. LaLiga
novasports5 HD
C More MAX HD FI
Digi Sport 4 RO
C More Mix HD
#Vamos ES
›
19:30
America FC MG
vs
Cuiaba EC MT
Brasilero Seria A
PFC HD
Premiere FC South America
›
19:30
Gremio Novorizontino
vs
Sampaio Correa FC MA
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
19:30
EC Bahia
vs
Criciuma SC
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
22:00
Ceara CE
vs
Coritiba PR
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
22:00
Avai SC
vs
Sao Paulo SP
Brasilero Seria A
PFC HD
Premiere FC South America
›
22:00
CA Paranaense PR
vs
Santos FC
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
22:00
Brusque SC
vs
Nautico PE
Brasilero Seria B
PFC HD
Premiere FC South America
22:00
Tombense FC MG
vs
Ituano FC SP
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
23:00
Vancouver Whitecaps FC
vs
Real Salt Lake
Major League Soccer
ESPN+
›
23:00
Forge FC
vs
Toronto FC
Campionatul Canadian
BT Sport 2
23:30
AC Goianiense GO
vs
Corinthians SP
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
05.06.2022
13:00
San Marino
vs
Malta
UEFA Liga Națiunilor
Novasports Prime HD
Fox Sports 2
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 4 RO
Football 2 HD UA
Sport TV1 HD
›
13:00
Vietnam
vs
Republica Coreea
Cupa Asiei U23 AFC
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
13:00
Botswana
vs
Tunisia
Cupa Africii pe Națiuni, Cal
beIN Sports 2 HD France
›
14:00
Sandviken
vs
Valerenga
Toppserien, Femei
NRK1 HD
14:00
EC Juventude RS
vs
Fluminense RJ
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
PFC HD
›
14:00
Grimsby Town
vs
Solihull Moors FC
Conferinta Premier
BT Sport 1
›
15:00
Hammarby IF
vs
AIK
Damallsvenskan, F
TV6 SE HD
15:00
Malaezia
vs
Thailanda
Cupa Asiei U23 AFC
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
16:00
Gibraltar
vs
Macedonia de Nord
UEFA Liga Națiunilor
Fox Soccer Plus
Sport TV5 HD
›
16:00
Cipru
vs
Irlanda de Nord
UEFA Liga Națiunilor
Sport TV3 HD
Novasports Prime HD
Fox Sports 2
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 4 RO
›
16:00
Ţara Galilor
vs
Ucraina
World Cup Qualification, UEFA
Football 1 HD UA
Sky Sports Main Event HD
Digi Sport 1 RO
Sport TV2 HD
TV12 SE HD
›
16:30
SD Eibar
vs
Girona FC
LaLiga 2
M. LaLiga
C More Mix HD
Digi Sport 3 RO
#Vamos ES
›
17:45
Ucraina
vs
Macedonia de Nord
Calificari Euro U21
Football 2 HD UA
›
18:45
Cehia
vs
Spania
UEFA Liga Națiunilor
Sport TV2 HD
LA 1
CT Sport HD
novasports2 HD
Fox Sports 2
C More MAX HD FI
Digi Sport 2 RO
Football 1 HD UA
›
18:45
Portugalia
vs
Elveţia
UEFA Liga Națiunilor
Sky Sport Uno HD
V Sport Premium HD
Sport TV1 HD
SRF zwei HD
novasports3 HD
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 1 RO
Football 2 HD UA
›
18:45
Serbia
vs
Slovenia
UEFA Liga Națiunilor
V Sport Football HD SE
Sport TV5 HD
novasports5 HD
Digi Sport 4 RO
›
18:45
Suedia
vs
Norvegia
UEFA Liga Națiunilor
TV6 SE HD
Sport TV6 HD
novasports4 HD
Fox Soccer Plus
Digi Sport 3 RO
›
18:45
Kosovo
vs
Grecia
UEFA Liga Națiunilor
Novasports Prime HD
›
19:00
Flamengo RJ
vs
Fortaleza CE
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
19:00
Palmeiras SP
vs
Atletico Mineiro MG
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
PFC HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:00
Padova
vs
US Palermo
Serie C, Playoffs de Promovare
SKY Sport 251 HD
19:00
Egipt
vs
Guinea
Cupa Africii pe Națiuni, Cal
beIN Sports 1 HD France
›
21:00
Statele Unite ale Americii
vs
Uruguay
Amicale Internationale
FOX US
M.LCAMPEONES ES
22:00
CA Bragantino SP
vs
Internacional RS
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
PFC HD
›
22:30
Boca Juniors
vs
Arsenal de Sarandi
Primera Division
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV3 HD
›
23:30
Mexic
vs
Ecuador
Amicale Internationale
M.LCAMPEONES ES
06.06.2022
00:30
Defensa y Justicia
vs
CA River Plate (ARG)
Primera Division
Sport TV3 HD
›
10:20
Japonia
vs
Brazilia
Amicale Internationale
Digi Sport 1 RO
Sport TV1 HD
beIN Sports 2 HD France
V Sport Premium HD
NOVA Sport 2 HD CZ
12:00
Japan
vs
Colombia Youth
Toulon Tournament
beIN Sports 2 HD France
13:00
Japonia
vs
Arabia Saudită
Cupa Asiei U23 AFC
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
13:00
FC Zurich
vs
Servette FC Chenois
Super League, Feminin
SRF zwei HD
15:00
Tadjikistan
vs
Emiratele Arabe Unite
Cupa Asiei U23 AFC
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
15:30
Algeria Youth
vs
Comoros Youth
Toulon Tournament
beIN SPORT Max 4 HD
16:00
Luxemburg
vs
Italia
Calificari Euro U21
Rai 2
›
16:00
Letonia
vs
Liechtenstein
UEFA Liga Națiunilor
Sport TV1 HD
Novasports Prime HD
C More Sport 2 HD FI
Football 1 HD UA
Digi Sport 3 RO
›
16:30
Armenia
vs
Franţa
Calificari Euro U21
CANAL+ SPORT FR
›
18:45
Austria
vs
Danemarca
UEFA Liga Națiunilor
Sport TV2 HD
novasports2 HD
C More Sport 2 HD FI
Football 1 HD UA
Digi Sport 2 RO
ORF 1 HD
V Sport Extra HD
›
18:45
Croaţia
vs
Franţa
UEFA Liga Națiunilor
M6
Sky Sport Uno HD
Canale 20 HD
Sport TV1 HD
novasports1 HD
Fox Sports 1
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 1 RO
Football 2 HD UA
TV6 SE HD
›
18:45
Islanda
vs
Albania
UEFA Liga Națiunilor
Sport TV3 HD
Novasports Start HD
Digi Sport 4 RO
›
18:45
Bielorusia
vs
Azerbaidjan
UEFA Liga Națiunilor
novasports4 HD
›
18:45
Slovacia
vs
Kazakhstan
UEFA Liga Națiunilor
Sport TV5 HD
novasports3 HD
Digi Sport 3 RO
›
18:45
Andorra
vs
Republica Moldova
UEFA Liga Națiunilor
novasports5 HD
›
22:00
CA Rosario Central
vs
Atletico Lanus
Primera Division
Sport TV1 HD
›
23:00
Botafogo RJ
vs
Goias GO
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
PFC HD
›
23:00
Guarani FC SP
vs
Operario PR
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
07.06.2022
13:00
Australia
vs
Iordania
Cupa Asiei U23 AFC
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
16:00
Finlanda
vs
Muntenegru
UEFA Liga Națiunilor
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
Fox Sports 2
YLE TV2 HD
Novasports Prime HD
Football 2 HD UA
Digi Sport 1 RO
›
16:00
Zambia
vs
Insulele Comore
Cupa Africii pe Națiuni, Cal
beIN Sports 1 HD France
›
18:00
Olanda
vs
Gibraltar
Calificari Euro U21
ESPN 1 HD NL
›
18:00
Emiratele Arabe Unite
vs
Australia
Calif. CM, Asia
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
C More Mix HD
›
18:45
Germania
vs
Anglia
UEFA Liga Națiunilor
Digi Sport 1 RO
Sky Sport Uno HD
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
SRF zwei HD
ZDF
novasports1 HD
C More Sport 1 HD FI
Football 1 HD UA
ZDF HD
TV6 SE HD
›
18:45
Italia
vs
Ungaria
UEFA Liga Națiunilor
Football 2 HD UA
V Sport Extra HD
Digi Sport 2 RO
Rai 1
Sport2 CZ
Sport TV2 HD
Fox Sports 1
novasports2 HD
C More Sport 2 HD FI
›
18:45
Bosnia-Herţegovina
vs
România
UEFA Liga Națiunilor
Sport TV3 HD
novasports4 HD
›
18:45
Insulele Feroe
vs
Luxemburg
UEFA Liga Națiunilor
Sport TV4 HD
›
18:45
Lituania
vs
Turcia
UEFA Liga Națiunilor
Digi Sport 4 RO
Sport TV5 HD
novasports3 HD
TRT 1 HD
TRT1 HD
›
19:00
Rwanda
vs
Senegal
Cupa Africii pe Națiuni, Cal
beIN Sports 1 HD France
›
22:00
Nautico PE
vs
Vasco Da Gama RJ
Brasilero Seria B
PFC HD
Premiere FC South America
Încarcă mai mult
×
Close