Toggle navigation
Ponturi
Ponturi Fotbal
Ponturi Baschet
Ponturi Tenis
Ponturi Hochei
Ponturi Rugby
Ponturi Baseball
Ponturi Fotbal American
Ponturi Totae
Bilete
Case de Pariuri
Zona Tipsteri
Tipsteri
Competiție De Tipsteri
Stiri de Pariuri
Transmisie
Caută după competiţie sau echipă
+Pont
Conectare
Fotbal
Baschet
Tenis
ProTipster
Fluxuri live
Transmisiuni live din Fotbal pentru azi
Evenimente viitoare
Azi
29 Mar
30 Mar
31 Mar
01 Apr
02 Apr
01.08.2021
00:00
Inter Miami CF
vs
Montreal Impact
Major League Soccer
ESPN+
Sky Sports Main Event HD
NOVA Sport 1 HD CZ
FOX Sports 4 HD NL
ESPN 4 HD NL
›
00:00
CA Bragantino SP
vs
Gremio FB Porto Alegrense RS
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
PFC HD
›
00:00
Botafogo RJ
vs
Vasco Da Gama RJ
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
PFC HD
00:00
Brusque SC
vs
AD Confianca SE
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
00:00
CF America
vs
Necaxa
Liga MX, Apertura
Univision
00:30
Sporting Kansas City
vs
FC Dallas
Major League Soccer
ESPN+
›
00:30
Houston Dynamo
vs
Real Salt Lake
Major League Soccer
ESPN+
Sportkanalen HD
›
01:00
Austin FC
vs
Colorado Rapids
Major League Soccer
ESPN+
›
02:00
Vancouver Whitecaps FC
vs
Minnesota United FC
Major League Soccer
ESPN+
›
02:00
CF Monterrey
vs
Pumas Unam
Liga MX, Apertura
ESPN+
02:05
Atlas FC
vs
FC Juarez
Liga MX, Apertura
TUDN
09:00
FC Brasov Steagul Renaste
vs
ACS Sirineasa
Liga 2
Digi Sport 1 RO
11:30
Holstein Kiel
vs
FC Schalke 04
Bundesliga 2
Digi Sport 2 RO
Sky Bundesliga HD 3
V Sport Premium HD
Match Futbol 3 HD
›
11:30
Hamburger SV
vs
SG Dynamo Dresden
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 2
Sky Sport Football IT HD
novasports1 HD
›
11:30
Erzgebirge Aue
vs
FC St. Pauli
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 4
›
12:00
Coventry City
vs
Wolverhampton Wanderers
Meciuri Amicale de club
Sport TV2
13:00
KS Warta Poznan
vs
MKS Pogon Szczecin
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
14:00
FC Mariupol
vs
SFC Desna Chernihiv
Premier League
Football 1 HD UA
›
14:30
FC Ural Yekaterinburg
vs
FC Nizhny Novgorod
Premier League
Match Premier HD
›
15:00
FK Austria Viena
vs
WSG Tirol
Bundesliga
Sky Austria 4 HD
›
15:00
Wolfsberger AC
vs
SK Sturm Graz
Bundesliga
Sky Austria 2 HD
›
15:00
FC Salzburg
vs
SV Ried
Bundesliga
Sky Austria 3 HD
›
15:30
Motherwell FC
vs
Hibernian FC
Premiership
V Sport Premium HD
Sky Sports Football HD
Match Futbol 1 HD
›
15:30
Cracovia Krakow
vs
WKS Slask Wroclaw
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
15:45
Zalaegerszeg TE
vs
Fehervar FC
NB I
Duna World/M4 Sport+
›
15:45
Metalist Kharkiv
vs
Fc Uzhgorod
Liga Persha
Football 2 HD UA
16:15
Universitatea Craiova 1948 CS
vs
FC Botosani
Liga I
Digi Sport 1 RO
16:30
FC Vorskla Poltava
vs
Rukh Vinnyky
Premier League
Football 1 HD UA
›
17:00
FC Rostov
vs
Zenit St. Petersburg
Premier League
novasports3 HD
›
17:00
FC Krasnodar
vs
FC Khimki
Premier League
Match Premier HD
›
17:00
Deportivo Toluca FC
vs
Tigres Uanl
Liga MX, Apertura
Univision
18:00
Ujpest FC
vs
Puskas Akademia FC
NB I
Duna World/M4 Sport+
›
18:00
Jagiellonia Bialystok
vs
KS Rakow Czestochowa
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:00
OSC Lille
vs
Paris St Germain
Trofeul Campionilor
Sky Sport Uno HD
Match Futbol 2 HD
BT Sport 2
18:45
CA Talleres De Cordoba
vs
Boca Juniors
Primera Division
Football 3 HD UA
Sport TV3
›
19:00
Atletico Mineiro MG
vs
CA Paranaense PR
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
19:00
Corinthians SP
vs
Flamengo RJ
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
PFC HD
›
19:00
UTA Arad
vs
Fotbal Club FCSB
Liga I
Digi Sport 1 RO
21:00
CA River Plate (ARG)
vs
CA Huracan
Primera Division
Football 3 HD UA
Sport TV5
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
21:15
EC Bahia
vs
Recife PE
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
PFC HD
›
21:15
Chapecoense SC
vs
Santos FC
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
PFC HD
›
21:15
CRB AL
vs
Ponte Preta SP
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
21:15
Clube Do Remo PA
vs
CSA AL
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
22:00
Philadelphia Union
vs
Chicago Fire
Major League Soccer
TUDN
ESPN 2 HD NL
NOVA Sport 1 HD CZ
Sportkanalen HD
Sport TV1
›
23:00
Club Santos Laguna
vs
Cruz Azul
Liga MX, Apertura
Fox Deportes
23:30
Toronto FC
vs
Nashville SC
Major League Soccer
ESPN+
›
23:30
AC Goianiense GO
vs
America FC MG
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
PFC HD
›
23:30
Ceara CE
vs
Fortaleza CE
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
02.08.2021
00:30
Statele Unite ale Americii
vs
Mexic
CONCACAF Cupa Gold
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Fox Sports 1
08:00
Statele Unite ale Americii
vs
Canada
Olympic Games Women
Eurosport 2 HD (S/F)
›
11:00
Australia
vs
Suedia
Olympic Games Women
Kanal 5 HD (S)
›
15:30
Sepsi OSK
vs
CS Mioveni
Liga I
Digi Sport 1 RO
15:30
Volyn Lutsk
vs
FC Podillya Khmelnytskyi
Liga Persha
Football 1 HD UA
16:00
KS Lechia Gdansk
vs
Wisla Plock SA
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
16:30
FC Ingulets
vs
FC Zorya Lugansk
Premier League
Football 2 HD UA
›
18:30
FC Dinamo Bucuresti 1948
vs
ACS FC Academica Clinceni
Liga I
Digi Sport 1 RO
18:45
AJ Auxerre
vs
Grenoble Foot
Liga 2
beIN Sports 1 HD France
NOVA Sport 2 HD CZ
›
03.08.2021
02:00
Atletico San Luis
vs
Queretaro FC
Liga MX, Apertura
ESPN Deportes
08:00
Mexic
vs
Brazilia
Olympic Games
Eurosport 2 HD (S/F)
›
11:00
Japonia
vs
Spania
Olympic Games
Eurosport 2 HD (S/F)
›
15:00
Universitatea Cluj
vs
ASU Politehnica Timisoara
Liga 2
Digi Sport 1 RO
17:00
AC Sparta Praga
vs
AS Monaco
Liga Campionilor UEFA
SPORT1 DE
Sport1 CZ
Match Futbol 1 HD
›
18:00
KRC Genk
vs
FC Shakhtar Donetsk
Liga Campionilor UEFA
Match Futbol 3 HD
Football 1 HD UA
›
19:00
Olympiacos Piraus
vs
Ludogorets 1945 Razgrad
Liga Campionilor UEFA
MEGA
›
22:00
Gremio FB Porto Alegrense RS
vs
Vitoria BA
Cupa Braziliei
PFC HD
›
22:00
Brusque SC
vs
Coritiba PR
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
22:15
Fluminense RJ
vs
Cerro Porteno
Cupa Libertadores
Match Futbol 2 HD
Football 3 HD UA
Sport TV1
›
04.08.2021
10:00
Ulsan Hyundai
vs
Daegu FC
Liga K 1
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
16:00
Wisla Cracovia SA
vs
SSC Napoli
Meciuri Amicale de club
SKY Sport 251 HD
17:00
FC Spartak Moscow
vs
Benfica Lisbona
Liga Campionilor UEFA
Sport TV3
Match Premier HD
SPORT1 DE
›
17:00
FC Salzburg
vs
FC Barcelona
Meciuri Amicale de club
ESPN 1 HD NL
Sport TV1
beIN Sports 1 HD France
17:30
CSA Steaua Bucuresti
vs
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
Liga 2
Digi Sport 1 RO
18:00
Ferencvarosi TC
vs
SK Slavia Praga
Liga Campionilor UEFA
M4 Sport HD
›
18:30
Valencia FC
vs
AC Milan
Meciuri Amicale de club
SKY Sport 252 HD
Sport TV2
19:30
CRB AL
vs
Fortaleza CE
Cupa Braziliei
PFC HD
›
22:15
AC Goianiense GO
vs
CA Paranaense PR
Cupa Braziliei
PFC HD
›
23:00
New England Revolution
vs
Nashville SC
Major League Soccer
ESPN+
NOVA Sport 1 HD CZ
›
23:30
Montreal Impact
vs
Atlanta United FC
Major League Soccer
ESPN+
›
23:30
Columbus Crew
vs
DC United
Major League Soccer
ESPN+
›
23:30
Philadelphia Union
vs
Toronto FC
Major League Soccer
ESPN+
›
05.08.2021
00:00
Orlando City SC
vs
Inter Miami CF
Major League Soccer
Sky Sports Main Event HD
ESPN+
novasports4 HD
ESPN 1 HD NL
Sport TV1
Sportkanalen HD
›
00:00
Chicago Fire
vs
New York City FC
Major League Soccer
ESPN+
›
00:00
NY Red Bulls
vs
FC Cincinnati
Major League Soccer
ESPN+
›
00:30
EC Bahia
vs
Atletico Mineiro MG
Cupa Braziliei
PFC HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
00:30
Vasco Da Gama RJ
vs
Sao Paulo SP
Cupa Braziliei
Football 3 HD UA
›
01:00
Austin FC
vs
Houston Dynamo
Major League Soccer
ESPN+
›
02:00
Seattle Sounders
vs
FC Dallas
Major League Soccer
ESPN+
NOVA Sport 1 HD CZ
›
02:30
Los Angeles FC
vs
Sporting Kansas City
Major League Soccer
Sky Sports Football HD
ESPN+
›
02:30
La Galaxy
vs
Real Salt Lake
Major League Soccer
ESPN+
ESPN 1 HD NL
›
02:30
Portland Timbers
vs
San Jose Earthquakes
Major League Soccer
ESPN+
›
14:30
AFC Unirea Constanta
vs
AFC Hermannstadt
Liga 2
Digi Sport 1 RO
15:45
FK Jablonec
vs
Celtic Glasgow
UEFA Europa League
CT 2 HD
›
16:00
PFC Sochi
vs
FK Partizan
UEFA Europa Conference League
Match Planeta
Match Premier HD
17:00
AEL Limassol FC
vs
Qarabag FK
UEFA Europa Conference League
novasports2 HD
18:00
Kolos Kovalivka
vs
Shakhter Karagandy
UEFA Europa Conference League
Football 2 HD UA
18:30
FC Luzern
vs
Feyenoord Rotterdam
UEFA Europa Conference League
ESPN 1 HD NL
19:00
KS Rakow Czestochowa
vs
FC Rubin Kazan
UEFA Europa Conference League
Match Premier HD
22:15
Juazeirense
vs
Santos FC
Cupa Braziliei
PFC HD
›
06.08.2021
00:30
ABC FC RN
vs
Flamengo RJ
Cupa Braziliei
PFC HD
Football 3 HD UA
›
02:05
Queretaro FC
vs
Club Leon
Liga MX, Apertura
Fox Deportes
09:00
Mexic
vs
Japonia
Olympic Games
Eurosport 1 HD (N)
›
13:00
Fc Minaj
vs
Kolos Kovalivka
Premier League
Football 1 HD UA
›
14:00
FC Ufa
vs
FC Lokomotiv Moscow
Premier League
Match Premier HD
›
15:30
FC Botosani
vs
UTA Arad
Liga I
Digi Sport 1 RO
16:00
Gornik Leczna
vs
KS Warta Poznan
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
16:30
FC Metalist 1925
vs
FC Chernomorets Odessa
Premier League
Football 1 HD UA
›
16:30
Lokomotiv Moscow Youth
vs
PFC Sochi Youth
Liga de tineret
Match Premier HD
18:30
KKS Lech Poznan
vs
Cracovia Krakow
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:30
CS Mioveni
vs
FC Cfr 1907 Cluj
Liga I
Digi Sport 1 RO
18:45
Club Brugge
vs
Cercle Brugge
Prima Divizie A
novasports4 HD
›
18:45
Bournemouth AFC
vs
West Bromwich Albion
Campionat
novasports3 HD
beIN SPORT Max 5 HD
Sky Sports Football HD
›
18:45
Bremer SV 1906
vs
Bayern Munich
Cupa DFB
Sport1 HU
Sport TV5
Sky Sport HD 2 (D)
Match Futbol 3 HD
NOVA Sport 2 HD CZ
›
18:45
1860 Munich
vs
SV Darmstadt 98
Cupa DFB
Sport TV5
Sky Sport HD 4 (D)
›
18:45
SG Dynamo Dresden
vs
SC Paderborn
Cupa DFB
Sky Sport HD 3 (D)
›
19:00
Clube Do Remo PA
vs
Operario PR
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
PFC HD
19:00
AS Monaco
vs
FC Nantes
Liga 1
NOVA Sport 1 HD CZ
Match Futbol 2 HD
›
19:15
Sporting CP
vs
FC Vizela
Liga Portugal
Sport TV1
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Match Futbol 1 HD
›
22:00
Recife PE
vs
CA Bragantino SP
Brasilero Seria A
PFC HD
Premiere FC South America
›
22:00
Guarani FC SP
vs
Brasil de Pelotas RS
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
22:30
Coritiba PR
vs
Goias GO
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
07.08.2021
00:00
CA Monarcas Morelia
vs
CF Monterrey
Liga MX, Apertura
Azteca America
02:05
Xolos De Tijuana
vs
Deportivo Toluca FC
Liga MX, Apertura
Fox Deportes
02:05
Necaxa
vs
Cruz Azul
Liga MX, Apertura
TUDN
08:00
Politehnica Iasi
vs
Concordia Chiajna
Liga 2
Digi Sport 1 RO
09:45
Academico De Viseu FC
vs
Casa Pia Atletico
Liga Segunda
Sport TV1
›
10:00
Jeonbuk Hyundai
vs
Daegu FC
Liga K 1
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:00
Metaloglobus Bucuresti
vs
Petrolul Ploiesti
Liga 2
Digi Sport 1 RO
11:30
Dundee Utd
vs
Glasgow Rangers
Premiership
Sport1+ HD
Sky Sports Football HD
Match Futbol 3 HD
›
11:30
Brazilia
vs
Spania
Olympic Games
Eurosport 1 HD (N)
›
11:45
FC Arouca
vs
GD Estoril Praia
Liga Portugal
Sport TV3
›
13:00
Jagiellonia Bialystok
vs
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
13:00
SM Caen
vs
FC Sochaux-Montbeliard
Liga 2
beIN Sports 1 HD France
›
13:00
Varzim SC
vs
GD Chaves
Liga Segunda
Sport TV1
›
13:30
SC Weiche Flensburg 08
vs
Holstein Kiel
Cupa DFB
Sky Sport HD 9 (D)
›
13:30
Lokomotive Leipzig
vs
Bayer Leverkusen
Cupa DFB
Sky Sport HD 4 (D)
›
13:30
SV Sandhausen
vs
RB Leipzig
Cupa DFB
Sport TV5
Sky Sport HD 2 (D)
Match Futbol 3 HD
M.LCAMPEONES ES
Sport1 HU
›
13:30
Spvgg Bayreuth
vs
DSC Arminia Bielefeld
Cupa DFB
Sky Sport HD 7 (D)
›
13:30
Greifswalder FC
vs
FC Augsburg
Cupa DFB
Sky Sport HD 6 (D)
›
13:30
VfL 1899 Osnabruck
vs
Werder Bremen
Cupa DFB
Sky Sport HD 5 (D)
›
13:30
Eintracht Norderstedt
vs
Hannover 96
Cupa DFB
Sky Sport HD10 (D)
›
13:30
Wuppertaler SV
vs
VfL Bochum
Cupa DFB
Sky Sport HD 8 (D)
›
13:30
BFC Dynamo
vs
VfB Stuttgart
Cupa DFB
Sky Sport HD 3 (D)
›
14:00
Klepp
vs
Avaldsnes IL
Toppserien, Femei
NRK1 HD
14:00
Brusque SC
vs
Cruzeiro MG
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
14:00
Rukh Vinnyky
vs
Veres Rivne
Premier League
Football 2 HD UA
›
14:00
Blackburn Rovers
vs
Swansea City
Campionat
beIN SPORT Max 4 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
novasports2 HD
›
14:30
De Graafschap
vs
Roda Kerkrade
Divizia 1
ESPN 1 HD NL
›
14:30
FC Arsenal Tula
vs
FC Krylia Sovetov Samara
Premier League
Match Planeta
›
15:00
SK Austria Klagenfurt
vs
TSV Hartberg
Bundesliga
Sky Austria 3 HD
›
15:00
SK Sturm Graz
vs
SCR Altach
Bundesliga
Sky Austria 2 HD
›
15:00
SV Ried
vs
Admira Wacker
Bundesliga
Sky Austria 4 HD
›
15:30
Gornik Zabrze
vs
FKS Stal Mielec
Ekstraklasa
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
15:30
ACS FC Academica Clinceni
vs
U Craiova 1948 SA
Liga I
Digi Sport 1 RO
16:15
Leicester City
vs
Manchester City
Community Shield
Sport TV2
beIN Sports 1 HD France
›
16:30
FC Shakhtar Donetsk
vs
FC Oleksandriya
Premier League
Football 2 HD UA
›
16:30
Charlton Athletic
vs
Sheffield Wednesday FC
Liga 1
Sky Sports Football HD
›
16:30
SSV Ulm
vs
1. FC Nuremberg
Cupa DFB
Sky Sport HD 4 (D)
›
16:30
SV Babelsberg
vs
Greuther Furth
Cupa DFB
Sky Sport HD 2 (D)
›
16:30
FC Magdeburg
vs
FC St. Pauli
Cupa DFB
Sport TV5
Sky Sport HD 3 (D)
NOVA Sport 1 HD CZ
›
16:30
Brentford FC
vs
Valencia FC
Meciuri Amicale de club
Match Planeta
Sport2 HU
Sport1 CZ
Match Futbol 3 HD
17:00
FC Spartak Moscow
vs
FC Nizhny Novgorod
Premier League
Match Premier HD
›
17:00
Moreirense FC
vs
Benfica Lisbona
Liga Portugal
Sport TV1
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Match Futbol 1 HD
›
18:00
Ajax Amsterdam
vs
PSV Eindhoven
Johan Cruijff Schaal
Match Futbol 2 HD
18:00
KP Legia Varsovia
vs
Zaglebie Lubin
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:30
FC Arges Pitesti
vs
Rapid
Liga I
Digi Sport 1 RO
18:45
SV Wehen Wiesbaden
vs
Borussia Dortmund
Cupa DFB
M.LCAMPEONES ES
#Vamos ES
novasports3 HD
Sport2 HU
Sport TV3
Sky Sport HD 2 (D)
Match Futbol 3 HD
NOVA Sport 1 HD CZ
›
19:00
Sheffield Utd
vs
Birmingham City
Campionat
novasports4 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sky Sports Football HD
›
19:00
Troyes AC
vs
Paris St Germain
Liga 1
CANAL+ FR
Sky Sport Uno HD
Match Futbol 1 HD
NOVA Sport 2 HD CZ
›
19:30
Nautico PE
vs
AD Confianca SE
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
19:30
CS Maritimo Madeira
vs
Sporting Braga
Liga Portugal
Sport TV1
›
21:00
CA Paranaense PR
vs
Sao Paulo SP
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
22:00
CSA AL
vs
Avai SC
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
22:00
Guadalajara Chivas
vs
FC Juarez
Liga MX, Apertura
TUDN
22:30
Vitoria BA
vs
Vasco Da Gama RJ
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
23:15
Godoy Cruz A.t.
vs
CA River Plate (ARG)
Primera Division
Football 3 HD UA
Sport TV3
›
23:30
Columbus Crew
vs
Atlanta United FC
Major League Soccer
ESPN+
Sky Sports Main Event HD
novasports1 HD
NOVA Sport 1 HD CZ
›
23:30
FC Cincinnati
vs
Orlando City SC
Major League Soccer
ESPN+
ESPN 1 HD NL
Sportkanalen HD
Sport TV5
›
08.08.2021
00:00
Minnesota United FC
vs
Houston Dynamo
Major League Soccer
ESPN+
›
00:00
Toronto FC
vs
New York City FC
Major League Soccer
ESPN+
›
00:00
Cuiaba EC MT
vs
EC Bahia
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
00:00
Palmeiras SP
vs
Fortaleza CE
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
00:00
CF America
vs
Puebla FC
Liga MX, Apertura
TUDN
00:30
FC Dallas
vs
Austin FC
Major League Soccer
ESPN+
›
00:30
Vila Nova GO
vs
Sampaio Correa FC MA
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
01:00
Colorado Rapids
vs
Sporting Kansas City
Major League Soccer
ESPN+
›
02:00
Tigres Uanl
vs
Club Santos Laguna
Liga MX, Apertura
TUDN
02:30
Portland Timbers
vs
Real Salt Lake
Major League Soccer
ESPN 1 HD NL
ESPN+
›
09:00
SCM Gloria Buzau
vs
Universitatea Cluj
Liga 2
Digi Sport 1 RO
10:00
CF Estrela
vs
CD Mafra
Liga Segunda
Sport TV1
›
11:30
Standard Liege
vs
Royal Antwerp FC
Prima Divizie A
novasports3 HD
›
12:30
VVV Venlo
vs
NAC Breda
Divizia 1
ESPN 1 HD NL
›
12:30
Fulham FC
vs
Middlesbrough FC
Campionat
beIN SPORT Max 4 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
V Sport Premium HD
Sky Sports Football HD
›
13:00
MKS Pogon Szczecin
vs
GKS Piast Gliwice
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
13:00
Girondins de Bordeaux Football Club
vs
Clermont Foot
Liga 1
Match Futbol 2 HD
›
13:00
AS Saint Etienne
vs
Lorient FC
Liga 1
Match Futbol 1 HD
›
13:00
Rio Ave FC
vs
Academica Coimbra
Liga Segunda
Sport TV1
›
13:30
SV Meppen 1912
vs
Hertha BSC
Cupa DFB
Sky Sport HD 4 (D)
›
13:30
SV 07 Elversberg
vs
1. Fsv Mainz 05
Cupa DFB
Sky Sport HD 8 (D)
›
13:30
Carl Zeiss Jena
vs
1. FC Cologne
Cupa DFB
Sky Bundesliga HD 3
›
13:30
FC 08 Villingen
vs
FC Schalke 04
Cupa DFB
Sky Sport HD 5 (D)
›
Încarcă mai mult
×
Close