Toggle navigation
Ponturi
Ponturi Fotbal
Ponturi Baschet
Ponturi Tenis
Ponturi Hochei
Ponturi Rugby
Ponturi Baseball
Ponturi Fotbal American
Ponturi Totae
Bilete
Case de Pariuri
Zona Tipsteri
Tipsteri
Competiție De Tipsteri
Stiri de Pariuri
Transmisie
Caută după competiţie sau echipă
+Pont
Conectare
Fotbal
Baschet
Tenis
ProTipster
Fluxuri live
Transmisiuni live din Fotbal pentru azi
Evenimente viitoare
Azi
26 Apr
27 Apr
28 Apr
29 Apr
30 Apr
30.07.2021
02:00
Mexic
vs
Canada
CONCACAF Cupa Gold
Fox Sports 1
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
13:30
Fc Spartak Moscow
vs
Samara Kryliya Sovetov Youth
Liga de tineret
Match Premier HD
16:00
FC Lviv
vs
FC Shakhtar Donetsk
Premier League
Football 1 HD UA
›
16:00
Zaglebie Lubin
vs
Gornik Leczna
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
16:00
Gaz Metan Medias
vs
FC Arges Pitesti
Liga I
Digi Sport 1 RO
16:30
Karlsruher SC
vs
SV Darmstadt 98
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 3
›
16:30
SC Paderborn
vs
1. FC Nuremberg
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 2
novasports1 HD
Digi Sport 2 RO
Match Futbol 3 HD
›
18:00
Kolos Kovalivka
vs
FC Metalist 1925
Premier League
Football 2 HD UA
›
18:30
Gornik Zabrze
vs
KKS Lech Poznan
Ekstraklasa
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
18:30
Rapid
vs
Farul Constanta
Liga I
Digi Sport 1 RO
19:00
Goias GO
vs
Operario PR
Brasilero Seria B
PFC HD
Premiere FC South America
23:00
Coritiba PR
vs
Nautico PE
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
23:30
New York City FC
vs
Columbus Crew
Major League Soccer
FOX Sports 1 HD NL
FOX Sports 4 HD NL
ESPN+
›
31.07.2021
00:00
Orlando City SC
vs
Atlanta United FC
Major League Soccer
ESPN Deportes
›
00:00
CA Monarcas Morelia
vs
CF Pachuca
Liga MX, Apertura
TUDN
00:30
Cruzeiro MG
vs
Londrina PR
Brasilero Seria B
PFC HD
Premiere FC South America
02:00
La Galaxy
vs
Portland Timbers
Major League Soccer
ESPN Deportes
FOX Sports 1 HD NL
FOX Sports 4 HD NL
›
02:05
Puebla FC
vs
Guadalajara Chivas
Liga MX, Apertura
TUDN
08:00
Petrolul Ploiesti
vs
Politehnica Iasi
Liga 2
Digi Sport 1 RO
08:30
FC Vsetin
vs
SSK Bilovec
Cupa
ČT sport
›
10:30
AFC Hermannstadt
vs
SCM Gloria Buzau
Liga 2
Digi Sport 1 RO
11:00
FC Seoul
vs
Ulsan Hyundai
Liga K 1
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
11:30
Hannover 96
vs
FC Hansa Rostock
Bundesliga 2
Digi Sport 2 RO
Sky Bundesliga HD 2
›
11:30
Jahn Regensburg
vs
SV Sandhausen
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 4
›
11:30
FC Ingolstadt
vs
1. FC Heidenheim 1846
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 3
›
12:00
FC Magdeburg
vs
SC Freiburg II
Liga 3
MDR S-ANHALT
MDR SACHSEN
12:00
1. FC Saarbrücken
vs
VfL 1899 Osnabruck
Liga 3
SWR Fernsehen BW
SR Fernsehen
SR Fernsehen HD
12:30
Glasgow Rangers
vs
Livingston FC
Premiership
Match Futbol 1 HD
SPORT1 DE
V Sport Premium HD
›
13:00
FKS Stal Mielec
vs
GKS Piast Gliwice
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
13:00
Olympique Nimes
vs
Dijon Fco
Liga 2
beIN Sports 1 HD France
›
13:30
Eintracht Frankfurt
vs
AS Saint Etienne
Meciuri Amicale de club
Sky Sport News HD
14:00
Guarani FC SP
vs
Vila Nova GO
Brasilero Seria B
PFC HD
Premiere FC South America
14:00
Fc Minaj
vs
FC Oleksandriya
Premier League
Football 2 HD UA
›
14:00
Ajax Amsterdam
vs
RB Leipzig
Meciuri Amicale de club
novasports4 HD
ServusTV Deutschland
Sport TV2
Sportkanalen HD
14:00
Brentford FC
vs
West Ham United
Meciuri Amicale de club
V Sport Football HD SE
Sport2 HU
Sport2 CZ
14:30
FC Ufa
vs
FC Dinamo Moscow
Premier League
Match Premier HD
›
14:30
Bayern Munich
vs
SSC Napoli
Meciuri Amicale de club
RTL Television
Sport TV3
15:00
LASK
vs
Rapid Viena
Bundesliga
Sky Austria 2 HD
›
15:00
Admira Wacker
vs
SK Austria Klagenfurt
Bundesliga
Sky Austria 4 HD
›
15:00
TSV Hartberg
vs
SCR Altach
Bundesliga
Sky Austria 3 HD
›
15:30
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
vs
Wisla Cracovia SA
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
15:45
Ferencvarosi TC
vs
Kisvarda FC
NB I
Duna World/M4 Sport+
›
16:00
VfL Wolfsburg
vs
Atletico Madrid
Meciuri Amicale de club
ESPN 1 HD NL
Sport TV5
16:15
FC Voluntari
vs
U Craiova 1948 SA
Liga I
Digi Sport 1 RO
16:30
FC Chernomorets Odessa
vs
SC Dnipro-1
Premier League
Football 2 HD UA
›
16:30
FC Porto
vs
Olympique Lyon
Meciuri Amicale de club
CANAL+ FR
17:00
CSKA Moscova
vs
FC Lokomotiv Moscow
Premier League
novasports3 HD
Match Premier HD
›
17:00
VfB Stuttgart
vs
FC Barcelona
Meciuri Amicale de club
ESPN 1 HD NL
beIN Sports 1 HD France
Sport TV2
17:00
Manchester City
vs
Barnsley FC
Meciuri Amicale de club
Sport TV1
18:00
RKS Radomiak 1910 SA Radom
vs
KP Legia Varsovia
Ekstraklasa
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
18:30
BSC Young Boys
vs
Grasshoppers Zurich
Super Liga
SRF zwei HD
›
18:30
Fortuna Dusseldorf
vs
Werder Bremen
Bundesliga 2
V Sport Football HD SE
SPORT1 DE
novasports2 HD
Digi Sport 2 RO
Match Futbol 3 HD
Sky Bundesliga HD 1
›
18:30
OGC Nice
vs
AC Milan
Meciuri Amicale de club
novasports4 HD
Sport TV3
19:00
Heart of Midlothian
vs
Celtic Glasgow
Premiership
V Sport Premium HD
Match Futbol 1 HD
›
19:00
FC Cfr 1907 Cluj
vs
Chindia Targoviste
Liga I
Digi Sport 1 RO
19:00
Olympique Marseille
vs
Villarreal CF
Meciuri Amicale de club
CANAL+ FR
Sport TV3
19:30
Vitoria BA
vs
Avai SC
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
19:30
Fluminense RJ
vs
Criciuma SC
Cupa Braziliei
PFC HD
Football 3 HD UA
›
20:00
Fluminense RJ
vs
EC Juventude RS
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
21:00
Seattle Sounders
vs
San Jose Earthquakes
Major League Soccer
ESPN 4 HD NL
ESPN+
Sportkanalen HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
FOX Sports 4 HD NL
›
22:00
NY Red Bulls
vs
New England Revolution
Major League Soccer
ESPN+
Sky Sports Main Event HD
NOVA Sport 1 HD CZ
novasports1 HD
Sport TV2
›
22:00
Sao Paulo SP
vs
Palmeiras SP
Brasilero Seria A
PFC HD
Premiere FC South America
›
22:00
Brasil de Pelotas RS
vs
Sampaio Correa FC MA
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
22:00
Club Leon
vs
Xolos De Tijuana
Liga MX, Apertura
TUDN
23:00
Internacional RS
vs
Cuiaba EC MT
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
23:15
CA Platense
vs
CA Independiente
Primera Division
Sport TV3
Football 3 HD UA
›
23:30
FC Cincinnati
vs
DC United
Major League Soccer
ESPN+
ESPN 1 HD NL
›
01.08.2021
00:00
Inter Miami CF
vs
Montreal Impact
Major League Soccer
ESPN 4 HD NL
ESPN+
NOVA Sport 1 HD CZ
Sky Sports Main Event HD
FOX Sports 4 HD NL
›
00:00
CA Bragantino SP
vs
Gremio FB Porto Alegrense RS
Brasilero Seria A
PFC HD
Premiere FC South America
›
00:00
Botafogo RJ
vs
Vasco Da Gama RJ
Brasilero Seria B
PFC HD
Premiere FC South America
00:00
Brusque SC
vs
AD Confianca SE
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
00:00
CF America
vs
Necaxa
Liga MX, Apertura
Univision
00:30
Sporting Kansas City
vs
FC Dallas
Major League Soccer
ESPN+
›
00:30
Houston Dynamo
vs
Real Salt Lake
Major League Soccer
ESPN+
Sportkanalen HD
›
01:00
Austin FC
vs
Colorado Rapids
Major League Soccer
ESPN+
›
02:00
Vancouver Whitecaps FC
vs
Minnesota United FC
Major League Soccer
ESPN+
›
02:00
CF Monterrey
vs
Pumas Unam
Liga MX, Apertura
ESPN+
02:05
Atlas FC
vs
FC Juarez
Liga MX, Apertura
TUDN
09:00
FC Brasov Steagul Renaste
vs
ACS Sirineasa
Liga 2
Digi Sport 1 RO
11:30
Holstein Kiel
vs
FC Schalke 04
Bundesliga 2
Match Futbol 3 HD
Digi Sport 2 RO
V Sport Premium HD
Sky Bundesliga HD 3
›
11:30
Hamburger SV
vs
SG Dynamo Dresden
Bundesliga 2
Sky Sport Football IT HD
novasports1 HD
Sky Bundesliga HD 2
›
11:30
Erzgebirge Aue
vs
FC St. Pauli
Bundesliga 2
Sky Bundesliga HD 4
›
12:00
Coventry City
vs
Wolverhampton Wanderers
Meciuri Amicale de club
Sport TV2
13:00
KS Warta Poznan
vs
MKS Pogon Szczecin
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
14:00
FC Mariupol
vs
SFC Desna Chernihiv
Premier League
Football 1 HD UA
›
14:30
FC Ural Yekaterinburg
vs
FC Nizhny Novgorod
Premier League
Match Premier HD
›
15:00
FK Austria Viena
vs
WSG Tirol
Bundesliga
Sky Austria 4 HD
›
15:00
Wolfsberger AC
vs
SK Sturm Graz
Bundesliga
Sky Austria 2 HD
›
15:00
FC Salzburg
vs
SV Ried
Bundesliga
Sky Austria 3 HD
›
15:30
Motherwell FC
vs
Hibernian FC
Premiership
Match Futbol 1 HD
V Sport Premium HD
Sky Sports Football HD
›
15:30
Cracovia Krakow
vs
WKS Slask Wroclaw
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
15:45
Zalaegerszeg TE
vs
Fehervar FC
NB I
Duna World/M4 Sport+
›
15:45
Metalist Kharkiv
vs
Fc Uzhgorod
Liga Persha
Football 2 HD UA
16:15
Universitatea Craiova 1948 CS
vs
FC Botosani
Liga I
Digi Sport 1 RO
16:30
FC Vorskla Poltava
vs
Rukh Vinnyky
Premier League
Football 1 HD UA
›
17:00
FC Rostov
vs
Zenit St. Petersburg
Premier League
novasports3 HD
›
17:00
FC Krasnodar
vs
FC Khimki
Premier League
Match Premier HD
›
17:00
Deportivo Toluca FC
vs
Tigres Uanl
Liga MX, Apertura
Univision
18:00
Ujpest FC
vs
Puskas Akademia FC
NB I
Duna World/M4 Sport+
›
18:00
Jagiellonia Bialystok
vs
KS Rakow Czestochowa
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:00
OSC Lille
vs
Paris St Germain
Trofeul Campionilor
BT Sport 2
Sky Sport Uno HD
Match Futbol 2 HD
18:45
CA Talleres De Cordoba
vs
Boca Juniors
Primera Division
Football 3 HD UA
Sport TV3
›
19:00
Atletico Mineiro MG
vs
CA Paranaense PR
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
19:00
Corinthians SP
vs
Flamengo RJ
Brasilero Seria A
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
PFC HD
Premiere FC South America
›
19:00
UTA Arad
vs
Fotbal Club FCSB
Liga I
Digi Sport 1 RO
21:00
CA River Plate (ARG)
vs
CA Huracan
Primera Division
Sport TV5
Football 3 HD UA
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
21:15
EC Bahia
vs
Recife PE
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
PFC HD
›
21:15
Chapecoense SC
vs
Santos FC
Brasilero Seria A
PFC HD
Premiere FC South America
›
21:15
CRB AL
vs
Ponte Preta SP
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
21:15
Clube Do Remo PA
vs
CSA AL
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
22:00
Philadelphia Union
vs
Chicago Fire
Major League Soccer
NOVA Sport 1 HD CZ
Sportkanalen HD
Sport TV1
ESPN 2 HD NL
TUDN
›
23:00
Club Santos Laguna
vs
Cruz Azul
Liga MX, Apertura
Fox Deportes
23:30
Toronto FC
vs
Nashville SC
Major League Soccer
ESPN+
›
23:30
AC Goianiense GO
vs
America FC MG
Brasilero Seria A
PFC HD
Premiere FC South America
›
23:30
Ceara CE
vs
Fortaleza CE
Brasilero Seria A
Premiere FC South America
›
02.08.2021
00:30
Statele Unite ale Americii
vs
Mexic
CONCACAF Cupa Gold
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Fox Sports 1
08:00
Statele Unite ale Americii
vs
Canada
Olympic Games Women
Eurosport 2 HD (S/F)
›
11:00
Australia
vs
Suedia
Olympic Games Women
Kanal 5 HD (S)
›
15:30
Sepsi OSK
vs
CS Mioveni
Liga I
Digi Sport 1 RO
15:30
Volyn Lutsk
vs
FC Podillya Khmelnytskyi
Liga Persha
Football 1 HD UA
16:00
KS Lechia Gdansk
vs
Wisla Plock SA
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
16:30
FC Ingulets
vs
FC Zorya Lugansk
Premier League
Football 2 HD UA
›
18:30
FC Dinamo Bucuresti 1948
vs
ACS FC Academica Clinceni
Liga I
Digi Sport 1 RO
18:45
AJ Auxerre
vs
Grenoble Foot
Liga 2
NOVA Sport 2 HD CZ
beIN Sports 1 HD France
›
03.08.2021
02:00
Atletico San Luis
vs
Queretaro FC
Liga MX, Apertura
ESPN Deportes
08:00
Mexic
vs
Brazilia
Olympic Games
Eurosport 2 HD (S/F)
›
11:00
Japonia
vs
Spania
Olympic Games
Eurosport 2 HD (S/F)
›
15:00
Universitatea Cluj
vs
ASU Politehnica Timisoara
Liga 2
Digi Sport 1 RO
17:00
AC Sparta Praga
vs
AS Monaco
Liga Campionilor UEFA
SPORT1 DE
Sport1 CZ
Match Futbol 1 HD
›
18:00
KRC Genk
vs
FC Shakhtar Donetsk
Liga Campionilor UEFA
Match Futbol 3 HD
Football 1 HD UA
›
19:00
Olympiacos Piraus
vs
Ludogorets 1945 Razgrad
Liga Campionilor UEFA
MEGA
›
22:00
Gremio FB Porto Alegrense RS
vs
Vitoria BA
Cupa Braziliei
PFC HD
›
22:00
Brusque SC
vs
Coritiba PR
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
22:15
Fluminense RJ
vs
Cerro Porteno
Cupa Libertadores
Match Futbol 2 HD
Football 3 HD UA
Sport TV1
›
04.08.2021
10:00
Ulsan Hyundai
vs
Daegu FC
Liga K 1
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
16:00
Wisla Cracovia SA
vs
SSC Napoli
Meciuri Amicale de club
SKY Sport 251 HD
17:00
FC Spartak Moscow
vs
Benfica Lisbona
Liga Campionilor UEFA
SPORT1 DE
Sport TV3
Match Premier HD
›
17:00
FC Salzburg
vs
FC Barcelona
Meciuri Amicale de club
ESPN 1 HD NL
Sport TV1
beIN Sports 1 HD France
17:30
CSA Steaua Bucuresti
vs
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
Liga 2
Digi Sport 1 RO
18:00
Ferencvarosi TC
vs
SK Slavia Praga
Liga Campionilor UEFA
M4 Sport HD
›
18:30
Valencia FC
vs
AC Milan
Meciuri Amicale de club
SKY Sport 252 HD
Sport TV2
19:30
CRB AL
vs
Fortaleza CE
Cupa Braziliei
PFC HD
›
22:15
AC Goianiense GO
vs
CA Paranaense PR
Cupa Braziliei
PFC HD
›
23:00
New England Revolution
vs
Nashville SC
Major League Soccer
NOVA Sport 1 HD CZ
ESPN+
›
23:30
Montreal Impact
vs
Atlanta United FC
Major League Soccer
ESPN+
›
23:30
Columbus Crew
vs
DC United
Major League Soccer
ESPN+
›
23:30
Philadelphia Union
vs
Toronto FC
Major League Soccer
ESPN+
›
05.08.2021
00:00
Orlando City SC
vs
Inter Miami CF
Major League Soccer
novasports4 HD
ESPN 1 HD NL
Sport TV1
Sportkanalen HD
ESPN+
Sky Sports Main Event HD
›
00:00
Chicago Fire
vs
New York City FC
Major League Soccer
ESPN+
›
00:00
NY Red Bulls
vs
FC Cincinnati
Major League Soccer
ESPN+
›
00:30
EC Bahia
vs
Atletico Mineiro MG
Cupa Braziliei
PFC HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
00:30
Vasco Da Gama RJ
vs
Sao Paulo SP
Cupa Braziliei
Football 3 HD UA
›
01:00
Austin FC
vs
Houston Dynamo
Major League Soccer
ESPN+
›
02:00
Seattle Sounders
vs
FC Dallas
Major League Soccer
NOVA Sport 1 HD CZ
ESPN+
›
02:30
Los Angeles FC
vs
Sporting Kansas City
Major League Soccer
ESPN+
Sky Sports Football HD
›
02:30
La Galaxy
vs
Real Salt Lake
Major League Soccer
ESPN 1 HD NL
ESPN+
›
02:30
Portland Timbers
vs
San Jose Earthquakes
Major League Soccer
ESPN+
›
14:30
AFC Unirea Constanta
vs
AFC Hermannstadt
Liga 2
Digi Sport 1 RO
15:45
FK Jablonec
vs
Celtic Glasgow
UEFA Europa League
CT 2 HD
›
16:00
PFC Sochi
vs
FK Partizan
UEFA Europa Conference League
Match Planeta
Match Premier HD
17:00
AEL Limassol FC
vs
Qarabag FK
UEFA Europa Conference League
novasports2 HD
18:00
Kolos Kovalivka
vs
Shakhter Karagandy
UEFA Europa Conference League
Football 2 HD UA
18:30
FC Luzern
vs
Feyenoord Rotterdam
UEFA Europa Conference League
ESPN 1 HD NL
19:00
KS Rakow Czestochowa
vs
FC Rubin Kazan
UEFA Europa Conference League
Match Premier HD
22:15
Juazeirense
vs
Santos FC
Cupa Braziliei
PFC HD
›
06.08.2021
00:30
ABC FC RN
vs
Flamengo RJ
Cupa Braziliei
PFC HD
Football 3 HD UA
›
02:05
Queretaro FC
vs
Club Leon
Liga MX, Apertura
Fox Deportes
09:00
Mexic
vs
Japonia
Olympic Games
Eurosport 1 HD (N)
›
13:00
Fc Minaj
vs
Kolos Kovalivka
Premier League
Football 1 HD UA
›
14:00
FC Ufa
vs
FC Lokomotiv Moscow
Premier League
Match Premier HD
›
15:30
FC Botosani
vs
UTA Arad
Liga I
Digi Sport 1 RO
16:00
Gornik Leczna
vs
KS Warta Poznan
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
16:30
FC Metalist 1925
vs
FC Chernomorets Odessa
Premier League
Football 1 HD UA
›
16:30
Lokomotiv Moscow Youth
vs
PFC Sochi Youth
Liga de tineret
Match Premier HD
18:30
KKS Lech Poznan
vs
Cracovia Krakow
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:30
CS Mioveni
vs
FC Cfr 1907 Cluj
Liga I
Digi Sport 1 RO
18:45
Club Brugge
vs
Cercle Brugge
Prima Divizie A
novasports4 HD
›
18:45
Bournemouth AFC
vs
West Bromwich Albion
Campionat
beIN SPORT Max 5 HD
Sky Sports Football HD
novasports3 HD
›
18:45
Bremer SV 1906
vs
Bayern Munich
Cupa DFB
Sport1 HU
Sport TV5
Sky Sport HD 2 (D)
Match Futbol 3 HD
NOVA Sport 2 HD CZ
›
18:45
1860 Munich
vs
SV Darmstadt 98
Cupa DFB
Sky Sport HD 4 (D)
Sport TV5
›
18:45
SG Dynamo Dresden
vs
SC Paderborn
Cupa DFB
Sky Sport HD 3 (D)
›
19:00
Clube Do Remo PA
vs
Operario PR
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
PFC HD
19:00
AS Monaco
vs
FC Nantes
Liga 1
NOVA Sport 1 HD CZ
Match Futbol 2 HD
›
19:15
Sporting CP
vs
FC Vizela
Liga Portugal
Sport TV1
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Match Futbol 1 HD
›
22:00
Recife PE
vs
CA Bragantino SP
Brasilero Seria A
PFC HD
Premiere FC South America
›
22:00
Guarani FC SP
vs
Brasil de Pelotas RS
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
22:30
Coritiba PR
vs
Goias GO
Brasilero Seria B
Premiere FC South America
07.08.2021
00:00
CA Monarcas Morelia
vs
CF Monterrey
Liga MX, Apertura
Azteca America
02:05
Xolos De Tijuana
vs
Deportivo Toluca FC
Liga MX, Apertura
Fox Deportes
02:05
Necaxa
vs
Cruz Azul
Liga MX, Apertura
TUDN
08:00
Politehnica Iasi
vs
Concordia Chiajna
Liga 2
Digi Sport 1 RO
09:45
Academico De Viseu FC
vs
Casa Pia Atletico
Liga Segunda
Sport TV1
›
10:00
Jeonbuk Hyundai
vs
Daegu FC
Liga K 1
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:00
Metaloglobus Bucuresti
vs
Petrolul Ploiesti
Liga 2
Digi Sport 1 RO
11:30
Dundee Utd
vs
Glasgow Rangers
Premiership
Sky Sports Football HD
Match Futbol 3 HD
Sport1+ HD
›
11:30
Brazilia
vs
Spania
Olympic Games
Eurosport 1 HD (N)
›
11:45
FC Arouca
vs
GD Estoril Praia
Liga Portugal
Sport TV3
›
13:00
Jagiellonia Bialystok
vs
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
13:00
SM Caen
vs
FC Sochaux-Montbeliard
Liga 2
beIN Sports 1 HD France
›
13:00
Varzim SC
vs
GD Chaves
Liga Segunda
Sport TV1
›
Încarcă mai mult
×
Close